|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 22:58:52   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

trnoruziceuser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 22:59:06   
teacher75
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: teacher75

seherzada je tako lijepa, zaista savrsena zena! turkinje su uglavnom tako lijepe, a turci rijetko koji, isto kao indijke i indijciuser posted image


Ima i turaka lijepih, ovdje u Dk ih ima ko blata, stvarno ih ima lijepih i turkinja dok se ne udaju, ne znam zasto ali odmah se razvale ko buradi...

meni su puno niski, al kad naleti koji visok zna biti dobaruser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 23:01:24   
Trnoruzica
Hvala acudesa user posted image

Meni da je da skinem seriju odnekle, ali odakle? user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 23:01:56   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

user posted image user posted image user posted image http://a.imageshack.us/img838/7130/090002.png

user posted image user posted image

moram ih ponovitiuser posted image
idemo na Carsijuuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.9.2010 23:15:35   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

IZVORNA PORUKA: dzeni_nl

evo ja sam dosla negdje do 10 ep. samo da vam kazem da u ovoj seriji ima i nasa Saraj Bosna, dobili su prijekat da prave ski centar u Sarajevu, pa su gledali slike Mostar, Sarajevo i Sarajevo poslije rata kakvo je bilo. .

eto mama alma dolazi ti Kerem u Sarajevouser posted image




Dzeni za mustuluka si, molim te kada saznas pojedinosti javi mi, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image



e sad te moram razocarat, ovaj nas bosanac slomio nogu pa su odgodili put, sad ne znam kada stizuuser posted image

ako se smije napisati ja kidam preko torrenta sa sajta crna berza, nas domaci sajt. ako se nesmije pisat ja cu izbrisati samo kazite.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.9.2010 0:18:32   
Dida79
Joj meni nikad ovo skidanje sa neta nece biti jasno user posted image
Recimo ako hocu da skinem neki film ako tamo pise da mu je velicina npr 1 GB jel znaci da mi toliko skida sa racuna user posted image

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.9.2010 0:22:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dida79

Joj meni nikad ovo skidanje sa neta nece biti jasno user posted image
Recimo ako hocu da skinem neki film ako tamo pise da mu je velicina npr 1 GB jel znaci da mi toliko skida sa racuna user posted image



Ako skidas sa crne berze sama ti rijec govori sta je, ali nisam clan milsim da bi i ti morala nesta da postavis kako bi neko drugi od tebe mogao da skine npr, seriju ili film, barem na nekiim stranicama gdje sam ja skidala imas limit koliko mozes da skines a ako i ti stavis materijala koji gb onda ti se status povecava brze skidas...Sad ne znam kako ti i odakle pokusavas da skines...

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.9.2010 0:33:02   
Dida79
Ma ja sam prije probala ali me uspijeva nikako...i da sad sam trenutno na crnoj berzi hajde da reko probam na crno user posted image ali mi nije jasno ovo sa GB jel skida koliko pise ili...da prijavila sam se i evo upravo skidam jedan crtani pa cu da vidim sta sam uradila user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.9.2010 8:03:24   
M kao Mama
Jao, Dzeni mislim stvarno si zaista, pa moze on i sa nonom u gipsu doleprstai, hajd dobro, sta da radim,

nego nisam sinoc gledala ima li neko u kratkim crtama da mi napise, ima jos kandidatkinja koje zanimsa sinocnja epizoda, samo  jos pajke,

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.9.2010 8:05:28   
mala86
ja bi pisala ali nisam im jos imena popamtilauser posted image ,sem seherzadi user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.9.2010 10:03:16   
Nedi
mm i ja smo sinoć gledali...možda se navučem. A obzirom da gledam prvi put nisam mogla pohvatiti ko je ko i morala sam slati sms malenoj da me prosvijetliuser posted image

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.9.2010 11:12:21   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Jao, Dzeni mislim stvarno si zaista, pa moze on i sa nonom u gipsu doleprstai, hajd dobro, sta da radim,

nego nisam sinoc gledala ima li neko u kratkim crtama da mi napise, ima jos kandidatkinja koje zanimsa sinocnja epizoda, samo  jos pajke,


i njima je zao sto ne mogu doci, bas su se rastuziliuser posted image

do koje epizode si dosla, ja sam ih vec dosta pregledala, pa sad ne znam koja te zanima?


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.9.2010 11:15:53   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Dida79

Joj meni nikad ovo skidanje sa neta nece biti jasno user posted image
Recimo ako hocu da skinem neki film ako tamo pise da mu je velicina npr 1 GB jel znaci da mi toliko skida sa racuna user posted image



Ako skidas sa crne berze sama ti rijec govori sta je, ali nisam clan milsim da bi i ti morala nesta da postavis kako bi neko drugi od tebe mogao da skine npr, seriju ili film, barem na nekiim stranicama gdje sam ja skidala imas limit koliko mozes da skines a ako i ti stavis materijala koji gb onda ti se status povecava brze skidas...Sad ne znam kako ti i odakle pokusavas da skines...


Dida...
tj moras da ima vratis na neki nacin. mm je clan na CB pa ja tako skidam sta mi se svidi. kod mene za 1001 noc pise da je svaka epizoda 700 MB pita me mm kako ce on toliko da njima vrati, ali ubaci i on po nesto pa nam se poveca brzina. a to ti ne bih znala objaznit koliko tebi skida, jer kod nas je neogranicen internet, tako da se ni ja stvarno nerazumijem. mogu da skidam koliko hocu, samo sto mi se neki skinu prije, a neki sporije.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.9.2010 12:44:43   
Nedi
Pročitala sam u avazu za cijelu narednu sedmicuuser posted image sad i ne moram svaku gledati, ukoliko se ne navučem onda je gotovouser posted image

< Poruku je uredio Nedi -- 3.9.2010 12:45:00 >

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.9.2010 13:01:09   
Ben 10
Zna li neko kada je na Hayatu repriza izjutra,nešto ne stignem naveče pogledati...
Ove prve sam gledala na rtl-u,sjednem nedjeljom i svih 6 pogledam.


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.9.2010 13:16:26   
M kao Mama
Evo RTVprogram kaže u 13.00

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.9.2010 13:20:22   
Ben 10

Jeste ,jeste,upravo vidjela ,Hvala!


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.9.2010 16:23:24   
mala86
sad nasla grupu na fejsu o 1001 noci,pise da su seharzada i onur u privatnom zivotu u braku i da imaju dijete

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.9.2010 17:04:03   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: mala86

sad nasla grupu na fejsu o 1001 noci,pise da su seharzada i onur u privatnom zivotu u braku i da imaju dijete


i ja sam to procitala, zaljubili se u ovoj seriji. procitala sam jos da je Kan sin od Bultu, kao i da je ono prava mama od Onura.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.9.2010 23:17:36   
teacher75
nesto mi pade na pamet da ce ove godine Kan biti jedno od najcescih imena za male djecake user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
4.9.2010 0:12:39   
almicch
evo dvije večeri zaredom , imam gošću , od  komšinice snaha ( amerikanka) , pa ne stignem gledat Seherzadu user posted image user posted image
glupo mi da sad šaltam , žena ne razumije naš jezik , pa joj mahom pravim društvo....
kakvo je stanje , pratim po fox-u???user posted image


_____________________________

;)) I can''''t hear you over the sound of how amazing I am !!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) ;))))

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
4.9.2010 0:18:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mala86

sad nasla grupu na fejsu o 1001 noci,pise da su seharzada i onur u privatnom zivotu u braku i da imaju dijete




sin im se zove Ali

(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
4.9.2010 0:32:43   
Dida79
Dvije veceri ne gledam seriju user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
4.9.2010 0:34:44   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Dida79

Dvije veceri ne gledam seriju user posted image user posted image user posted image


nisam ni ja veceras na tv- mm jednom u 100 godina izrazio zelju da gleda utakmicu pa nisam mogla biti tako okrutnauser posted image al sam geldala na youtubeuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
4.9.2010 0:41:10   
Dida79
I meni je veceras utakmica pomutila planove...hebem ti jedan resiver u kuci a da sad kupujem kucnu antenu malo mi bezze user posted image
Ali zato zivio youtube user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *