|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi zubic
5.7.2008 14:32:27   
akica b
Da se i mi upisemouser posted image user posted image user posted image

Dobili smo zubic prije 15 dana...znaci ,prvi je izasao 20.06 a drugi osam dana poslije..Bio je dobar,malko nervozan bez proljeva..user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Prvi zubic
5.7.2008 14:34:30   
Lel@
čestitam !!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nejla 06.01.2006 - 07.01.2006 :(
Sadin 08.11.2007 :)
Dzana 19.01.2012 :)

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Prvi zubic
8.7.2008 11:37:15   
mirjana
evo i mi da se javimo, i nama je izdio prvi zubic (donji desni) sa 7,5 mjeseci (05.07.) bez puno problema, samo malo nervoze, valjda ce tako i ostali, a cini se da ce ubrzo i drugi (donji lijevi)
cestitamo svim  drugim bebama i zelimo da i ostali niknu bez problemauser posted image

(odgovor članu Lel@)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Prvi zubic
9.7.2008 22:22:24   
MumaMaja
Dobismo zubic tek sa deset i po mjeseci (26.06.). Dugo ocekivani, jer nervoza, slinjenje i baljenje traje vec dobra dva mjeseca. Sada malo licimo na Duska Dugouska jer su nam nikle gornje jedinice jedna za drugom, a cini mi se da su i dvojke na pomolu. Malo mi je cudno sto nisu, kao kod vecine beba nikli donje jedinice...Ima li jos ko od vas Duska Dugouska u kuci, a da nije na ekranu?user posted image

(odgovor članu mirjana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Prvi zubic
10.7.2008 0:31:41   
triplemama
Nam prvi nikao neki dan sa 8 mj. i 4 dana donja jedinica user posted image . Bali od drugog mjeseca. 

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu MumaMaja)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Prvi zubic
14.7.2008 19:43:07   
bela
Pozdrav,visnja gdje si kupila tu ogrlicu?Moj Rijad puno bali a  danas sam u domu zdravlja od jedne mame cula da je dobra i za to.pa bi probala.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Prvi zubic
14.7.2008 21:00:53   
Visnja RR
Kupila sam u apoteci Delfin ...to je u prizemlju Doma Zdravlja na Otoci...
Ja sam uzela zadnju prije 11 dana al je gazdarica bas govorila s nekim na telefon i rekla da joj treba jos...
57 km
Koristi se od 3 mjeseca... al samo po danu... po noci se skida

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bela)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Prvi zubic
15.7.2008 7:55:09   
kana

IZVORNA PORUKA: ebru

Mona je sa 5,5 mjeseci dobila prvi zubic.Bila je malo nervoznija nego inace,slucajno sam mazala gel i nasla zubic...



da li je taj gel siguran,i ja ga stavljam Tariku(calgel),ali me malo strah,mada ga pravo muce zubici i bas je ono nervozanuser posted image valjda ce brzo proci,jutros je imao i meksu stolicu.4 i pol su mu mjesecauser posted image

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Prvi zubic
15.7.2008 8:50:21   
mamsi
Nemoj se Kano sikirati,da nije siguran ne bi ti ga dali u apoteci,a namaži mu malo da mu olakšaš.Ja sam Kenanu znala i nakvasiti gazu vodom pa mu s tim masirati,mada kada ga je bolilo nije pomagalo,I imao je proljev par dana a jednom temperaturu i đabe ga doktoru vodila

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Prvi zubic
15.7.2008 9:01:51   
ElmaB
Slobodno Kano, bez problema ga mozes koristiti. Ja sam se uvjerila da je ok i ne sekiraj se!

Pusa!user posted image



_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Prvi zubic
15.7.2008 9:04:28   
lida
Mi smo još mali i nemamo zubića,a sestri je nikao prvi zubić sa  6mjeseci i 23dana i mama nije imala nikakvih problema s njom.

_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Prvi zubic
20.7.2008 20:40:40   
stella
dobila hanci i drugi zubic na moruuser posted image
alma bas me nasmija.da je do toga draga moja ja bih postavila za svaku bebu po jednu temu,samo da ih ne boliuser posted image user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Prvi zubic
26.7.2008 1:04:23   
triplemama
I mi smo dobili drugi na moru prije neki dan user posted image

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Prvi zubic
26.7.2008 5:53:18   
Emina22
C E S T I T A M O !!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Prvi zubic
27.7.2008 21:40:58   
stella
cestitam triple mamauser posted image user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Emina22)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Prvi zubic
31.8.2008 22:29:15   
kana
evo da se i ja prijavimuser posted image

Tariku je danas nikao mali komadic donje jediniceeeee...
... ali ,naravno,uz to je dosla i nervoza i blaga temperaturica 37,1 pokazuje duda digitalna...Hvala Bogu jede,cak mu je i apetit pojacan ali mislim da je to i zbog mora i zeljeza koje mu dajem..na moru je bilo fino i eto tek sto smo se vratili-zubicuser posted image
al je pravo nervozan ,dusa draga i zaradio je na moru hunjavicu,jest da je bio vjetar ali smo ga stvarno cuvali....user posted image ima i malo proliva..
nadam se da ova temp nije od hunjavice i da ce u toku noci proci.
Dala sam mu paracitamol danas dva puta-dosta.

< Poruku je uredio kana -- 31.8.2008 22:30:24 >


_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Prvi zubic
31.8.2008 22:53:16   
mamina cura
I maminoj curi je izvirio zubic prije nekoliko dana. Bez temp sa malo nervoze. Kako je probio sad je vec lakse.
Nego me bas zanima da li kod vas postoji obicaj da onaj ko vidi prvi zub kupuje nekakvu kosulju bebiuser posted image  Pa onda podvaljuju ljudimauser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Prvi zubic
31.8.2008 23:03:15   
Romali
Mi još nemamo zubiće, ali imamo običaj user posted image . Ko nađe prvi zubić, mora bebi nešto kupiti, nisam sigurna da mora biti košulja user posted image . Meni je prvo bejbe pa ne znam, ali neću nikom podvaljivati, časna pionirska user posted image .

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Prvi zubic
31.8.2008 23:48:15   
tweety
Ja sam svom kupila košulju jer sam ja ta koja je prva vidjela zubić user posted image Romali ne sekiraj se,ja ću mu ga tražiti user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Prvi zubic
1.9.2008 7:13:35   
ebru
Cestitam na prvom zubicu!
Eh i kod nas je to obicaj kazu ko nadje prvi zubic kupi nesto od odjece djetu.S obzirom da sam ja stalno zavirivalauser posted image ja sam ga i nasla,i kupila Moni haljinicu!Za drugi zubic je baka nastradala,od nje je dobila kompletic neki!A nisam cula da to mora bit kosulja...

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Prvi zubic
1.9.2008 7:35:04   
mamyca
Cestitam na zubicuuser posted image ,i mi smo u fazi cekanja prvog zubica.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Prvi zubic
1.9.2008 10:56:24   
lida
Cestitam bebama na zubicima....mi jos nemamao mada su nam rukice stalno u ustima i puno nam curi vodica iz usta

_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Prvi zubic
2.9.2008 0:35:49   
lejlašh
Čestitam bebicama na zubićima, mi još čekamo svoj prvi. Skoro 10 punih mjeseci , još uvijek mamina kreze user posted image . Nadam se da je istina da ako niknu kasnije budu bolji zubi (što se ja tješim).

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Prvi zubic
2.9.2008 1:28:59   
jasmina_mm
cestitam na prvim zubicima mi imamo 10 mjeseci i 22 dana i jos nigdje ni jednog valjda ce brzo, ja sam vec pocela i sanjati da mi bebacu nice zub

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Prvi zubic
2.9.2008 14:11:35   
ziki
Cestitam bebama na prvim zubicima...user posted image user posted image user posted image  kod nas ih jos nema ali ih ocekujemo, svi su simptomi tu, sve trpa usta, baleta, teme glavice vrelo(nema temperaturu)genetika -mojoj seki je niko sa 3.5m....a i nervozan je ovih dana

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *