|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi?
11.4.2013 19:04:33   
ljiljo
ako jos neko ima iskustva s dr.Lačević neka javi please user posted image

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: Ginekolozi?
11.4.2013 19:22:01   
animagical

IZVORNA PORUKA: ljiljo

ako jos neko ima iskustva s dr.Lačević neka javi please user posted image

mislim da zna Hanady RR, posalji joj pp

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: Ginekolozi?
12.4.2013 14:26:32   
riba78
Imala sam isto jako neprijatno iskustvo s DR,Muminbašičem ,čovjek me isprepadao toliko da sam pobjegla sa stola user posted image .Nedavno sam čekala prof.Godinjaka u onom hodniku ,i dr.Muminbašič je nailazio uz svu viku i galamu ,nešto raspravljao s čistačicom ,i onda joj reko da če je zaklati umjesto kurbanauser posted image prvi put sam to čula u životu user posted image
Konačno nek je neko progovorio i napisao prijavu user posted image

_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: Ginekolozi?
21.4.2013 16:24:08   
kokouli
mykice ,tek sam procitala ovo tvoje o Mumuinbasicu ,nekad ranije sam pisala kako je postupio prema mojoj drugarici ,neka si podnijela prijavu ,on nije d od doktora ,jer da ima ista pameti ne bi bazao po forumu i sam sebe hvalio ,i moja drugarica se razmisljala da li da napise prijavu ,da ne duzim ,njoj je dao lijekove za stimulaciju a onda otisao negdje i nikad nije bio tu za folikulometriju a zakazao je ,mislim idiotizam svake vrste .Prof .Godinjak je divan stvarno ,iako ja licno nemam nikakav rezultat jos uvijek ,godinam asam kod njega ,i zaista je divan i covjek i ljekar ,i normalno da ga jedan takav NIKO mrzi i pljuje ,al pljuje eto po sebi najvise svojim postupcima .Tebi sretno s trudnocom i no sikiriki .user posted image .

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: Ginekolozi?
13.5.2013 18:34:55   
Anoniman
Molim vas da li neko ima iskustva sa dr.spahovicem.kakav je kao dr tj strucnjak.ja sam isla stalno kod dr.godinjaka i zahvalna sam do neba na svemu sto je ucinio za mene ali mislim da za moj trenutni problem trebam pomoc nekog dr pa su mi preporucili dr spahovica.

(odgovor članu kokouli)
  Neposredna veza do poruke: 580
   RE: Ginekolozi?
16.5.2013 13:49:22   
zanza
Ima li iko iskustva (ili je čuo nešto) o dr. Senadu Sariću iz Mo koji liječi sterilitet? Da li poznajete par koji je radio kod njega uspješnu vantjelesnu oplodnju/inseminaciju i sl.? Svaka informacija bi nam koristila, unaprijed hvala! pozdrav svim formumašicama :)

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: Ginekolozi?
16.5.2013 14:07:27   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Molim vas da li neko ima iskustva sa dr.spahovicem.kakav je kao dr tj strucnjak.ja sam isla stalno kod dr.godinjaka i zahvalna sam do neba na svemu sto je ucinio za mene ali mislim da za moj trenutni problem trebam pomoc nekog dr pa su mi preporucili dr spahovica.


Moja prijateljica ide kod njega i kaze da je super. A cula sam da je i dobar citolog

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: Ginekolozi?
17.5.2013 12:41:35   
lady80
Ninuška hvala na odgovoruuser posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: Ginekolozi?
23.5.2013 23:33:41   
bebaaaaa
Dali se neko od vas vodi kod dr. Idrizbegovica ja sam nakon Godinjaka presla kod njega djeluje mi super upravo sam radila inseminaciju kod njega ali nisam puno cula za njega i vidim da se na forumu nespominje barem nisam procitala. Bilo bi mi drago da cujem jos necije misljenje o njemu.

(odgovor članu lady80)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: Ginekolozi?
27.5.2013 12:52:53   
Ellasara
Za sve one koji se boje dr.Divanovića iskreno da vam kažem da nema boljeg ginekologa od njega promijenila sam cijelo Koševo ljekara ginekologa ali on je najbolji zaista,Nekome možda smeta to sto je čovjek otvoren i direktan nijedan lijek ti ne daje bez dodatnih analiza da bude siguran i bar po meni nije tip daj da ti uzme pare pa kud koji.Nema okolo i nema zavaravanja kaze kako stvari stoje i to je to većina pacijentica to ne voli ili nije navikla al vjerujte sve sto ga pitate objasnit će vam bez imalo ustezanja i nije onaj tip hajd samo da te otkvita da sto prije napustis ordinaciju.Zaista sve pohvaleuser posted image

(odgovor članu bebaaaaa)
Neposredna veza do poruke: 585
   RE: Ginekolozi?
29.5.2013 10:43:45   
Anoniman
Bebaaaaa je li mi možeš reći molim te zašto nisi više kod Godinjaka ( naravno ako može ). je li nisi bila zadovoljna tretmanom ili je nešto drugo. izvini ali ovo te pitam jer sam i ja njegov dugogodišnji pacijent i čini mi se da je previše opterećen i da nije dovoljno posvećen kao ranije

(odgovor članu Ellasara)
  Neposredna veza do poruke: 586
   RE: Ginekolozi?
29.5.2013 11:40:55   
novi kolacic

IZVORNA PORUKA: Ellasara

Za sve one koji se boje dr.Divanovića iskreno da vam kažem da nema boljeg ginekologa od njega promijenila sam cijelo Koševo ljekara ginekologa ali on je najbolji zaista,Nekome možda smeta to sto je čovjek otvoren i direktan nijedan lijek ti ne daje bez dodatnih analiza da bude siguran i bar po meni nije tip daj da ti uzme pare pa kud koji.Nema okolo i nema zavaravanja kaze kako stvari stoje i to je to većina pacijentica to ne voli ili nije navikla al vjerujte sve sto ga pitate objasnit će vam bez imalo ustezanja i nije onaj tip hajd samo da te otkvita da sto prije napustis ordinaciju.Zaista sve pohvaleuser posted image

Ja ne znam u cemu je problem sa Divanovicem? ja sam odusevljena. Ima 5 dana kako sam mu otisla zbog enormnog krvarenja koje traje 15 dana. Htio me pregledati na sta ja reagovah kao neugodom. Mislim, lije iz mene, slijeva mi se niz noge maltene. Covjek najnormalnije mi kaze: "Nije ni meni gospodo ugodno, i necu vas tjerati ako ne zelite, ali to je jedini nacin da vam kazem sta vam je". Covjek jako strucan, miran i ne pravi bauk od nicega. Ne znam za tvrdnje da je nepristojan, djeluje strogo istina ali meni je ljubazno i direktno odgovorio na svako pitanje, vise puta ponovio kako cu piti lijekove da se ne zbunim itd. Preporucujem!!!

(odgovor članu Ellasara)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: Ginekolozi?
30.5.2013 14:18:05   
bebaaaaa
Anoniman Godinjak je dr jedan po jedan idrizbegovic sve snjim radi kao tim su jos jaci tako da sam sad kod idrizbegovica stim on sve radi u dogovoru sa godinjakom uglavnom je godinjak previse opterecen i manje cekam kod idrizbegovica pa sam zato presla

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 588
   RE: Ginekolozi?
31.5.2013 16:51:00   
Anoniman
Bebaaaa hvala na odgovoru.znam da je supruga od dr.Idrizbegovića dr.Lejla takođe sa prof.Godinjakom uvijek bila u timu jer kada sam ja bila na patologiji zbog visokog CRP ( trudnoću mi je vodio Godinjak ) kada on ne bi mogao zbog obaveza da me pregleda onda je to dr.Lejla obavljala naravno u dogovoru sa njim.sve pohvale za nju takođe.user posted image user posted image

(odgovor članu bebaaaaa)
  Neposredna veza do poruke: 589
   RE: Ginekolozi?
9.6.2013 21:36:19   
bebaaaaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Bebaaaa hvala na odgovoru.znam da je supruga od dr.Idrizbegovića dr.Lejla takođe sa prof.Godinjakom uvijek bila u timu jer kada sam ja bila na patologiji zbog visokog CRP ( trudnoću mi je vodio Godinjak ) kada on ne bi mogao zbog obaveza da me pregleda onda je to dr.Lejla obavljala naravno u dogovoru sa njim.sve pohvale za nju takođe.user posted image user posted image

Jeste. Bila sam i kod nje jedne subote na folikumetriji divna je.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 590
   RE: Ginekolozi?
25.6.2013 9:59:38   
Aida.G.
Zdravo, Da li neko zna koji su sada aktuelni ginekolozi u Vojnoj bolnici?


(odgovor članu bebaaaaa)
Neposredna veza do poruke: 591
   RE: Ginekolozi?
28.6.2013 9:58:01   
Llea
Sve preporuke za dr. Divanovica!!!

(odgovor članu Aida.G.)
Neposredna veza do poruke: 592
   RE: Ginekolozi?
24.7.2013 22:42:57   
ivanaaaa
Drage moje,

Imam jedno pitanje za vas. Prije par sedmica sam bila kod Dr. Ascerica u Sarajevo i desilo mi se jako neugodna situacija, u kojoj se doktor nimalo nije ponasao profesionalno. Zanima me da li se vama nesto slicno desilo kod njega, ili ste cule nesto slicno??

(odgovor članu Llea)
Neposredna veza do poruke: 593
   RE: Ginekolozi?
12.10.2013 23:08:43   
Farah 00
Ja sam prvi put prije nekoliko dana bila kod Dr. Divanovića i mogu reći da mi se odmah jako svidio, profesionalan je, ima srtpljenja da sve objasni čak i sto ga ja nisam ni pitala.

(odgovor članu ivanaaaa)
Neposredna veza do poruke: 594
   RE: Ginekolozi?
27.10.2013 7:23:06   
lott
na gaku ne bih nikome otisla.preporucujem vam da ne idete nikako kod LEJLE IMSIRLIJE ona me porodila i lose sam prosla. Jedva sam ziva ostala. SEPSA!
Neprofesionalna, povrsna, sve najgore...i jos je uzela pare!!!

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 595
   RE: ginekolozi?
27.11.2013 22:38:08   
novaJA
Pozdrav svim citateljkama ovog foruma, nova sam u svemu pa i na ovom forumu.

(odgovor članu anelinos)
Neposredna veza do poruke: 596
   RE: ginekolozi?
27.11.2013 22:44:22   
novaJA
Eh sad start : :) isla sam na pregled, i dr. mi je rekla da imam priraslice na maternici, da bih trebala otkloniti putem laparaskopije, kratko sam u braku, kako mi je brak nesto novo u zivotu tako i sam pregled ginekolga i sve vezano za nas zene... Moze li mi neko reci ko je imao slicno iskustvo sa ovim, kojem dr. je se obratio i kako je proslo sve to. Al dr. da su na UKC Tuzla. Hvala vam drage moje.

< Poruku je uredio novaJA -- 27.11.2013 22:46:39 >

(odgovor članu novaJA)
Neposredna veza do poruke: 597
   RE: Ginekolozi?
3.12.2013 11:58:38   
Choopy
Bebaaa jesi li ti zadovoljna sa dr Idrizbegovićem?

Ja sam se jednom susrela s njim i ne mogu baš da projenim, ali pošto mi je rekao da mu se javim da mi ukloni miom, ne znam šta da očekujem.
Ne znam ni da li on redi te zahvate uklanjanja ili neko drugi?

Je li ima još neka njegova pajentica ovde?

< Poruku je uredio malena27 RR -- 3.12.2013 12:12:43 >

(odgovor članu novaJA)
Neposredna veza do poruke: 598
   RE: Ginekolozi?
3.12.2013 13:39:11   
ljiljo
ja sam tako reci odnedavno njegov pacijent, meni djeluje kao da zna sta radi a i tjesi me cinjenica da je Godinjakova skola, ja sam imala nazalost vanmatericnu i dosla sam gore na GAK jer mi je moja obicna gin. dala da uradim hormone i betu jer sam u sred ciklusa dobila smeđe krvarenje,koje sam odradila i beta je bila 5622, i tu me na GAK-u zapadne dr.Kandic koja je rekla da ne vidi trudnocu i da imam cistu i da idem kuciuser posted image sutradan ja ponovila betu koja je vec bila u opadanju i ponovo odem s tim da sam imala uzasne bolove i tamo sam cekala 3 sata da dođem na red iako imam krvarenje i bolove user posted image . Opet me zapadne pametna i divna dr. Kandicuser posted image i nikad mi zena nije napisala dijagnozu eto koliko je strucna i tako ugrabim na sekund dr.Murtezica i objasnim mu situaciju i odmah me hospitaliziraju, opet tu noc mi glupaca odradi UZ i ne skonta da je vanmatericna i tako ja noc provedem u bolovima i muci ne znam sta mi je jeli vanmatericna ili nije niko mi nista nije dao iako mi je beta opadala, sreca moja ujutro je bio dr. Idrizbegovic pregledao me, konstatovao odmah da je vanmatericna i da hitno moram na operaciju, super me odradio, laparaskopski, poslije operacije dolazio mi na intenzivnu i na kontroli je super ah ja to sam zaboravila kad mi je rekao da ce mi morati odstraniti jajovod zamolila sam ga da mi pogleda u kakvom mi je stanju drugi jer zelim jos djece sto je i uradio, bio je sljepljen i on ga propuhao
Evo cekam da mi prođe prva menstruacija od operacije ii da idem briseve odraditi kod njega, i rekao mi je nakon 2 ciklusa mogu ponovo da pokusam
Moje iskustvo s dr.Idrizbegovicem, meni je super i zelim da mi on ubuduce bude gin.

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu Choopy)
Neposredna veza do poruke: 599
   RE: Ginekolozi?
3.12.2013 17:01:17   
Vanne
Ljiljo je li to dr edin idrizbegovic sto ima privatnu ordinaciju u brezi?

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *