|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 11:44:19   
ena23
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je moj stomatolog juče ispričao jednu  dogodovštinu:

kaže bio na nekom seminaru i vraćao se sa kolegom vozom u Sarajevo i u kupe im udje žena nekih 30 godina, i tako bla bla i ispali se ona do wc-a, zatim i njegov kolega... hahahha
kad su stigli u Sa kad nju na stanici čeka muž sa dvoje djece i još im se zahvali na pažnji prema njegovoj supruziuser posted image user posted image user posted image


ja u ovakve price odbijam da vjerujem


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 11:49:08   
neki
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma kod nas Balkanaca je sve baukuser posted image user posted image user posted image  


Ne draga moja,kod nas Balkanaca je jako puno slucajeva gdje se muz u braku i dalje ponasa kao momak i ne mari za zenu;ide lumpuje,ide s rajom na more,a ona ostaje kuci sa djecom itd.user posted image user posted image user posted image
Samo sam htjela ostaviti svoj komentar na ovo,ja to ne bih trpila i nije mi jasno zasto to zene uopste trpe?????!!!!!

EH sad vezano za temu,ja njega ne bih "pustila"....Niti bi on mene "pustio"...
Jer mi ne "pustamo" jedno drugo,mi se dogovaramo...Ne mogu ja njemu nesto zabraniti,a ni on meni...

A zavisi sve na sta je bracni par navikao,da li inace idu na more sa rajom,ili ne...Moj muz vjerovatno ne bi htio da ide bez meneuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 11:49:18   
Visnja RR
na zalost takvih prica je kolko hoces user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 11:53:01   
salmy
IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma kod nas Balkanaca je sve baukuser posted image user posted image user posted image  


Ne draga moja,kod nas Balkanaca je jako puno slucajeva gdje se muz u braku i dalje ponasa kao momak i ne mari za zenu;ide lumpuje,ide s rajom na more,a ona ostaje kuci sa djecom itd.user posted image user posted image user posted image
Samo sam htjela ostaviti svoj komentar na ovo,ja to ne bih trpila i nije mi jasno zasto to zene uopste trpe?????!!!!!

EH sad vezano za temu,ja njega ne bih "pustila"....Niti bi on mene "pustio"...
Jer mi ne "pustamo" jedno drugo,mi se dogovaramo...Ne mogu ja njemu nesto zabraniti,a ni on meni...

A zavisi sve na sta je bracni par navikao,da li inace idu na more sa rajom,ili ne...Moj muz vjerovatno ne bi htio da ide bez meneuser posted image

Svaka ti je ZLATA vrijedna!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Svaki komentar je suvisan!!! bravo za tebe ZENOuser posted image user posted image user posted image
 

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 11:54:27   
veeseelaa
e da, ja uvodim novi sistem, mm kući a ja idem na moreuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 12:05:37   
neki
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma kod nas Balkanaca je sve baukuser posted image user posted image user posted image  


Ne draga moja,kod nas Balkanaca je jako puno slucajeva gdje se muz u braku i dalje ponasa kao momak i ne mari za zenu;ide lumpuje,ide s rajom na more,a ona ostaje kuci sa djecom itd.user posted image user posted image user posted image
Samo sam htjela ostaviti svoj komentar na ovo,ja to ne bih trpila i nije mi jasno zasto to zene uopste trpe?????!!!!!

EH sad vezano za temu,ja njega ne bih "pustila"....Niti bi on mene "pustio"...
Jer mi ne "pustamo" jedno drugo,mi se dogovaramo...Ne mogu ja njemu nesto zabraniti,a ni on meni...

A zavisi sve na sta je bracni par navikao,da li inace idu na more sa rajom,ili ne...Moj muz vjerovatno ne bi htio da ide bez meneuser posted image

Svaka ti je ZLATA vrijedna!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Svaki komentar je suvisan!!! bravo za tebe ZENOuser posted image user posted image user posted image



Hvalauser posted image Ali to je tako,barem kod nas...Mi koristimo priliku da skupa odemo bilo gdje bez djece,malo da odahnemo od svega...Nazalost nismo uspjeli otici na more ove godine,jer sam ja pocela raditi u nevakat,pa nemam jos pravo na godisnjiuser posted image
Ali bice aBduser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 12:19:00   
Mirkica
Odoh ja zene kod doktora tamo jedino i idem hoce mi muz posumnjati u vjernost user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   kako mi nadjose ovaj diabetis idem 3put  sedmicno ( i uvijek po baksuzluku ostanem taj vakat :))  a kod kuce kad mejrim nikad ni blizu da je povisen user posted image user posted image user posted image user posted image bas sam sumnjiv kandidat , ima zena seccer a nigdje ga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ugodan vam dan user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 12:21:04   
Anoniman
Mene moj " pustio" prije dvije godine na more sa kolektivom, dva dana...a jesam se nauživala, to vam se ne može opisati, ali zbilja.Mi smo se toliko ismijali, viceva napričali, igrali satima odbojke u vodi, onako komplet ( 30 ljudi) išli na kafu, uvečer do neka doba sjedili i pričali, smijali se, meni je pravo dobro došao odmor od uloge supruge i majke, i u tome ne vidim ništa loše. Nije bilo svako dvije minute mamaaaaaaa....
A i ja njega " puštam" više puta u toku godine ( vikendi) na rafting u raznim gradovima naše BiH. Kako je njegova nana rahmetli znala reći, ne sekiraj se mlada, što god odnese, vratiće, neće ostati.user posted image

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 12:32:53   
de_de
Ja sam prosle godine dva mjeseca prije porodjaja "pustila" MM na dvonedeljni odmor u Holandiju (tacnije otjerala ga) i verujte i ja sam se odmorila kod kuceuser posted image user posted image user posted image .
Jedan od razloga je i taj sto je bio premoren, a trebao mi je odmoran i spreman kad se porodimuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 12:38:32   
bananica
Licno nemam nista protiv toga, moze on sam ici, a takodjer i ja, samo u mojoj situaciji ja nikada ne bih otisla na more bez svoje curice....za mene su to uzasni roditelji koji ostave dijete kod svojih roditelja, a oni odu hladiti guzuser posted image u vodi

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 12:39:18   
Nedi
Evo kontam nešto...sad za vikend otjeram mm-a negdje na odmor gdje izabere. Ja čuvam N, spremim kuću i iftare. A idući vikend ja biram sebi mjesto za odmor a on čuva N, razbaca kuću, isprlja tonu veša...Ko je donji u ovoj priči?

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 12:43:38   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: bananica

Licno nemam nista protiv toga, moze on sam ici, a takodjer i ja, samo u mojoj situaciji ja nikada ne bih otisla na more bez svoje curice....za mene su to uzasni roditelji koji ostave dijete kod svojih roditelja, a oni odu hladiti guzuser posted image u vodi

ja ne ostavim dijecu kod svoje mame već kod djetetovog babe tj. moga muža...a i on djecu ostavi sa mnom.user posted image

Nismo išli još uvijek nigdje na neki vikend zajedno a da njih ostavljamo...ali redovno kad izlazimo navečer ili imamo svadbe it ome slično njih ostavim kod mame...to mi je normalno. i moja mama je ostavljala mene kod svoje pa mi ništa ne fali...bar ja ne osjećam.

A iskrena da budem imam u planu da ja i moj muž odemo na jedna romantični vikend bez djece...ne mora biti more može i jezero ili planina....samo da ova mlađa shavti da može spavati bez mene.user posted image

Možda sam užasna...ali osjećam da to mome braku treba...tačnije meni....user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 12:46:57   
Anoniman
I ja imam u planu, ako Bog da , dogodine, jedan vikend, negdje bez djece.
Sa mužem, mislim.user posted image

< Poruku je uredio zinanina -- 13.8.2010 12:47:21 >

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 12:49:28   
Nedi
Predpostavljam da je bananica mislila na one roditelje koji ostave djecu po 10 dana kod svojih roditelja a oni hladeuser posted image a onda odu i za vikend jednom na more da eto i djeca vide more.
Ovo se ni meni ne sviđa, ne podržavam niti praktikujem.

Mm se odlicno snalazi sa N i on je moja No 1 osoba od povjerenja kad je riječ o NAŠEM djetetu...ha ja pa nije komšijin.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 12:51:27   
bananica
nisam tebe, a i nikoga drugog mislila povrijediti svojim komentarom, sasvim je ok ostaviti dijete na cuvanje kod nekoga kada se odlazi u kupovinu, na svadbu....jer je to za dijete bolje....nemam nista ni protiv vikenda u dvoje, covjeku nekad treba odmora od svega pa i od djece....mislila sam na godisnji odmor, tj. otici na more 7 ili vise dana, a ne povesti dijete...zasto bih ja uzivala, a dijete ostavljala na uzarenom asfaltu, meni je veca zelja da mi se dijete provede na moru, da se iskupa, a s druge strane to je djeci veca uzivancija i veci dogadjaj od nas odraslih

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 12:54:24   
Hanady RR
ma znam da nije lično...
ja samo dodah....
al fakat zinanina najbolje razumije kako nam je vikend bez dijece sa mužem prijeko potreban.

samo sa hajrom da ga se dograbimo.user posted image

A ja nebih otišla na ljetovanje sa suprugom bez djece...i nebih otišla na vikned na more sa mužem a da one nisu prije toga svojih 8-10 dana ispucale sa nama. bilo bi mi žao.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 12:58:01   
bananica
Moja poznanica ima sina od 8 god., razvedena je, svako ljeto ide po vise puta na more, a sin joj ostaje kod roditelja, zimi skija, dijete opet kod nene i dede, cesce joj dijete spava kod roditelja nego kod nje,tj kod svoje kuce, ovo je za svaku osudu, eh to sam i htjela i reci...uzastopno provoditi odmore sam ili sa muzem, a za dijete ne mariti, pa i djeca vole more, planine, jednodnevne izlete, kina, itd.sad sam otisla od teme, izvinjavam se

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 13:03:07   
Anoniman
ma manite se ostavljanja djeceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moj jucer bi ''pusten'' na more al neda šerpi blizuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sta da radimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 13:06:04   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: noa

ma manite se ostavljanja djeceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moj jucer bi ''pusten'' na more al neda šerpi blizuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sta da radimuser posted image user posted image user posted image



probaj sa lavorom user posted image i ohaldi tu provrelu vodu malo, ha sta mislisuser posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 13:06:53   
bananica
cim ne da, znaci nema potreba za tim....vjeran 100%

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 13:09:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: noa

ma manite se ostavljanja djeceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moj jucer bi ''pusten'' na more al neda šerpi blizuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sta da radimuser posted image user posted image user posted image



probaj sa lavorom user posted image i ohaldi tu provrelu vodu malo, ha sta mislisuser posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image morat cu ili da ga uhvatim na spavanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 13:27:51   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

cim ne da, znaci nema potreba za tim....vjeran 100%


što ti je namazana žena

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 13:30:47   
ena23
cuj ti nje, kako cu? fino, ev sad cu da ti kazem: kazes da si ga toliko pozelila da zelis da se igras malo ljubavnih igrica sa njim, svezes ga za krevet (golog, naravno) , svezes mu oci, poturis mu serpicu i kazes da je to predigra. Ako jajasca krenu dole imati pri ruci ostar ili tvrd predmet, zavisno od nijeta user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 13:33:56   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: bananica

Moja poznanica ima sina od 8 god., razvedena je, svako ljeto ide po vise puta na more, a sin joj ostaje kod roditelja, zimi skija, dijete opet kod nene i dede, cesce joj dijete spava kod roditelja nego kod nje,tj kod svoje kuce, ovo je za svaku osudu, eh to sam i htjela i reci...


A ko si ti da joj sudiš?!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 13:34:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ena23

cuj ti nje, kako cu? fino, ev sad cu da ti kazem: kazes da si ga toliko pozelila da zelis da se igras malo ljubavnih igrica sa njim, svezes ga za krevet (golog, naravno) , svezes mu oci, poturis mu serpicu i kazes da je to predigra. Ako jajasca krenu dole imati pri ruci ostar ili tvrd predmet, zavisno od nijeta user posted image






ena nema mi druge user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image evo da i ostale znaju sta treba
1.serpa
2.mlaka voda
3.nesto za udaranje u slucaju potonuca
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ena23)
  Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *