|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi zubic
1.5.2010 16:55:29   
škorpija
čestitamo edahu, nadam se da je pao i neki poklonuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 951
   RE: Prvi zubic
1.5.2010 21:29:56   
rose 87
hvala bice aBd...tp je danas otkriveno user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 952
   RE: Prvi zubic
21.5.2010 7:33:36   
mala86
Dobili smo prvi zubic,mama sinoc otkrila!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


poklon slijedi vecerasuser posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 953
   RE: Prvi zubic
21.5.2010 10:21:38   
mala86
IZVORNA PORUKA: niki83

pa bravo!!user posted image user posted image user posted image cestitamo user posted image i bas mi je drago da je mama naslauser posted image
je li bilo simptoma?



nisam primjetila neke narocite simptome!vec nekoliko mjeseci stavlja sve zivo u usta,na dane je nervozniji(ali to moze biti i ovo vrijeme)!ja bezveze onako slucajno reko da vidim jel ima.kad ono poceo

hvala na cestitkama

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 954
   RE: Prvi zubic
24.5.2010 10:24:18   
Anoniman
i mi se prijavljujemo na ovu temu...

mi smo dobili prvi zubic sa 4 mjeseca i 28 dana... 2 dana prije punih 5 mjeseci... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  donji lijevi kec... postao sam zec... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 955
   RE: Prvi zubic
31.7.2010 21:57:17   
niki83
konacno i mi dobile prvi zubic! hvala Bogu bez ikakvih simptoma...bili smo na moru i ja ga slucajno ugledala..jao koja radost user posted image user posted image eto sa skoro 10 punih mjeseci..a i drugi se nazire, brzo ce niknutiuser posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 956
   RE: Prvi zubic
31.7.2010 22:04:49   
Mya_81 RR
Čestitamo Niki user posted image

Kod vas na moru vidim puno uzbudjenja i puno 'prvih' zbivanja user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 957
   RE: Prvi zubic
31.7.2010 22:13:47   
teacher75
IZVORNA PORUKA: niki83

konacno i mi dobile prvi zubic! hvala Bogu bez ikakvih simptoma...bili smo na moru i ja ga slucajno ugledala..jao koja radost user posted image user posted image eto sa skoro 10 punih mjeseci..a i drugi se nazire, brzo ce niknutiuser posted image

a mi jos nemamo nijedanuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 958
   RE: Prvi zubic
31.7.2010 22:19:03   
niki83
IZVORNA PORUKA: Mya_81

Čestitamo Niki user posted image

Kod vas na moru vidim puno uzbudjenja i puno 'prvih' zbivanja user posted image user posted image



eh bas tako! user posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 959
   RE: Prvi zubic
6.8.2010 13:02:03   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: azrolika

moj bebac ima 11 i pol mjeseci i jos uvijek nema nijednog jedinog zuba u glavi! doktor kaze da je do 18 mj ok ako ne dobije zube. ali ja ne bih bila ja kad ne bi pitala jos nekoga...da li iko ima iskustva sa zakasnjelim zubicima?


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 960
   RE: Prvi zubic
6.8.2010 13:55:11   
M kao Mama
Azrolika moja Lajla prvi zub dobila haman sa 14 mjeseci, zato ne sekiraj se, kad krenu u danu će po dva

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 961
   RE: Prvi zubic
6.8.2010 20:58:46   
dinnaa
moja djevojčica je prvi zubić dobila za rođendan.. sad joj je 13,5mj. a ima samo 4 zubića...




_____________________________

11.06.2009 postala najsretnija mama na svijetu

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 962
   RE: Prvi zubic
16.8.2010 14:45:15   
anidla
imamo donja 2 keca, jedan gornji kec i danas sam ugledala gornju dvojku, znaci ukupno 4 user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu dinnaa)
Neposredna veza do poruke: 963
   RE: Prvi zubic
16.8.2010 21:41:57   
AzraD
ja sam cula od rodice zubarke da sto kasnije zubi rastu to su kvalitetniji...tako da i sa godinu dana da krenu, nije nikakva frka....
Eladru je 9 mjeseci i ima dva donja i gornji jedan upravo izbija, pozz svima

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 964
   RE: Prvi zubic
16.8.2010 21:44:11   
salmy
Mi nemamo ni jedanuser posted image user posted image

(odgovor članu AzraD)
Neposredna veza do poruke: 965
   RE: Prvi zubic
18.8.2010 17:36:02   
anidla
dobili smo i 5 zubic user posted image

sad me muz zvao, kaze izvirio gornji kec....sad gore imamo 3 zubica i dole 2....

presmjesan je user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 966
   RE: Prvi zubic
18.8.2010 17:44:52   
mala86
IZVORNA PORUKA: anidla

sad gore imamo 3 zubica i dole 2....

presmjesan je user posted image


i kod nas je istouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,samo kod nas su tek izvirili pa se bas ne vide

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 967
   RE: Prvi zubic
3.9.2010 16:50:09   
Anoniman
konacno da se prijavimo na ovu lijepu temuuser posted image
Danas,nam puni 14.mjeseci i mama mu jutros nasla prvi zubicuser posted image user posted image user posted image user posted image
gornja dvojka ja presretna.
Haman smo mi,jedini ovdje dobili kasno zubici ili neuser posted image bitno da je konacno dosao ...
Presretna sam srce mi ko kuča !!!!!!!!!!!


(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 968
   RE: Prvi zubic
3.9.2010 17:14:59   
Anoniman
cestitamo zubiceuser posted image user posted image user posted image
Evo da se i mi prijavimo sa malim zakasnjenjem..Mi smo otkrili prvi zubic 22.08.  dan prije nego cemo napuniti 6 mjeseci...Donja desna jedinica....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 969
   RE: Prvi zubic
3.9.2010 17:18:43   
Anoniman
Hvala Marina,user posted image i mi vama cestitamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kod nas je gornja dvojkauser posted image prva.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 970
   RE: Prvi zubic
3.9.2010 17:23:21   
Anoniman
sad cu ja vas da tusim  pitanjimauser posted image user posted image koliko treba vremena da zubic skroz izviri van i dal odma za njim pocinju drugi zubi nicati

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 971
   RE: Prvi zubic
3.9.2010 17:28:35   
acudesa
mom malom je prvi zubic nikunuo...pokasno, ne mogu se tacno sjetiti kad i to:
donje jedinice, pa gornje..
pa donje peticeuser posted image ...znaci jedinica, pa nista do petice i petica...
ne moraju jedan za drugim..
nama je razmak izmedju rasta zubica bio bas dug..ali ima divne zubice sad...ne opterecavaj se

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 972
   RE: Prvi zubic
3.9.2010 17:39:19   
Anoniman
mila neopterecujem se samo jedva cekam da ugledam zubice ,ono da su pravo iznikli da se mozemo pohvaliti user posted image a ne da se cude sto moj A.nema zubi
I da nam to jos ukrasi osmjeh. :-)

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 973
   RE: Prvi zubic
3.9.2010 17:43:11   
acudesa
mi smo duuuuuuuugo bili krezube...hihihi...pa ko zeko..pa jedva iznikose...samo nek se ne muce, to zna bas boljeti..
ljubac maloj zubi rajiuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 974
   RE: Prvi zubic
3.9.2010 17:50:17   
dafri
Čestitamo zubiće maloj raji user posted image user posted image a posebno drugu Aneluuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *