|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 18:38:26   
teacher75
niko nije savrsen, pa ni dameuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 18:39:27   
kolacic
IZVORNA PORUKA: teacher75

niko nije savrsen, pa ni dameuser posted image


to i rekoh zapravouser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 18:41:31   
teacher75
IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: teacher75

niko nije savrsen, pa ni dameuser posted image


to i rekoh zapravouser posted image

aha, izgleda da smo istovremeno tipkale user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 18:42:30   
kolacic
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: teacher75

niko nije savrsen, pa ni dameuser posted image


to i rekoh zapravouser posted image

aha, izgleda da smo istovremeno tipkale user posted image



izgledauser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 18:45:17   
kolacic
Teacher 75, uzgred, svidja mi se blog kolumnistice koji si objavilauser posted image

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 18:48:50   
Anushka
ali po mom skromnom misljenju (user posted image ) dostojanstvo jedne dame ne dopusta da njene mane budu javne, zrelost i mudrost je cine samosvjesnom pa je svaki dan bolja osoba a skromnost i odmjerenost ne idu pod ruku sa ispadima i hirovima. ne zelim govoriti o celine ili nekoga koga nepoznajem, ali vec to sto je izabrala profesiju u kojoj zivi od para i divljenja mase nepoznatih ljudi mi "ne mirise" damski, bar ne po beckoj skoli.. mozda po americkoj jesteuser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 18:53:33   
kolacic
IZVORNA PORUKA: Anushka

ali po mom skromnom misljenju (user posted image ) dostojanstvo jedne dame ne dopusta da njene mane budu javne, zrelost i mudrost je cine samosvjesnom pa je svaki dan bolja osoba a skromnost i odmjerenost ne idu pod ruku sa ispadima i hirovima. ne zelim govoriti o celine ili nekoga koga nepoznajem, ali vec to sto je izabrala profesiju u kojoj zivi od para i divljenja mase nepoznatih ljudi mi "ne mirise" damski, bar ne po beckoj skoli.. mozda po americkoj jesteuser posted image


uh, Boga mi, kakva je to recenica: koja je izabrala profesiju u kojoj zivi od para????

Ko danas ne zivi od para??

i zena na pijaci, zaradjuje pare
i zena u apoteci zaradjuje pare
i zena u cvjecari zaradjuje pare
i zena stomatolog zaradjuje pare

i sve zene svijeta na ovaj ili onaj nacin zaradjuju pare...

ne shvatam teuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 18:55:48   
kolacic
user posted image user posted image user posted image user posted image ...i divljenja nepoznatih ljudi???? Znaci trebaju joj ljudi biti poznati da joj se diveuser posted image user posted image user posted image

Pa zar nije u tome njena velicina? Upravo sto je mase slusaju...


(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 19:29:51   
Anushka
u cilju vracanja na konstruktivnu razmjenu misljenja reci cu samo da se vjerovatno nisam dovoljno precizno izrazila pa je doslo do nesporazuma(zar ovo nije damski receno?user posted image )

dakle zaradjuje novac tako sto "glasom i stasom" izaziva ugodu kod nepoznatih ljudi koji joj za to daju novac. to mi ne mirise damskiuser posted image .  a psihologija umjetnika je posebno poglavlje, dovoljno ti je znati da ih je toliko mnogo propalo zbog raznih poroka, ili zalutalo u sekte, toliko malo ih ima uredjene porodicne odnose i svoju privatnost. ima i izuzetaka naravno ali oni samo potvrdjuju pravilo.

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 22:12:46   
Atarka
Jutros sam posla da nesto napisem na ovu temu i nisam stigla, a evo do sada se tema bas razmahala..
"Being thought of as a Lady may be the one of the highest compliments a woman can recieve in her life."
Dama je lijepa iznutra i izvana.
Dama se brine o sebi i zna kako se predstaviti izgledom.
Dama ne postavlja neprikladna pitanja (kad ce se neko vec jednom vjencati ili kad ce djeca)
Dama zna kako govoriti sa deckom od prijateljice, ozenjenim covjekom ili poslovnim klijentom, ona odrzava prijateljsku distancu.
Dama ne propusta svoje sastanke i ne otkazuje u zadnji cas.
Dama nije niciji otirac i zna se braniti.
Dama nije zrtva, ne ocajava i ne sazalijeva se.
Dama je sabrana bez obzira na situaciju.
Dama ne otima necija svjetla pozornice.
Dama nema stav sveznalice. Bez obzira na obrazovanje, dama nema stav da je pokupila svo znanje svijeta, vec je skromna i ne cini da se zbog nje neko osjeca glupim.
Dama ne ocekuje da ce se svima svidjeti.
Dama odrzava zadatu rijec.

Smatram da dame postoje i danas, samo ne u smislu kao nekada. Za mene su dame svakodnevne zene koje u sebi nose bar nesto od ovog nabrojanog. Za mene je utjelovjenje dame bila moja rahmetli mama.


_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 22:14:39   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Atarka

Jutros sam posla da nesto napisem na ovu temu i nisam stigla, a evo do sada se tema bas razmahala..
"Being thought of as a Lady may be the one of the highest compliments a woman can recieve in her life."
Dama je lijepa iznutra i izvana.
Dama se brine o sebi i zna kako se predstaviti izgledom.
Dama ne postavlja neprikladna pitanja (kad ce se neko vec jednom vjencati ili kad ce djeca)
Dama zna kako govoriti sa deckom od prijateljice, ozenjenim covjekom ili poslovnim klijentom, ona odrzava prijateljsku distancu.
Dama ne propusta svoje sastanke i ne otkazuje u zadnji cas.
Dama nije niciji otirac i zna se braniti.
Dama nije zrtva, ne ocajava i ne sazalijeva se.
Dama je sabrana bez obzira na situaciju.
Dama ne otima necija svjetla pozornice.
Dama nema stav sveznalice. Bez obzira na obrazovanje, dama nema stav da je pokupila svo znanje svijeta, vec je skromna i ne cini da se zbog nje neko osjeca glupim.
Dama ne ocekuje da ce se svima svidjeti.
Dama odrzava zadatu rijec.

Smatram da dame postoje i danas, samo ne u smislu kao nekada. Za mene su dame svakodnevne zene koje u sebi nose bar nesto od ovog nabrojanog. Za mene je utjelovjenje dame bila moja rahmetli mama.

user posted image
malo si me rastužilauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 22:18:19   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Atarka meni je ovo naj naj definicija do saduser posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 22:50:53   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: Anushka

u cilju vracanja na konstruktivnu razmjenu misljenja reci cu samo da se vjerovatno nisam dovoljno precizno izrazila pa je doslo do nesporazuma(zar ovo nije damski receno?user posted image )



Hahahahaha, Anushka, krajnje damski! Krajnje!


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Dama u drustvu
22.8.2010 7:40:56   
kolacic
Atarka, slazem se s tobomuser posted image user posted image user posted image user posted image


Ali jedno pitanje me kopka vezano za dameuser posted image user posted image user posted image


Da li su dame domacice?? Da li one pored svoje ljepote unutrasnje i vanjske trebaju biti i dobre domacice u kuci??

Da li je pojam dame vezan samo za one koje su besprijekorno dotjerane, a koje ne znaju kuhati u kuci??

Sta kazete??

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Dama u drustvu
3.9.2010 20:37:13   
Yuna
Ja vjerujem da jesam dama.

A pod dama smatram da je osoba ljubazna, spremna pomoći, ne psuje na glas, uglavnom je lijepo i pristojno obučena vani, ne priča previše i preglasno, nije napadna u bilo kojem smislu, ne gubi lako živce, strpljivo podnosi druge pa i najveće budale.

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Dama u drustvu
3.9.2010 20:40:05   
Yuna
Definitivno dame znaju biti dobre domaćice, ali one nikad ne zapostavljaju svoj izgled niti svoju osobnost. Znači nema ono ja se udala i sad me baš briga, mogu se udebljat 100kg, ne moram više nikad ništa pročitati niti se praviti da me išta zanima, ja se uvalila i to je to...

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Dama u drustvu
3.9.2010 21:15:40   
acudesa
kad se sredim i idem ulicom, kontam: pa, jesam dama
a, kad se zarovim u wc solju i cistim...pomislim: pihhh!!! kako da neuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Dama u drustvu
3.9.2010 21:17:49   
koka i po
i dame kake acuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Dama u drustvu
3.9.2010 22:22:10   
D_K
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

kad se sredim i idem ulicom, kontam: pa, jesam dama
a, kad se zarovim u wc solju i cistim...pomislim: pihhh!!! kako da neuser posted image


nisam upratila temu ali me tvoj komentar bas nasmijao..
kao dame cemo i problem ribanja wc solje posmatrati sa damske udaljenosti - kao da se solja sama ocistila a mi smo ostale napirlitane i namirisane DAME user posted image user posted image .. sa iste udaljenosti gledamo i pranje djecijih guzica sve do polaska u skolu, pranje bljuvotina, ribanje podova na sve 4 i tako dalje :)))


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Dama u drustvu
3.9.2010 22:28:03   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image
pa kako da se osjecam damom u šljk izdanju-teško kćeri da te beg uzme...
dama ima kućnu okućnicuuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Dama u drustvu
3.9.2010 22:45:01   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: D_K


i pranje djecijih guzica sve do polaska u skolu,


Do polaska u školu?!
ŠTa ima.
Ja još uvijek perem.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Dama u drustvu
3.9.2010 22:48:08   
D_K
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: D_K


i pranje djecijih guzica sve do polaska u skolu,


Do polaska u školu?!
ŠTa ima.
Ja još uvijek perem.



ma nece ni mene mimoici ta cast user posted image user posted image ..
nego moze li se cestitati polazak u skolu? kako je prosao prvi dan?


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Dama u drustvu
3.9.2010 22:48:42   
Yuna
Biti dama nema veze s pranjem wca ili kakanih dječjih guza već sa stanjem duha.

_____________________________

09.08.2007. veći
27.01.2010. manji

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Dama u drustvu
3.9.2010 22:57:18   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Yuna

Biti dama nema veze s pranjem wca ili kakanih dječjih guza već sa stanjem duha.

duh mi je u ufuranom stanju-al dzabauser posted image  u tim momentimauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Dama u drustvu
3.9.2010 23:00:29   
D_K
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: Yuna

Biti dama nema veze s pranjem wca ili kakanih dječjih guza već sa stanjem duha.

duh mi je u ufuranom stanju-al dzabauser posted image  u tim momentimauser posted image


evo jedan primjer kako spomenuti i wc i kakanje a ostati 'na nivou'..

http://www.youtube.com/watch?v=CGtTVdMYVQE

izvinte mi na OT..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *