|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:03:48   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


I sad treba brak spašavati i eventualnu prevaru spriječiti sexajući se sa svojim mužem non stop ko zec po kući sa karminom i štiklama....




user posted image u jeb...ma... ja ću krepat user posted image
user posted image


ni ja nisam za ovo, nego treba raditi na sexualnoj želji , raznolikosti itd
Ne sexaju se ljudi jer misle da će ih neko prevariti nego jer to žele i uživaju u svom partneru
E sad ima svega, onih nesigurnih koji se pribojavaju  prevare pa su kao zeice user posted image al opet to neće ništa promijeniti, jer sex iz želje i sex iz nekog drugog razloga je ogromna razlika, i to će osjetiti naš partner


< Poruku je uredio veeseelaa -- 15.9.2010 14:05:12 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:05:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne kontam šta je loše u razbarušenoj kosi i u karminu iako ga lično ne koristimuser posted image
Neko jednostavno voli biti sexy, to nije gluma, neke žene uživaju u tome
I sex je jako bitan u braku, naravno ništa na silu al je lijepo kad oboje žele i upražnjavaju čest sex


potpisujem teuser posted image ,ja nemam nista protiv,karmina,stikli,pa cak i haltera,boze moj niko me na silu nece natjerati da to radim,ako mi se neda necu i nema sex ili ima al nisam mm ugodila al se nebuni pa bit ce drugi put ako,ne ovaj.


(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:06:51   
veeseelaa
halteri user posted image  mada su ih iz mog regala u zaborav odnijele samostojeće čarape

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:07:08   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne kontam šta je loše u razbarušenoj kosi i u karminu iako ga lično ne koristimuser posted image
Neko jednostavno voli biti sexy, to nije gluma, neke žene uživaju u tome
I sex je jako bitan u braku, naravno ništa na silu al je lijepo kad oboje žele i upražnjavaju čest sex
To je samo za pohvalu a ne za navodjenje razloga kako to nije bitno user posted image  neznam nikad nisam čula da muškarcu nije sex ma vala No 1 al eto različita su iskustva
Hb pa mm voli sex, to nas jako zbližava

nije svaciji libido isti, niti su svacije potrebe iste. nekome nije to toliko presudno niti zeli niti moze svaki dan, a neko hoce i moze nekoliko puta dnevno, sve je to relativno, al je najbolje kad se nadju partneri koji imaju jednaku potrebu i jednak libido. ako nije tako, onda nastaju problemi...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:07:35   
milenium
feliks ja te zamisljam:nova suknjica user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:07:35   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne kontam šta je loše u razbarušenoj kosi i u karminu iako ga lično ne koristimuser posted image
Neko jednostavno voli biti sexy, to nije gluma, neke žene uživaju u tome
I sex je jako bitan u braku, naravno ništa na silu al je lijepo kad oboje žele i upražnjavaju čest sex
To je samo za pohvalu a ne za navodjenje razloga kako to nije bitno user posted image  neznam nikad nisam čula da muškarcu nije sex ma vala No 1 al eto različita su iskustva
Hb pa mm voli sex, to nas jako zbližava

ja fakat ima 2 dokaza jedno od 4 godine a jedno od godinu i pol da i moj muž voli voditi ljubav....
ja sam njemu bolan sexi vazda...
i debela i mršava...
i napucana i onako iz kreveta ista sam mu...
ja i ručak kad kuham njemu sa seksipilan...on je moj muž...
šta mene ima više da zbližva sa mužem od dvoje dijece...
pa nema mi rahatluka i ljepote veće i ljepšega braka nego kad ja i moj muž kockice slažemo sa djecom kulu pravimo po 2 sata....
sad mi treba reći da će mi brak biti savršen smao radi sex-a nekog brzog brzinskog...niđe veze....
to nije jedini osnov za brak...i svaki muškarac kojem je samo ovo No1 hvala bogu pa nije sa mnom u braku završio...jer bio bi razvedeni 100%.
eto ti primjer iza koje stojim...
a večeras ću muža natjerat da se javi na ovu temu pa nek ti sam potvrdi...
ima vođenja ljubavi kod nas ...al vala da nam je to najpreče nije...njemu nije....on je očito mimo drugih muškaraca.
Moj suprug može noć porvesti mazeći se sa mnom ako nam to godi...pričajući i razgovarakući...
nemora vazda ubost da bi bio sretan...
e to je meni brakuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:10:08   
veeseelaa
hahaha ja sam pričala općenito a ne o tebi, i meni djeca nisu dokaz nekog zavidnog sexulanog života, šta da onda kažu oni koji nemaju djeceuser posted image user posted image  da im je sexualni život user posted image user posted image
ja pričam iz svog ugla, ti iz svog, meni vako dobro, tebi tako, tako da ne vidim razlog za nervozu user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:10:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

halteri user posted image  mada su ih iz mog regala u zaborav odnijele samostojeće čarape
takodje mada vise koristim te samostojece carape ajd dobro je nisam,luda i jedinauser posted image user posted image user posted image user posted image

misa vam,jesam se zabuljila u ovo ,mm zove zeno gori gdje reko gori pa sta tamo na rigli vri dim neki,kad ja nastavila anelu vodu prokuhajem za caja ona izvrela i pocelo dno od djezvice zagaratuser posted image user posted image user posted image user posted image ovaj rr.glave ce me dociuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:11:51   
milenium

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


Moj suprug može noć porvesti mazeći se sa mnom ako nam to godi...pričajući i razgovarakući...
nemora vazda ubost da bi bio sretan...
e to je meni brakuser posted image




jest valan.jedino je komarac sretan kad svaki put ubodeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:12:26   
veeseelaa
tema je interesantna user posted image  i samo dokazuje da je sex bitan user posted image
hele nejsi, ne usmo dobar izgovor? vratimo se temiuser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 15.9.2010 14:15:33 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:15:33   
milenium

IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

halteri user posted image  mada su ih iz mog regala u zaborav odnijele samostojeće čarape
takodje mada vise koristim te samostojece carape ajd dobro je nisam,luda i jedinauser posted image user posted image user posted image user posted image



e da nebi vas,mojima bi istekao rok trajanja.idem ih sad načet otpakirat kesicuuser posted image
pa ćemo večeras vidit šta ćemo i kako ćemouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:16:00   
Anoniman
nemora vazda ubost da bi bio sretan...
e to je meni brakuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image morala sam se nasmijati smijesno mi ovo ubostiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma,ova politika nema kraja neka se sex kako hoce,i kad hoce goli,ili sa suknjom bitno da ima sex pa dosta i u mjesecu dva puta user posted image .......
Ja nisam neki sexsadzija iskreno mada nekad mi naleti nemogu lagati al rijetko,a mm .isti kao ja samo eto ono voli ,te stikle strample pa sta nema nista lose u tome.
Bila sam trudna 9mjes.nikada niti je trazio,od mene niti mi kad prigovorio jer nisam smjela imati odnose nikako.


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:16:04   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

halteri user posted image  mada su ih iz mog regala u zaborav odnijele samostojeće čarape
takodje mada vise koristim te samostojece carape ajd dobro je nisam,luda i jedinauser posted image user posted image user posted image user posted image



e da nebi vas,mojima bi istekao rok trajanja.idem ih sad načet otpakirat kesicuuser posted image
pa ćemo večeras vidit šta ćemo i kako ćemouser posted image user posted image user posted image


milenium zezaš ti, ti si baš sva sexi i bez dodatne opreme user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:18:35   
Anoniman
jedino sto ja imam reci na ovu temu je da mi nikad ali bas nikad nije trebao izgovor za nesto u vezi i u braku s MM...

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:22:18   
Hannica
IZVORNA PORUKA: noa

jedino sto ja imam reci na ovu temu je da mi nikad ali bas nikad nije trebao izgovor za nesto u vezi i u braku s MM...


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:23:31   
frenkoza
e hanady sto se ismijah mila moja.... suze me oblise user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cuj ko zecevi.... user posted image user posted image user posted image user posted image

ja smatram da se nijedan bracni odnos NE SMIJE zasnivati na zadovoljavanju seksualnih potreba... ali u isto vrijeme, seksualne potrebe su jedan vazan segment braka.... i mislim da partneri u braku trebaju biti zadovoljni i zadovoljeni u svakom segmentu, pa i u seksualnom.... ali OBA podjednako....

isto nemam nista protiv maskiranja i pustanuu maste na volju u seksualnom odnosu, niti mislim da ima ista lose u tome sto neko zeli unijeti promjenu u svoje odnose, ako ce to doprinijeti obostranom zadovoljenju....

ja bih savjetovala ovim zenicama sto imaju napaljene muzeve da ih preduhitre.... da iskoriste svaku priliku kad su one za sex i da krenu u akciju.... npr. ako su vam bili gosti i vama prahnulo.... cim gosti odu baci se u akciju.... znam znam... nista nije na svom mjestu, sudje, tanjiri, case, soljice, sve ceka da se poradi, opere, slozi.... ma ostavi sve i prvo u akciju.... poslije pospremaj...
prvo - imaces sex onda kad ti hoces - bez potrebe da ga odbijas.....
drugo - isto kao sto i mi zelimo i volimo biti pozeljne i privlacne za nase muzeve, ja mislim da i oni zele isto.... i njima je drago sigurno ako shvate da i mi njih jos uvijek zelimo i da su nam potrebni i sa te strane....
trece - i kada dodjes u situaciju da ga odbijes to nece biti tako strasno i mucno, jer ce on zaista znati da vam nije do toga i da ste zaista umorne i pospane i sl....
cetvrto - od sexa se necete umoriti, koliko god vratolomija da izvodite... poslije tusiranja cete biti puunoo raspolozenije i za spremanje i peglanje i usisavanje... cak sta vise... i on ce vjerovatno biti raspolozeniji da vam pomogne....

jedini problem u svemu jesu djeca.... sta s njima.... pa nekad treba sebi dati oduska i povjeriti djecu na cuvanje nekome barem sat-dva.... mi zene uglavnom imamo osjecaj krivnje i neodgovornosti jer smo "zapostavile" djecu radi naseg uzitka.... mislim da je to pogresno i da s vremena na vrijeme trebamo sebi dati prostora za sebe i njega... i bar na trenutak se vratiti u one dane kad smo bili solo nas dvoje sami samo jedno za drugo....




_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:23:32   
milenium

IZVORNA PORUKA: felix


Ja nisam neki sexsadzija



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:25:00   
almicch
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne kontam šta je loše u razbarušenoj kosi i u karminu iako ga lično ne koristimuser posted image
Neko jednostavno voli biti sexy, to nije gluma, neke žene uživaju u tome
I sex je jako bitan u braku, naravno ništa na silu al je lijepo kad oboje žele i upražnjavaju čest sex
To je samo za pohvalu a ne za navodjenje razloga kako to nije bitno user posted image  neznam nikad nisam čula da muškarcu nije sex ma vala No 1 al eto različita su iskustva
Hb pa mm voli sex, to nas jako zbližava

ja fakat ima 2 dokaza jedno od 4 godine a jedno od godinu i pol da i moj muž voli voditi ljubav....
ja sam njemu bolan sexi vazda...
i debela i mršava...
i napucana i onako iz kreveta ista sam mu...
ja i ručak kad kuham njemu sa seksipilan...on je moj muž...
šta mene ima više da zbližva sa mužem od dvoje dijece...
pa nema mi rahatluka i ljepote veće i ljepšega braka nego kad ja i moj muž kockice slažemo sa djecom kulu pravimo po 2 sata....
sad mi treba reći da će mi brak biti savršen smao radi sex-a nekog brzog brzinskog...niđe veze....
to nije jedini osnov za brak...i svaki muškarac kojem je samo ovo No1 hvala bogu pa nije sa mnom u braku završio...jer bio bi razvedeni 100%.
eto ti primjer iza koje stojim...
a večeras ću muža natjerat da se javi na ovu temu pa nek ti sam potvrdi...
ima vođenja ljubavi kod nas ...al vala da nam je to najpreče nije...njemu nije....on je očito mimo drugih muškaraca.
Moj suprug može noć porvesti mazeći se sa mnom ako nam to godi...pričajući i razgovarakući...
nemora vazda ubost da bi bio sretan...
e to je meni brakuser posted image






BRAVO Hanady user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:25:54   
veeseelaa
frenkoza divno rečeno, slažem se totalno


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:26:30   
Hannica
IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: felix


Ja nisam neki sexsadzija



user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Naucili smo novu rijec.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:27:53   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: felix

nemora vazda ubost da bi bio sretan...
e to je meni brakuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image morala sam se nasmijati smijesno mi ovo ubostiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma,ova politika nema kraja neka se sex kako hoce,i kad hoce goli,ili sa suknjom bitno da ima sex pa dosta i u mjesecu dva puta user posted image .......
Ja nisam neki sexsadzija iskreno mada nekad mi naleti nemogu lagati al rijetko,a mm .isti kao ja samo eto ono voli ,te stikle strample pa sta nema nista lose u tome.
Bila sam trudna 9mjes.nikada niti je trazio,od mene niti mi kad prigovorio jer nisam smjela imati odnose nikako.




ovo je sustina price.... i to je ono sto je najbolje.... da su vam seksualne potrebe slicne... ali sta cemo sa onima kod kojih nije tako.... kod kojih jedan partner ima puno vecu potrebu za seksom od drugog.... to ne smije biti razlog svadje, nezadovoljstva ili ne daj Boze razvoda.... nego treba naci neko konstruktivno rjesenje... ( koje ni u kom slucaju nije da se neko prisiljava na nesto)


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:30:42   
almicch
IZVORNA PORUKA: ziki

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

[

a one price  joooj jesam iseksala muza sinoc  pa mi je obecao kupiti novu suknju ...e od toga mi je bilo zlo dok sam radila u jednom zenskom kolektivu... svega se naslusah... a levat konta ona dobra ljubavnica a ona dobra glumica ...malo uzdise, malo stenje malo "ah dragi" i bla bla ...a suknja nova sutra u ormaru...al eto...ona je svom muzu najbolja user posted image






sex za novu suknju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:35:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: frenkoza

IZVORNA PORUKA: felix

nemora vazda ubost da bi bio sretan...
e to je meni brakuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image morala sam se nasmijati smijesno mi ovo ubostiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma,ova politika nema kraja neka se sex kako hoce,i kad hoce goli,ili sa suknjom bitno da ima sex pa dosta i u mjesecu dva puta user posted image .......
Ja nisam neki sexsadzija iskreno mada nekad mi naleti nemogu lagati al rijetko,a mm .isti kao ja samo eto ono voli ,te stikle strample pa sta nema nista lose u tome.
Bila sam trudna 9mjes.nikada niti je trazio,od mene niti mi kad prigovorio jer nisam smjela imati odnose nikako.




ovo je sustina price.... i to je ono sto je najbolje.... da su vam seksualne potrebe slicne... ali sta cemo sa onima kod kojih nije tako.... kod kojih jedan partner ima puno vecu potrebu za seksom od drugog.... to ne smije biti razlog svadje, nezadovoljstva ili ne daj Boze razvoda.... nego treba naci neko konstruktivno rjesenje... ( koje ni u kom slucaju nije da se neko prisiljava na nesto)

EH ZA ovo sto si rekla neznam sta cemo s ovimuser posted image user posted image nemam pojma
Pa neka se nekako probaju dogovoriti izmedju ,koce koga i kad ce se sex da sklope neki sporazum.....hmmm.
nemam pojma .....
Nisam u takvoj situaciji bila nikada......


(odgovor članu frenkoza)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:37:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: felix


Ja nisam neki sexsadzija



user posted image user posted image user posted image user posted image
sta fali,mojoj rjeciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to mi,je prvo na um palo neznam ni ja otkuda.....


(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:37:41   
Dida79
Jao sta radi ovaj Iceman user posted image user posted image user posted image
Covjek napise samo jednu recenicu kao tipa sta ga interesuje obavezno jednu forumasicu napadne kao nemas ti pojma o seksu i naravno zakon su mu forumasice koje se slazu sa njegovim misljenjem user posted image
I onda razguli sa foruma ili odjavljen gleda kako se raspravlja nastavlja user posted image user posted image
Ma Iceman je cudo od covjeka user posted image

(odgovor članu almicch)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *