|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 23:55:47   
Anoniman
dobro je ti haj nek sad iceman koju napise pa opet tiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frenkoza)
  Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 23:57:09   
Visnja RR
frenkoza ali nemam te medju komsijama user posted image
je mislis na farmville i frontierVilleuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 23:57:19   
Iceman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Iceman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa jesil ti krejzi? hahahah da mu pričam ko mi se sve nabacivaouser posted image , pa hebo ga bilo bi svegauser posted image , ja to sama mogu riješiti bez da ga uvlačim u problem



Znaci, vozis sama i u "krivinama" user posted image !


ne kontam al inače dobro vozim, ko muško, kažu user posted image user posted image user posted image user posted image
šalim se, ma mene niko i ne primjećuje, rahat ti je mm samnom




Sticajem okolnosti na neki nacin sam haver s tvojim dragim, tako da iz postovanja prema njemu ne bih odgovarao na to "da li je rahat" s tobom!?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 23:57:39   
frenkoza
user posted image user posted image user posted image jel to aludiras da sam ja Iceman ili sam pogresno razumila ???? 

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 23:58:10   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

frenkoza ali nemam te medju komsijama user posted image
je mislis na farmville i frontierVilleuser posted image


frontierville


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 23:59:16   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Iceman

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Iceman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Iceman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Icemane pojaviš se kad i ja, meni nezgodno user posted image



Jos ces umisliti da te pratim, pa ces sve to prijaviti svom muzu, a on ti nece povjerovati...


hehehe neeee, glupost je prijavljivati mužu ko te prati user posted image





Zar ti nisi jedna od onih sto o svemu razgovaraju sa svojim dragim, iskreno otvoreno?


pa zaboga Iceman evo ti ideje za drugu temu...
nemoj začatavat...

ova ima dovoljno materijala i bez novih pitanja koja nisu u vezi sa temomuser posted image user posted image user posted image user posted image



Ne treba druga tema...haj ti Iceman na hanuma grad...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image



HAUG, mislim da su se tako pozdravljali indijanci kada bi naisli jedan na drugog. Ili mozda ako bi sreli kakvog bljedolikog jahaca. Ti kao "skvo" bi to morala znat' user posted image


Ne kontam komentar...user posted image user posted image

Na prvu rekoh sta "ovaj" proziva kad je fasciniran X-men-om...iako mozda i Top Gun-om..Ako nam to razjasnis kada vec nickove potezes mozda ti i godine provalimo....mogao bi na hanumu..user posted image

A za "haug" vidim da si citao dosta Talicnog Toma.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 23:59:36   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: frenkoza

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

frenkoza ali nemam te medju komsijama user posted image
je mislis na farmville i frontierVilleuser posted image


frontierville



oki doki ...evo saljem

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 0:00:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: frenkoza

user posted image user posted image user posted image jel to aludiras da sam ja Iceman ili sam pogresno razumila ???? 





ma nisi ti,ispade takouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne gledah pri objaviuser posted image izvini

(odgovor članu frenkoza)
  Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 0:01:04   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Iceman

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Iceman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Iceman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Icemane pojaviš se kad i ja, meni nezgodno user posted image



Jos ces umisliti da te pratim, pa ces sve to prijaviti svom muzu, a on ti nece povjerovati...


hehehe neeee, glupost je prijavljivati mužu ko te prati user posted image





Zar ti nisi jedna od onih sto o svemu razgovaraju sa svojim dragim, iskreno otvoreno?


pa zaboga Iceman evo ti ideje za drugu temu...
nemoj začatavat...

ova ima dovoljno materijala i bez novih pitanja koja nisu u vezi sa temomuser posted image user posted image user posted image user posted image



Ne treba druga tema...haj ti Iceman na hanuma grad...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image



HAUG, mislim da su se tako pozdravljali indijanci kada bi naisli jedan na drugog. Ili mozda ako bi sreli kakvog bljedolikog jahaca. Ti kao "skvo" bi to morala znat' user posted image


Ne kontam komentar...user posted image user posted image

Na prvu rekoh sta "ovaj" proziva kad je fasciniran X-men-om...iako mozda i Top Gun-om..Ako nam to razjasnis kada vec nickove potezes mozda ti i godine provalimo....mogao bi na hanumu..user posted image

A za "haug" vidim da si citao dosta Talicnog Toma.


ja znam samo za Top Gun i Icemana user posted image  da ga/je zovemo na hanumagrad...user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 0:02:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iceman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Iceman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa jesil ti krejzi? hahahah da mu pričam ko mi se sve nabacivaouser posted image , pa hebo ga bilo bi svegauser posted image , ja to sama mogu riješiti bez da ga uvlačim u problem



Znaci, vozis sama i u "krivinama" user posted image !


ne kontam al inače dobro vozim, ko muško, kažu user posted image user posted image user posted image user posted image
šalim se, ma mene niko i ne primjećuje, rahat ti je mm samnom




Sticajem okolnosti na neki nacin sam haver s tvojim dragim, tako da iz postovanja prema njemu ne bih odgovarao na to "da li je rahat" s tobom!?

Joj Iceman molim te ne kvari doživljaj.
Nastavite istim ''tempom''.
Nemoj sad opet lažnih profila molim te pa da neko bude koka i maca i po.


(odgovor članu Iceman)
  Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 0:06:03   
Visnja RR
anonimna samo je jedna koka i po.... user posted image  i nedamo je za brdo karamela user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 0:06:57   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Iceman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Iceman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa jesil ti krejzi? hahahah da mu pričam ko mi se sve nabacivaouser posted image , pa hebo ga bilo bi svegauser posted image , ja to sama mogu riješiti bez da ga uvlačim u problem



Znaci, vozis sama i u "krivinama" user posted image !


ne kontam al inače dobro vozim, ko muško, kažu user posted image user posted image user posted image user posted image
šalim se, ma mene niko i ne primjećuje, rahat ti je mm samnom




Sticajem okolnosti na neki nacin sam haver s tvojim dragim, tako da iz postovanja prema njemu ne bih odgovarao na to "da li je rahat" s tobom!?


hahahah eto sve znaš user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 0:07:04   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

anonimna samo je jedna koka i po.... user posted image  i nedamo je za brdo karamela user posted image

podapisujemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 0:08:55   
Iceman
Citao sam dosta stripova, gledao filmova i u svakoj prici "skvo" je nekako vezana za vigvam i da radi najteze poslove u plemenu.
Opusti se malo, nisi u plemenu. Cemu tolika negativna energija, ako nemas izgovor da izbjegnes svog dragog onda to kazi i pusti ostale da iznesu svoje misljenje.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 0:13:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iceman

Citao sam dosta stripova, gledao filmova i u svakoj prici "skvo" je nekako vezana za vigvam i da radi najteze poslove u plemenu.
Opusti se malo, nisi u plemenu. Cemu tolika negativna energija, ako nemas izgovor da izbjegnes svog dragog onda to kazi i pusti ostale da iznesu svoje misljenje.





pile moje pametnouser posted image barem Skvo ne prosipa negativnu energiju na forumuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al sad ces da osjetis gnjev bijeli covjece zenouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Iceman)
  Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 0:17:13   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Iceman

Citao sam dosta stripova, gledao filmova i u svakoj prici "skvo" je nekako vezana za vigvam i da radi najteze poslove u plemenu.
Opusti se malo, nisi u plemenu. Cemu tolika negativna energija, ako nemas izgovor da izbjegnes svog dragog onda to kazi i pusti ostale da iznesu svoje misljenje.


Po cemu mislis da isijavam negativnom energijom...cak sta vise ja sam trenutno izuzetno ljubazna.
Na lijep nacin ti  pisem da si u OT...Imas tema na kojima mozes razglabati koga znas ili eventualno ne znas, ko se prati ili ne prati i slicno...malo je ova prica zamorna, a meni je poprilicno dosadno da to citam...tako da feel free na chaterske teme. Zamaram se razglabanjem i detektivskim pricama..

Ja sam veceras iznijela svoje misljenje da nemam izgovora...mislim da je jasno...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 0:17:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iceman

Citao sam dosta stripova, gledao filmova i u svakoj prici "skvo" je nekako vezana za vigvam i da radi najteze poslove u plemenu.
Opusti se malo, nisi u plemenu. Cemu tolika negativna energija, ako nemas izgovor da izbjegnes svog dragog onda to kazi i pusti ostale da iznesu svoje misljenje.

uuuuuuuu
ovo ti je greška. Do sada si imao jaku odbranu, naravno ne mislim na veeseelu ona je miš, već na administratorku ona je maca, nakon ovoga posta ništa ti ne garantujem više.user posted image

(odgovor članu Iceman)
  Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 0:19:56   
Anoniman
ide maca oko tebe, pazi da te ne ogrebe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 0:20:37   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Iceman

Citao sam dosta stripova, gledao filmova i u svakoj prici "skvo" je nekako vezana za vigvam i da radi najteze poslove u plemenu.
Opusti se malo, nisi u plemenu. Cemu tolika negativna energija, ako nemas izgovor da izbjegnes svog dragog onda to kazi i pusti ostale da iznesu svoje misljenje.

uuuuuuuu
ovo ti je greška. Do sada si imao jaku odbranu, naravno ne mislim na veeseelu ona je miš, već na administratorku ona je maca, nakon ovoga posta ništa ti ne garantujem više.user posted image



a što mene spominješ hahahhah javljaš se pod anonimna i kažeš da je neko miš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Osim toga svi su jednaki, Višnja bi reagirala za svakog isto, tako da ....
i ako si ti isprepadana pa ne smiješ reći svoje mišljenje nismo svi, pa ja, bilo o kome da se radi na ovom forumu
pri tom ne mislim na Skvo, ona je ok, mislim da je Iceman malo preletio


< Poruku je uredio veeseelaa -- 16.9.2010 0:22:37 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 0:21:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

ide maca oko tebe, pazi da te ne ogrebe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  




cuvaj mijo rep da ne budes slijepuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 0:21:16   
Visnja RR
odoh ja uspavati djete a vi se vratite temi :
IZGOOOVORIIII

Ljubavi imam viklere na glavi ne mogu sad user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 0:27:11   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

odoh ja uspavati djete a vi se vratite temi :
IZGOOOVORIIII

Ljubavi imam viklere na glavi ne mogu sad user posted image user posted image


A "on" kaze:"ljubavi meni vikleri ne smetaju"...

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 0:29:12   
sporty mamaa
Ili jos bolje : "Vikleri su mi tako sexy"user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 0:29:24   
Hanady RR
Joj što neko stavrno zeznu temu...
baš mi je bila zanimljiva vazdan...
sad neko sebe uzdiže ovdje nebu pod oblake pa zeznuste sve...pihhhhhhhhh
Iceman se pravo okuražio....
svašta...
pihhhhuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 0:30:03   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

odoh ja uspavati djete a vi se vratite temi :
IZGOOOVORIIII

Ljubavi imam viklere na glavi ne mogu sad user posted image user posted image


A "on" kaze:"ljubavi meni vikleri ne smetaju"...

user posted image user posted image user posted image user posted image


Skvo pa za koga ti navijašuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *