|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 11:20:10   
veeseelaa
ako prebrodimo sva iskušenja onda smo baaš par user posted image user posted image user posted image  biće što biti mora
Moj mm ima kafić i stalno je u ženskom društvu, da mu se ne omakne, kuku
jest da nema galebova hahahahah

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 11:20:41   
mala86
znajuci svog m nebi me to ni pito,jer on i sad govori da se nahodo u zivotu i da mu je dosta!kafica po danu nekad,navece nikad bez mene,takav je i gotovo!

na more otic-da ali s nama!zar da zamjeni ciku i smjeh Leonov kad ga stavimo u vodu sa sjedenjem na toj istoj plazi sa pivom u ruci i nekim pricama "iz davnina"?!

u potpunosti se slazem sa teacher i milenium,nije to ljubomora vec neki vid postovanja...

zahukta se ova tema user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 11:20:44   
milenium
zanimljivo kako uvjek ''netko''otvori temu kad nema neke druge otvorene na kojoj se svi sjatimo.
a još zanimljivije je kako zbriše nakon 5 minuta.i sad iz ugla možda gleda i smije se:''kako se ove žene lako zapale i sad će o ovome razglabati daaaaaanima''...
ne bi me čudilo da je temu otvorio neki moderator ili možda čak programer(sorry momciuser posted image )jeste vi meni zgodni ali...user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 11:21:01   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ako prebrodimo sva iskušenja onda smo baaš par user posted image user posted image user posted image  biće što biti mora
Moj mm ima kafić i stalno je u ženskom društvu, da mu se ne omakne, kuku
jest da nema galebova hahahahah

ne bih neke izazove u zivotu, lijepo mi ovako user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 11:21:41   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: sara.at

 i kad me pita da izadje sa drustvom vikend ja kad kazem nemoze moze grad i jarani izgoriti njemu je to amin a kad sam raspolozena onda pustim,


Ovo mi je uzas nad uzasima.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 11:21:44   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ako prebrodimo sva iskušenja onda smo baaš par user posted image user posted image user posted image  biće što biti mora
Moj mm ima kafić i stalno je u ženskom društvu, da mu se ne omakne, kuku
jest da nema galebova hahahahah

ne bih neke izazove u zivotu, lijepo mi ovako user posted image



joj tičerko ne zezaj, ništa ti ne vjerujem

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 11:22:00   
Hannica
Ja svog muza nebi pustila,ali znam da bi on otisao bez dozvole da se njemu ide.Sreca pa mu se ne ide.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 11:22:08   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: sara.at

 i kad me pita da izadje sa drustvom vikend ja kad kazem nemoze moze grad i jarani izgoriti njemu je to amin a kad sam raspolozena onda pustim,


Ovo mi je uzas nad uzasima.user posted image


ma i istuci gauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 11:22:17   
R&T@
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ako prebrodimo sva iskušenja onda smo baaš par user posted image user posted image user posted image  biće što biti mora
Moj mm ima kafić i stalno je u ženskom društvu, da mu se ne omakne, kuku
jest da nema galebova hahahahah


Kuku, opet...
Da nam nije isti coek...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Nego da nema ovog icemana trebalo bi ga izmisliti...
Gledaj sto zakuha...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 11:22:34   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hannica

Ja svog muza nebi pustila,ali znam da bi on otisao bez dozvole da se njemu ide.Sreca pa mu se ne ide.user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 11:22:46   
Nedi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Nedi

Sve što je u okviru fer play-a...može nije problem. Ali one situacije tipa on se ide odmoriti a ženi šipak...e neće moći. Znači idi slobodno ali se isto tako potrudi da i meni obezbijediš odmor onako kako ja želim.
I ima još nešto, ne može sa bilo kojim jaranima. Ugodna raja, neki oženjeni, neki ne ili naši zajednički prijetelji - može. Ali neki od lezihljebovića iz mladosti ne dolazi u obzir, šta očeivati od momka od 30 god koji se ne obrazuje, ne radi ( i nije nikad), nema stalnu vezu, živi sa starcima i nema riješeno stambeno pitanje? Prosto se ježim od takvih ljenčuga i neradnika.
Ma neka ide gdje hoće sve dok je fer play i kad dopušta kućni budžet nemam ništa protiv



ma bježi tamo, nećeš mu društvo birati


Ma joooook sam je skontao ko je kakav ja sam strpljivo čekala sa strane da skonta...samo navodim primjer nekog tamo i iznosim svoje mišljenje o dotičnom gospodinu 

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 11:23:05   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: sara.at

 i kad me pita da izadje sa drustvom vikend ja kad kazem nemoze moze grad i jarani izgoriti njemu je to amin a kad sam raspolozena onda pustim,


Ovo mi je uzas nad uzasima.user posted image


ma i istuci gauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 11:23:32   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ako prebrodimo sva iskušenja onda smo baaš par user posted image user posted image user posted image  biće što biti mora
Moj mm ima kafić i stalno je u ženskom društvu, da mu se ne omakne, kuku
jest da nema galebova hahahahah


Kuku, opet...
Da nam nije isti coek...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Nego da nema ovog icemana trebalo bi ga izmisliti...
Gledaj sto zakuha...


pa tajra mi bi trebale biti najljubomornije obzirom na situaciju, kasni dolasci, konobarice cice hahahhaha



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 11:24:14   
Visnja RR
milenium nemamo muskarce moderatore...a za programere , lako bi ih skontali jer su tri iz MK i jedan iz SLO pa  pisu nas jezik ali sa greskama user posted image

a ja bih Icemana pitala kako to u njegovom zivotu fercera? neka nas obavjesti ! user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 11:24:15   
teacher75
samo da navedem da moja nijedna udata prijateljica (a ima ih mnogo) ne ide sa jaranicama na more. idu bez muza jedino u varijanti:user posted image i njihovi roditelji (punac i punica) da se nadju pri ruci ukoliko su im muzevi sprijeceni da odu na odmor ili one imaju visak godisnjeg... onda ne kontam sta ce i muz sa jaranima, vjerovatno su ostali slobodni pa ce ganjati cure, sta ce onda on sam raditi na moru (ako je tako fin i vjeran i ne ide da ganja cure vec da se odmori)

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 11:25:39   
teacher75
IZVORNA PORUKA: milenium

zanimljivo kako uvjek ''netko''otvori temu kad nema neke druge otvorene na kojoj se svi sjatimo.
a još zanimljivije je kako zbriše nakon 5 minuta.i sad iz ugla možda gleda i smije se:''kako se ove žene lako zapale i sad će o ovome razglabati daaaaaanima''...
ne bi me čudilo da je temu otvorio neki moderator ili možda čak programer(sorry momciuser posted image )jeste vi meni zgodni ali...user posted image

pa sta, meni ne smeta, bas volim ovakve teme. Iceman i anonimni user posted image user posted image user posted image neka vasuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 11:27:56   
milenium
može moderatorica pisat i u muškom roduuser posted image .a programeri,pa kako?zar nema jedan iz srbije?a marko?a zoran(mačak)?
uglavnom zeza ,ne zeza ,ja sam svoje reklauser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 11:29:51   
teacher75
imam sad jednu provalu. prije nekoliko godina planirale prijateljice i ja zajedno na odmor- turska, provod, itd... i pita neki momak moju prijateljicu hoce li povesti i njega. a ona mu odgovara:
" u sumu se drvo ne nosi". user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 11:31:03   
R&T@
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ako prebrodimo sva iskušenja onda smo baaš par user posted image user posted image user posted image  biće što biti mora
Moj mm ima kafić i stalno je u ženskom društvu, da mu se ne omakne, kuku
jest da nema galebova hahahahah


Kuku, opet...
Da nam nije isti coek...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Nego da nema ovog icemana trebalo bi ga izmisliti...
Gledaj sto zakuha...


pa tajra mi bi trebale biti najljubomornije obzirom na situaciju, kasni dolasci, konobarice cice hahahhaha




A meni i tebi ravno...bas do mora...user posted image user posted image

Ja svog nadjem ujutro u krevetu...pojma nemam kad je dosao... 

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 11:31:15   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: milenium

može moderatorica pisat i u muškom roduuser posted image .a programeri,pa kako?zar nema jedan iz srbije?a marko?a zoran(mačak)?
uglavnom zeza ,ne zeza ,ja sam svoje reklauser posted image

Zoran , Marko i Blagojce su MK  a Matjaz je SLO

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 11:31:30   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

samo da navedem da moja nijedna udata prijateljica (a ima ih mnogo) ne ide sa jaranicama na more. idu bez muza jedino u varijanti:user posted image i njihovi roditelji (punac i punica)


Bas.user posted image user posted image user posted image



Ovde je samo stvar izgleda nerazumjevanja, ja opet napominjem da ja ne pisem o odmoru i "ganjanju cura."..Ja to ozbiljno gledam on ima svoje hobije i treba da je tako, ja imam svoje "zenske musice" soping i slicno...
Eto meni je jedan vikend ostao bas bas....Sa dvije prijateljice sam otisla u ZOO vrt u Beogradu....Bilo nam je super......To je bio meni super provod...imali smo u povratku i malih problema sa autom i cudnu situaciju, ali to je kada pricamo o o tome samo razlog za smijeh.



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 11:40:37   
Anoniman
ovdje se pojam ''more s jaranima'' ispreplice s ''prevarom''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mislim ne mora on na more otic da bi me prevario moze to uraditi i na kavi popodneuser posted image i mislim da mi nebi bilo drago kad bi mi rekao da razmislja o odmoru bez nas dvijeuser posted image user posted image user posted image a mislim da ni njemu nebi bilo ugodno ono sto bi usljedilo nakon postavljenog pitanjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 11:45:39   
sara.at
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: sara.at

 i kad me pita da izadje sa drustvom vikend ja kad kazem nemoze moze grad i jarani izgoriti njemu je to amin a kad sam raspolozena onda pustim,


Ovo mi je uzas nad uzasima.user posted image

 
iskreno Skvo nije nego je postovanje,znaci da drzi do mog misljenja i ako ga trebam nesto il ako sam neraspolozena i samo bi htjela sa svojim mm da lezim uz zdjelu cipsa i ljubavni film,
al i njegovi kolege jedino je on ozenjen,jedan rastavljen sa djetetom i dalje lumpuje,drugi vanbracno djete sa djevojkom ni na nebu ni na zemlji danas skupa sutra nisu, treci nit je ozenjen nit djete i jos zivi sa ocem,zar sa takvim da izlazi moze "ponekad" al ne da to predje u naviku vikendaska druzenja....
 
meni je muka kad vidim ove nase decke ovdje svaki vikend po kaficima,diskotekama, po gradjevini radi kao rob i onda vikendom se napija a zena kod kuce user posted image   pa de kao covjek izvedi zenu na veceru il pice pa prosetaj al ne nekima je to ponizenje zeni je mjesto kuci e ja tako nedam...
a da sam ljubomorna jesam to priznajemuser posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 11:47:25   
teacher75
IZVORNA PORUKA: noa

ovdje se pojam ''more s jaranima'' ispreplice s ''prevarom''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mislim ne mora on na more otic da bi me prevario moze to uraditi i na kavi popodneuser posted image i mislim da mi nebi bilo drago kad bi mi rekao da razmislja o odmoru bez nas dvijeuser posted image user posted image user posted image a mislim da ni njemu nebi bilo ugodno ono sto bi usljedilo nakon postavljenog pitanjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa naravno da moze, ali ozenjeni muskarci obicno i idu sa jaranima na more da bi ganjali cure, cast izuzecima. ja ne vidim zasto bi isao bez mene i user posted image . imamo zajednicka interesovanja kadgod odemo na odmor, ne treba mi niko drugi, kao ni njemu. a s jaranicama se vidjam redovno, bezveze bi mi bilo da odem s nekim slbodnim jaranicama na more, da one ganjaju frajere i izlaze do zore. sta cu ja s njima user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 11:51:02   
Anoniman
teacher slazem se ja s tobom,ma ne vjerujem ja ni sebi na moru a pogotovo ne njemuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *