|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 10:50:59   
Latinka
IZVORNA PORUKA: Bambi09

ma ko nije zarazen Seherzadom... a evo jutros na hayatu cuh pricaju kako ce dovesti i Seherzadu i Onura u Sarajevo kao sto su dovodili Esmeraldu... koji bi to lom bio... user posted image


Kad je Esmeralda dolazila u Skenderiju, kazu da je u pola frke neka nana ustala i pocela se derati da bi je "Esmeralda" mogla cuti, da se pazi one zloceste tete (nikako ne mogu da se sjetim kako se zvala) - hoce da je gurne u bazen, a ona slijepa!  
Mozda ce se sa Seherzadom pojaviti neko da joj kaze da ne spava sa Onurom i da ce joj bivsi svekar dati pare user posted image

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 10:51:09   
dinaa
Evo jos jedne ovisnice o 1001 noc,cak i s posla malo ranije odem da stignem na seriju user posted image user posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 10:54:39   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: acudesa RR

ma moj brat je zivio 3 godine u istambulu...bilo bi glupo da nista ne znam


Pa i moj je muz zivio 7 godina u njemackoj pa ja ne znam nista sem pozdrava user posted image user posted image user posted image

hahhaahh...ma, ja!
I sad ga tjeram da mi govori neke rijeci na turskom..a, on jadan, nece-al morauser posted image ...
tjeram ga da mi pjava Tarkanauser posted image ...kako to dobro zvuci kad on pjevauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 10:59:56   
bebana27
jos jedna ovisnica o 1001 noci
ako ne gledam navece reprizu moram jer je serija prekrasna

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 17:01:50   
almicch
nikad, ama baš nikad , nisam ni jednu seriju pratila , sem ovih stranih ( dr. House, Lost... itd.) a Seherzadu gledamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pratim na Fox-u Srbijanskom , jer nemam Hayat... do koje epizode ste stigle???????


_____________________________

;)) I can''''t hear you over the sound of how amazing I am !!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) ;))))

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 17:04:08   
acudesa
ja tek trecu odgledala...al je dobra..

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu almicch)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 17:05:55   
acudesa
i, sta mi je zanimljivo-imaju nas mentalitet, stari-svekrva-snajka...odnosi kao kod nas
ja isto da svekra i svekrvu gledam, kad ono dvoje starijih igra

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 18:45:52   
dzeni_nl
evo ja sam dosla negdje do 10 ep. samo da vam kazem da u ovoj seriji ima i nasa Saraj Bosna, dobili su prijekat da prave ski centar u Sarajevu, pa su gledali slike Mostar, Sarajevo i Sarajevo poslije rata kakvo je bilo. .

eto mama alma dolazi ti Kerem u Sarajevouser posted image


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 19:30:01   
Anoniman
Joooooooooooooojuser posted image user posted image  stigla sam do sedme epizode, ali 7 dio nece da prikaze, pise kao zabranjen je u ovoj drzavi

(odgovor članu dzeni_nl)
  Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 19:42:26   
larina
IZVORNA PORUKA: bebana27

jos jedna ovisnica o 1001 noci
ako ne gledam navece reprizu moram jer je serija prekrasna
kad je repriza?????zarazih se i ja a i mmuser posted image user posted image

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 20:03:34   
mala86
IZVORNA PORUKA: larina

IZVORNA PORUKA: bebana27

jos jedna ovisnica o 1001 noci
ako ne gledam navece reprizu moram jer je serija prekrasna
kad je repriza?????zarazih se i ja a i mmuser posted image user posted image


ima repriza u 1 popodneuser posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 20:11:39   
samedi
ja uletila na RR DOK SU REKLAME user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 20:21:41   
Anoniman
Trnoruziceeee zarazi ti i mene, postavi onaj link i evo ne skidam se sa you tubeuser posted image user posted image ....Navukla sam se dobro..

(odgovor članu larina)
  Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 20:30:42   
Anoniman
1001 NOC ima i na Fox kanalu, od ponedjeljka nove epizode, ja i mm taman bili poceli stigli do neke 49 epizode i oni onda pustili ponovo od 20.te jer su gledaoci trazili, al od ponedjeljka nastavljamo gdje smo stali jupiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zarazili smo se pravo.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 21:02:32   
Trnoruzica

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Trnoruziceeee zarazi ti i mene, postavi onaj link i evo ne skidam se sa you tubeuser posted image user posted image ....Navukla sam se dobro..

user posted image

Nemojte da predjete gigabajte user posted image Mene interesuje ovo sto je Amela napisala. Gdje na Free zoni imaju epizode? Gdje imaju da se skinu, da ne gledam na youtube-u, odose mi pare user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 21:29:12   
Anoniman
E ovo se zove ovisnost... prijava i prvo na ovu temu...hehe!
Ma serija je super,a sigurno već jedno 4 godine bojkotujem sve serije,sapunice,hrvatske...ali ovu počeh gledati od prve epizode,ne znam ni zašto.

(odgovor članu Trnoruzica)
  Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 21:39:15   
teacher75
drage zene, svaka vam cast, i mene ste uspjele zaraziti iako sam veliki protivnik sapunica, odgledala samo 2 u zivotu (Esmeraldu i Zade)user posted image 1001 noc me privukla zbog istanbula i turske, jako volim taj grad... odgledah na youtube 1. epizodu i veceras na hayatu 4.(sutra cu odgledati na youtube 2.i3.user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 21:51:23   
Anoniman
Necu se igratiuser posted image user posted image user posted image user posted image I ja sam se zarazila user posted image Eo torrent mi skida prvih 6epizoda..

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 21:53:45   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: teacher75

drage zene, svaka vam cast, i mene ste uspjele zaraziti iako sam veliki protivnik sapunica, odgledala samo 2 u zivotu (Esmeraldu i Zade)user posted image 1001 noc me privukla zbog istanbula i turske, jako volim taj grad... odgledah na youtube 1. epizodu i veceras na hayatu 4.(sutra cu odgledati na youtube 2.i3.user posted image


hahahaha moja teacher ja sam radoznala pa sam malko po preskakala da vidim sta ce se desavati cak sam zavirila u 50 ;))))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 21:54:33   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: teacher75

drage zene, svaka vam cast, i mene ste uspjele zaraziti iako sam veliki protivnik sapunica, odgledala samo 2 u zivotu (Esmeraldu i Zade)user posted image 1001 noc me privukla zbog istanbula i turske, jako volim taj grad... odgledah na youtube 1. epizodu i veceras na hayatu 4.(sutra cu odgledati na youtube 2.i3.user posted image


hahahaha moja teacher ja sam radoznala pa sam malko po preskakala da vidim sta ce se desavati cak sam zavirila u 50 ;))))


ja necu tako, volim fino natenaneuser posted image uh ,onaj kerem dobar pravo!!!user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 22:00:21   
Mirkica
ja obna i kada knjigu citam ja prv nekoliko stranica d aupoznam likove pa onda odem do sredine i na kraj hahhahahahah i onda citam po redu al da ja znam sta ce biti hahahhahaha

meni je dobar onaj Onur user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 22:03:45   
malena27 RR
eh vas dvije, jeste se uspalile user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 22:04:32   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Mirkica

ja obna i kada knjigu citam ja prv nekoliko stranica d aupoznam likove pa onda odem do sredine i na kraj hahhahahahah i onda citam po redu al da ja znam sta ce biti hahahhahaha

meni je dobar onaj Onur user posted image user posted image user posted image user posted image


onur mi je previse ozbiljan i mracan, u kerem, mmmmmmmuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 22:04:45   
acudesa
dajte mi najbrzi i najboji link za gledanje...ja nemma kad na tv, tad sam zauzeta ...
sinoc sam na full screen gledala ma ljepota..

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 22:04:46   
M kao Mama
IZVORNA PORUKA: dzeni_nl

evo ja sam dosla negdje do 10 ep. samo da vam kazem da u ovoj seriji ima i nasa Saraj Bosna, dobili su prijekat da prave ski centar u Sarajevu, pa su gledali slike Mostar, Sarajevo i Sarajevo poslije rata kakvo je bilo. .

eto mama alma dolazi ti Kerem u Sarajevouser posted image




Dzeni za mustuluka si, molim te kada saznas pojedinosti javi mi, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *