|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi zubic
25.10.2010 16:18:20   
samedi
Pridruzijem se cestitkama user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1001
   RE: Prvi zubic
31.10.2010 9:54:01   
niki83
drage mame, moze li sitni osip po tijelu imati veze sa nicanjem zubica?
je li se to nekome desavalo?
moja N od jutros ima sitne tackice po sakicama i stopalima samo..nismo jele nista novo, a ima 6 zubica, dole 2 i gore 4, a koliko sam mogla vidjeti sad su joj krenule i gornje 4.keuser posted image bas neobican raspored...ali me sada zabrinjava taj osip..


_____________________________

N&N

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 1002
   RE: Prvi zubic
2.11.2010 8:43:55   
Private
Nakon 13 mjeseci i 16 dana mom sinu je jucer izbio prvi zubuser posted image

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 1003
   RE: Prvi zubic
2.11.2010 8:45:22   
ziki
Čestitam na biserčićuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 1004
   RE: Prvi zubic
3.11.2010 18:48:17   
niki83
cestitamo generaciji! user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 1005
   RE: Prvi zubic
3.11.2010 18:50:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Private

Nakon 13 mjeseci i 16 dana mom sinu je jucer izbio prvi zubuser posted image
cestitamo.
znaci niko jos nije oborio nas rekorduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Private)
  Neposredna veza do poruke: 1006
   RE: Prvi zubic
3.11.2010 18:53:52   
aida.

IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: Private

Nakon 13 mjeseci i 16 dana mom sinu je jucer izbio prvi zubuser posted image
cestitamo.
znaci niko jos nije oborio nas rekorduser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vi ste posebna prica user posted image user posted image user posted image

Mi smo dobili zubic krajem sestog i pocetkom sedmog mjeseca...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1007
   RE: Prvi zubic
3.11.2010 19:00:50   
Private
Htjeli smo mi tron preuzeti od vas felix,al nam zlato izmaceuser posted image Ostaje nam jos da prohodamo i tu zlato uzmemouser posted image

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 1008
   RE: Prvi zubic
3.11.2010 19:39:12   
leona81
mi smo imali pelenski osip zbog zubica a sad imamo mali osip na guzi...jako dugo se mucimo sa zubicima i napokon je danas isplivao prvi:)


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 1009
   RE: Prvi zubic
3.11.2010 19:41:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Private

Htjeli smo mi tron preuzeti od vas felix,al nam zlato izmaceuser posted image Ostaje nam jos da prohodamo i tu zlato uzmemouser posted image
mi smo prohodali sa pocetkom 14mjes. tako nekako malkice prijeuser posted image budemo vidjeliuser posted image

(odgovor članu Private)
  Neposredna veza do poruke: 1010
   RE: Prvi zubic
3.11.2010 22:01:56   
teacher75
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: Private

Nakon 13 mjeseci i 16 dana mom sinu je jucer izbio prvi zubuser posted image
cestitamo.
znaci niko jos nije oborio nas rekorduser posted image user posted image user posted image


izgleda da cemo mi oboriti taj slavni rekord. evo za par dana ce joj 13 mj. i jos nema nijednog ni na pomolu!


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1011
   RE: Prvi zubic
3.11.2010 22:04:00   
teacher75
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: Private

Htjeli smo mi tron preuzeti od vas felix,al nam zlato izmaceuser posted image Ostaje nam jos da prohodamo i tu zlato uzmemouser posted image
mi smo prohodali sa pocetkom 14mjes. tako nekako malkice prijeuser posted image budemo vidjeliuser posted image


sto se tice hodanja i tu cemo izgleda biti rekorderi, nismo jos ni u fazi prohodavanja a kamoli hodanja!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1012
   RE: Prvi zubic
3.11.2010 22:14:52   
selina
a ja se drage moje cudim za moju malu sad ce joj 10 jeseci a nema nigdje nijednog a vase prave curetine i mom cici pa kreze hehehheheh

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1013
   RE: Prvi zubic
3.11.2010 22:15:27   
salmy
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: Private

Nakon 13 mjeseci i 16 dana mom sinu je jucer izbio prvi zubuser posted image
cestitamo.
znaci niko jos nije oborio nas rekorduser posted image user posted image user posted image


izgleda da cemo mi oboriti taj slavni rekord. evo za par dana ce joj 13 mj. i jos nema nijednog ni na pomolu!

vidjeces kad se samo pojaviuser posted image user posted image user posted image user posted image Afiju ide i drugi! izgleda sve jedan za drugim 

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1014
   RE: Prvi zubic
10.11.2010 14:52:24   
leona81
mi 2 zuba u 3 dana i evo jos dva idu odozgo

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1015
   RE: Prvi zubic
16.11.2010 2:42:20   
delfin
da se prijavim i ja sa "nekim vjestima" mom  zlatu su nilla već 4 zubića, prvo dobja 1,  aonda za 3 dana još 3. Al baš su ga namučili, bali od trećeg mjeseca, naveče ga smoriše, sad je malo mirnini.
aA meni s ečini d aće ovaj moj prohodati prije nego s enauči skjediti kako treba. Momak bi smao da hoda tako je smješan sve poskakuje i igra i još vrisne od dragostiuser posted image  iisto da bekad kolo igra, ali ako ga počnem snimati stane i pozirauser posted image

E da, a kako s ečiste ovi prvi zubići, pretpostavljam da se čisteuser posted image

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 1016
   RE: Prvi zubic
16.11.2010 14:25:38   
leona81
mi smo dobili jos 2...imamo sad 4...cistimo vodom i cetkicom gumenom okruglom iz dm, ima jos neka gumena normalna i ona standardna dodje u paketu...ali do 2 god se ne preporucuje pasta za zube

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 1017
   RE: Prvi zubic
27.11.2010 21:29:40   
lirio
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: Private

Htjeli smo mi tron preuzeti od vas felix,al nam zlato izmaceuser posted image Ostaje nam jos da prohodamo i tu zlato uzmemouser posted image
mi smo prohodali sa pocetkom 14mjes. tako nekako malkice prijeuser posted image budemo vidjeliuser posted image


draga moja felix mi smo na dobrom putu da oborimo vas rekorduser posted image user posted image user posted image ...13mj i 7 dana a jos ih nema...al zato hodamo i zijane prvimo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1018
   RE: Prvi zubic
4.12.2010 19:42:50   
lirio
nakon 13 mj i 15 dana dobili smo prvi zubic, i to gornju, desnu jedinicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 1019
   RE: Prvi zubic
4.12.2010 19:47:02   
marinčii
lirio čestitamo prvi zubićuser posted image user posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 1020
   RE: Prvi zubic
4.12.2010 20:02:32   
lirio
IZVORNA PORUKA: marinčii

lirio čestitamo prvi zubićuser posted image user posted image

marincii hvala oduser posted image ...nemate pojma kako sam sretna...cak sam i zaplakala od sreceuser posted image ...


_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1021
   RE: Prvi zubic
6.12.2010 9:33:06   
teacher75
evo mi cemo uskoro oboriti anelov rekord, felix... jos par dana do punih 14 mjeseci i jos nijednog zubica. vec dugo su nateknuti desni al samo iznad gornje dvojke, ostale promjene ne primjecujem. do kada je normalno da nikne prvi zubic, zna li neko? odnosno, kada je alarmantno stanje ako nema zubica?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 1022
   RE: Prvi zubic
13.12.2010 15:34:28   
malena131
Drage moje jel normalno da bebi niknu donje jedinice pa onda gornja dvojka????

_____________________________

Nasi djecaci, najvece ljubavi na svijetu stigle su 12.01.2010.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1023
   RE: Prvi zubic
13.12.2010 18:29:21   
Mila_80
moja Esma ima 5 mjeseci i 8 dana i danas joj je izvirio prvi zubić, za koliko otprilike izađe čitav zub ( s obzirom da sada samo viri user posted image ) i kada da očekujemo sljedeći zubuser posted image

(odgovor članu malena131)
Neposredna veza do poruke: 1024
   RE: Prvi zubic
13.12.2010 21:06:54   
myb@by

IZVORNA PORUKA: malena131

Drage moje jel normalno da bebi niknu donje jedinice pa onda gornja dvojka????

To je skroz normalno, nista ne brini user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu malena131)
Neposredna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *