|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi zubic
4.9.2010 21:54:33   
Anoniman
hvala darfy.
Samo da kazem da su nam krenule haman i jedinice i trice .Vidim do ove dvice gornje ce brzo jos dva za njimuser posted image nabubrile i bjelo .....


(odgovor članu dafri)
  Neposredna veza do poruke: 976
   RE: Prvi zubic
4.9.2010 22:08:36   
niki83
Pa Felix draga cestitamo na zubicima!!user posted image Masallah da prodje sve sto bezbolnije i za Anela a i za tebe..user posted image . Znam da je OT, ali nisam u toku je li ti A prohodao? Jer kazu prvo zubic, pa onda hodanje...

_____________________________

N&N

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 977
   RE: Prvi zubic
4.9.2010 22:13:26   
Anoniman
niki,hvala ti.
Sto se tice hodanja jos mu samo malo fali i prohodao uzadnje vrijeme samo hoda i sam ,ili dodje do mene da ga tatammm jos malo.......user posted image
jel tvojuser posted image prohodala

(odgovor članu niki83)
  Neposredna veza do poruke: 978
   RE: Prvi zubic
4.9.2010 22:13:57   
teacher75
IZVORNA PORUKA: niki83

Pa Felix draga cestitamo na zubicima!!user posted image Masallah da prodje sve sto bezbolnije i za Anela a i za tebe..user posted image . Znam da je OT, ali nisam u toku je li ti A prohodao? Jer kazu prvo zubic, pa onda hodanje...

kod nas jos nema ni zubica ni hodanja, posto se jos ni ne dize uopce na noge niti voli na noge, sumnjam da ce skoro zubiciuser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 4.9.2010 22:18:11 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 979
   RE: Prvi zubic
4.9.2010 22:16:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: niki83

Pa Felix draga cestitamo na zubicima!!user posted image Masallah da prodje sve sto bezbolnije i za Anela a i za tebe..user posted image . Znam da je OT, ali nisam u toku je li ti A prohodao? Jer kazu prvo zubic, pa onda hodanje...

kod nas jos nema ni zubica ni hodanja, posto se jos ni nedize uopce na noge niti voli na noge, sumnjam da ce skoro zubiciuser posted image

ma bolje da jos neceuser posted image user posted image na noge tek ces onda da vidis muke user posted image stim
A.nece da puzi vise ni sek.guza vidio fino hodat sad dodje do mene vuce me za ruku da ga tatamm i to ucvrstio fino,za jednu ga rukicu vodim i nesvaljuje se na poduser posted image obozava hodati a mene umoriiiiiiii zivu!!!!!!!!!
Svugdje mora zaviriti ,i proci smor maliuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 980
   RE: Prvi zubic
4.9.2010 22:39:35   
niki83
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: niki83

Pa Felix draga cestitamo na zubicima!!user posted image Masallah da prodje sve sto bezbolnije i za Anela a i za tebe..user posted image . Znam da je OT, ali nisam u toku je li ti A prohodao? Jer kazu prvo zubic, pa onda hodanje...

kod nas jos nema ni zubica ni hodanja, posto se jos ni nedize uopce na noge niti voli na noge, sumnjam da ce skoro zubiciuser posted image

ma bolje da jos neceuser posted image user posted image na noge tek ces onda da vidis muke user posted image stim
A.nece da puzi vise ni sek.guza vidio fino hodat sad dodje do mene vuce me za ruku da ga tatamm i to ucvrstio fino,za jednu ga rukicu vodim i nesvaljuje se na poduser posted image obozava hodati a mene umoriiiiiiii zivu!!!!!!!!!
Svugdje mora zaviriti ,i proci smor maliuser posted image



hhehehe
isto i kod nas, potpuno user posted image
prvo smo za kratko vrijeme dobile donje dvije jedinice, pa sad gornju jedinicu i dvicu na desnoj strani...a u medjuvremenu je stala lijepo na svoje nogice i sad vec hoda i sama po kuci masallah, evo zadnjih par dana, bas se pusti, a kad smo vani, samo bi na nogice i cuva se za jedan moj prst..jos malo znaci i pravimo hurmasice za hodanje aBd! user posted image user posted image
odoh sad, izbrisat ce nas s teme, otisle smo u drugom smjeru user posted image sorry


_____________________________

N&N

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 981
   RE: Prvi zubic
4.9.2010 23:36:40   
lirio
drage moje felix i niki cestitke na prvim zubicima i koracim user posted image ... a draga teacher i mi smo kao i vi, nemamo jos ni zubica a nismo ljubitelji hodanja, radije puzemo i zijane pravimo iz hodaljkeuser posted image user posted image user posted image ...a vidim da smo rodjeni u par dana...mi cemo godinicu napuniti abd 20. 10 user posted image ...

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 982
   RE: Prvi zubic
13.9.2010 10:22:44   
anidla
dobili smo i 6 zubic, jos jednu gornju dvojku...ne radujem se jer ga je sinoc slomila, jadnicak koliko je vristao user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 983
   RE: Prvi zubic
20.9.2010 1:06:11   
frenkoza
ja nisam ni znala za ovu temu.... evo da se i mi napokon tuspasimo...

nakon 10 mjeseci cekanja.... taraaaa.... 12. 9. prvi zubic.... moj maji zeko


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 984
   RE: Prvi zubic
20.9.2010 1:09:30   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: frenkoza

ja nisam ni znala za ovu temu.... evo da se i mi napokon tuspasimo...

nakon 10 mjeseci cekanja.... taraaaa.... 12. 9. prvi zubic.... moj maji zeko


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 985
   RE: Prvi zubic
29.9.2010 18:56:02   
lirio
mi jos cekamo zubice...vec imamo 11 i po mj a jos smo kjezavi... al smo se do sada sisali 2x... imamo bas puuuuuuno kose... user posted image

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 986
   RE: Prvi zubic
1.10.2010 21:43:49   
malena sharena
Kod nas su u devetom mjesecu nikla jedan za drugim u nekoliko dana cetiri gornja sjekutica. Prvo kecevi, pa dvice. Svi se cude tom redoslijedu, kao trebalo je biti obratno. Helem nejse. Sad imamo i donje jedinice, ukupno sest zubica user posted image .

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 987
   RE: Prvi zubic
7.10.2010 9:13:50   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: frenkoza

ja nisam ni znala za ovu temu.... evo da se i mi napokon tuspasimo...

nakon 10 mjeseci cekanja.... taraaaa.... 12. 9. prvi zubic.... moj maji zeko



i svecano.... nikao je i drugi zubic.... user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 988
   RE: Prvi zubic
7.10.2010 9:22:29   
Private
Moj je jos uvjek krezo sa 13 mjeseciuser posted image

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 989
   RE: Prvi zubic
10.10.2010 23:09:59   
Hanady RR
prenos postova
IZVORNA PORUKA: Sabyoli

moja beba ima dva zubica u donjoj vilici i sve je super proslo, bez temperature i vece nervoze, jucer je dobio prvi zubic u gornjoj vilici, ali dvicu 
molim bilo koga da mi kaze da li je to normalno i da li se jos nekom dogodilo??



Eman, 8 mjeseci, sunce mamino


IZVORNA PORUKA: aida.

Sabyoli nista se nebrini sasvim je normalno... jeste neuobicajeno ali je normalno, najvjerovatnije da ce i jedinice ubrzo potjerati... zavrsila sam zubotehnicku i ucili smo da cak znaju i kutnjaci prvi niknuti u rijetkim slucajevima... nista se ne brini

IZVORNA PORUKA: emy24

kod mog djecaka dva prva zubica su iznikla sa 6,5mjeseci,u devetom mjesecu su mu iznikle obe gornje dvice...ali ubrzo smo pronasli i gornje jedinice...nista strano samo malo smijesno i neobicno



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 990
   RE: Prvi zubic
16.10.2010 13:49:07   
lirio
cestitam na zubicima, da dugo budu lijepi, bijeli i zdravi...a mi smo jos krezavi...za 4 dana nam je prvi rodjendan abd a jos nismo dobili ni jedan zubic...kad smo imali 4 mj isli nesto kod dermatologa i ona nam rece da ce bebi za koji dan dobiti zubic...toliko je ,,balio"... al otad prodje ihihi a mi non-stop balimo al zuba nigdje...svasta...negdje sam citala kao da bih trebala odvesti malenog zubaru da on vidi sta je razloguser posted image

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 991
   RE: Prvi zubic
16.10.2010 14:30:45   
Anoniman
liriouser posted image user posted image nevodi djete nigdje bolan nije nista cudno a jos manje bolesno.
Bit ce zuba i ja sam svaki mjesec ocekivala,pa vidi mi dobismo sa 14mjes. nas prvi zubic.Iskreno mislila sam da cemo ostati jedini bezubiuser posted image al kad nismo mi,necete ni vi.

(odgovor članu lirio)
  Neposredna veza do poruke: 992
   RE: Prvi zubic
20.10.2010 15:09:18   
salmy
Dobili smo prvi zubicuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tako sam sretna!!! hvala ti Bozeuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 993
   RE: Prvi zubic
20.10.2010 15:10:27   
reallove

IZVORNA PORUKA: salmy

Dobili smo prvi zubicuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tako sam sretna!!! hvala ti Bozeuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
cestitamouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 994
   RE: Prvi zubic
20.10.2010 22:14:18   
myb@by
Salmy cestitamo od srca user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 995
   RE: Prvi zubic
20.10.2010 22:50:37   
salmy
Hvala Vam drage mojeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tata nas je bas fino pocastio!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 996
   RE: Prvi zubic
25.10.2010 12:37:20   
lirio
IZVORNA PORUKA: salmy

Dobili smo prvi zubicuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tako sam sretna!!! hvala ti Bozeuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


cestitamo i mi....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 997
   RE: Prvi zubic
25.10.2010 12:38:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: salmy

Dobili smo prvi zubicuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tako sam sretna!!! hvala ti Bozeuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
cestitamo prvi zubicuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 998
   RE: Prvi zubic
25.10.2010 12:40:54   
Hannica
Cestitamo Salmy,da bude zdrav sto duze.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 999
   RE: Prvi zubic
25.10.2010 12:42:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: salmy

Dobili smo prvi zubicuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tako sam sretna!!! hvala ti Bozeuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Cestitam Salmy mali biser user posted image

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

pitanjce ;)


Dali koristite laptop ili računar?I zašto?

laptop (61%)

računar (39%)


Broj svih glasova: 88

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *