|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Stara ljubav...
21.4.2010 8:12:03   
nejsonka
Drage moju forumašice, neznam da li je bila već ova tema. Sinoć sam nakon 7godina srela svoju PRVU, VELIKU LJUBAV... Sve se vratilo, čitava prošlost. Htjela sam da pitam Vas da li vi kad čujete neku pjesmu koja Vas podsjeća na bivšeg pomislite na njega i vratite se mislima u to vrijeme.. VELIKI POZZZ

< Poruku je uredio bebbe RR -- 1.5.2010 13:39:29 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: STARA LJUBAV
21.4.2010 9:29:42   
milomoje
Naravno da svi mi imamo neke nase sitne stvari koje nas s vremena na vrijeme podsjete na nekoga prije, ne mora biti to velika ljubav,svejedno... ali koliko vidim iz prosle teme da ti je brak u krizi, zato si to tako jako i dozivjela i brzo ti se sve vratilo... ali stara ljubav je STARA i po meni tako i treba i ostati... nedaj se ...

_____________________________

-Sada nas troje slavi rodjendan u januaru !!! :)

(odgovor članu nejsonka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: STARA LJUBAV
21.4.2010 12:19:12   
Madam Mohamed
Ja sam sinoc sanjali momka koji je dugo vremena bio moja ljubav..Bilo je to..prije mozda 8 godina otprilike..Darovao mi je pjesmu..I evo malocas sam je pronasla na google..SMS-Da li znas..
Osoba mi ne znaci vise..sada sam udata zena, ocekujem bebu aBd..ali cudno kako dode u san..bez razmisljanja..i da..tacno je da te na trenutke vrati u proslost..

_____________________________

Kazu da sam mistik,mrznja je moj jedini neprijatelj,ne ljutim se ni na koga,meni je cijeli svijet jadan..Junus Emre

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: STARA LJUBAV
21.4.2010 12:25:38   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Madam Mohamed

Ja sam sinoc sanjali momka koji je dugo vremena bio moja ljubav''''''''Bilo je to''''''''prije mozda 8 godina otprilike''''''''Darovao mi je pjesmu''''''''I evo malocas sam je pronasla na google''''''''SMS-Da li znas''''''''
Osoba mi ne znaci vise''''''''sada sam udata zena, ocekujem bebu aBd''''''''ali cudno kako dode u san''''''''bez razmisljanja''''''''i da''''''''tacno je da te na trenutke vrati u proslost''''''''


draga moja ti bar sanjaš bivšeg a ja usnih neki dan jednog poznanika, gluho bilo user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 21.4.2010 12:26:00 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Madam Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: STARA LJUBAV
21.4.2010 13:19:55   
Tidzi
Cudno je to kako ponekad bez ikakvog znaka, sjetis se bivseg. Ponekad me neka pjesma podsjeti na moju nekadasnju veliku ljubav. Ne razmisljam puno o tome, jer nemam razloga. Ali to je dio mog proslog zivota i vjerujem da cu se citavog zivota s vremena na vrijeme prisjetiti nekih stvari ili nekih bivsih ljubavi velikih ili malih. Mada, nakon dvije godine udaje, kada sam srela bivseg s kojim sam bila dugo u vezi, osjecala sam se totalno cudno, izgubljeno... Mozda to i ne bilo tako da nisam s njim na tren i pricala. Naime, mi smo otisli u Bosnu, a moja mama je od njegove sestre narucila domace pilice da ne bi kupovala po radnji one smrznute sto stoje Bog te pitao koliko i on je dovezao te pilice. Kako sam se ja zadesila na dvoristu, ja sam ih sa snahom i preuzela i platila mu. I u medju vremenu smo razmijenili nekoliko osnovnih recenica. Fakat mi tada i nije bas bilo toliko svejedno. No, kada sam ga vidjela sledecih nekoliko puta...jednostavno potvrdis da sve ono sto si nekada od osjecanja gajio prema toj osobi...da vise nema, da su to samo uspomene.

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: STARA LJUBAV
21.4.2010 21:32:13   
camm
user posted image user posted image user posted image user posted image

ja ne mislim o bivsim koliko mislim o sadasnjimuser posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: STARA LJUBAV
21.4.2010 22:47:41   
bebbe RR
Nejsonka, i ja zaključujem po jednoj drugoj temi na kojoj si pisala o problemima u braku, da te je sada "bjekstvo" u razmišljanje o bivšem, ponukano slučajnim susretom, ponijelo.
Većina ljudi ima "bivše", ali, bivši spadaju u prošlost. Uspomene na njih su smislene samo kada izazovu osmijeh na lice, a ne patnju... Svako se vjerovatno sjeti, ponukan nečim, nekom situacijom... Ako ti u određenoj fazi života iz nekog razloga nije fino sa trenutnim partnerom, onda idealiziraš neke bivše veze... Tako je to. A istina je to da bivši nisu idealni, jer da jesu, ne bi bili bivši:))) Pozdrav!


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: STARA LJUBAV
24.4.2010 23:16:14   
marny
IZVORNA PORUKA: nejsonka

Drage moju forumašice, neznam da li je bila već ova tema. Sinoć sam nakon 7godina srela svoju PRVU, VELIKU LJUBAV... Sve se vratilo, čitava prošlost. Htjela sam da pitam Vas da li vi kad čujete neku pjesmu koja Vas podsjeća na bivšeg pomislite na njega i vratite se mislima u to vrijeme.. VELIKI POZZZ


sve budaletine, da imam gumicu sve bih pobrisalauser posted image , moj muž jeuser posted image , dobro da nije obrnutouser posted image

(odgovor članu nejsonka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: STARA LJUBAV
24.4.2010 23:18:58   
teacher75

IZVORNA PORUKA: marny

IZVORNA PORUKA: nejsonka

Drage moju forumašice, neznam da li je bila već ova tema. Sinoć sam nakon 7godina srela svoju PRVU, VELIKU LJUBAV... Sve se vratilo, čitava prošlost. Htjela sam da pitam Vas da li vi kad čujete neku pjesmu koja Vas podsjeća na bivšeg pomislite na njega i vratite se mislima u to vrijeme.. VELIKI POZZZ


sve budaletine, da imam gumicu sve bih pobrisalauser posted image , moj muž jeuser posted image , dobro da nije obrnutouser posted image

i ja istouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: STARA LJUBAV
24.4.2010 23:22:59   
marny
user posted image user posted image user posted image user posted image , ko ih šljivi kada su bili slijepi kod zdravih očiju, naiša onaj tko dobro vidiuser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: STARA LJUBAV
24.4.2010 23:27:28   
lila25
eeeee stara vremena vrati se film u nazad i sjetim se lijepih trenutaka,ali brzo ga premotam jer ovi sad trenuci su mi najsretniji u zivotu i sve ostalo sam potisnula u sjecanja.meni se nedavno bivsi javio nakon nekoliko godina i to na FB,ma tad sam ga volila vise od sebe mislila sam da ga nikad necu preboliti,ali sad kad se sjetim tako mi bzv u usporedbi sa ovom sad ljubavlju koju osjecam prema muzu smijesno mi sta sam mislila da je ljubav.

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: STARA LJUBAV
24.4.2010 23:30:08   
frenkoza
imala sam 2 duge veze prije nego sam srela MM-a... biloje tu dosta i onih kratkih, ali njih ne svrstavam u ljubav....
kad mislim o starim ljubavima jedino sto se pitam je gdje bi bila sad da sam ostala s njima.... i shvatim da mi nikad ni sa kim ne bi bilo kao sto mi je sad.... i tu se zavrsava moja misao o njima.... a pjesme su nesto drugo, kad cujem neku samo se nasmijem....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: STARA LJUBAV
24.4.2010 23:41:12   
Hanady RR
ja sad kad razmilism svi prije njega nisu ni bili ljubavi...sa mm tek je ljubav tako da ispde ja starih ljubavi nemam pa nema ko da mi na um padne.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: STARA LJUBAV
25.4.2010 0:14:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja sad kad razmilism svi prije njega nisu ni bili ljubavi...sa mm tek je ljubav tako da ispde ja starih ljubavi nemam pa nema ko da mi na um padne.



user posted image
Ma nisu ni mogli biti (kratko trajalo) jer sam sa mm od 16-te godine user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: STARA LJUBAV
25.4.2010 15:11:09   
ivana st
Imala sam veza i prije mm, ali su sve to bile kratke i površne veze. Ima nekih pjesama ili sitnica koje me znaju podsjetit na te ljude i drago mi je da je tako. Svi su mi oni ostali u ljepom sjećanju i drago mi je kad ih sretnem ili kada ih se sjetim. 

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: STARA LJUBAV
25.4.2010 20:50:59   
medi87
Ma kome se ne vrate sjecanja na prosla vcremena kad cuje neku pjesmu koja ga veze za takvo nesto. Ne mora to biti samo bivsi momak, mene jedna pjesma  strasno podsjeća na gimnazijske dane-Nekako s proljeća, pa cak ima i jedna pjesma koja me na mm podsjeća user posted image user posted image user posted image  kad smo raskinuli pet dana prije udaje :-) Jedino moje ( DM)  a o bivsim necu ni da tipkam nema svrhe, sto je bilo bilo je ne vracam se na staro NIKAD

_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: šta mislite
27.4.2010 0:04:12   
Anoniman
Ja sam udata žena i imam dvoje prekrasne dijece a tako i muža,a problem je u tome što me bivši momak non stop opsjeda on živi u njemačkoj i non stop mi piše na fb poruke hoću li biti sa njim kada on dođe tu a i on je oženjen ima dijecu isto kao i ja.Pa bi vas molila savjet kako da ga se riješim a ja nisam ni pomislila na to da prevarim muža jer ga stvarno volim a nebi željela ni da ga povrijedim.

(odgovor članu medi87)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: šta mislite
27.4.2010 0:08:51   
mummy
Blokiraj ga!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: šta mislite
27.4.2010 0:11:19   
myb@by

IZVORNA PORUKA: mummy

Blokiraj ga!

Potpisujem.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: šta mislite
27.4.2010 0:15:01   
noaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja sam udata žena i imam dvoje prekrasne dijece a tako i muža,a problem je u tome što me bivši momak non stop opsjeda on živi u njemačkoj i non stop mi piše na fb poruke hoću li biti sa njim kada on dođe tu a i on je oženjen ima dijecu isto kao i ja.Pa bi vas molila savjet kako da ga se riješim a ja nisam ni pomislila na to da prevarim muža jer ga stvarno volim a nebi željela ni da ga povrijedim.

Zasto si ga uopce dodavala na fbuser posted image i zasto ga ne blokirasuser posted image mozda ti godi to sto on piseuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: šta mislite
27.4.2010 0:16:40   
Anoniman
Nije mi uopće prijatelj na fb a neznam kako uspjeva poslat poruke

(odgovor članu noaa)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: šta mislite
27.4.2010 0:30:37   
frenkoza
moze se na fb poslati poruka svakome, bez obzira jeli ti u prijateljima ili ne

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: šta mislite
27.4.2010 0:30:46   
Lalana
Na FB se mogu slati poruke i ljudima koji nisu prijatelji, ali vjerujem da ce blokiranje rjesiti stvar, a da li si ti njemu odgovorila na poruke, naglasivsi da ne zelis kontakt sa njim, jer ako ti sutis, mozda misli da ti godi i da se slazes.
Uh, tezak vakat dosao, covjek iz minute u minutu slusa strasne price, nekada je to bilo samo u sapunicama...user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: šta mislite
27.4.2010 0:31:52   
Hanady RR
Hajd ja znam šta ja mislim...al šta ti mislišuser posted image user posted image user posted image user posted image

pa ženo draga ako nećeš da ti šalje poruke napiši mu to, onda mu reci da u slučaju slanja naredne poruke imaš najmanje 15 povjerljivih prijtelja koji će ga prijaviti FB za uznemiravanje i ukinut ćeš mu profil. Eto to mu kaži, blokiraj ga i zaboravi da postoji.

Mislim ovako naravno ako i i ti tako misliš.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 0:33:41   
Hanady RR
i molim te da u naslovu nemjenjaš temu...ovo nije tema šta mislite nego STARA LJUBAV

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *