|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi zubic
13.12.2010 21:22:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

evo mi cemo uskoro oboriti anelov rekord, felix... jos par dana do punih 14 mjeseci i jos nijednog zubica. vec dugo su nateknuti desni al samo iznad gornje dvojke, ostale promjene ne primjecujem. do kada je normalno da nikne prvi zubic, zna li neko? odnosno, kada je alarmantno stanje ako nema zubica?
,nemoguce user posted image user posted image user posted image nemogu da vjerujem da cete nas presisati hehe.....
Pa niknut ce kad god niknu dobrodosli nece ostat bezuba sigurno.....Ja kad sam se najmanje nadala dosao jeuser posted image kao sto,sama znas.
Bas sam ponekad virnem i pitam se dal je zubic tu a jos nije jel puze,hoda???Maleni lenguza nasauser posted image user posted image al je preslatka.....user posted image .....


(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 1026
   RE: Prvi zubic
13.12.2010 21:23:46   
mila81
Mojoj dječici su iznikli prvi zubići sa 13. mjesecom i to oboma gornje jedinice, pa onda ostali, a nicanje cijelovitog zubića je individualno od djeteta do djeteta, u pronicanju ostalih zaboravit ćeš na prve i oni samo rastu kao iz vode.

Teacer75, no sikiriki, moj brat inače stomatolog mi je često znao reći dok sam se nervirala za zubiće od prve bebe, ono prva, pa nemam pojma o ničemu, da što kasnije počnu nicat, to budu bolji i tvrđi, tako bar struka kažeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 1027
   RE: Prvi zubic
15.12.2010 11:35:31   
veeseelaa
može li mi neko napisati iskustvo sa rastom petica, ja sam mislila da su mojoj malenoj nikle al ko kad ona ne da vidjeti pa sam skontala da ipak nisu, baš sam frljava
Par dana stavlja rukice u usta i stalno se nešto žali da je boli unutar usta user posted image
sad me zvala teta iz vrtića i kaže da je jako nervozna i plačljiva od jutros, hranu odbija user posted image
mada bila je bolesna par dana, temp i upala grla, al sad već slabije kašljuca i nema temp pa neznam dal to da tome prepišem il ima veze sa zubima user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 1028
   RE: Prvi zubic
16.12.2010 10:18:55   
teacher75
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: teacher75

evo mi cemo uskoro oboriti anelov rekord, felix... jos par dana do punih 14 mjeseci i jos nijednog zubica. vec dugo su nateknuti desni al samo iznad gornje dvojke, ostale promjene ne primjecujem. do kada je normalno da nikne prvi zubic, zna li neko? odnosno, kada je alarmantno stanje ako nema zubica?
,nemoguce user posted image user posted image user posted image nemogu da vjerujem da cete nas presisati hehe.....
Pa niknut ce kad god niknu dobrodosli nece ostat bezuba sigurno.....Ja kad sam se najmanje nadala dosao jeuser posted image kao sto,sama znas.
Bas sam ponekad virnem i pitam se dal je zubic tu a jos nije jel puze,hoda???Maleni lenguza nasauser posted image user posted image al je preslatka.....user posted image .....



s koliko je tacno izbio anelu 1.zubic? evo lani je vec skoro 14 i po mjeseci i gornja dvojka se nazire ali jos nije izbila, rekla sam ti ja da cemo vam oboriti rekorduser posted image puze na guzi a hoda samo kad je vodamo za rukice, nece nista sama, ljencina prava

< Poruku je uredio teacher75 -- 16.12.2010 10:19:41 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1029
   RE: Prvi zubic
19.1.2011 19:38:41   
teacher75
danas sam primijetila kod lane da je izvirio prvi zubicuser posted image i to gornja dvojka, vec odavno se bijeli na tom mjestu, ima sigurno 2 mjeseca a nikako da izadje, ali danima nije dala da joj otvorim usta i danas primijetih da je izvirio cosak tog zuba. ne znam kada ce ostali, ne primjecujem nikakve promjene a evo ima vec 15 i po mjeseci...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1030
   RE: Prvi zubic
19.1.2011 19:41:15   
sheri
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cestitamo Lani i mami prvi , dugo ocekivani zubicuser posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1031
   RE: Prvi zubic
19.1.2011 19:42:08   
teacher75

IZVORNA PORUKA: sheri

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cestitamo Lani i mami prvi , dugo ocekivani zubicuser posted image

hvala, a mama je vise osijedila cekajuci, da hoce i ostali krenuti pa da ne razmisljam viseuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 1032
   RE: Prvi zubic
19.1.2011 19:49:45   
Anoniman
krenulooooooojeeeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 1033
   RE: Prvi zubic
19.1.2011 20:00:48   
R&T@
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lana... Lana...

Sad ce biseri da se nizu, jedan po jedan...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1034
   RE: Prvi zubic
19.1.2011 20:35:51   
Lulu_08
teacher75 cestitamooo !!! Lana je legenda, nece da se muci oko pranja zubica dok ne bude mogla sama odraditi posao hehehe.

Uh Luna je nestrpljiva rodjena, prva 2 zubica sa 3,5 mjeseca. Sa 16 mjeseci svih 20 imala user posted image .

Evo jedne slicice kada je imala oko 3 mj. i 2 bisercica malena.. hehe...

user posted image


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1035
   RE: Prvi zubic
31.1.2011 22:39:23   
lirio

IZVORNA PORUKA: teacher75

danas sam primijetila kod lane da je izvirio prvi zubicuser posted image i to gornja dvojka, vec odavno se bijeli na tom mjestu, ima sigurno 2 mjeseca a nikako da izadje, ali danima nije dala da joj otvorim usta i danas primijetih da je izvirio cosak tog zuba. ne znam kada ce ostali, ne primjecujem nikakve promjene a evo ima vec 15 i po mjeseci...

Cestitamo prvi zubic... Mi ev imamo dvije gornje jedinice, ko mali zeko... Puse Lanici

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1036
   RE: Prvi zubic
31.1.2011 22:42:20   
teacher75
IZVORNA PORUKA: lirio


IZVORNA PORUKA: teacher75

danas sam primijetila kod lane da je izvirio prvi zubicuser posted image i to gornja dvojka, vec odavno se bijeli na tom mjestu, ima sigurno 2 mjeseca a nikako da izadje, ali danima nije dala da joj otvorim usta i danas primijetih da je izvirio cosak tog zuba. ne znam kada ce ostali, ne primjecujem nikakve promjene a evo ima vec 15 i po mjeseci...

Cestitamo prvi zubic... Mi ev imamo dvije gornje jedinice, ko mali zeko... Puse Lanici

hvala, prije par dana je izbila i gornja jedinica na suprotnoj strani tako da ce i ona biti ko zekouser posted image imali smo srece pa ova dva nismo ni osjetili, sta ce biti kasnije vidjecemo...

< Poruku je uredio teacher75 -- 31.1.2011 22:45:13 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 1037
   RE: Prvi zubic
31.1.2011 22:54:29   
lirio
user posted image user posted image user posted image bravo za zubice... Drago mi je da se ne patite sa izbijanjem zubica... Mi se ne mozemo tako pohvaliti... Oba zubica( nikla su u rasponu od nekih mjesec i po) izazvala su grozan ojed i proljev u trajanju od nekih 5 dana.... I ev sad cekamo dalje, ne vidim neke velike promjene na desnima al smo veceras dobili malo rjedju stolicu pa cemo vidjeti... Ako budu nicali ovim tempom niknut ce nam valjda do skole user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1038
   RE: Prvi zubic
31.1.2011 22:58:33   
teacher75

IZVORNA PORUKA: lirio

user posted image user posted image user posted image bravo za zubice... Drago mi je da se ne patite sa izbijanjem zubica... Mi se ne mozemo tako pohvaliti... Oba zubica( nikla su u rasponu od nekih mjesec i po) izazvala su grozan ojed i proljev u trajanju od nekih 5 dana.... I ev sad cekamo dalje, ne vidim neke velike promjene na desnima al smo veceras dobili malo rjedju stolicu pa cemo vidjeti... Ako budu nicali ovim tempom niknut ce nam valjda do skole user posted image user posted image user posted image

nama se nicanje 1.zubica poklopilo sa upalom grla pa je zavrsilo sa anitbioticima, al sve ostalo je bilo ok. ovaj drugi nismo ni osjetili a nikao je nekoliko dana nakon prvog. sto je najcudnije na donjoj vilici ne primjecujem nikakve promjeneuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 1039
   RE: Prvi zubic
31.1.2011 23:19:34   
lirio
Nema ni kod nas, vala, ama bas nista... Doduse, kutnjake nisam provjeravala user posted image a kakvi smo ,, specijalci'' mozda su i nikli... Salim se... Znam samo jedno, draga moja, Lanica i Keno ce imati najbolje zubice od svih beba na rr, nek se bome svi ljute... Pa da, ne cekamo mi zalud ovako dugo, to je sigurno nesto posebno kod njih user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1040
   RE: Prvi zubic
24.2.2011 15:46:45   
lirio
teacher, ima li kod lanice vise zubica...moj keno i dalje ko zeko...samo dvije gornje jedinice...user posted image user posted image user posted image ...kazu kad im krenu sve ce jedan za drugim, al sipak...ako budu nicali ovim tempom(svaki mjesec i po) narasce mu valjda dok krene u skoluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 1041
   RE: Prvi zubic
24.2.2011 20:07:48   
teacher75
IZVORNA PORUKA: lirio

teacher, ima li kod lanice vise zubica...moj keno i dalje ko zeko...samo dvije gornje jedinice...user posted image user posted image user posted image ...kazu kad im krenu sve ce jedan za drugim, al sipak...ako budu nicali ovim tempom(svaki mjesec i po) narasce mu valjda dok krene u skoluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....

lana trenutno ima jednu gornju dvojku i s druge strane isto gore jednu jedinicu a prije 2 dana joj je malo izvirila i druga gornja dvojka a vidim da ce uskoro i druga gornja jedinica- znaci imace uskoro dvije jedinice i dvije dvojke- sve gornje. dole jos niista ne izlazi mada vidim da su desni natecene malo

< Poruku je uredio teacher75 -- 24.2.2011 20:08:20 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 1042
   RE: Prvi zubic
25.2.2011 14:32:06   
lirio
user posted image user posted image user posted image za lanu... I keni jutros izbila gornja, desna dvojkauser posted image user posted image user posted image a za dalje nemam pojma... Njemu su vec odavno nekako natecene donje desni al nista... Interesantno mi je to da kod nasih zecica otprilike isto kasne zubici i da im rastu sve gornji... Bas interesantno... Bas su nam posebni user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1043
   RE: Prvi zubic
9.4.2011 23:21:20   
lirio
Na ovoj temi izgleda pisem samo ja...i dalje cekamo zube... Dobili smo i gornju desnu cetvorku a dole jos nijedan... Vodila ja bebija stomatologu zbog ovakvog nicanja zuba(sporog i van svih pravila)... Kaze da je u pitanju genetika, da su nekom u fam. ovako nicali zubi... Uh, meni vise stvarno dojadilo stalno cekati i pipkati... Sto je najgore ne mogu mu dati neku hranu da jede jer je ne moze zvakati...

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 1044
   RE: Prvi zubic
10.4.2011 0:19:15   
teacher75

IZVORNA PORUKA: lirio

Na ovoj temi izgleda pisem samo ja...i dalje cekamo zube... Dobili smo i gornju desnu cetvorku a dole jos nijedan... Vodila ja bebija stomatologu zbog ovakvog nicanja zuba(sporog i van svih pravila)... Kaze da je u pitanju genetika, da su nekom u fam. ovako nicali zubi... Uh, meni vise stvarno dojadilo stalno cekati i pipkati... Sto je najgore ne mogu mu dati neku hranu da jede jer je ne moze zvakati...

mozda smo u familijiuser posted image user posted image user posted image lani je nekidan izbio prvi donji zub- jedinica. gore ima obje jedinice i dvojke i to je to. u uzoj familiji kod nas nije bilo takvih slucajevauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 1045
   RE: Prvi zubic
10.4.2011 18:26:32   
lirio
user posted image user posted image user posted image ... Ko zna, mozda bas i jesmo... A ako nismo, ko zma mozda i budemouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1046
   RE: Prvi zubic
10.4.2011 20:09:54   
teacher75

IZVORNA PORUKA: lirio

user posted image user posted image user posted image ... Ko zna, mozda bas i jesmo... A ako nismo, ko zma mozda i budemouser posted image user posted image user posted image

koje zube je do sada dobio?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 1047
   RE: Prvi zubic
13.4.2011 18:06:09   
pipi_duga_capara
Evo i nas na ovoj temi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jucer nam je provirio nas prvi zubic user posted image kec dole lijevo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1048
   RE: Prvi zubic
13.4.2011 23:56:21   
lost
IZVORNA PORUKA: pipi_duga_capara

Evo i nas na ovoj temi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jucer nam je provirio nas prvi zubic user posted image kec dole lijevo user posted image user posted image user posted image user posted image

Čestitke za zubić user posted image user posted image user posted image
Moja M evo sa 10 mjeseci ima 7 zubi, donje jedinice i dvojke i gornje jedinice i jednu dvojku a čini mi se da će i druga uskoro.
A prvi zubić donju jedinicu lijevu je dobila sa tačno 6 mjeseci user posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 1049
   RE: Prvi zubic
14.4.2011 0:01:18   
lirio

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: lirio

user posted image user posted image user posted image ... Ko zna, mozda bas i jesmo... A ako nismo, ko zma mozda i budemouser posted image user posted image user posted image

koje zube je do sada dobio?

Do sada je dobio 4 zuba, i to sva cetiri gornja...obje jedinice te jednu dvojku i cetvorku... Mogu ti reci da su mu desni dosta nabubrile...al ko ce ga znati...

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *