|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 2:14:51   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Nego da se mi vratimo temi...
Izgovori user posted image


Nema problema, ali mene mm odma zkuzi kad ja koristim neki kofol izgovor. Odma me presjece: Ja kazem "Tek napravila frizuru" on kaze "platicu ti novo", ja kazem "izgorice nam rucak" on kaze "nema veze, icemo na veceru" i sve tako u krug. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 2:15:02   
milenium
hanady,nitko tebe ne provocira,ne znam šta si se tolko zapalila.samo sam rekla da je meni to lijepo.ti ne moraš tako misliti.i ne mora značiti ako ti ne znaš obitelj sa sedmero djece a da žive u bogatstvu i materijalnom i duhovnom,da nitko ne poznaje.ja poznajem.poznajem i to mnogo takvih.
ako nešto svojim očima nisam vidjela ne znači da ne postoji,i ako ne poznam takve ne bi generalizirala i stvarala sud o istom! eto primi puno pozdrava od 2 obitelji sa po sedmero djece koji žive u bogatstvuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 2:24:01   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Nego da se mi vratimo temi...
Izgovori user posted image


Nema problema, ali mene mm odma zkuzi kad ja koristim neki kofol izgovor. Odma me presjece: Ja kazem "Tek napravila frizuru" on kaze "platicu ti novo", ja kazem "izgorice nam rucak" on kaze "nema veze, icemo na veceru" i sve tako u krug. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


pametan covjekuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 10:10:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium

hanady,nitko tebe ne provocira,ne znam šta si se tolko zapalila.samo sam rekla da je meni to lijepo.ti ne moraš tako misliti.i ne mora značiti ako ti ne znaš obitelj sa sedmero djece a da žive u bogatstvu i materijalnom i duhovnom,da nitko ne poznaje.ja poznajem.poznajem i to mnogo takvih.
ako nešto svojim očima nisam vidjela ne znači da ne postoji,i ako ne poznam takve ne bi generalizirala i stvarala sud o istom! eto primi puno pozdrava od 2 obitelji sa po sedmero djece koji žive u bogatstvuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



slažem se, ja znam obitelj sa 9 djece i divni su, skidam im kapu
Kakva sirotinjska zabava? ja šta ljudi neće svašta izmisliti da ponize druge
Meni to tako ružno zvuči! isto kao kad bi rekla nekom ko ima jedno dijete "jao baš mi je žao..."( u smislu jer je samo jedno).
Takvim porodicama sa više djece se treba diviti a ne tražiti isprike za svoj možda ne aktivni seksualni život kroz rečenicu "to je sirotinjska zabava"!

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 10:24:41   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: milenium

hanady,nitko tebe ne provocira,ne znam šta si se tolko zapalila.samo sam rekla da je meni to lijepo.ti ne moraš tako misliti.i ne mora značiti ako ti ne znaš obitelj sa sedmero djece a da žive u bogatstvu i materijalnom i duhovnom,da nitko ne poznaje.ja poznajem.poznajem i to mnogo takvih.
ako nešto svojim očima nisam vidjela ne znači da ne postoji,i ako ne poznam takve ne bi generalizirala i stvarala sud o istom! eto primi puno pozdrava od 2 obitelji sa po sedmero djece koji žive u bogatstvuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



slažem se, ja znam obitelj sa 9 djece i divni su, skidam im kapu
Kakva sirotinjska zabava? ja šta ljudi neće svašta izmisliti da ponize druge
Meni to tako ružno zvuči! isto kao kad bi rekla nekom ko ima jedno dijete "jao baš mi je žao..."( u smislu jer je samo jedno).
Takvim porodicama sa više djece se treba diviti a ne tražiti isprike za svoj možda ne aktivni seksualni život kroz rečenicu "to je sirotinjska zabava"!

a eto vidiš...
ja znam i porodice sa 3 djece koje jako teško žive....
ja očito nisma dovoljno duhovno bogata da se usudim u današenjm vaktu roditi 7 djece i svima priuštiti isto...
nedavno smo kantatirali da školski pribor košta...
valjda ih planiramo školovat zar ne?
i smješno je reći da su isprike za neaktivan sexualni život sirotinjska zabava a kamoli da je neko ponižen.
Niko nije ponižen rečenicom koja nam se sa TV stalno dokazuje.
I da nisi morala anonimno i onako sam prepoznala stil pisanja i ''ujedanja''...sreća meni ne smeta....
jer smatram da se može imati savršen život i sa 7 djece ali samo ako si za to sposoban kao roditelj što je tvoja dužnost....lijepo sam napisla ništa nije izričito.
no nažalost ja tako sposoban roditelj nisma bez obzira na svoje duhovno bogatsvo.
kada bih samo razmišljala o duhovnoj strani sjedila bih kući i rađala...nebih se ni školovala ni razmišljala o sutra za svu svoju djecu.
Može se u školu i sa jednom olovkom i tekom...al svih 7 djece trebaju cipele zar ne....
u winku da ih kupim 300 Km mi za jedno sezonu treba.
A neću ni da razmišljam da ih rađam u zajednici ili podstanarima....user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 10:27:18   
taurus
meni samo nije jasno zašto neko broj djece veže sa aktivnim ili neaktivnim seksualnim životom
ispade da oni koji nemaju djece nemaju ni sexauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 10:32:15   
Anoniman
evo dobar izgovoruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image necu nisam bogata duhomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taurus)
  Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 10:33:31   
mamine oci
ne trazim uopste izgovore i  ne trebaju mi trudim se da udovoljim koliko mogu to mi je duznost user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 10:34:18   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noa

evo dobar izgovoruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image necu nisam bogata duhomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 10:43:14   
taurus
drage moje ja evo i sa jednim jedva na kraj izađemuser posted image user posted image user posted image
a unaprijed se brinem kako ću kad se ako Bog da porodimuser posted image user posted image user posted image
a da imam 7user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ovako bih izgledalauser posted image user posted image user posted image user posted image
šalu na stranu, ja se iskreno divim ženama koje imaju više od troje djece, jer kad skontam da treba samo skuhati i oprati za tolike članove porodice, pa sve i da imaš kućnu pomoćnicu opet je žena stub kuće i treba sve to organizovati
svaka im čast
nek su svakome njegova djeca živa i zdrava i nek ih ima kolko ko može i želi a meni dvoje-troje dostauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 10:44:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: taurus

meni samo nije jasno zašto neko broj djece veže sa aktivnim ili neaktivnim seksualnim životom
ispade da oni koji nemaju djece nemaju ni sexauser posted image user posted image user posted image user posted image
ima dobra epizoda monty pythona na vou temu...ev' je trazim al ne mogu da je nadjemuser posted image



istina je da vecinom sirotinja ima bezbroj djece...to je cinjenica koja se ne moze zanemariti...mada naravno nije pravilo

licno poznajem porodicu... njih je ukupno devetoro a plemici su...imaju love koju ja ne mogu ni zamisliti

(odgovor članu taurus)
  Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 10:50:02   
Anoniman
neka meni za sad jednog i nek je zivo i zdravouser posted image user posted image user posted image user posted image a sad imam li sexualno aktivan bracni zivot to nitko nece znati...uglavnom na danasnji vakat ko ima troje djece za mene je heroj a bogatsvo od 7-ero ja sebi ne mogu priustiti mislim mogla bi kao vecina ovih oko mene,da mi budu,goli,bosi,poderani i zeljni svega..ne hvala 

(odgovor članu taurus)
  Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 10:50:28   
taurus
a mene niko da pohvali što sam napisala da mi je 2-3 djece dostauser posted image user posted image
jer do juče sam govorila da mi je jedno dostauser posted image user posted image user posted image user posted image
eto predomislila se user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 10:52:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: taurus

a mene niko da pohvali što sam napisala da mi je 2-3 djece dostauser posted image user posted image
jer do juče sam govorila da mi je jedno dostauser posted image user posted image user posted image user posted image
eto predomislila se user posted image user posted image user posted image user posted image




ja nitkouser posted image jel user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taurus)
  Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 11:00:00   
taurus
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: taurus

a mene niko da pohvali što sam napisala da mi je 2-3 djece dostauser posted image user posted image
jer do juče sam govorila da mi je jedno dostauser posted image user posted image user posted image user posted image
eto predomislila se user posted image user posted image user posted image user posted image




ja nitkouser posted image jel user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pisale smo u isto vrijemeuser posted image user posted image user posted image user posted image
ali volim kad me pohvaleuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 11:03:01   
new mama
Znate sta ja cu kao Angelina Jolie sta me brigauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 11:08:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: new mama

Znate sta ja cu kao Angelina Jolie sta me brigauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





ja cu ko Esma Redzepovauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ona ih ima vise a ima manje love od Andjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu new mama)
  Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 11:10:39   
new mama
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: new mama

Znate sta ja cu kao Angelina Jolie sta me brigauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
[/quote)



ja cu ko Esma Redzepovauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ona ih ima vise a ima manje love od Andjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma Noa ti si bogata u dusi,a ne kao jauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio new mama -- 16.9.2010 11:12:13 >


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 11:23:31   
vjestica
IZVORNA PORUKA: mamine oci

ne trazim uopste izgovore i  ne trebaju mi trudim se da udovoljim koliko mogu to mi je duznost user posted image

meni je prestrašno seks gledati kao dužnost user posted image
seks je po meni nešto u čemu trebaju oboje uživati i imati ga kad su oboje za seks (i prema tome smiješno mi je tražiti izgovore, ako mi nije do seksa, zar mi treba izgovor, zar nije dovoljno reći nije mi do seksa user posted image ) a ne truditi se da zadovoljiš nekog jer ti je to dužnost user posted image user posted image user posted image
a boljeda ne komentatarišem povezivanje broja djece sa aktivnim/neaktivnim seksulanim životom (ili ona predrasuda da ljudi bez djece imaju opušten seks, pitajte trudilice u postpucima koliko im je opušten seks na recept)

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 12:00:21   
milenium

IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: mamine oci

ne trazim uopste izgovore i  ne trebaju mi trudim se da udovoljim koliko mogu to mi je duznost user posted image

meni je prestrašno seks gledati kao dužnost user posted image
seks je po meni nešto u čemu trebaju oboje uživati i imati ga kad su oboje za seks (i prema tome smiješno mi je tražiti izgovore, ako mi nije do seksa, zar mi treba izgovor, zar nije dovoljno reći nije mi do seksa user posted image ) a ne truditi se da zadovoljiš nekog jer ti je to dužnost user posted image user posted image user posted image
a boljeda ne komentatarišem povezivanje broja djece sa aktivnim/neaktivnim seksulanim životom (ili ona predrasuda da ljudi bez djece imaju opušten seks, pitajte trudilice u postpucima koliko im je opušten seks na recept)

user posted image slažem se.i drago mi je da ima i onih koji misle kao i ja.
i neću više ništa reći,neda mi se više objašnjavat,nek svatko mislil kako on smatra,volja vas nijedno volja desetero.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 12:30:14   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: taurus

a mene niko da pohvali što sam napisala da mi je 2-3 djece dostauser posted image user posted image
jer do juče sam govorila da mi je jedno dostauser posted image user posted image user posted image user posted image
eto predomislila se user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
ja te pohvaljujem i sa tobom se radujem...

a vještice ti si suviše stoga prem mamine oči...
ona je to rekla u domenu bračne dužnosti kako je obećala kada se udavala...da će dvoga muža zadovoljiti a to je obećanje dao i on....
ja sam kroz dosta postova savršeno upoznala žene na forumu ...ovo nije jedina tema na kojoj se piše...i sa toga aspekta odgovaram na postove...mamine oči je žena koja sebe cijeni i poštuje a isto takav njen suprug je prema njoj....

a dio u kome nam objašnjavaš za trudilice i stalno potenciraš opuštenost sex-a...ja zaista ne znam šta da ima kažem ukočite se.user posted image
I to nije predrasuda nego zaista ja u cipelama u kojima nisma hodala ne znam koliko su udobne ili to nisu.user posted image

I nisam ni zlobna ni loša ako sam rekla da oni koji još uvijek nemaju djecu imaju opušteniji sex od mene u trenutcima....jer sa dvije bebe u kući...vjeruj samo čekaš kad će jedna da te pita mama pita to radiš.
I kada sam ovaj post na ovoj temi napisla nisam mislila na trudilice...a opet ni one nisu u mojim cipelama hodale .







_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 12:35:37   
Visnja RR
joj zene kako vi neke stvari gledae crno-bjelo...
pa recenica
"sex je sirotinjska zabava" je opstepoznata zezancija godinama...sto se odmah neke nadjose uvredjene...
naravno da je divno imati veliku porodicu ( pod uslovom da im sve mozete priustiti) ja eto na zalost ne znam ni jednu ...
osim onih bogotaskih kao sto si Andja i Bred i sl.
i vratimo se izgovorima jer ocito vidim da se ne moze ni nasaliti da se odmah ne pocne traziti "dlaka u jajetu" u pojedinim postovima...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 15:22:58   
vjestica
što se tiče mamine oči, ja je ne znam ni kao ženu, ni kao forumašicu, ja odgovaram isključivo na njen post kao takav, jer meni lično seks i dužnost u istoj rečenici ne idu, osim kao neka zezancija
a možda i ja tražim dlaku u jajetu, i ozbiljno shvatam neke postove
a što se tiče hodanja u nečijim cipelama, pa ako nisi hodao u nečijim cipelama, onda ni ne možeš reći jesi li udobne ili nisu, tako mislim da ne možemo ni govoriti da li neko ima ili nema opušteniji /bolji seks od nas samih


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 15:27:05   
veeseelaa
znam šta je mamine oči mislila kad je rekla pod "dužnost", ali ja ne radim ništa iz dužnosti ili neke obaveze samo iz ljubavi, bilo da se radi o sexu ili nečem drugom
I najbezveze mi je rečenica "pa tu su bračne dužnosti" user posted image  a gdje to piše? izuzev ako postoji predbracni ugovor kojim je i ovo stavka definirana user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 16:12:44   
mamine oci
joj kako se neke rijeci pogresno tumace no comentuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *