|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:56:40   
veeseelaa
ma sve će on zaboraviti ako se potrudiš, vjeruj miuser posted image
heftu te neće pitati za ručakuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:58:14   
veeseelaa
evo suknji i štikli

http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Sexy-Zene-U-Mini-Suknjama-I-Stiklama-Raj-Za-Muske-Oci/154023167960591

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:58:15   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

hahaha ja sam pričala općenito a ne o tebi, i meni djeca nisu dokaz nekog zavidnog sexulanog života, šta da onda kažu oni koji nemaju djeceuser posted image user posted image  da im je sexualni život user posted image user posted image
ja pričam iz svog ugla, ti iz svog, meni vako dobro, tebi tako, tako da ne vidim razlog za nervozu user posted image


naravno da nisi pričala o meni...user posted image

ja sam se javila jer si rekla da nisi čula da muškarcu sex nije No1....

i ja nisma djecu navela kao primjer dokaza da imamo dobar sex ( u mom braku vođenje ljubavi) nego da ga obavljamo i da ga i moj muž sporvodi ali ne uvijek i stalno i obavezno kao No1 stavr u životu....

a oni koji nemaju djecu još uvijek...imaju bolji i opušteniji sex jer nema nikoag da im izmigolji iz druge sobe ...a očito imaju črvstu vezu koja ih veže i vodi ka istoj želji.user posted image

i naravno da nema razloga za nervozu...
zar zasita ličim na osobu koju tema tipa ove može nanervirati...i ja sam ovdje iz istog razuloga kao i druge da teti iceman ubijemo dosadno prijepodne user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:58:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: taurus

user posted image user posted image user posted image user posted image  bježite žene drage meni mm dolazi za sat s posla a kod mene ručka ni na mapiuser posted image user posted image user posted image
moraću tražiti adekvatan izgovoruser posted image user posted image user posted image user posted image
ili možda da ga malo potkupim pa neće ni skontati da nije ručaouser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image probaj pa nam javi dal je upalilouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taurus)
  Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:58:29   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

[

a one price  joooj jesam iseksala muza sinoc  pa mi je obecao kupiti novu suknju ...e od toga mi je bilo zlo dok sam radila u jednom zenskom kolektivu... svega se naslusah... a levat konta ona dobra ljubavnica a ona dobra glumica ...malo uzdise, malo stenje malo "ah dragi" i bla bla ...a suknja nova sutra u ormaru...al eto...ona je svom muzu najbolja user posted image






sex za novu suknju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ovo je već mizerno ako je sex učinjen zbog suknje a ako je dobila poklon jer je muž sretan i voli je zbog njihovog divnog odnosa onda je a svaku pohvaluuser posted image
A ljepše bi zvučalo da je ona sama sebi kupila neki odjevni predmet kako bi bila lijepa i sexi, kako sebi tako i svom mužu, opet se vraćamo na ono da je dobro da žena sama privredjuje user posted image user posted image user posted image
eto ne bi se neke kao ova tvoja poznanica sexale za suknju, čega je nažalost danas pun grad


zenska osoba koju navedoh za primjer  radi i ima extra zaradu... al sto da tosi"svoj" novac kad moze izlevatiti muza (frajercinu koji vjeruje da ima extra ljubavnicu od zene user posted image  )... a ona: malo uhhhhh malo ahhh   malo mmmmm malo draaaagi kako si doooobar i eto ...netaknuta njena kartica i novcanik...a levat jos misli kako joj je on dovoljan... user posted image  nije ga odbila a misli da ce drugog odbitit ... i bla bla.... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:58:52   
M kao Mama
taurus znaš kako kažu od ljubavi se ne ževi, a opet kažu da ljubavulazi kroz želudac, što će kazati, da ti prvo ručak, pa ovo ostalo, sit muž, je zadovoljn muž, u svakom pogledu, hahah

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:59:21   
frenkoza
evo vam izgovora:

ne mogu otece me vanzemaljci....

sanjala sam sinoc da smo se sexali i da ti je otpo, pa me strah...

ovo je sedmica neseksanja u svijetu...

ja kontala sutra da se seksamo, pa necu da pokvarim plan....

imam osjecaj da nas neko gleda....

dosta od mene user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 14:59:47   
veeseelaa
ja Boga mi nisam ovdje zbog Icemana user posted image  ubijam vrijeme do 16 sati
Ma ok Hanady al reče da će ti se muž javiti da mi objasni pa rekoh da ti napišem d apost nema veze s tobom
Prepade me ženo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 15:00:18   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

hahaha ja sam pričala općenito a ne o tebi, i meni djeca nisu dokaz nekog zavidnog sexulanog života, šta da onda kažu oni koji nemaju djeceuser posted image user posted image  da im je sexualni život user posted image user posted image
ja pričam iz svog ugla, ti iz svog, meni vako dobro, tebi tako, tako da ne vidim razlog za nervozu user posted image


naravno da nisi pričala o meni...user posted image

ja sam se javila jer si rekla da nisi čula da muškarcu sex nije No1....

i ja nisma djecu navela kao primjer dokaza da imamo dobar sex ( u mom braku vođenje ljubavi) nego da ga obavljamo i da ga i moj muž sporvodi ali ne uvijek i stalno i obavezno kao No1 stavr u životu....

a oni koji nemaju djecu još uvijek...imaju bolji i opušteniji sex jer nema nikoag da im izmigolji iz druge sobe ...a očito imaju črvstu vezu koja ih veže i vodi ka istoj želji.user posted image

i naravno da nema razloga za nervozu...
zar zasita ličim na osobu koju tema tipa ove može nanervirati...i ja sam ovdje iz istog razuloga kao i druge da teti iceman ubijemo dosadno prijepodne user posted image user posted image user posted image user posted image


mm je cini mi se No1 kompjuter, pa spavanje, pa user posted image , pa posao, pa mozda jauser posted image , pa ko zna na kojem mjestu je sex...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 15:01:42   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

hahaha ja sam pričala općenito a ne o tebi, i meni djeca nisu dokaz nekog zavidnog sexulanog života, šta da onda kažu oni koji nemaju djeceuser posted image user posted image  da im je sexualni život user posted image user posted image
ja pričam iz svog ugla, ti iz svog, meni vako dobro, tebi tako, tako da ne vidim razlog za nervozu user posted image


naravno da nisi pričala o meni...user posted image

ja sam se javila jer si rekla da nisi čula da muškarcu sex nije No1....

i ja nisma djecu navela kao primjer dokaza da imamo dobar sex ( u mom braku vođenje ljubavi) nego da ga obavljamo i da ga i moj muž sporvodi ali ne uvijek i stalno i obavezno kao No1 stavr u životu....

a oni koji nemaju djecu još uvijek...imaju bolji i opušteniji sex jer nema nikoag da im izmigolji iz druge sobe ...a očito imaju črvstu vezu koja ih veže i vodi ka istoj želji.user posted image

i naravno da nema razloga za nervozu...
zar zasita ličim na osobu koju tema tipa ove može nanervirati...i ja sam ovdje iz istog razuloga kao i druge da teti iceman ubijemo dosadno prijepodne user posted image user posted image user posted image user posted image


mm je cini mi se No1 kompjuter, pa spavanje, pa user posted image , pa posao, pa mozda jauser posted image , pa ko zna na kojem mjestu je sex...



sta ce vam bona sex...to je za sirotinju...volite se duhovno user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 15:02:17   
M kao Mama
sanjala sam sinoc da smo se sexali i da ti je otpo, pa me strah...


Ovaj je najubjedljiviji, nema šta, frenki osvojila si prvo mjesto

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 15:02:40   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

[

a one price  joooj jesam iseksala muza sinoc  pa mi je obecao kupiti novu suknju ...e od toga mi je bilo zlo dok sam radila u jednom zenskom kolektivu... svega se naslusah... a levat konta ona dobra ljubavnica a ona dobra glumica ...malo uzdise, malo stenje malo "ah dragi" i bla bla ...a suknja nova sutra u ormaru...al eto...ona je svom muzu najbolja user posted image






sex za novu suknju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ovo je već mizerno ako je sex učinjen zbog suknje a ako je dobila poklon jer je muž sretan i voli je zbog njihovog divnog odnosa onda je a svaku pohvaluuser posted image
A ljepše bi zvučalo da je ona sama sebi kupila neki odjevni predmet kako bi bila lijepa i sexi, kako sebi tako i svom mužu, opet se vraćamo na ono da je dobro da žena sama privredjuje user posted image user posted image user posted image
eto ne bi se neke kao ova tvoja poznanica sexale za suknju, čega je nažalost danas pun grad


zenska osoba koju navedoh za primjer  radi i ima extra zaradu... al sto da tosi"svoj" novac kad moze izlevatiti muza (frajercinu koji vjeruje da ima extra ljubavnicu od zene user posted image  )... a ona: malo uhhhhh malo ahhh   malo mmmmm malo draaaagi kako si doooobar i eto ...netaknuta njena kartica i novcanik...a levat jos misli kako joj je on dovoljan... user posted image  nije ga odbila a misli da ce drugog odbitit ... i bla bla.... user posted image


svašta, nije joj neka kartica kad joj je problem skinuti npr 100 KM
ta malo zaradjuje ipak user posted image user posted image  u svakom slučaju meni je to smiješno
A šta znam, možda je bolje kad se već na "silu" sexa nego džabalesku ko neke user posted image user posted image user posted image  pa ni suknje ni ičeg user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 15:03:08   
almicch
IZVORNA PORUKA: teacher75


mm je cini mi se No1 kompjuter, pa spavanje, pa user posted image , pa posao, pa mozda jauser posted image , pa ko zna na kojem mjestu je sex...



isto mi je draga teacherkouser posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 15:03:30   
Anoniman
Ja se iskreno nadam da ce  g.Iceman nauciti nesto na ovom forumu, iskljucivo otvara teme o sexu...Umjesto da nadje sebi djevojku pa otrese malo prakse ne skodi....

(odgovor članu almicch)
  Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 15:04:28   
veeseelaa
Marina ne voli Icemana user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 15:05:03   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

sanjala sam sinoc da smo se sexali i da ti je otpo, pa me strah...


Ovaj je najubjedljiviji, nema šta, frenki osvojila si prvo mjesto


poslije ovoga nece mu sigurno zaaadugooo naumpasti


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 15:05:55   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

mm je cini mi se No1 kompjuter, pa spavanje, pa user posted image , pa posao, pa mozda jauser posted image , pa ko zna na kojem mjestu je sex...



tm mužu treba nešto zabrkati, neki napitak user posted image
uh prodje mi ugodno radno vrijeme user posted image  sta bi ja bez vas user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 15.9.2010 15:06:54 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 15:07:52   
Hanady RR
Moj muž jedva čeka da ga pustim na forum...
sad kad kući dođemo ću da mu kažem...
deder jednu pametnu teta iceman kaži....
kako tvoja  žena nikad ne odbija....
nema ne kod mene...samo kad mi para tražiuser posted image user posted image user posted image
a ja nemogu da dam jer sam štedila za novu suknjuuser posted image user posted image user posted image user posted image


teacher...ti si u savršenom braku....
samo kad se tebi hoće....
uživaj i nedeveraj kako i šta...
moja mama kad vidi porodicu za 6-7 djece kaže: ''čist primjer da je sex sirotinjska zabava user posted image ''
hvala Bogu pa imaš za kompiće i internet inače bi lana imala brata i seku dok kažeš keksuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 15:08:39   
almicch
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

mm je cini mi se No1 kompjuter, pa spavanje, pa user posted image , pa posao, pa mozda jauser posted image , pa ko zna na kojem mjestu je sex...



tm mužu treba nešto zabrkati, neki napitak user posted image
uh prodje mi ugodno radno vrijeme user posted image  sta bi ja bez vas user posted image


ma i bolje je , nećemo morat izmišljat nikakve stvarčice zauzvrat da nam kupuju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 15:11:51   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image  ma tiki zeza

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu almicch)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 15:13:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Marina ne voli Icemana user posted image


user posted image user posted image user posted image  Taj ko da nikad nije puko zenu pa postavlja ovakvo pitanje....
Postoji valjda neko ko ga voli, nadam se

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 15:14:33   
Hanady RR
E sad pošto smo ovako ''otvorene'' jedna prema drugoj .....
Da vam kažem da sam ja bila fina nedavno prema mužu svome...pa sam fasovala poklon onako kaže usput user posted image

elem nisma ja to tražila rpije...al sam muža ishavjestila ...24 sata sam ga toliko ''maltretirala'' pa kad sam ga iz ponoći zaskočila iza sna nije zano jel pošo il došouser posted image user posted image user posted image user posted image

elem kupi on meni fini poklon....
e sad ja ne znam jesam li prostituka ili nisamuser posted image
Al sve i da jesam...ma ša me gabri meni bentonka koša stoji ko salivena...user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu almicch)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 15:14:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

user posted image user posted image user posted image user posted image


moja mama kad vidi porodicu za 6-7 djece kaže: ''čist primjer da je sex sirotinjska zabava user posted image ''




Svaka joj cast, pametno zbori...

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 15:15:22   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image user posted image user posted image  ma tiki zeza

ma ne zezam, imam i ja svoje prioritete, nije ni meni sex No1 user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 15:16:38   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

E sad pošto smo ovako ''otvorene'' jedna prema drugoj .....
Da vam kažem da sam ja bila fina nedavno prema mužu svome...pa sam fasovala poklon onako kaže usput user posted image

elem nisma ja to tražila rpije...al sam muža ishavjestila ...24 sata sam ga toliko ''maltretirala'' pa kad sam ga iz ponoći zaskočila iza sna nije zano jel pošo il došouser posted image user posted image user posted image user posted image

elem kupi on meni fini poklon....
e sad ja ne znam jesam li prostituka ili nisamuser posted image
Al sve i da jesam...ma ša me gabri meni bentonka koša stoji ko salivena.
..user posted image




user posted image user posted image user posted image  loodaaa si

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *