|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Svjetlost za Sanitu
8.10.2010 13:50:59   
Anoniman
koki draga, evo samo da ti javnem, ja cu ako stignem danas, uplatiti na zr ovo sto sam sakupila... nije Bog zna sta, ali eto uhar je... ljubim te puno a djevojcici od srca zelim ozdravljenje...

p.s. cim dobijes informacije o nalazima javi mi...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Svjetlost za Sanitu
8.10.2010 16:12:51   
koka i po
hvala Bambi...zeno velikog srca(nadam se da cemo se jednom sresti nekad u zivotu)..
javila sam majci.....i sretna i tuzna u jednom trenutku.....

Hvala veliko Maglaju i dobrim ljudima u njemu, koji su svojim skromnim prilozima barem malo ublazili i olaksali svakodnevnicu ove obitelji.....
Hvala i onim ljudima koji su spremni al jos nisu uplatili svoje priloge......
nikad se ne zna gdje vas vasa sadaka moze spasiti.....

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Svjetlost za Sanitu
11.10.2010 15:24:43   
Anoniman
eh zene drage,
hvala Bogu predivno provedosmo taj rodjendan za djecicu iz Gorazda... a hajdemo sada pomoci i ovoj djevojcici iz Kokine mahale... dajte da pomognemo koliko toliko... ako nista da majki vratimo vjeru da postoji pomoc i da postoje dobri ljudi... a zar nismo pokazale proteklih dana da smo najbolje... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Svjetlost za Sanitu
11.10.2010 16:19:26   
koka i po
U jednoj mudroj knjizi pise:


"Ko ubije jednog covjeka...ko da ih je ubio hiljadu,

a ko spasi jednog covjeka...ko da je spasio cijeli svijet."

Toliko je tuznih sudbina u zivotu ....pomozite da barem jedna ima sretan kraj.

Jos jednom apelujem....neko ce danas kupiti dvije kutije cigara,neko ce potrositi deset maraka na svoje uzitke i na kafice u kafani....pomislite trenutak na ljude kojima je vazno u zivotu samo zdravlje i zivot.
Jedna marka nije nista,u poredjenju sa nadom koju ona nosi.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Svjetlost za Sanitu
12.10.2010 9:17:46   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zar niko nema nikakav komentar user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Svjetlost za Sanitu
12.10.2010 9:27:45   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: koka i po

hvala Bambi...zeno velikog srca(nadam se da cemo se jednom sresti nekad u zivotu)..
javila sam majci.....i sretna i tuzna u jednom trenutku.....

Hvala veliko Maglaju i dobrim ljudima u njemu, koji su svojim skromnim prilozima barem malo ublazili i olaksali svakodnevnicu ove obitelji.....
Hvala i onim ljudima koji su spremni al jos nisu uplatili svoje priloge......
nikad se ne zna gdje vas vasa sadaka moze spasiti.....

tu sam uvjek da pomognem onoliko koliko moje mogucnosti dozvoljavaju

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Svjetlost za Sanitu
12.10.2010 13:24:32   
koka i po
Financijska problematika je svepristna na nasim prostorima i kod svakoga ,medjutim smatram da svako moze izdvojiti koliko toliko...a to koliko toliko je veoma bitno za ovu malu djevojcicu.
I bambi....i mene cudi da je ova tema tako malo posjecena i komentarisanauser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Svjetlost za Sanitu
13.10.2010 13:23:42   
koka i po
Ovom prilikom zelim da vas informisem da mala Sanita sutra u 15 sati dolazi u Sarajevo.
Roditelji koji se hvataju za slamku ,sutra je vode Mekki Turabiu(valjda se ovako pise).
Sutra tacno u 15 sati biti ce primljena,i ovom prilikom zelim zahvaliti nasoj Visnji RR koja je uz velike napore uspjela da joj rezervise termin kod iscjelitelja.
One koje zele uzivo vidjeti Sanitu i koje su u mogucnosti dati svoj skroman prilog za njeno ozdravljenje mogu to uciniti licno.(koje su zainteresovane neka me kontaktiraju na pp .)

HVALA VISNJA...voli te tvoja koka...jos jednom si pokazala da si VELIKA zena i zauvijek brisem ono OBICNA.Ti to nisi.....user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Svjetlost za Sanitu
13.10.2010 19:30:58   
Visnja RR
koko mama alma i ja smo sve sredile.... sretno sutra! user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Svjetlost za Sanitu
13.10.2010 19:40:18   
koka i po
Ljubim i tebe i Mamu Almu ...HVALA jos jednomuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Svjetlost za Sanitu
14.10.2010 16:25:42   
koka i po
Upravo sam obavjestena da je Sanita zavrsila kod iscjelitelja.Sve je proslo dobro i bez problema.Djevojcica MORA doci jos par puta na seansu.Drage moje pozurite sa prilozima da se barem to privede do kraja.Najverovatnije  prekosutra  ce ponovo doci u Sa,dok majka nadje potreban novac za putne troskove.

Ne znam da li da pisem na ovoj temi ali Indira djevojcicina majka mi je rekla da je kraj nje stajala zena koja je operisala oci i da je nakon par dolazenja progledala.

MOLIM VAS JOS JEDNOM NE OGLUSITE SE ZA TUDJU NESRECU.....

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Svjetlost za Sanitu
14.10.2010 21:42:56   
koka i po
Visnja..nije bubasvabo..imas pp

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Svjetlost za Sanitu
14.10.2010 22:25:14   
Visnja RR
Narode, ko moze nek uplati nesto na ZR sa prve stranice... roditelji nemaju za prevoz do SA... user posted image  a trebaju doci jos par puta...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Svjetlost za Sanitu
14.10.2010 23:21:34   
M kao Mama
Koko, ništa prije po, odnosno utorka za dolaza, preko vikenda ne radi, ja opet zovem i ugovorim termin, poljubi mi tu malu slatkicu kad je vidim i nadamo se najbolje, akobogda.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Svjetlost za Sanitu
16.10.2010 9:33:57   
koka i po
Drage moje,neznam jeli to ocekivano cudo ali moram da vam javim..
Majka mi je upravo javila da SANITA OD JUTROS HODAuser posted image user posted image user posted image user posted image
Kao nikad do sada digla se na svoje nogice drzala za biciklo i napravila deset krugovauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
majka u ponedjeljak ponovo ide za Sarajevo .
Ovo je dokaz da nada nikada ne smije nestati.
JA SAM PRESRETNAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Svjetlost za Sanitu
16.10.2010 9:55:06   
Mya_81 RR
Uh, mogu misliti kako je roditeljima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Svjetlost za Sanitu
16.10.2010 11:02:10   
Dida79
Cuda se desavaju user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Svjetlost za Sanitu
16.10.2010 11:15:32   
Visnja RR
divno user posted image  kiss za Sanitu

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Svjetlost za Sanitu
16.10.2010 11:51:37   
koka i po
Sta bi mi bez tebe Visnja user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Svjetlost za Sanitu
16.10.2010 14:18:29   
M kao Mama
Mašala, samo da joj bude bolje, da ona i njeni roditelji budu komačno sretni, a ona veselo , sretno i zdravo dijete

< Poruku je uredio mama alma RR -- 16.10.2010 14:31:16 >

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Svjetlost za Sanitu
16.10.2010 14:22:37   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

divno user posted image  kiss za Sanitu


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Svjetlost za Sanitu
16.10.2010 18:52:34   
acudesa
IZVORNA PORUKA: koka i po

Drage moje,neznam jeli to ocekivano cudo ali moram da vam javim..
Majka mi je upravo javila da SANITA OD JUTROS HODAuser posted image user posted image user posted image user posted image
Kao nikad do sada digla se na svoje nogice drzala za biciklo i napravila deset krugovauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
majka u ponedjeljak ponovo ide za Sarajevo .
Ovo je dokaz da nada nikada ne smije nestati.
JA SAM PRESRETNAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mashalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Svjetlost za Sanitu
16.10.2010 23:26:44   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: koka i po

Drage moje,neznam jeli to ocekivano cudo ali moram da vam javim..
Majka mi je upravo javila da SANITA OD JUTROS HODAuser posted image user posted image user posted image user posted image
Kao nikad do sada digla se na svoje nogice drzala za biciklo i napravila deset krugovauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
majka u ponedjeljak ponovo ide za Sarajevo .
Ovo je dokaz da nada nikada ne smije nestati.
JA SAM PRESRETNAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image radost i usihićenje natjeraju često duze na lice...a ja takve suze baš volim.
hvala za info mila moja...vjeruj danas nisma vdijela post ( ni PP) ali sada sada mi je srce puno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Svjetlost za Sanitu
17.10.2010 10:19:25   
HanaBana
uh ovo je predivna vijest za pocetak dana. Vjerujem da ce biti jos napretkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Svjetlost za Sanitu
18.10.2010 10:32:20   
Anoniman
draga moja Koko, sto kazu u narodu nada zadnja umire... prema tome, nema predavanja... ako Bog da bice nasa draga Sanita dobro i zdravo i bit ce veselo i skakutavo dijete kao i sva ostala djeca...
zao mi je samo sto je odaziv malo spor ali ja vjerujem da ce se odazvati i ostale zenice i da ce se sakupiti dovoljno da djevojcica moze doci jos koliko god bude trebalo i da ce se izlijeciti...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HanaBana)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *