|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
25.8.2010 9:18:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 9:21:43   
veeseelaa
Anonimna vidi koja ti je bliza od naas dvije (ja ili buba), buba je na STupu ako se ne varam a ja na Dzidizdikovcu, rado bi ti donijela novac kuci al ne mogu izaci s poslauser posted image
Opet ponavaljvam nemoj da se ustrucavas, vjeruj mi govorim ti ko rodjenoj sestri, ako ti je lakse novac bi ostavila sekretarici, tako da se i ne bi vidjeli, ona bi ti samo kovertu dala
Eto registruj se kao novi clan pa mi posalji pp, hajde molim te, bas sam se iznervirala

< Poruku je uredio veeseelaa -- 25.8.2010 9:23:18 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 27
   [Obrisana poruka]
25.8.2010 9:25:16   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 9:30:34   
Meri29
Sto volim ovaj forum, zacas se zene organizuju da nekom pomognuuser posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 9:31:54   
chuci
možeš napraviti
- supu
- krompirušu ili ako ne razvijaš jufke uljevak od krompira ili kljukušu
- palačinke, dio iskoristi za desert a dio filuješ nečim slanim (npr narezak ako imaš, ili kupiš pola kg mladog sira, ili ako imaš gljiva, ili kupiš pola kg faširanog, pa propržiš na luku pa sa tim)
- možeš isto makarone bolonjeze (kupila bi opet faširanog mesa) ili zapeći makarone u rerni
- kupiš piletine, nemoj filete jer su najskuplji, kupi ili cijelo pile ili batake i zapečeš u rerni sa krompirom, ili sa rižom (pretpostavljam da imaš riže)
- možeš napraviti paprike (to kupiš) filovane krompirom na kockice
- možeš napraviti pizza muffine ako imaš salame i žutog sira ali to ti se ne isplati kupovati
- imaš li nekog povrća u zamrzivaču tipa carsko ili nešto slično? sa tim se može svašta napraviti

ako mi nampadne još neko jelo javim. ma ne brini može se svašta napraviti sa malo namirnica i para.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 9:34:22   
veeseelaa
Anonimna javi sta si odlucila

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 9:40:47   
Anoniman
hvala vesela i bubooo user posted image

ali zaista ne mogu sebi dopustiti vise ovaj jad.. zvala sam roditelje pa ce oni doci veceras na kafu umjesto na rucak, malo sam slagala da nemamo vremena puno za rucak, da moram do grada i tako...da vidim nesto za bebu..(joj na sta sam spalauser posted image )

a sad mi znaci ostaje samo rucak za njih dvoje goste moje i mm , kojeg bih nabila nogom nego sto bih mu dala da jede

uglavnom, tu cu se snaci, dobila sam fine savjete mogu filovane paprike i pire briga me jucer je svasta bilo ali sad i to je super supa i salata i odlicno user posted image  malo mi je lakse mada me jede vise mm nego ovo sve... snaci cu se ja, i imam ja vas, sta bih da nema ovako finih zenauser posted image  uh, jos me i glava sad opucala... joj lijepo je meni mama govorila, cuvaj svoj dinar, a ja sve, ma hajde jedan racun jedna kuca, pa necemo pare razdvajati i sve sto smo dobivali na taj njegov racun sad ja mogu mahat usima... i razrocila sam i svoju ustedjevinu i nju nemam jer kaze gospon da bolje da imamo za bebu to cemo na njegov isto i jos mi je htio i ovu zadjnu platu drmnuti na bebu da kupimo od nje sto nam jos fali ... e necemo!!!

tu platu ne dam,. nek stoji ali ostat ce mi na racunu. ovo jutros me je drmnulo tako da mi dodje uh!!!!

koza sam kad sam mu prepustitla finansije, muz mi je, ljubav  sve ok, volimo se ko budale mahnite ali ja sam slijepa pare mi ne igraju nikakvu ulogu kod koga su i sta, ali tek sad vidim sta znaci kad nemas... ovo prvi put da nemam uvijek imam novac, nikad nisam niucemu oskudjevala, i prije braka imala sam dosta para.. ali sad je kriza, ovo moram rijesiti, sta cu tek kad beba dodje???

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 9:42:40   
chuci
ja sam na Dobrinji, i mogu ti i ja donijeti novac ako si blizu. samo ne mogu odmah jer mi beba spava, tek za jedan sat bi mogla. mogu ti ja i nešto napraviti od hrane (osim pite, ne da mi beba da razvijem i hoda po jufkama i svašta), da ne trošiš vrijeme. opet javi se preko pp

i ne bacajte drvlje i kamenje na muža. čovjek zaboravio pa šta, svi nekad zaboravimo nešto važno. mislim pustite ženu da se ona ispuše, ali ne dolijevejte ulje na vatru.

< Poruku je uredio chuci -- 25.8.2010 9:43:54 >


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 9:44:28   
hanabanana
Jako sam ljuta!! Iz istog razloga kao i vesela.
LJuta sam i na tebe, ja uvijek imam u steku barem 200 km za koje "  ne znam ". Stoje - onako. Zasto: upravo radi takvih situacija, daleko mi bankomat a treba mi odmah, treba jaranici, treba sestri. Treba nekome.
I u frizideru uvijek imam komad pilecih prsa i barem frtalj mljevenog mesa.

E sad baska sto sam ja ljuta, od toga ti nemas nista.
Nego, najisplatnije ti kupiti mljeveno meso. Kilogram, koliko kosta, 12-15 km.
Od toga mozes:
- napraviti musaku
- napraviti krompir curbu sa mrvicom mljevnog mesa
- napraviti cuftete i uz koje mozes posluziti i kuhanu rizu
- salatu imas
- za marku mozes kupiti rastike, pa fino napraviti i sarmice od listova rastike ( kad vec nemas paprika )

Kud ces vise od ovoga.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 9:44:52   
mama75
Anonimna, ja koliko sam skontala nije problem da ti muz ne da pare nego sto je zaboravio. Ako ne moze izaci s posla da ti donese lovu, onda neka kupi gotovu hranu kada podje kuci i neka donese. A kada gosti odu fino mu ocitaj bukvicu za zaboravnost. Ako to ne upali onda i ti pocni zaboravljati: nor zaboravis ukljuciti masinu za ves, pa on nema vise ni jedne ciste gace ili tako nesto. A ako se odlucis za kuhanje evo chuci ti je bas dala finih ideja. Osim toga, mozes i gostima reci da ti je zaboravio muz ostaviti pare, posuditi od njih dok on ne dodje. Pa nije sad to tolika sramota. Samo jeste da se iznerviras. user posted image Moj ujutro kad ode a ja nemam hljeba u kuci ja vec tada poludim... Vjeruj mi da sam ga par puta vratila, kad je ruzno vrijeme, jer prodavnica mi daleko a beba mala... Cim se ti malo smiris, naci ces vec neko rjesenje


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   [Obrisana poruka]
25.8.2010 9:45:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 9:46:38   
veeseelaa
draga moja anonimna cuvaj svoj dinar, budi i ti proracunata, pazi na sebe, ne dozvoli da vise nikad ovisis od tm.... vjeruj mi po RR se ne pise al svaka treca zena se nadje u slicnoj situaciji
hB pa imas posao, svoj dinar, Boga mi da je muz zlatan moje je moje
Tesko je ovisiti o bilo kome, malo je onih muzeva koju su galantni....
Sretno, eto predeveraces nekako i ovaj dan

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 9:48:26   
veeseelaa
  ma mm je super, on mi stalno nudi svoj novac al sta ce mi kad imam svoj... bebici vise kupuje nego ja
al opet hB sto sam samostalna i sto kaze hanabanana brate treba uvijek imati u steku novca za ne daj Boze

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 26.8.2010 9:51:19 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 9:49:16   
henna ze
dobro hajd problem smo rijesili gosti nece biti gladni. ali GLAVNI problem ti moras sama rijesiti..mislim iti si zena i po meni finansije ti trebas voditi ,sad ne znam koliko si uspjesna ili koliko zelis...
kod mene ovako fukncionise.
obje plate su kod mene..muz od svoje uzme koliko mu treba za dzeparac a ostalo da meni..ja platim racune i kupujem hranu, odjecu i sve potrepstine u kuci...funkcionise..naravno ako se desi vanredna situacija pa mu nestane para dobije jos..ali to je rijetko...
kako ce on znati sta treba u kucu kad ja kuham, dijete se razboli dok on dodje s posla.sta se sve moze desiti..tako mila moja nek ti ovo bude pouka..ne dozvoli sebi da za uloske moras traziti pare..a kamo li za nesto drugo..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 9:50:29   
veeseelaa
a to da joj je muz zaboravio ostaviti novac ne vjerujem , slala mu je sms pa sto joj ne rece zaboravio sam, evo poslacu po nekom i slicno, nego se ucutio ko mucak
Osim toga ne bi anonimna ovoliko kukala da on nije od ranije lukava mazga

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 9:50:50   
chuci
joj mm je jednom došao u ovako ružnu situaciju. otišao na poslovni put sa par km u novčaniku, sa 10tak km na kartici, a zaboravio od mene uzeti. bruka i sramota


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 9:53:49   
veeseelaa
lijepo je to staviti pare na kamaru ko moze, meni to nikad nije dolazilo u obzir, kad dodju racuni ja uzmem i platim il on, ne bitno, kupujem svaki dan nesto za jelo i ja i on
Kad stavis pare na kamaru eto ti kontrole, ne polagala ja nikom racune
Naprijed navedeno za zene koje rade a za one koje ne rade je kamara user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 9:54:05   
chuci
IZVORNA PORUKA: henna ze

dobro hajd problem smo rijesili gosti nece biti gladni. ali GLAVNI problem ti moras sama rijesiti..mislim iti si zena i po meni finansije ti trebas voditi ,sad ne znam koliko si uspjesna ili koliko zelis...
kod mene ovako fukncionise.
obje plate su kod mene..muz od svoje uzme koliko mu treba za dzeparac a ostalo da meni..ja platim racune i kupujem hranu, odjecu i sve potrepstine u kuci...funkcionise..naravno ako se desi vanredna situacija pa mu nestane para dobije jos..ali to je rijetko...
kako ce on znati sta treba u kucu kad ja kuham, dijete se razboli dok on dodje s posla.sta se sve moze desiti..tako mila moja nek ti ovo bude pouka..ne dozvoli sebi da za uloske moras traziti pare..a kamo li za nesto drugo..


vjeruj nije ni ovo rješenje svakome. jedna žena iz bliske okoline ovako radi, pa je svaki mjesec problem sa njenim mužem eto gdje je ona pare potrošila. na kraju žena uzela pisati na šta troši. ne bih se ja vala tako pravdala nema šanse.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 9:55:17   
veeseelaa
da, da pa onda se ibreti gdje je novac s kamare nestao


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 9:57:55   
henna ze
ma moze bona i kamara bez kontrole...ko da ja njega pitam gdje je potrosio pare il on mene..ima se sta pojesti i obuci uvijek.nista ne fali...
ja sam i kod roditelja vodila finansije od osnovne skole..oni meni daju novac i trk u nabavku..je sam i kuhala i vodila kucu..tako da ja ne umijem drugacije...hmm kamara...haha novi termin u ekonomiji

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 9:59:21   
DM
Nemam vremena da pročitam šta su ti druge forumašice napisale-kupi faširanog mesa-napravi burek i ćufte, prilog riža, supa, malo krompira zapeci i napravi zamješu(sir i kajmak-pavlaku zamješaj) imaš salatu, sok....
Nadam se da sam pomogla.....


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:00:28   
veeseelaa
da ne bi bilo da su samo muzevi ovakvi imam i jedan primjer gdje zena radi a njen muz ne, ona lijepo zaradjuje al mu marke jedne ne da, on vjerujte nema kafu nekom da plati, hljeb da kupi dok ona ne dodje...
jednom mu je doao lik da naplati kablovsku morao ga je s vrata vratiti jer ni pfeninga nije imao kod sebe, sad vise i ne otvara kad dodje da naplati user posted image user posted image user posted image



< Poruku je uredio Amelaa RR -- 26.8.2010 9:53:44 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:00:43   
Trnoruzica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a to da joj je muz zaboravio ostaviti novac ne vjerujem , slala mu je sms pa sto joj ne rece zaboravio sam, evo poslacu po nekom i slicno, nego se ucutio ko mucak
Osim toga ne bi anonimna ovoliko kukala da on nije od ranije lukava mazga


Mozda joj muz radi negdje u drugom gradu. Slazem se sa chuchi, ako je samo zaboravio da joj ostavi, Boze moj, svakome se desava. Ona je trebala da cuva pare za nedo Bog. Ja uvijek u steku imam, minimalno 50 KM, zamisli nedo Bog zatreba mi za dijet enesto, hitna, pu, pu, gluho i daleko bilo. Nemojte osudjivati covjeka, ako je samo zaboravio. Mi ne znamo sta se desava kod njih. Ali, ako to on pocesto zaboravlja, i ako se ne mozete dogovoriti oko novca, to je vec drugi par rukava.

Forumasice su ti dale bas fine prijedloge oko hrane. Punjene paprike mozes napraviti ia sa 300g mljevenog mesa, ja ponekad skroz sitno nasjeckam i krompir u njih, ne vidi se, ali jedan krompir u toj smjesi napun bar jos jednu papriku user posted image
Napravis pire krompir, i najjeftinije ti je kupiti pilece batake, ali u mesnici, zapeces ih s krompirom u rerni, i imas fin obrok, da i roditelji mogu da dodju.

Ja u frizideru uvijek imam zamrznuto povrce, meso, krompir uvijek imam, tjesteninu, rizu. Taman mi se Angelina Jolie pojavila na vratima, napravila bi joj svecan obrok user posted image

Zelim ti puno srece user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:04:40   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a to da joj je muz zaboravio ostaviti novac ne vjerujem , slala mu je sms pa sto joj ne rece zaboravio sam, evo poslacu po nekom i slicno, nego se ucutio ko mucak
Osim toga ne bi anonimna ovoliko kukala da on nije od ranije lukava mazga


Mozda joj muz radi negdje u drugom gradu.


da basuser posted image user posted image   i da je sve tako ima valjda nekog u Sarajevu da ga nazove i kaze odnesi mojoj zeni 50,00 KM

< Poruku je uredio veeseelaa -- 25.8.2010 10:06:40 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:07:28   
mamine oci
polako mila sabur svaki problem ima resenje znam kako ti je ali ne sekiraj se trudna si,sto kaze hanabanana ja uvjek imam nesto u frizderu ako nista 300gr fasiranog nazalost nemogu reci i za pare nikad nemam u steku ni fening jer nam nasa plata nedozvoljava da napravimo stek:(al da ne pametujem ako nista ne uspjes ja pare nemam da ti posudim nazalost ali ti mogu napravit neki kolac ili sama ako imas jaja  recimo sampitu za to su ti potrebna samo jaja i secer sa 5jaja mozes napravit finu sampitu ili ti mogu napravit pogacu pitu ako se odlucis javi na pp

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *