|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 16:46:20   
mimh
IZVORNA PORUKA: Latinka

Nisam odavno gledala neku sapunicu, ali i ja se prijavljujem kao ovisnica "1001 noci" user posted image
Sto se tice muskih u ovoj seriji, Onur bas i nije nesto lijep, ali je nevjerovatno sarmantan i harizmatican. Kad kazem nevjerovatno, to bas i mislim (da me MM ne cuje)user posted image


ovo potpisujem...

ja se takođe prijavljujem....dosadile su mi sapunice al mi se sviđaju slike Istanbula

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 16:47:38   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Hanady, veceras je treca epizoda, ali imate na you tube-u, pa mozete pogledati

e čuj već treća...

sad moram i na youtube da se uaklkulišem među raju...
sve ostavljam za večeras sa ću djedci svojoj...samo damm kaže stigao samuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 16:50:01   
Trnoruzica
http://www.youtube.com/watch?v=yuM0j3MH2WQ

Evo prva epizoda, prvi dio. Kako budes gledala, listat ce ti you tube otprilike koje idu poslije koje... Pojacaj dobrooo, jer muzika je predobra, onu kutiju sa maramicama u ruke, i proklinji nas sto te nagovorismo da je gledas user posted image

< Poruku je uredio Trnoruzica -- 1.9.2010 16:52:12 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 16:53:46   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

http://www.youtube.com/watch?v=yuM0j3MH2WQ

Evo prva epizoda, prvi dio. Kako budes gledala, listat ce ti you tube otprilike koje idu poslije koje... Pojacaj dobrooo, jer muzika je predobra, onu kutiju sa maramicama u ruke, i proklinji nas sto te nagovorismo da je gledas user posted image

e sad ću ja da lupim sebi maramica i kafe 3u 1 pa da opletem večeras.
hvala.user posted image

a teško rivu u vodu natjeratuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 16:58:18   
IvanaTz
Predlazem da se otvori nova tema "1001 noc".

Iskreno, meni je ova serija klasicna sapunjara, sudeci po onoj jednoj epizodi koju sam odgledala povedena ovom pomamom ovdje na temi user posted image , "dramaticni" i "napeti" trenuci puni sutnje i zabezeknutih pogleda popracena odgovarajucom muzikom, trecerazredna gluma...
Ma znam ja da to zarazi i ko voli sapunice super, al' neko rece da kao ovo nije kao sve sapunice i tako to, eee s tim se definitivno ne slazem...


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 16:59:44   
Trnoruzica
Ali nije u svakoj seriji Onur user posted image

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 17:01:00   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Ali nije u svakoj seriji Onur user posted image


Koji vam je sad to? Jel' onaj ozbiljni ili onaj crni (slatkiuser posted image ) ?


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 17:01:31   
Anoniman
hajte na hanumu...gladna saaaaaaamuser posted image

(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 18:00:11   
mila81
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Jata, to znam, a Bogati jel provedna ona no sa Onurom i dobil pare od njega ili od dede,

e ja sam gledala kada onaj dedin sin ima ljubavnicu, mo mislit, a ona ludaa snaha haman nervi slom dobila jer dedo sada voli malog i hoce i njemu bogatsva da ostavi, , a za N. Godinu je onaj Kerim plesao sa Seherzadom i poklonio joj neke skupocjene nausnice, Onur se naljutio helem, belaj.

I u Dolini sunca bila sam zaljubljena u Andriju, a sada imam novu simpatiju, Kerima, jel se tako zove, kako je lep, a jojojouser posted image user posted image


Ti si luda, pa ljepsi je Onur, Kerem ce ispasti pravi dzukac, i ja malo gledala dole u Sandzak, kad sam bila mami.

Inace volim kriminalisticke serije (prof,deformacija), ali ova 1001 noc je bas, bas zanimljiva, a Indija mi nije po mom ukusu, svako ima svoje, meni malouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 19:05:36   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Hanady, veceras je treca epizoda, ali imate na you tube-u, pa mozete pogledati

e čuj već treća...

sad moram i na youtube da se uaklkulišem među raju...
sve ostavljam za večeras sa ću djedci svojoj...samo damm kaže stigao samuser posted image user posted image user posted image


e sad ste i mene zarazile i aj se priajvljujem na gledanje serije :))))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 22:36:08   
Hanady RR
gledah i ja....

iskreno nije me dojmila...
al hajd strpit ću se možda će sutra bit bolja...
jeste mi emotivna brate...ona glumica okata a suza na trepavici a dijete lijepo i apemtno i bolesno...et o me malo onako trznulo...

al dajem joj još koju šansu da me sveže pred TVuser posted image user posted image user posted image

e sad onaj glavni lik ...plaho lijepe oke ima...meni su svijetliji tipovi inače markantniji...
onaj mali crni pendavi beze...al sve to stavr ukusa.....

najljepa mi je brate glumica glvana...al baš lijepauser posted image user posted image user posted image ko bi reko jel deuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 22:37:23   
Mirkica
ja sam preko youtube gledala prvi dio auuu bas sam se isplakala ili ej do trudnoce ili sto je bas bilo zalsono ne znam ali sam se isplakala posteno :)))

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 22:38:07   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

gledah i ja....

iskreno nije me dojmila...
al hajd strpit ću se možda će sutra bit bolja...
jeste mi emotivna brate...ona glumica okata a suza na trepavici a dijete lijepo i apemtno i bolesno...et o me malo onako trznulo...

al dajem joj još koju šansu da me sveže pred TVuser posted image user posted image user posted image

e sad onaj glavni lik ...plaho lijepe oke ima...meni su svijetliji tipovi inače markantniji...
onaj mali crni pendavi beze.
..al sve to stavr ukusa.....

najljepa mi je brate glumica glvana...al baš lijepauser posted image user posted image user posted image ko bi reko jel deuser posted image user posted image user posted image


slazemo se u potpunosti :))))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 22:41:28   
Visnja RR
ja opet ne gledah ... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 22:42:54   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ja opet ne gledah ... user posted image

ma nisi vala večeras ništa porpustila...
sutra će biti zanimljivija..
a ko da gledam u petak će biti najzanimljivija sa nekim napetim krajem...
pa ti dijana čekaj do ponedeljkauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 22:50:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Latinka

Nisam odavno gledala neku sapunicu, ali i ja se prijavljujem kao ovisnica "1001 noci" user posted image
Sto se tice muskih u ovoj seriji, Onur bas i nije nesto lijep, ali je nevjerovatno sarmantan i harizmatican. Kad kazem nevjerovatno, to bas i mislim (da me MM ne cuje)user posted image


Podapisujem stotinu puta!  user posted image    user posted image                      user posted image user posted image ali fakat što je je...


(odgovor članu Latinka)
  Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 22:53:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dida79

Njenom armu nije uspeo da odoli ni glavni glumac Halit Ergenc (1970), koji se u nju zaljubio tokom snimanja. Iako su oboje bili u emotivnim vezama, njihova ljubav pobedila je sve prepreke. Krunisana je brakom i roenjem sina Alija. Romansa iz serije nastavljena je u stvarnom ivotu.



To sam čitala,on ostavio ženu user posted image a ona momka,ipak je ona imala tek 23 god.kada su počeli snimati seriju.
Ah,da dodam da mi ona nije nešto,mislim jest lijepa,ali sva neka ukočena eeee prava dama!

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 22:56:48   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

ja sam preko youtube gledala prvi dio auuu bas sam se isplakala ili ej do trudnoce ili sto je bas bilo zalsono ne znam ali sam se isplakala posteno :)))

daj link...
jel na hajatu gledate?
kad je? svaku noc u 20h

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 22:59:19   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

http://www.youtube.com/watch?v=yuM0j3MH2WQ

Evo prva epizoda, prvi dio. Kako budes gledala, listat ce ti you tube otprilike koje idu poslije koje... Pojacaj dobrooo, jer muzika je predobra, onu kutiju sa maramicama u ruke, i proklinji nas sto te nagovorismo da je gledas user posted image

samo za acudesu....
ps ti kao da slabo vidiš večeras.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 22:59:44   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: Mirkica

ja sam preko youtube gledala prvi dio auuu bas sam se isplakala ili ej do trudnoce ili sto je bas bilo zalsono ne znam ali sam se isplakala posteno :)))

daj link...
jel na hajatu gledate?
kad je? svaku noc u 20h

jeste svaku noć u 20h
večeras 4 bilauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 23:03:34   
Dida79
Sve mi se cini da ce Seherzada biti popularnija od Esmeraldeuser posted image
Samo ce se za nju skupljati pare da vrati Onuru user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 23:05:21   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Dida79

Sve mi se cini da ce Seherzada biti popularnija od Esmeraldeuser posted image
Samo ce se za nju skupljati pare da vrati Onuru user posted image user posted image user posted image

hahahahahahha  e svaka ti cast :)))

acudesa Handy je vec odgovorila :))) za link


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 23:06:26   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Dida79

Sve mi se cini da ce Seherzada biti popularnija od Esmeraldeuser posted image
Samo ce se za nju skupljati pare da vrati Onuru user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dido al me nasmija ženo
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja nisma gledala esmeraldu...al se sjećam priče o onoj nani što joj je na hayar ( tv bila gost glumica) donijela haljinu ...da ima da se presvuče iz neke zeleneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 23:08:26   
M kao Mama
IZVORNA PORUKA: mila81

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Jata, to znam, a Bogati jel provedna ona no sa Onurom i dobil pare od njega ili od dede,

e ja sam gledala kada onaj dedin sin ima ljubavnicu, mo mislit, a ona ludaa snaha haman nervi slom dobila jer dedo sada voli malog i hoce i njemu bogatsva da ostavi, , a za N. Godinu je onaj Kerim plesao sa Seherzadom i poklonio joj neke skupocjene nausnice, Onur se naljutio helem, belaj.

I u Dolini sunca bila sam zaljubljena u Andriju, a sada imam novu simpatiju, Kerima, jel se tako zove, kako je lep, a jojojouser posted image user posted image


Ti si luda, pa ljepsi je Onur, Kerem ce ispasti pravi dzukac, i ja malo gledala dole u Sandzak, kad sam bila mami.

Inace volim kriminalisticke serije (prof,deformacija), ali ova 1001 noc je bas, bas zanimljiva, a Indija mi nije po mom ukusu, svako ima svoje, meni malouser posted image user posted image user posted image



Ne diraj mi Kerema, podsjeća me na jednu moju bivšu ljubav, i on je bio djukac, eto ti, vidis nisam ja djabe pala na one oke, uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 23:12:20   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

http://www.youtube.com/watch?v=yuM0j3MH2WQ

Evo prva epizoda, prvi dio. Kako budes gledala, listat ce ti you tube otprilike koje idu poslije koje... Pojacaj dobrooo, jer muzika je predobra, onu kutiju sa maramicama u ruke, i proklinji nas sto te nagovorismo da je gledas user posted image

samo za acudesu....
ps ti kao da slabo vidiš večeras.user posted image user posted image user posted image user posted image


veceras!? (inace, moja haniuser posted image )
pusti me sda-gledam serijuuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

hipomenoreja
milenium

zabrinuta sam zbog jako oskudnih menstruacija,dr mi je savjetovao čak i kiretažu,da li se vama slično desilo i kako ste to riješile?

molim odgovor (98%)

molim odgovor (2%)


Broj svih glasova: 41

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *