|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 16:18:12   
mamine oci
nekad nemam vremena da pisem duge postove i onda napisem kratko i to odmah buum ja znam sta sam napisal i rekla ko razumje svatice ko ne i ne mora za razliku od mnogih udata sam iz ljubavi ne zbog novca ii po preporuci sa slike i moja intima je samo moja i naravno cim sam napisala da mi ne trebaju izgovori znaci da sam zadovoljna savojm bracnim zivototom samim ti i mm

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 16:32:27   
Hanady RR
Bože mili....

svašta....

vještice
ja znam kakav je sex bez dijece u kući, opušteniji nego sa njima....najbolji je kad su kod nane
ja sam u tim cipelama hodala...
i odatle potječe ova priča...
trudilice si ti uvela u priču ničim izazvana...

vesela ja ne znam gdje si se ti vjenčavala...
ali i prilikom optšinskog i prilikom šerijetskog vjenčanja bračne dužnosti supružnika su jasno pročitane bračnom paru....
iste su porizašle iz zakona...
a draga moja onda te pitaju jeli doborvoljno stupaš u brak...kada kažeš DA prihavtaš svoje dužnosti, supruge, majke , snahe itd.....

Ja sa ponosom obavljam sve svoje bračne dužnosti user posted image






_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 16:36:41   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: mamine oci

nekad nemam vremena da pisem duge postove i onda napisem kratko i to odmah buum ja znam sta sam napisal i rekla ko razumje svatice ko ne i ne mora za razliku od mnogih udata sam iz ljubavi ne zbog novca ii po preporuci sa slike i moja intima je samo moja i naravno cim sam napisala da mi ne trebaju izgovori znaci da sam zadovoljna savojm bracnim zivototom samim ti i mm

sto se bona nerviras ..pa znamo sta si htjela reci

drugi put napisi (ili nacrtaj user posted image ) bracne duznosti tj. zadovoljstva..jer sve ono na sto smo ee zavjetovali radimo iz ljubavi i zadovoljstva a eto to neko u papiru naveo kao duznost user posted image  ... no sikiriki user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 16:39:24   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Bože mili....

svašta....

vještice
ja znam kakav je sex bez dijece u kući, opušteniji nego sa njima....najbolji je kad su kod nane
ja sam u tim cipelama hodala...
i odatle potječe ova priča...
trudilice si ti uvela u priču ničim izazvana...

vesela ja ne znam gdje si se ti vjenčavala...
ali i prilikom optšinskog i prilikom šerijetskog vjenčanja bračne dužnosti supružnika su jasno pročitane bračnom paru....
iste su porizašle iz zakona...
a draga moja onda te pitaju jeli doborvoljno stupaš u brak...kada kažeš DA prihavtaš svoje dužnosti, supruge, majke , snahe itd.....

Ja sa ponosom obavljam sve svoje bračne dužnosti user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 16:39:34   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Bože mili....

svašta....

vještice
ja znam kakav je sex bez dijece u kući, opušteniji nego sa njima....najbolji je kad su kod nane
ja sam u tim cipelama hodala...
i odatle potječe ova priča...
trudilice si ti uvela u priču ničim izazvana...

vesela ja ne znam gdje si se ti vjenčavala...
ali i prilikom optšinskog i prilikom šerijetskog vjenčanja bračne dužnosti supružnika su jasno pročitane bračnom paru....
iste su porizašle iz zakona...
a draga moja onda te pitaju jeli doborvoljno stupaš u brak...kada kažeš DA prihavtaš svoje dužnosti, supruge, majke , snahe itd.....

Ja sa ponosom obavljam sve svoje bračne dužnosti user posted image







ja zabusavam user posted image
al sam danas napravila rucak user posted image  kao duznost user posted image  i MM me nagradio lizanjem... user posted image  sladoleda... user posted image  kaze onmeni : znam da za ovo nemas izgovor user posted image  vazda si za ... rekoh da dragi i polizah i svoj ... i njegov kasnije...user posted image  ljubav je to kad ti muz da i svoj sladoled user posted image  a meni uvjek malo... al moram paziti na kalorije ...ipak sam ja zena u godnamauser posted image  (ludim ) user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 16:40:23   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: mamine oci

nekad nemam vremena da pisem duge postove i onda napisem kratko i to odmah buum ja znam sta sam napisal i rekla ko razumje svatice ko ne i ne mora za razliku od mnogih udata sam iz ljubavi ne zbog novca ii po preporuci sa slike i moja intima je samo moja i naravno cim sam napisala da mi ne trebaju izgovori znaci da sam zadovoljna savojm bracnim zivototom samim ti i mm

sto se bona nerviras ..pa znamo sta si htjela reci

drugi put napisi (ili nacrtaj user posted image ) bracne duznosti tj. zadovoljstva..jer sve ono na sto smo ee zavjetovali radimo iz ljubavi i zadovoljstva a eto to neko u papiru naveo kao duznost user posted image  ... no sikiriki user posted image

e vala da znas moracu u buduce postove da kad napisem i jednu skicu ispoduser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 16:42:31   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: mamine oci

nekad nemam vremena da pisem duge postove i onda napisem kratko i to odmah buum ja znam sta sam napisal i rekla ko razumje svatice ko ne i ne mora za razliku od mnogih udata sam iz ljubavi ne zbog novca ii po preporuci sa slike i moja intima je samo moja i naravno cim sam napisala da mi ne trebaju izgovori znaci da sam zadovoljna savojm bracnim zivototom samim ti i mm

sto se bona nerviras ..pa znamo sta si htjela reci

drugi put napisi (ili nacrtaj user posted image ) bracne duznosti tj. zadovoljstva..jer sve ono na sto smo ee zavjetovali radimo iz ljubavi i zadovoljstva a eto to neko u papiru naveo kao duznost user posted image  ... no sikiriki user posted image

e vala da znas moracu u buduce postove da kad napisem i jednu skicu ispoduser posted image


one figurice kao cica Glisa ahahahaha user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 16:49:53   
Visnja RR
evo za Icemana slikoviti izgovor

user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 17:57:09   
vjestica
ja ne čitam misli, nego napisano
a na opštinskom i vjerskom vjenčanju ja ne čuh nikog da je spomenuo seks kao bračnu dužnost


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 19:04:25   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: vjestica

ja ne čitam misli, nego napisano
a na opštinskom i vjerskom vjenčanju ja ne čuh nikog da je spomenuo seks kao bračnu dužnost


bome nisi dobro slušalauser posted image
nisu baš bili plastični mislim da su ipak težili velični čina pa su malo kultrurnije sročili ...
da su znali da neko neće shavtiti mislim da bi u cilju očuvanja porodice kao ćelije društav i poštovanje braka kao institucije postali plastični.
Sa moje tačke gledaišta vakat im je da se konkretizuju jer većina mladih samo čeka ono DA i poljubac ostatak im prelazi u zanosu vjenčanja.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 20:39:03   
vjestica
doduše na vjenčanju, pogotovo vjerskom poželješe da brak bude blagoslovljen sa djecom, ali to nije nužno vezano za seks, barem nije bilo u mom slučaju user posted image user posted image user posted image user posted image
šta ćeš, ja sam bezgrešno začela user posted image user posted image




_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 20:45:33   
Visnja RR
vratimo se temi

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 20:56:53   
Ilhana RR
Evo i mene da vam kazem moj izgovor... imam hB razumnog muza tako da kad mu ja kazem da mi se neda on popusti... ali zato isto cesto dobije iznanadjenje kad se najmanje nada ;)

Samo rijetko kad da se meni neda :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 21:21:57   
veeseelaa
meni nisu zaista rekli da je sex dužnost prilikom vjenčanja a nisu vala ni trebali user posted image rekli su nešto u stilu da ne čitamo sve al bitno je da se vas dvoje volite, i ono da li pristajete i to bi touser posted image
Ilhana user posted image super što ga iznenadiš kad se najmanje nada


PS ja se nisam šerijatski vjenčalauser posted image

tako da izgovor može biti: nije mi dužnostuser posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 16.9.2010 21:26:45 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 21:24:19   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mamine oci

nekad nemam vremena da pisem duge postove i onda napisem kratko i to odmah buum ja znam sta sam napisal i rekla ko razumje svatice ko ne i ne mora za razliku od mnogih udata sam iz ljubavi ne zbog novca ii po preporuci sa slike i moja intima je samo moja i naravno cim sam napisala da mi ne trebaju izgovori znaci da sam zadovoljna savojm bracnim zivototom samim ti i mm


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 21:35:15   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Bože mili....

svašta....

vještice
ja znam kakav je sex bez dijece u kući, opušteniji nego sa njima....najbolji je kad su kod nane
ja sam u tim cipelama hodala...
i odatle potječe ova priča...
trudilice si ti uvela u priču ničim izazvana...

vesela ja ne znam gdje si se ti vjenčavala...
ali i prilikom optšinskog i prilikom šerijetskog vjenčanja bračne dužnosti supružnika su jasno pročitane bračnom paru....
iste su porizašle iz zakona...
a draga moja onda te pitaju jeli doborvoljno stupaš u brak...kada kažeš DA prihavtaš svoje dužnosti, supruge, majke , snahe itd.....

Ja sa ponosom obavljam sve svoje bračne dužnosti user posted image





uh gluho bilouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 21:43:33   
shejla
IZVORNA PORUKA: vjestica

[

meni je prestrašno seks gledati kao dužnost user posted image
seks je po meni nešto u čemu trebaju oboje uživati i imati ga kad su oboje za seks (i prema tome smiješno mi je tražiti izgovore, ako mi nije do seksa, zar mi treba izgovor, zar nije dovoljno reći nije mi do seksa user posted image ) a ne truditi se da zadovoljiš nekog jer ti je to dužnost user posted image user posted image user posted image




apsolutno se slazem!!!

< Poruku je uredio shejla -- 16.9.2010 21:45:15 >


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 21:51:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni nisu zaista rekli da je sex dužnost prilikom vjenčanja a nisu vala ni trebali user posted image rekli su nešto u stilu da ne čitamo sve al bitno je da se vas dvoje volite, i ono da li pristajete i to bi touser posted image
Ilhana user posted image super što ga iznenadiš kad se najmanje nada


PS ja se nisam šerijatski vjenčalauser posted image

tako da izgovor može biti: nije mi dužnostuser posted image

sama cinjenica da partner moze traziti razvod braka radi nedostatka sexa ...spada pod zakonsku obvezu ili ti duznostuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 21:53:38   
veeseelaa
ma možeš tražiti razvod za sve i svašta,  i za ovo i za ono, to je sad dr par rukava




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 22:02:48   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni nisu zaista rekli da je sex dužnost prilikom vjenčanja a nisu vala ni trebali user posted image rekli su nešto u stilu da ne čitamo sve al bitno je da se vas dvoje volite, i ono da li pristajete i to bi touser posted image
Ilhana user posted image super što ga iznenadiš kad se najmanje nada


PS ja se nisam šerijatski vjenčalauser posted image

tako da izgovor može biti: nije mi dužnostuser posted image


sama cinjenica da partner moze traziti razvod braka radi nedostatka sexa ...spada pod zakonsku obvezu ili ti duznostuser posted image user posted image user posted image





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 22:05:58   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma možeš tražiti razvod za sve i svašta,  i za ovo i za ono, to je sad dr par rukava




e nemojmo sad samo onakopisati da se piše..user posted image user posted image user posted image
ne možemo za sve i svašta razvod tražiti...zakon je od 2005 godine baš fino decidan u vezi sa tim...

al za puno puta rečeno NE ...možemo i mi i muž  razvod tražiti valjanouser posted image user posted image user posted image
i to se tretira članom zakona ovako
''Bračni partner može tražiti razvod braka ako su bračni odnosi teško i trajno poremećeni.''



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 22:09:31   
veeseelaa
znam to, pa nekom je odnos poremećen jer npr bračni partner se sexa, ne sexa, ne privređuje, nije odgovoran ili sasvim za nekog smiješan razlog kao npr kašnjenje user posted image
na to mislah



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 22:26:18   
idacha
eh, te zene...user posted image user posted image kako se mi samo znamo uhvatiti za jednu rijec, recenicu ili misao, i TOTALNO preokrenuti da dobije TOTALNO drugacije znacenje... to fakat samo zena zna...user posted image

sto se teme tice, ja mogu reci samo jedno:  meni za sex nikada ne treba izgovor; meni sex nekada SLUZI kao izgovor..user posted image user posted image
npr. danas sam straaaasno kasnila sa ruckom.. obicno rucamo oko 4, ali se maca zadala u mahalu, pa tek pocela praviti rucak u 4.. mm vec pregladnio, pola 6, jos nije gotovo.. rekoh ''znam nacin da utolis glad, dodji da ti serviram''user posted image user posted image
i takoooo, svi sretni i zadovoljni, rucali u pola 7, sa osmjehom na licu...
btw, grah nikad bolji nije ispao...user posted image user posted image


_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 22:28:27   
Anoniman
uh kakvi igovori...da me mozete vidjeti sad kako sam se obukla...tj. skinula...user posted image user posted image cekam ga da dodje, da ga jos na vratima iznenadim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu idacha)
  Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 22:30:45   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Silver

uh kakvi igovori...da me mozete vidjeti sad kako sam se obukla...tj. skinula...user posted image user posted image cekam ga da dodje, da ga jos na vratima iznenadim user posted image user posted image user posted image


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *