|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proslavljen rođendan beba iz Goražda
10.10.2010 21:12:15   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: noa

new mamauser posted image ma sta ja znam jucer je sve nesto zbunjeno bilo ja milovala tajrinu djevojcicu i stajala pored nje i tek kasnije mi rekli da je to onauser posted image

Ma razumijem sve je bilo pomijesano i emocije i puno forumasica,ali nadam se da ce biti prilike da se upoznamo,a naravno i tvoju herkicu Romaliuser posted image






sprema se neki ''sareni vlakic'' iz SA za hercegovinu pa aBd da i ti budes u njemuuser posted image



ja  cu biti sigurno u njemu user posted image da me vodis na ribu ko sto sam ja tebe na cevape user posted image



i ja uskacem u vozicuser posted image  a kada?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Proslavljen rođendan beba iz Goražda
10.10.2010 21:15:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: noa

new mamauser posted image ma sta ja znam jucer je sve nesto zbunjeno bilo ja milovala tajrinu djevojcicu i stajala pored nje i tek kasnije mi rekli da je to onauser posted image

Ma razumijem sve je bilo pomijesano i emocije i puno forumasica,ali nadam se da ce biti prilike da se upoznamo,a naravno i tvoju herkicu Romaliuser posted image






sprema se neki ''sareni vlakic'' iz SA za hercegovinu pa aBd da i ti budes u njemuuser posted image



ja  cu biti sigurno u njemu user posted image da me vodis na ribu ko sto sam ja tebe na cevape user posted image



i ja uskacem u vozicuser posted image  a kada?






to se vi trbate dogovoriti nije do nasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pozuri anidla dok nije ovaj crveni mulj u Neretvu dosao pa da nam ne potruje ribuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Proslavljen rođendan beba iz Goražda
10.10.2010 21:15:31   
anidla
Visnja, kad god...neko je spominjao taj sareni vozic....hanady? ili sam pobrkala loncice

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Proslavljen rođendan beba iz Goražda
10.10.2010 21:16:49   
anidla
[q

to se vi trbate dogovoriti nije do nasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pozuri anidla dok nije ovaj crveni mulj u Neretvu dosao pa da nam ne potruje ribuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


[/quote]

joj noa.. user posted image
user posted image



_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Proslavljen rođendan beba iz Goražda
10.10.2010 21:20:13   
new mama
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: noa

new mamauser posted image ma sta ja znam jucer je sve nesto zbunjeno bilo ja milovala tajrinu djevojcicu i stajala pored nje i tek kasnije mi rekli da je to onauser posted image

Ma razumijem sve je bilo pomijesano i emocije i puno forumasica,ali nadam se da ce biti prilike da se upoznamo,a naravno i tvoju herkicu Romaliuser posted image






sprema se neki ''''sareni vlakic'''' iz SA za hercegovinu pa aBd da i ti budes u njemuuser posted image



ja  cu biti sigurno u njemu user posted image da me vodis na ribu ko sto sam ja tebe na cevape user posted image



i ja uskacem u vozicuser posted image  a kada?

Nista Visnja nego nam to organizuj dok nije zima,a ja sam dobrovoljac sa prevozom,mogu cetiri zene sa mnomuser posted image

< Poruku je uredio new mama -- 10.10.2010 21:21:05 >


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Proslavljen rođendan beba iz Goražda
10.10.2010 21:20:32   
Anoniman
anidla sta mi je ovo u ruci,jel ovo neka foto montazauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Proslavljen rođendan beba iz Goražda
10.10.2010 21:29:46   
anidla
IZVORNA PORUKA: noa

anidla sta mi je ovo u ruci,jel ovo neka foto montazauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image nakon sto je zabiljezena ova slika, odma sam i ja zapalila user posted image user posted image

pa ti si rekla na ovu sliku da je ovo jedna od onih kad si *normalna zena* a ne selebrti user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Proslavljen rođendan beba iz Goražda
10.10.2010 21:37:34   
R&T@


IZVORNA PORUKA: noa

new mamauser posted image ma sta ja znam jucer je sve nesto zbunjeno bilo ja milovala tajrinu djevojcicu i stajala pored nje i tek kasnije mi rekli da je to onauser posted image



Uh, samo ti meni pristaj na muku...user posted image

To su nama "ajvarasice" nesto skuhale da se ne upoznamo...user posted image


A stvarno bismo trebale i mi Sarajke mrdnuti...
Mi samo dozivamo, a nigdje ne idemo...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Proslavljen rođendan beba iz Goražda
10.10.2010 21:41:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: noa

anidla sta mi je ovo u ruci,jel ovo neka foto montazauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image nakon sto je zabiljezena ova slika, odma sam i ja zapalila user posted image user posted image

pa ti si rekla na ovu sliku da je ovo jedna od onih kad si *normalna zena* a ne selebrti user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ne uslikasmo nikitu kako stalno jedeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Proslavljen rođendan beba iz Goražda
10.10.2010 21:44:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra



IZVORNA PORUKA: noa

new mamauser posted image ma sta ja znam jucer je sve nesto zbunjeno bilo ja milovala tajrinu djevojcicu i stajala pored nje i tek kasnije mi rekli da je to onauser posted image



Uh, samo ti meni pristaj na muku...user posted image

To su nama "ajvarasice" nesto skuhale da se ne upoznamo...user posted image


A stvarno bismo trebale i mi Sarajke mrdnuti...
Mi samo dozivamo, a nigdje ne idemo...




doticne dame s teme ''zimnica'' ne smijem nista komentirati dublemam mi donijela teglicu dzema od drenjkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mito i korupcijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sad moram sutiti jer sam korumpiranauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Proslavljen rođendan beba iz Goražda
10.10.2010 21:46:19   
Schecherlemica
Ne stigoh ranije da prenesem svoje utiske...
Presretna sam jer sam bila dio ovako velikog,ovako humanog i ovako posebnog dogadjaja...
Emocije su me sustigle tek nakon sto smo stigli doma,nek dragi Bog podari sve najbolje divnoj,miloj djecici i prekrasnoj tetki...
Svaka vam cast zene,svaka cast RR...user posted image
Ponosna sam neizmjerno jer smo moj djecak i ja dio ove velike,divne RR porodice...user posted image

Pozdrav svim dragim zenicama koje sam otprije znala i jucer ponovno vidjela,onim lijepim,novim koje sam tek upoznala i onima kojima
se nisam stigla javiti,upoznati i ruku pruziti...
Evo ovako,ljubim vas sve,svaka cast!user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Aman, Sunce naseg Neba 21.12.2009.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Proslavljen rođendan beba iz Goražda
10.10.2010 21:54:33   
sporty mamaa
Ne znam je li pitanje u ovom trenutku prikladno, ali ja cu pitati jer me zanimauser posted image user posted image Sta je sa ocem ova dva djecaka, mislim zasto on nije dosao, ipak on im je najblizi roduser posted image user posted image Je da ih tetka i tetak cuvaju i paze i sve, ali zar nebi on trebao isto biti dio svega onoga. Mislim, niko ga nije ni spomenuo, zasto????

< Poruku je uredio sporty mamaa -- 10.10.2010 21:55:08 >

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Proslavljen rođendan beba iz Goražda
10.10.2010 22:00:03   
Visnja RR
on je invalid 70% i kako kaže tetka on još nije došao sebi od smrti žene....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: Proslavljen rođendan beba iz Goražda
10.10.2010 22:05:48   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

on je invalid 70% i kako kaže tetka on još nije došao sebi od smrti žene....

i na ovo treba dodati da je on svakodnevno sa dječacima...user posted image

A šareni voz spremamo ja i mama Alma ...samo sačekajte da vidimo hoćul prije operacije il poslije...ako bude prije pik andila sa mnom u kupeuuser posted image

Avazuser posted image user posted image user posted image
kupila samuser posted image maksuzuser posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: Proslavljen rođendan beba iz Goražda
10.10.2010 22:09:40   
sporty mamaa
Lijepo je i njega spomenuti, jer ipak na kraju krajeva on im je otacuser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: Proslavljen rođendan beba iz Goražda
10.10.2010 22:10:15   
R&T@
Prije operacije, molim lijepo...

Posjeta Mostaru ce te samo raspoloziti i popraviti ti krvnu slikuuser posted image

Hajde otvori temu da pravimo spisak za sareni voz...
Hanady + Hanadi
Tajra + Tajra

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Proslavljen rođendan beba iz Goražda
10.10.2010 22:18:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Pocahontas, Rafi sve plaviji i plaviji user posted image Meni to nešto sumnjivo user posted image user posted image user posted image

A predivan je!



a mm kaze: ma ja ga svakako volim kao da je moj" user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
on je meni,meden sav ........ciji god jeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 517
   RE: Proslavljen rođendan beba iz Goražda
10.10.2010 22:19:55   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: tajra

Prije operacije, molim lijepo...

Posjeta Mostaru ce te samo raspoloziti i popraviti ti krvnu slikuuser posted image

Hajde otvori temu da pravimo spisak za sareni voz...
Hanady + Hanadi
Tajra + Tajra

otvori temu na druženjuuser posted image
utvridt ćemo datum i vrijeme a treba tčno porvjeriti red vožnjeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: Proslavljen rođendan beba iz Goražda
10.10.2010 22:30:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Prije operacije, molim lijepo...

Posjeta Mostaru ce te samo raspoloziti i popraviti ti krvnu slikuuser posted image

Hajde otvori temu da pravimo spisak za sareni voz...
Hanady + Hanadi
Tajra + Tajra

otvori temu na druženjuuser posted image
utvridt ćemo datum i vrijeme a treba tčno porvjeriti red vožnjeuser posted image

gdje ste sad,naumileuser posted image samo,hodate bas vam zavidim ......
Ajd,vidim idete po gradovima dosli ste do Mo.Mozda dodjete i do Tesnja nekaduser posted image user posted image user posted image .....


(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 519
   RE: Proslavljen rođendan beba iz Goražda
10.10.2010 22:35:23   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Prije operacije, molim lijepo...

Posjeta Mostaru ce te samo raspoloziti i popraviti ti krvnu slikuuser posted image

Hajde otvori temu da pravimo spisak za sareni voz...
Hanady + Hanadi
Tajra + Tajra

otvori temu na druženjuuser posted image
utvridt ćemo datum i vrijeme a treba tčno porvjeriti red vožnjeuser posted image



Hoces da ti sapnem red voznjeuser posted image Sto se tice vlaka imaju dva dnevno, kao i iz Mo, jedan ujutro jedan navece, samo sto ovaj iz sa ja mislim ide ran, oko 7h ujutro ako se sta nije promjenilo.... A iz Mostara je u 18 i 15 odavde, cini mi se... Samo se raspitajte, jesu li zavrsili sa pravljenjem pruge, jer dok se ta pruga pravila moralo se presjedat iz vlaka u autobuse i obrnuto... Recimo jutarnji iz sa i vecernji iz Mo su presjedaliuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Proslavljen rođendan beba iz Goražda
10.10.2010 22:36:44   
Apotekarka
Sve mi je vise zao sto nisam bila na ovom rođendanu nasih bebica obecajem iduci prvi sastanak kad bude nedjeljom dolazim da upoznam drage mamice...A ova naslovna strana avaza me odusevila...svaka cast...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Proslavljen rođendan beba iz Goražda
10.10.2010 22:37:01   
Anoniman
Čestitam vam na ideji, organizaciji , trudu i velikim srcima.
Da sam bila u mogućnosti, nikako to ne bih propustila.

Sretno u šarenom vozu...ako ikada dođete do Krajine biću sretna da vas upoznam.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Proslavljen rođendan beba iz Goražda
10.10.2010 23:07:11   
dinaa
Evo i ja da se javim,bilo mi je predivno ali zaista tuzno samo kad pogledam onu divnu djecicu odmah suze...ali imaju divnu tetku koja se brine o njima i zaista svaka joj cast.
A RR zenice,za vas nemam rijeci stoga vam saljem jedan veliki zagrljaj user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Proslavljen rođendan beba iz Goražda
10.10.2010 23:19:01   
zvecka
user posted image user posted image user posted image 100 rijeci napisala ali cini mi se da ni jedna nije "PRAVA",ni jednom ne mogu opisati vasu dobrotu,vase velikodusno srce,,,a s druge strane hiljade misli mi prolazi kroz glavu,,,,,,"KAKO JE NEMATI SVOJU MAMU",,,ja imam puno godina al i danas pomisao da moja mama moze nestati,,,, ja se uplasim,

Tetka od Hasana i Demira je jedna zena velikog srca i velike duse,,,user posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: Proslavljen rođendan beba iz Goražda
11.10.2010 9:18:59   
chuci
IZVORNA PORUKA: pocahontas

samo da i mi javnemo naše utiske - mi smo ipak bili, divno nam je bilo user posted image dječaci su med medeniuser posted image ..Bože user posted image

Bravo za našu Višnju - našu Angelinu Jolie user posted image user posted image user posted image

upoznali smo dosta slatke djece, više djece nego RR mama jer smo bili skupa u šarenim lopticama i toboganima i sva sam bila u goloj vodi ganjajući svog malog indijanca..
koliko se sjećam upoznala sam chuchi i njenu slatku curicu, zatim nikitu (znala sam preko fb kako izgleda - uživo je bolja vjerujte mi nego preko slika, mada je svakako betonuser posted image ), zaločastu nou user posted image , čini mi se i pahuljicuuser posted image (neka me ispravi ako griješim), scarlett (ugodno sam iznenađena, divna je), frenkozu (nakon što sam blejila u nju par sekundi u liftu, pitam je: a jesi li ti ona FFFF - kaze ona Frenkoza, jesam user posted image )...
a sahara se ne voli slikati, bas kao ni moj Raffi (taman ga pocalim u kadar, kad djeteta nigdje nema, ne moze taj da sjedi user posted image user posted image ).....


nisi upoznala chuchi nego mene. Ajša i Rafael su zajedno skakali na trampolini i igrali se u lopticama :)


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *