|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi zubic
23.9.2008 10:34:34   
bebacha
cestitamo sve zubice,kod nas jos nista.krene,napipam ga ispod koze i brzo se povuce ali desne su otecene,balavi

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Prvi zubic
23.9.2008 12:10:17   
ziki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za sve zubice. Kod nas jos uvijek nema nista. Vec 2 mjeseca balavi, trpa usta sta stigne, sad je poceo i moje obraze da vrijeba. Prije neki dan prvo je reko ham pa onda zgrabio moju bradu i citavu me iskvasio.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Prvi zubic
23.9.2008 14:30:20   
bebacha
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i moja Ajla kaze ham i onda me scapa ustima za nos ili obraze.bas bude smjesno

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Prvi zubic
26.9.2008 22:51:19   
Amrino
Drage zene- kad sam vam ono pisala da je Hamzi nikao prvi zubic- 11.9?
E pa sa danasnjim danom ima- 4 (cetiri) zubica!!!
Dusa moja draga- nikli su mu i donji i gornji kecevi...Prije par dana se pojavio drugi donji- a ja tek danas skontala da su mu izbili i gornji...I jos se cudim sto se srecica sinoc i preksinoc onoliko puta budio...user posted image .
Romali- kakva je kod vas situacija? Jeste li stali na ona dva? Joj- bas mi ih je zao user posted image ...ali mi u isto vrijeme drago user posted image .

Cestitam Asji  na zubicu! user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Prvi zubic
27.9.2008 0:46:20   
Visnja RR
Hvala user posted image
I Asja se zadnjih par dana cesto budi...dakle to je zbog zubica...a ja se vec brinula da sam je "urekla" pricajuci kako je divna beba i kako se samo jednom ( oko 5 ) budi da smaze flasicu pa opet pajki do 8 ili 9...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Prvi zubic
27.9.2008 10:38:16   
Romali
Čestitamo Asji, Hamzi i svim ostalim bebama sa zubimauser posted image user posted image .
Amrino, mi smo još na 2 zuba. I to mi se čini puno, njegova 'raja' ovdje u komšiluku nemaju nijedan, a stariji suuser posted image . A skontala sam da noćno buđenje definitivno ima veze sa zubićima. Kad je trebao dobiti  ta 2 zuba, budio se otprilike 3 puta noću. Otkad ih je dobio, budi se max.2 puta, a noćas prespavao noćuser posted image user posted image . Mama sva sretna, naspavala se napokon user posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Prvi zubic
27.9.2008 10:42:08   
mamyca
Cestitke mojim malim bebicamauser posted image ,mi jos nemamo ni jedanuser posted image ,al im se nadamo uskoro,jer smo jako nervozniuser posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Prvi zubic
27.9.2008 10:44:12   
jasmina_mm
cestitke i od nas ni mi jos nemamo ni jedan a ubrzo punimo godinuuser posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Prvi zubic
27.9.2008 10:48:33   
Romali
Biće, biće, doći će male zube. A onda se pripremite na ujedanje za sisu user posted image user posted image user posted image , ovaj moj je nemilosrdan user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Prvi zubic
27.9.2008 10:52:24   
jasmina_mm
ma znam da ce biti ali ja od njegovog petog mjeseca svaki dan iscekujem zubic ali nikako da dodje dusha moja, a za ujedanje pripremam se psihickiuser posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Prvi zubic
27.9.2008 11:14:31   
medavi
Mi smo dobili prve zubice sa 6 mjeseci obojica
isto tako i nervozni i budjenje po noci, mokre majice
sipercici po 30 kom pa samo mijenjaj iz usta cijedi
a onda su zaredali pa sve po dva zajedno
Sad imamo sve zubice na broju user posted image user posted image user posted image
a hari ima i dva nova stalna mlijecnu ispali proljetos
tako da je kod nas sve ispocetka ...
user posted image user posted image user posted image   za zubice cestitamo !!


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Prvi zubic
2.10.2008 9:32:13   
nesanica
Stariji user posted image je dobio prvi zubic sa punih 5 mjeseci, a evo ovaj mladji sa 7. Ali je razlika ogromna. Ovaj mladji niti je balio, niti je bio nervozan, niti je imao temp.proliv.....a kroz sve to je stariji prosao.
Evo sad sa 9 mjeseci ima 4 zubica i katkad gricne do bola svoju mamiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Prvi zubic
2.10.2008 22:59:15   
Visnja RR
Juce je Asja dobila i drugi zubic user posted image  a sutra ce nam biti 6 m user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Prvi zubic
3.10.2008 9:53:19   
lida
Bravo za Asjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kod nas jos nistauser posted image


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Prvi zubic
7.10.2008 2:18:14   
stella
Cestitam nove zubice.
imam jedno pitanjce.Kada su vasim bebama nikli gornji zubici,odnosno koliko je vremena proslo.Hanci jos stoji na ova dva.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Prvi zubic
7.10.2008 22:30:21   
_mama_
Ja se nisam nadal da ce zubici izaci tako brzo.Vec sa nepunih cetiri mjeseca izasao je prvi zubic,a odmah poslije i drugi(donje jedinice).Za deset dana ce mu biti pet mjeseci,a izglda da ce mu brzo i gornji zubici!!
Nismo imali nikakvih problema,nije imao ni temp,niti je bio nervozan,samo je sve trpao u usta!!!

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Prvi zubic
7.10.2008 22:44:54   
jasmina_mm
cestitam na prvim zubicima, nama je za cetiri dana rodjendan punimo god a jos ni jednog zubica nemamouser posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu _mama_)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Prvi zubic
7.10.2008 22:51:08   
Romali
IZVORNA PORUKA: jasmina_mm

cestitam na prvim zubicima, nama je za cetiri dana rodjendan punimo god a jos ni jednog zubica nemamouser posted image


Golemo mi ovo, jer je moj user posted image dobio prije navršenih 5 mjeseci. Ali ne brini, znam djevojčicu kojoj je tek u 13.mjesecu prvi zub iznikao. Mislim da je to kao neki 'krajnji rok', do tada će sigurno.
I čestitam bebi od _mame_ na prvom đubićuuser posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Prvi zubic
7.10.2008 22:53:42   
jasmina_mm
13.mjesecu prvi zub iznikao. Mislim da je to kao neki 'krajnji rok', do tada će sigurno


ma stvarno se nadam da ce ubrzo jer kada se nasmije sve su mu se ocrtali zubici na desnima cak su mu malo i nabrekle desni, a u zadnjih desetak dana sve zivo intenzivno trpa u usta, a ruke pogotovo. I ja sam cula da je otprilike trinaesti mjesec "krajnji rok" kako ti kazes, i da poslije toga treba otici ljekaru ukoliko zubici ne niknu...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Prvi zubic
7.10.2008 22:56:26   
novi clan
I moja e bebica stalno budi gura rukice u usta,bali izgleda da ce joj zubici.
njoj je tri ipo mjeseca, a stariji sin mi je sa tri ipo mjeseca imao zubic

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Prvi zubic
10.10.2008 21:47:39   
jasmina_mm
Evo napokon da se i mi prijavimo na ovu listu, maloprije smo nasli prvi zubic donju jedinicu lijevu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , a inace sutra nam je rodjendanuser posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu novi clan)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Prvi zubic
10.10.2008 22:00:28   
Emina*
Od srca vam cestitam na zubicu user posted image  user posted image  user posted image
Ko nadje, mora da kupi bebi nesto user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Prvi zubic
10.10.2008 22:35:36   
Visnja RR
bravo za prvi zubicuser posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Prvi zubic
10.10.2008 23:03:12   
jasmina_mm
Ko nadje, mora da kupi bebi nesto

Nasla nana Eminice, bijela kosuljica sutra ga ceka user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Prvi zubic
11.10.2008 11:25:42   
Amrino
Cestitamo!!! user posted image user posted image user posted image
Konacno i Benjo dobio zubic. Neka mu je sa srecom i pazi sad jasmina_mm - brzo lopuzani nauce ujedati.

(kad te prvi put copi- trudi se da ne pokazes reakciju jer ako vrisnes/ ciknec/ ili... onda im to postane pravo znimljivo hehehe)


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *