|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:48:49   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja bi samo voljela da moja A uživa i da ne mora da puno radi, eto ja zbog nje ću poturit leđa

i ja, tako je i meni moja mamica obezbijedila, hvala joj, pa sam mogla ovako trositi, moje je bilo samo da studiram, da zavrsim fax i da nadjem posao,a ona mi jos kao samohrana majka sve ostalo pruzilauser posted image


svaka čast....
i kad me mm pita pa što toliko radiš, mislim radila si puno kao djevojka a i sad vala mi posla ne manjka, pa čuj što radim, za nju


< Poruku je uredio veeseelaa -- 27.2.2012 23:50:18 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:49:38   
Medić*
E ovo je stvarno taman u skladu sa temom Vjeciti problem - zene i pare user posted image

Zivjelo se, prozivjelo, imalo se, ima se, zaradilo, nasljedilo. Ni za cim se ne zali user posted image



_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:50:47   
teacher75
user posted image user posted image user posted image odoh ja u krevet, laku noc, dosta od mene za vecerasuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:51:08   
veeseelaa
...i prisvojilo se user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:51:41   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

user posted image user posted image user posted image odoh ja u krevet, laku noc, dosta od mene za vecerasuser posted image


i od mene
lijepo spavajte djevojke
svega će biti, samo zdravlja da je


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:55:01   
draguljče

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja bi samo voljela da moja A uživa i da ne mora da puno radi, eto ja zbog nje ću poturit leđa

i ja, tako je i meni moja mamica obezbijedila, hvala joj, pa sam mogla ovako trositi, moje je bilo samo da studiram, da zavrsim fax i da nadjem posao,a ona mi jos kao samohrana majka sve ostalo pruzilauser posted image


svaka čast....
i kad me mm pita pa što toliko radiš, mislim radila si puno kao djevojka a i sad vala mi posla ne manjka, pa čuj što radim, za nju



user posted image
Ovako isto, samo meni moj tata. Vesela, upravo tako. Na kraju krajeva radim, jer se osjećam korisnom i posao me ispunjava, imam više samopouzdanja i samopoštovanja.


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
28.2.2012 20:49:36   
Anoniman
Hvala vam drage bas ste divne, nisam napisala ono da bi ste se vi sprdale sa mnom. Mirkice draga da ti odgovorim na pitanja: Ko mi kuha- Ja sebi sama, ako mislis da mi svekrva kuha ne kuha, perem sve sama sebi, dijete ide u obdeniste, koje ja placama, a zivim u domu koji su sagradili muz i njegovi, ali bih sretnija bila da sam postanara.zajedljivi ste uzas. Zgadile ste mi se, tu se hvalite nekim ciframa, a ja nisam dosla na forum da sugam mm, vec da iznesem problem, i da dobijem neki savjet, a ne sprdanje. MM je digao kredit jer je morao kucu dovrsiti, a imam ga i ja isto , tako da smo jedan jedan. U svakom slucaju tuzna sam jer ste sve zene, a nijedna da mi se obrati na neki ok nacin, vec se sprdate, sram vas bilo.

(odgovor članu draguljče)
  Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
28.2.2012 21:13:57   
veeseelaa
pa ja sam te pokušala razumjeti..... 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
28.2.2012 21:22:05   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Hvala vam drage bas ste divne, nisam napisala ono da bi ste se vi sprdale sa mnom. Mirkice draga da ti odgovorim na pitanja: Ko mi kuha- Ja sebi sama, ako mislis da mi svekrva kuha ne kuha, perem sve sama sebi, dijete ide u obdeniste, koje ja placama, a zivim u domu koji su sagradili muz i njegovi, ali bih sretnija bila da sam postanara.zajedljivi ste uzas. Zgadile ste mi se, tu se hvalite nekim ciframa, a ja nisam dosla na forum da sugam mm, vec da iznesem problem, i da dobijem neki savjet, a ne sprdanje. MM je digao kredit jer je morao kucu dovrsiti, a imam ga i ja isto , tako da smo jedan jedan. U svakom slucaju tuzna sam jer ste sve zene, a nijedna da mi se obrati na neki ok nacin, vec se sprdate, sram vas bilo.


ja sam ti vec dala odgovor nemas potrebe za ljutnjom , nego ipak niko ti nista ovdje nije dzaba napisao.
Dala si odgovore i sad mi bas nista nije jasno , zbog cega tolika zrtva.
Izvini ako sam te uvredila , mene su ove tri stavri jako zanimale da bi mogla reci sta mislim doista i slaze se sa mojm prvim postom upucenim tebi. Eh sada mozda si ti se pogresno izrazila akda si spominjala dorucak i cigare moze biti , to je samo jedan od niza , u svakom slucaju sretno .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
28.2.2012 21:26:01   
Anoniman
Pa zrtva Mirkice mozda jer sam se udala iz ljubavi, sve ostalo je ok, imam taj problem, zbog kojeg mislim da se netreba misliti o razvodu, ako na to mislis.Samo sam trazila rijesenje neko ovdje, jer pretpostavljam da vas ima dosta ovdje u slicnoj, ako ne goroj situaciji, u ostalom nemojte se zamarati, zaboravite da sam se javila.Nastaviti se hvaliti koliko koja zivi bolje i vise trosi.

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
28.2.2012 21:29:37   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pa zrtva Mirkice mozda jer sam se udala iz ljubavi, sve ostalo je ok, imam taj problem, zbog kojeg mislim da se netreba misliti o razvodu, ako na to mislis.Samo sam trazila rijesenje neko ovdje, jer pretpostavljam da vas ima dosta ovdje u slicnoj, ako ne goroj situaciji, u ostalom nemojte se zamarati, zaboravite da sam se javila.Nastaviti se hvaliti koliko koja zivi bolje i vise trosi.

Nikada ni u jednom postu se nisam pohvalila kako zivim i koliko imam NIKADA .
nego uvjek kazem Bogu hvala imam i dobro je .

Necu vise na ovu temu jer vidim ne zelis , neka ti je sretno ali problem izmedju partnera se rjesava izmedju 4 zida .


< Poruku je uredio Mirkica -- 28.2.2012 21:30:26 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
28.2.2012 21:30:32   
veeseelaa
Nastaviti se hvaliti koliko koja zivi bolje i vise trosi.


nije mi bio nijet.... niti forum koristim u takve svrhe, nemam ja ništa od toga da u net svijetu sebe "prodajem" za ovakvu il onakvu....
ja sam u biti tebe shvatila (donekle)..... ti imaš svoje auto i on ga vozi a ne registrira ga i ne sipa benzin a sve to činiš ti, i ja bi vjerovatno bila ljuta, i tako je krenula priča o autima.....
bez namjere da se hvalim
E sad što smo mi tako društvo pa kad neko ima svoje auto je bauk jbg
A Tiki je pričala o tome kako je ona trošila kad je djevojka bila, ne vidim u svoj toj priči hvaljenje, pričali smo o svojim iskustvima....



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
28.2.2012 21:34:18   
teacher75
ja se nisam ni osvrtala na tvoj slucaj jer nisam znala sta bih ti napisala ni kakav savjet bih ti dala, pa ne vidim kako sam te mogla uvrijediti, a sto vesela kaze, pisala sam o tome kako sam nekad davno zivjela, a sad nemaaaaaaaaaaa, pa ne vidim gdje se onda to hvalim

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
28.2.2012 21:34:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pa zrtva Mirkice mozda jer sam se udala iz ljubavi, sve ostalo je ok, imam taj problem, zbog kojeg mislim da se netreba misliti o razvodu, ako na to mislis.Samo sam trazila rijesenje neko ovdje, jer pretpostavljam da vas ima dosta ovdje u slicnoj, ako ne goroj situaciji, u ostalom nemojte se zamarati, zaboravite da sam se javila.Nastaviti se hvaliti koliko koja zivi bolje i vise trosi.

Anonimna, nije u pitanju novac, u pitanju je sto brojite jedno drugom sve, u pitanju je sto ste toliko proracunati pa sve vagate, opterecujete se toliko ciframa...Opusti se, zeno, ko sestri ti govorim. Opsti se i uzivaj i prepusti se covjeku svog zivota, ako je on uistinu to. Cemu cifre, vaganje, brojenje, racunanje...?! Nema od toga hajra.

A ako se zelis zamarati...bujrum. Jos nesto prokontaj, izracunaj...odvagaj.



< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 28.2.2012 21:37:26 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
28.2.2012 21:40:28   
veeseelaa
Opsti se i uzivaj i prepusti se covjeku svog zivota, ako je on uistinu to.


kako ovo znati? user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
28.2.2012 21:43:37   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Opsti se i uzivaj i prepusti se covjeku svog zivota, ako je on uistinu to.


kako ovo znati? user posted image


Zenina intuicija je nepogresiva...Doduse, valja je znati osluhnutiuser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
28.2.2012 21:43:59   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Opsti se i uzivaj i prepusti se covjeku svog zivota, ako je on uistinu to.


kako ovo znati? user posted image


pa lako je znati vesela ako se probudis u po noci i vidis covjeka kraj sebe a dusa ti puna , nema razloga zasto si tu nema , ti si tu , sretna jer lezi tu on kraj tebe , tada je pravi.
A ako se probudis pa ga pogledas a dusa ti prazna , i Boga molis da svane da ode na poso i et tu si znas prosli vozovi bolje nema , da djeeca imaju oca E ONDA NIJE PRAVI sigurno nego nuzno zlo.

Bogu hvala kod mene je prvi slucaj , i zato sam mu beskrajno zahvalna doduse ja sam toliko emotivna da ni sa jednim drugim osjecajem ne bih mogla zivjet s nekim LJUBAV je pokretac svega kod mene .

< Poruku je uredio Mirkica -- 28.2.2012 21:46:19 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
28.2.2012 21:49:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Opsti se i uzivaj i prepusti se covjeku svog zivota, ako je on uistinu to.


kako ovo znati? user posted image


pa lako je znati vesela ako se probudis u po noci i vidis covjeka kraj sebe a dusa ti puna
user posted image
IZVORNA PORUKA: Mirkica
Bogu hvala kod mene je prvi slucaj , i zato sam mu beskrajno zahvalna doduse ja sam toliko emotivna da ni sa jednim drugim osjecajem ne bih mogla zivjet s nekim LJUBAV je pokretac svega kod mene .

Ista sam takva. Sve ili nista. Ljubav je osnovni pokretac svega, s njom je sve moguce, uz nju je sve lahko...ruzicas_to. Dusa ti je svaki dan puna, zadovoljna, sretna i zadovoljna. user posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
28.2.2012 21:51:51   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Opsti se i uzivaj i prepusti se covjeku svog zivota, ako je on uistinu to.


kako ovo znati? user posted image


pa lako je znati vesela ako se probudis u po noci i vidis covjeka kraj sebe a dusa ti puna , nema razloga zasto si tu nema , ti si tu , sretna jer lezi tu on kraj tebe , tada je pravi.
A ako se probudis pa ga pogledas a dusa ti prazna , i Boga molis da svane da ode na poso i et tu si znas prosli vozovi bolje nema , da djeeca imaju oca E ONDA NIJE PRAVI sigurno nego nuzno zlo.

Bogu hvala kod mene je prvi slucaj , i zato sam mu beskrajno zahvalna doduse ja sam toliko emotivna da ni sa jednim drugim osjecajem ne bih mogla zivjet s nekim LJUBAV je pokretac svega kod mene .


nisam ja pitala za sebe, ja znam, nego da svi znaju user posted image

mada bi ja dodala još mnogo toga, a ovo za puno dušu je fazon i kolika ti je zapremina duše user posted image ak me razumiješ ...  što više znaš više ti i treba ha ya mislim te pune duše


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
28.2.2012 21:56:03   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Opsti se i uzivaj i prepusti se covjeku svog zivota, ako je on uistinu to.


kako ovo znati? user posted image


pa lako je znati vesela ako se probudis u po noci i vidis covjeka kraj sebe a dusa ti puna
user posted image
IZVORNA PORUKA: Mirkica
Bogu hvala kod mene je prvi slucaj , i zato sam mu beskrajno zahvalna doduse ja sam toliko emotivna da ni sa jednim drugim osjecajem ne bih mogla zivjet s nekim LJUBAV je pokretac svega kod mene .

Ista sam takva. Sve ili nista. Ljubav je osnovni pokretac svega, s njom je sve moguce, uz nju je sve lahko...ruzicas_to. Dusa ti je svaki dan puna, zadovoljna, sretna i zadovoljna. user posted image


da baš tako, ja sam inače bila zakleti neženja hahahahhaha samo me ljubav mogla svezati, ništa drugo vjetar ne veže user posted image i sad da ikad posumljam u moju ljubav prema mm tog časa bi se razišla s njim, jer ništa ama baš ništa sem ljubavi me ne bi držalo u braku
Tako da se moja majka boji da  ja neđe ne ustanem na lijevu nogu user posted image user posted image user posted image
a snaha me stalno zeza ah draga pa ti si se isključivo i jedino udala iz ljubavi, jer svi znaju koliki sam uživalac bez bračnog života bila
a sad uživam troduplo više



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
28.2.2012 21:56:51   
veeseelaa
ko da mi je nešto proučio user posted image user posted image user posted image user posted image tobe jarabi 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
28.2.2012 21:57:31   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Opsti se i uzivaj i prepusti se covjeku svog zivota, ako je on uistinu to.


kako ovo znati? user posted image


pa lako je znati vesela ako se probudis u po noci i vidis covjeka kraj sebe a dusa ti puna , nema razloga zasto si tu nema , ti si tu , sretna jer lezi tu on kraj tebe , tada je pravi.
A ako se probudis pa ga pogledas a dusa ti prazna , i Boga molis da svane da ode na poso i et tu si znas prosli vozovi bolje nema , da djeeca imaju oca E ONDA NIJE PRAVI sigurno nego nuzno zlo.

Bogu hvala kod mene je prvi slucaj , i zato sam mu beskrajno zahvalna doduse ja sam toliko emotivna da ni sa jednim drugim osjecajem ne bih mogla zivjet s nekim LJUBAV je pokretac svega kod mene .


nisam ja pitala za sebe, ja znam, nego da svi znaju user posted image

mada bi ja dodala još mnogo toga, a ovo za puno dušu je fazon i kolika ti je zapremina duše user posted image ak me razumiješ ...  što više znaš više ti i treba ha ya mislim te pune duše


Ne bih se bas slozila sa boldiranim. Sto si 'veci', to ti manje treba materijalnog, mislim.

Naravno, ne ubrajam u ovo osnovne egzist. stvari.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
28.2.2012 21:58:42   
bananica
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Hvala vam drage bas ste divne, nisam napisala ono da bi ste se vi sprdale sa mnom. Mirkice draga da ti odgovorim na pitanja: Ko mi kuha- Ja sebi sama, ako mislis da mi svekrva kuha ne kuha, perem sve sama sebi, dijete ide u obdeniste, koje ja placama, a zivim u domu koji su sagradili muz i njegovi, ali bih sretnija bila da sam postanara.zajedljivi ste uzas. Zgadile ste mi se, tu se hvalite nekim ciframa, a ja nisam dosla na forum da sugam mm, vec da iznesem problem, i da dobijem neki savjet, a ne sprdanje. MM je digao kredit jer je morao kucu dovrsiti, a imam ga i ja isto , tako da smo jedan jedan. U svakom slucaju tuzna sam jer ste sve zene, a nijedna da mi se obrati na neki ok nacin, vec se sprdate, sram vas bilo.



ja sve sto sam napisala sinoc i veceras bih ti ponovilauser posted image

kako da ti se covjek fino obrati kad ti pises kako je fuj sto on doruckuje na poslu, a tebi ne da za taxiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
28.2.2012 22:01:03   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Opsti se i uzivaj i prepusti se covjeku svog zivota, ako je on uistinu to.


kako ovo znati? user posted image


pa lako je znati vesela ako se probudis u po noci i vidis covjeka kraj sebe a dusa ti puna , nema razloga zasto si tu nema , ti si tu , sretna jer lezi tu on kraj tebe , tada je pravi.
A ako se probudis pa ga pogledas a dusa ti prazna , i Boga molis da svane da ode na poso i et tu si znas prosli vozovi bolje nema , da djeeca imaju oca E ONDA NIJE PRAVI sigurno nego nuzno zlo.

Bogu hvala kod mene je prvi slucaj , i zato sam mu beskrajno zahvalna doduse ja sam toliko emotivna da ni sa jednim drugim osjecajem ne bih mogla zivjet s nekim LJUBAV je pokretac svega kod mene .


nisam ja pitala za sebe, ja znam, nego da svi znaju user posted image

mada bi ja dodala još mnogo toga, a ovo za puno dušu je fazon i kolika ti je zapremina duše user posted image ak me razumiješ ...  što više znaš više ti i treba ha ya mislim te pune duše


vesela ja sam sretna zena a vjeruj mi nisam citav zivot sjedila u mahali :)))))) A dodat se moze uvjek razliciti smo svi ,a li mislim da ako ti smeta sto je partner tu i bolje ti kad nije tu nema tu ONOG PRAVOG ne dodaji i ne oduzimaj dzaba je .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
28.2.2012 22:01:42   
veeseelaa
Ne bih se bas slozila sa boldiranim. Sto si 'veci', to ti manje treba materijalnog, mislim.


aman pa ja ne mislim na materijalno nego upravo na kriterij savršenog muškarca, kakve karakterne crte i sve što ide s tim treba da ima neko da bi mi bia puna duša, kako da se ophodi prema meni, djetetu, ljudima općenito i sve ostalo što čini ličnost jednog čovjeka
Znači neko ima manje kriterije a neko veće, o tom govorih a lova nidje veze

Što kaže mm svojim roditeljima ja sam S osvojio kad ništa imao nisam, a zavoljela me kad sam kombijem došao po nju user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *