|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Roditeljska nemarnost
23.9.2010 21:31:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

i nemora koji će mi vrag žena koja bolesnu djecu voda po mahaliuser posted image



user posted image user posted image user posted image  pojedinim majkama izgleda vaznije mahalati nego djecu svoju pazit i to jos bolesnu.. zivim za svoju djecu, moja curica kad malo kasljuca ne mrdam nigdje prvo mucim svoje djete, drugo smaram sebe, a trece sto bi ja nekome nosila gripu il neku bolest u kucu ,svasta Boze dragi..

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Roditeljska nemarnost
23.9.2010 23:11:32   
nata86
Sara.at,baš sam iznenađena,ti koja navodno nemaš dlake na jeziku,peglaš se s tom konom i dječicom user posted image
Pa reci joj otvoreno i iskreno šta ti smeta i zašto,ne trebaš joj se pravdati,daleko od tog,ali kad već sama ne zna,pojasni joj da ne želiš da djeca diraju bebu,nebitno dal su ruke čiste ili ne,da ih ne dovodi bolesne,pa to je nešto najnormalnije i nema se šta ljutiti,i slobodno reci da je tvojoj bebi potreban mir da može spavati pa neka dođu drugi dan.
Postavljanjem ograde nećeš niš riješiti,njoj problem tebe dozvati kada sjediš u vrtu user posted image i opet si na istom.


Nevjerojatno Al zena mi dodje sad Sa komadom kolaca i pita da nema koja cigara od mm jer je njoj nestalo,ovo vise je za smijati se

E jedino ovo mi djeluje malo pretjerano,ne znam šta je tu za nepovjerovat,ako svakodnevno sjedite skupa normalno da se osjeća slobodno da te pita za cigaru,vidiš da ne valja glumiti ljubaznost,a ona te tako očito doživjela,iskopaš sam sebi jamu,pa sad ne znaš šta bi i kako bi user posted image A za kolač bona,pa to je baš lijepa gesta od nje user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Roditeljska nemarnost
23.9.2010 23:21:10   
reallove
ja sam danas imala problem sa malim sto stalno dolazi kod Emin da se "igraju"..3 puta mu je stavio punjac od mob oko vrata i dva puta ga gurnuo na zemlju,naravno da sam galamila na njega i poslije kada sam rekla njegovoj mami,ona kaze jeli to tacno Emir,on naravno kaze da nije i nikom nistauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Roditeljska nemarnost
23.9.2010 23:27:19   
nata86
IZVORNA PORUKA: reallove

ja sam danas imala problem sa malim sto stalno dolazi kod Emin da se "igraju"..3 puta mu je stavio punjac od mob oko vrata i dva puta ga gurnuo na zemlju,naravno da sam galamila na njega i poslije kada sam rekla njegovoj mami,ona kaze jeli to tacno Emir,on naravno kaze da nije i nikom nistauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Joj draga,da ti iskreno kažem ne bih ni dozvolila više da se skupa igraju,ajd ovo gurkanje manje-više,dječija posla ali punjač oko vrata ne znam user posted image Kako hoćeš,čuvaj svoje dijete.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Roditeljska nemarnost
23.9.2010 23:36:59   
reallove
razumijem mila ali najgore je sto je to rodjak od mm i zive odmah do nas,stalno je ovdje evo maloprije je izasao iz kuce..ja stvarno ga opominjem ali ne vrijedi,nesmijem Emin da pustim ni sek kada je on tuuser posted image user posted image a Emin ga puno voliuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Roditeljska nemarnost
23.9.2010 23:43:06   
veeseelaa
meni ništa nije jasno, ja te probleme lako riješim
Nit mi ko stvalja šta djetetu oko vrata, nit mi ko upada itd halo žene??? u šta s evi to upuštate? dijete ako hoće da s eigra ima igraonica, park a po mahali nikad, bar ne dok je malo


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Roditeljska nemarnost
23.9.2010 23:48:45   
reallove
joj draga pa on dolazi tu kao i u svoju kucu,jos i prije mene,sta cu mu,istjerati njega i mamu ili uzeti djete i otici iz kuceuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Roditeljska nemarnost
23.9.2010 23:55:15   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: reallove

razumijem mila ali najgore je sto je to rodjak od mm i zive odmah do nas,stalno je ovdje evo maloprije je izasao iz kuce..ja stvarno ga opominjem ali ne vrijedi,nesmijem Emin da pustim ni sek kada je on tuuser posted image user posted image a Emin ga puno voliuser posted image


da je mom mužu brat, majka, babo ja bi ga nabila nogom user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 24.9.2010 0:01:51 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Roditeljska nemarnost
24.9.2010 0:02:32   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: reallove

joj draga pa on dolazi tu kao i u svoju kucu,jos i prije mene,sta cu mu,istjerati njega i mamu ili uzeti djete i otici iz kuceuser posted image


Ja bi joj lijepo i kulturno rekla "da mi je zaista tesko pored svog malenog, paziti i na njenog nestaska... Ili neka ga sama pazi ili neka ne dolazi dok nema nje tu!!!" Lijepo reci da te strah da ne udari malog, da ga volis i sve, al nek ga pripazi. Ako te ignorira, ona i ti budi bezobrazna tj.zakljucaj vrata!

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Roditeljska nemarnost
24.9.2010 0:04:11   
reallove
ma znam mila ali sta cu nisam ti ja bas takva,naljutim se ja ali nije to to..ja sam ti smotana u tim stvarima,ali sve mislim da cu te jednom i poslusatiuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Roditeljska nemarnost
24.9.2010 0:13:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: reallove

razumijem mila ali najgore je sto je to rodjak od mm i zive odmah do nas,stalno je ovdje evo maloprije je izasao iz kuce..ja stvarno ga opominjem ali ne vrijedi,nesmijem Emin da pustim ni sek kada je on tuuser posted image user posted image a Emin ga puno voliuser posted image


da je mom mužu brat, majka, babo ja bi ga nabila nogom user posted image






potpisujem veeseelu user posted image zeno draga ja odmah vidje sliku svog djeteta s kablom oko vratauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a slijedeca slika nije za forumauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image neodgojena djeca i bezobrazni roditelji uffffffffffff ja nebi sjedila mirno.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Roditeljska nemarnost
24.9.2010 0:15:03   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: reallove

joj draga pa on dolazi tu kao i u svoju kucu,jos i prije mene,sta cu mu,istjerati njega i mamu ili uzeti djete i otici iz kuceuser posted image


Ovo prvo darling, bez sumnje.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Roditeljska nemarnost
24.9.2010 0:17:00   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: reallove

razumijem mila ali najgore je sto je to rodjak od mm i zive odmah do nas,stalno je ovdje evo maloprije je izasao iz kuce..ja stvarno ga opominjem ali ne vrijedi,nesmijem Emin da pustim ni sek kada je on tuuser posted image user posted image a Emin ga puno voliuser posted image


da je mom mužu brat, majka, babo ja bi ga nabila nogom user posted image






potpisujem veeseelu user posted image zeno draga ja odmah vidje sliku svog djeteta s kablom oko vratauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a slijedeca slika nije za forumauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image neodgojena djeca i bezobrazni roditelji uffffffffffff ja nebi sjedila mirno.


Ne sumnjam....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Roditeljska nemarnost
24.9.2010 0:17:04   
Anoniman
Djeca ko djeca ali  roditelji su bas bezobrazni, kad svojoj djeci dopuste svastauser posted image user posted image user posted image  i ne uce ih redu i disciplini

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Roditeljska nemarnost
24.9.2010 0:17:46   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Skvouser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Roditeljska nemarnost
24.9.2010 0:20:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Djeca ko djeca ali  roditelji su bas bezobrazni, kad svojoj djeci dopuste svastauser posted image user posted image user posted image  i ne uce ih redu i disciplini





jest u svemu tome meni su roditelji najveci krivciuser posted image user posted image user posted image
cuj ona ga pitala je liuser posted image on rekao nijeuser posted image blago majki user posted image ja bi tu mamicu sredilauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Roditeljska nemarnost
24.9.2010 0:21:10   
Skvo RR
Znate kako ja to  gledam...roditelji bezobrazni, a meni dijete antipaticno...zaista ja imam iskustva sa par neotesanaca koji su mi nazalost veoma antipaticni...cak vise i od njihovih roditelja..da sumiram jedno je zivo dijete, puno energije, a drugo je nevaspitano i "zlo" dijete...Imas prirodne hajvane koji naginju bezobrazluku ja to ne bi tolerisala.
Drugo je kada se djeca medjusobno carkaju, tu nikada ne intervenisem. Uma mora da se nauci boriti za sebe, ali sada da je pustim da se bori sa Titanom od 5 godina...e liferovala bi ja njih po kratkom postupku.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Roditeljska nemarnost
24.9.2010 0:25:45   
reallove
drage moje,sta da vam kazem....hvala na savjetima..ja sve milslila da sam ljuta,a vidi ovouser posted image ...njegova mama nije losa zena,kada sam se porodila ,dolazila je svako jutro,cistila kucu,kupala bebu,sve sto mi je trebalo radila za mene.cak je ostajala samnom do kasno navece kada Emin nije spavao..eh sada njena djeca ima ih jos troje pored ovog malog,svi su pametni i jako fini,a ovaj mali im je najmladji,prije njega im jedna beba umrla,zato su svu paznju njemu posvetili,on je gazda svima u kuci,njemu niko nista ne smije reci zato je takav kakav jeuser posted image naravno i meni je moje djete najvaznije danas kada sam sve to vidjela pocela sam da placem,neznam vise kako da se ponasam

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Roditeljska nemarnost
24.9.2010 0:30:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: reallove

joj draga pa on dolazi tu kao i u svoju kucu,jos i prije mene,sta cu mu,istjerati njega i mamu ili uzeti djete i otici iz kuceuser posted image


Pa jel to znači veće dijete?
A shvatam te,teže je kad je u pitanju neko iz familije,to se ne može drukčije riješiti nego da se zamjerite,a mislim da to ne želiš.A pokušaj nekako,smisli nešto da zaštitiš svog malog.Ako ništa,ako dolazi svaki dan,uspavljivaj malog kada treba on da dođe,ako je mali veći zaprijeti mu malo (da ćeš i ti njega udariti ako on Emina user posted image ja k'o dijete) i sl.

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Roditeljska nemarnost
24.9.2010 0:37:50   
reallove
ma njemu je 5 godina a ponasanje mu je uzas....naravno sve bih ja to mozda davno rijesila da je u pitanju neko drugi ali ovi su stvarno bliska familijauser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Roditeljska nemarnost
24.9.2010 0:44:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: reallove

ma njemu je 5 godina a ponasanje mu je uzas....naravno sve bih ja to mozda davno rijesila da je u pitanju neko drugi ali ovi su stvarno bliska familijauser posted image




posto si ti blaga zena i dobrica neces poslusati skvo,veeseelu i meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
onda dobro otvori oci kad je bezobraznik mali kod vas i pazi emina

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Roditeljska nemarnost
24.9.2010 0:47:59   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: reallove

ma njemu je 5 godina a ponasanje mu je uzas....naravno sve bih ja to mozda davno rijesila da je u pitanju neko drugi ali ovi su stvarno bliska familijauser posted image




posto si ti blaga zena i dobrica neces poslusati skvo,veeseelu i meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
onda dobro otvori oci kad je bezobraznik mali kod vas i pazi emina


Trio fantasticus...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Roditeljska nemarnost
24.9.2010 0:52:16   
reallove
sta cu mila,nemam ti ja bas hrabrosti nabiti ga nogomuser posted image hvala vama u svakom slucajuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Roditeljska nemarnost
24.9.2010 0:56:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: reallove

sta cu mila,nemam ti ja bas hrabrosti nabiti ga nogomuser posted image hvala vama u svakom slucajuuser posted image user posted image user posted image user posted image





bona nebi ni mi nebile nogom to vesela slikovito opisauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Roditeljska nemarnost
24.9.2010 0:58:58   
reallove

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: reallove

sta cu mila,nemam ti ja bas hrabrosti nabiti ga nogomuser posted image hvala vama u svakom slucajuuser posted image user posted image user posted image user posted image





bona nebi ni mi nebile nogom to vesela slikovito opisauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *