|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kapica u stanu - da ili ne ?
4.10.2010 1:13:59   
kolacic
IZVORNA PORUKA: malena sharena

O znam kako je to, vjeruj mi. Proci ce neko vrijeme dok ga malo popusti ta pretjerana briga oko bebe. Na porodicnim fotografjama MM, on je vazda natrpan bio, to su se dzemperi u kuci nosali. A na mojim fotografijama, ja tek prohodala i gologuza po kuci hodam, doslovno  user posted image . A nisam bila ni manje ni vise boljesljivo dijete od njega.

A ima i jedna anegdota vezana za to utopljavanje djece. Moj se djecak rodio krajem avgusta, vrucine su bile bas, bas velike. Uspavala ga ja i stavila u krevetac, pokrila ga samo tankom pamucnom dekicom (a i to je pretjerno na tim vrucinama, al hajd, novovopecena mama, pa sva u nekom strahu). Moj dragi suprug se prepao da se novorodjence ne prehladi, pa ga pokrio jos jorgancicem za bebe. U roku od pet minuta djetetu je skocila temperatura, morali smo ga rashladjivati.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  joj jesi ti meni super...stvarno si me dobro nasmijalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kapica u stanu - da ili ne ?
4.10.2010 9:42:26   
bebbe RR
Bebama na normalnoj temperaturi u stanu (oko 21 ili 22 stepena, što je za njih idealno) ne treba kapica i ja je nikada nisam stavljala, osim prvih sedmica, po desetak minuta nakon kupanja. A, kapice sa bilo kakvim vezicama nisam koristila iz predostrožnosti.

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kapica u stanu - da ili ne ?
4.10.2010 11:24:24   
Dinkica
Meni je babica rekla da dijete u stanu oblačim kao i sebe, pa obzirom da nisam nosila kape nisam stavljala ni bebi user posted image , samo trakicu za uši da se ne bi zavrtale kad spava al i to nisam redovno.

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kapica u stanu - da ili ne ?
4.10.2010 11:28:20   
M kao Mama
Ja sam savojhoj L. stavlja kapise i trakice,ali iz estetskih razloga, ozbiljno, bila je ruzna, ruzna bez kapice, čelava do godinu dana, a i one tri dlake koje je imala bile bijele, uši joj nisu beli klempave, ali opet kapica je bila kapica, i uvijek su bile neke lude, da privuku pažnju,

inače, u našoj mahali se kapice nose i u maju, a nekada i u junu, a i grijanje zna da se pali u junu, tako da Vam ja nisam najbolji sagovornik na ovoj temi, hahahahaha

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kapica u stanu - da ili ne ?
4.10.2010 12:00:10   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ja sam savojhoj L. stavlja kapise i trakice,ali iz estetskih razloga, ozbiljno, bila je ruzna, ruzna bez kapice, čelava do godinu dana, a i one tri dlake koje je imala bile bijele, uši joj nisu beli klempave, ali opet kapica je bila kapica, i uvijek su bile neke lude, da privuku pažnju,

inače, u našoj mahali se kapice nose i u maju, a nekada i u junu, a i grijanje zna da se pali u junu, tako da Vam ja nisam najbolji sagovornik na ovoj temi, hahahahaha



Ma, bježi, Alma, evo me k'o luda se naglas smijem!
Čuj dijete bilo ružno, onako lijepo, a grijanje i u junu... Hahahahahahahahahah


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kapica u stanu - da ili ne ?
4.10.2010 12:13:18   
chuci
kad se tek rodila stavljali smo joj kapu nakon kupanja, ali nekih 15tak min, i ne predugo, možda do 2 mjeseca.
vani je nosala kapicu dok je bila zima, a čim je sunce ugledala no more kapica. nekako je u rano proljeće i sama naučila da skine kapicu, pa i što smo stavljali ona je skidala.
nekada smo u kući stavljali trakicu dok spava zbog ušiju, jer ih je zavrtala dok spava, pa da ne oklempaviuser posted image . ali to je bilo par puta, onda mi dosadilo da popravljam trakicu jer se vrtila, pa joj je trakica znala držati uho zavrnutim.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kapica u stanu - da ili ne ?
4.10.2010 12:26:16   
emma.L
Mi ni nakon kupanja nismo stavljali kapu, nikada, zimi je nosimo vani, ali i dok je bila beba vrijeme poput ovog danas u Sa nismo smatrali hladnim user posted image . Dakle, kapa samo kad je zima prava i samo vani.
Nismo ni one trakice nosili - možda dva puta stavili radi fore.
Babica nam je rekla "kako ih navikneš, takvi će biti" user posted image , mi poslušali savjet i nikada s ušima nismo imali problema.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kapica u stanu - da ili ne ?
4.10.2010 12:32:46   
M kao Mama
Ne smijem odavati kordinate, gdje stanujem, možda su mi kone konektovane, ali srećom imam opasan nik,pa mi niko ne može skontati, hahahaha.

Nije ja da palami grijanje, već u mom komšiluku pale grijanje i u junu, a kape se nose čitave godine, zbog vjerta, jer smo malo na brdu,

a moja dušica neki dan izrovila kapicu kad je bilamala sa zekinim ušima i stavila je, i vozala skuter, ma navika je čudo,

a jeste sada je malo došla sebi, s kosom, inače dok je bila mala, niko je nije mogao ureči, toliko o ljepoti i tada su svi govorili da je ista babo, a sada kažu da je moja kopija, pa mu nije pravo, a ja ne znam što ???

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kapica u stanu - da ili ne ?
4.10.2010 15:13:00   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Adana

IZVORNA PORUKA: iv@ncica

mi   to  nikad nismo  stavljali, pa  ni  nakon  kupanja,  nikad  u  kuci.. samim  tim se  beba  navikava na  nesto sto  moze poslije  biti  problem, i  beba  biti  osjetljivija ,  jer  se navikla  imati  pokrivenu glavicu... mi  nosimo kapice, sesirice  kad  je  sunce  jako... zimi  vani  kad  je  hladno  bas  i  kad  je  jaka  bura  kod  nas, jer  tada  bas  sibauser posted image


Evo isto ovako. user posted image   


Isto...

Svi gore navedeni razlozi i meni najvaznijiuser posted image  /meni one kapice za novorodjencad su bas ruzne/user posted image user posted image  Bebe mi sa njima izgledaju kao sluskinje iz 18. stoljeca.

< Poruku je uredio Skvo RR -- 4.10.2010 15:14:05 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kapica u stanu - da ili ne ?
4.10.2010 22:35:34   
kolacic
uspjeli smo rijesiti stvar za kapicu, nosit je  samo nakon kupanja inace ne, i to samo zahljajujuci sto je pedijatar na vakcini tako rekaouser posted image user posted image  kaze zena jel sebi stavljate kapu u stanu, ako stavljate stavite onda i bebi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kapica u stanu - da ili ne ?
5.10.2010 9:07:17   
Neca xxx
Mi smo kapicu stavljali samo 2 sata nakon kupanja, a onda bih je skidala. A i to smo radili samo prvih nekoliko mjeseci, dok je jos bila zima. Doduse, kod nas je u stanu dosta toplo.

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kapica u stanu - da ili ne ?
5.10.2010 9:09:50   
ElmaB
Definitivno ne, čak ni poslije kupanja, jer ako je u prostoriji dovoljno toplo, nema potrebe za prekomjernim utopljavanjem, pa iako je beba okupana.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kapica u stanu - da ili ne ?
6.10.2010 9:15:06   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: kolacic

uspjeli smo rijesiti stvar za kapicu, nosit je  samo nakon kupanja inace ne, i to samo zahljajujuci sto je pedijatar na vakcini tako rekaouser posted image user posted image  kaze zena jel sebi stavljate kapu u stanu, ako stavljate stavite onda i bebi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ovo je ključni odgovor na dato pitanje...
i ne odnosi se samo na kapice...
dijete oblačite kao i sebe...user posted image
Ni mi nikada nismo kapice nosili ni nakon kupanja čak...user posted image razlozi kao kod iva@ncice i skvo.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kapica u stanu - da ili ne ?
6.10.2010 9:20:34   
Mya_81 RR
Ja sam svojoj curici stavljala kapicu samo na početku (ne znam fakat tačno koliko) i to navečer nakon pranja kosice. Inače, ne pretjerujem ni u oblačenju u stanu pa tako mislim da ni kapicu ne treba stavljati osim u nekim odredjenim situacijama.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kapica u stanu - da ili ne ?
6.10.2010 9:27:54   
vjestica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: kolacic

uspjeli smo rijesiti stvar za kapicu, nosit je  samo nakon kupanja inace ne, i to samo zahljajujuci sto je pedijatar na vakcini tako rekaouser posted image user posted image  kaze zena jel sebi stavljate kapu u stanu, ako stavljate stavite onda i bebi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ovo je ključni odgovor na dato pitanje...
i ne odnosi se samo na kapice...
dijete oblačite kao i sebe...user posted image
Ni mi nikada nismo kapice nosili ni nakon kupanja čak...user posted image razlozi kao kod iva@ncice i skvo.


potpisujem
nit stavljam kapicu, oblačim bebu ko sebeb, samo malo toplije zato što leži (to malo toplije podrazumjevam pod pokriti je prekrivačem ili dekicom zavisno od vremena)
a kad izađem vani pitam se jesam li ja prelagano obukla bebu ili drugi svoje bebe prenatrpaju (doduše to obično kad nane izađu sa djecom pretpaju ih )
a kad sam izlazila ljetos po onoj vrućini kaže meni komšinica pokrij je dekom user posted image user posted image user posted image pokrij se ti dekom po vrućini


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kapica u stanu - da ili ne ?
6.10.2010 10:52:43   
Anoniman
Ni mi nikad nismo nosili kapicu u stanu, cak ni nakon kupanja. I uvijek dijete oblacim kao i sebe , samo za nijansu toplije.

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kapica u stanu - da ili ne ?
6.10.2010 11:20:24   
MELLI
Ne samo u stanu nego i kada smo izlazili vani ,bebi sam oblačila kapu samo ukoliko bih imala potrebu da je obučem i sebi.Poslije kupanja nisam nikad.
Imali smo jedan "incident" tek kada smo stigli iz bolnice,pa prvo kupanje.

Kupaju moja mama i moja sveki bebu,toliko pažljivo ko da demontiraju atomsku bombu.u kući 75 stepeni,a one samo lože,prehladit će se beba.Niko ne hoda pored kade da bebi ne pravi propuhuser posted image user posted image ,pa trljanje ko da sam je iz septičke jame izvadila ,a ne iz stomaka.
A onda kada je krenulo oblačenje.user posted image user posted image user posted image user posted image   bodi,benkice,majičica dugih rukava,pa gegice takođe dugih rukava,pa kapa (da ne dobije upalu ušijuuser posted image user posted image user posted image user posted image ) pa onda umotavanje u pamučnu dekicu i kao šlag na kraju pokrivanje jorganomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i stavljanje pamučne pelene iznad glave da ne prehladi mozak.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Beba urliče, a one jadne samo govore nije to njoj vruće to je ona gladna,samo ti nju podojiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tad sam rekla tako ste vi svoju djecu,o.k. ,poštujem, ali ovo je sada moje dijete i sada idu moja pravila.

Ako će se razboliti na sobnoj temperaturi,dobiti upalu uha i prehladiti mozak JA ću biti svakako odgovorna.
Nema više kapica,jorgana,i tolikog utopljavanja MOJE djece.
Kapice smo znači nosili vani ukoliko je baš baš hladno,ukoliko puše jak vjetar i na suncu obavezno.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kapica u stanu - da ili ne ?
6.10.2010 11:22:41   
dzeni_nl
mi smo u pocetku stavljalikapicu poslije kupnja, ali pred spavanje smo je skidali. ako je bebi vruce toplota mora da izlazi negdje, jos ako ima kapicu na glavi onda toplota ne moze nigdje, bar su nama tako objasnili.

sada i kad izlazimo nestavljam kapicu, jer jos nije hladno vani. ali kada dodje zima morat cemo stavljati, jer ovdje bas zna da bude jaka bura. a u stanu je pretoplo da bi nosila kapicu.

a sto se tice oblacenja 2x dnevno joj mjerim teperaturu, pa ako je opala bas puno onda je malo vise utoplim, a ako je normalna temp. onda je raskomotim i laganije obucem.

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kapica u stanu - da ili ne ?
6.10.2010 11:25:29   
sporty mamaa
Ja svojoj nikad nisam oblacila kapicu u stanu, mislim da nema potrebe... Vani da ako je hladno, ali u stanu no nouser posted image user posted image

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kapica u stanu - da ili ne ?
6.10.2010 11:29:05   
dinaa
Starijem djetetu stavljala kapicu jer rodjen u novembru pa da se ne prehladi user posted image user posted image user posted image  nidje veze i opet bio uvijek bolesljiv,eh prvo dijete pa pojma nisam imala,mladjoj nikad nisam stavila kapicu u stanu ali bas nikad.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kapica u stanu - da ili ne ?
6.10.2010 11:38:42   
frenkoza
ja nisam htjela nikada bebiju stavljati kapicu jer je u kuci bilo jako toplo i ugodno.... tri puta smo stavili poslije kupanja kapicu ali mm mi je sugerisao (posto je frizer) da beba ima kosu i da se to sve potpari pod kapom, tek oprano, i da je to onda jos gore i opasnije, tako da smo prestali i poslije kupanja...

vani smo nosili kapicu obavezno do ljetos,zbog fontanele... cim su temperature skocile by by kapice, pod uslovom da nije direktno izlozen suncu... sad ih ponovo nosi napolju jer je hladno...

za moju okolinu je to bilo sokantno i neshvatljivo.... ja lude zene ne stavlja bebi kapicu... user posted image user posted image user posted image moja jedna prijateljica je pored kapice, bebi do 3. mjeseca nosila omotane pelene oko glave, kao zbog ljepseg oblika lica i glavice... user posted image user posted image user posted image mozda ima neke veze, al moj Abdulah ima super glavicu i oblik lica user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kapica u stanu - da ili ne ?
6.10.2010 11:40:48   
MELLI
IZVORNA PORUKA: frenkoza

ja nisam htjela nikada bebiju stavljati kapicu jer je u kuci bilo jako toplo i ugodno.... tri puta smo stavili poslije kupanja kapicu ali mm mi je sugerisao (posto je frizer) da beba ima kosu i da se to sve potpari pod kapom, tek oprano, i da je to onda jos gore i opasnije, tako da smo prestali i poslije kupanja...

vani smo nosili kapicu obavezno do ljetos,zbog fontanele... cim su temperature skocile by by kapice, pod uslovom da nije direktno izlozen suncu... sad ih ponovo nosi napolju jer je hladno...

za moju okolinu je to bilo sokantno i neshvatljivo.... ja lude zene ne stavlja bebi kapicu... user posted image user posted image user posted image moja jedna prijateljica je pored kapice, bebi do 3. mjeseca nosila omotane pelene oko glave, kao zbog ljepseg oblika lica i glavice... user posted image user posted image user posted image mozda ima neke veze, al moj Abdulah ima super glavicu i oblik lica user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kapica u stanu - da ili ne ?
8.10.2010 1:50:50   
kolacic
IZVORNA PORUKA: MELLI

Ne samo u stanu nego i kada smo izlazili vani ,bebi sam oblačila kapu samo ukoliko bih imala potrebu da je obučem i sebi.Poslije kupanja nisam nikad.
Imali smo jedan "incident" tek kada smo stigli iz bolnice,pa prvo kupanje.

Kupaju moja mama i moja sveki bebu,toliko pažljivo ko da demontiraju atomsku bombu.u kući 75 stepeni,a one samo lože,prehladit će se beba.Niko ne hoda pored kade da bebi ne pravi propuhuser posted image user posted image ,pa trljanje ko da sam je iz septičke jame izvadila ,a ne iz stomaka.
A onda kada je krenulo oblačenje.user posted image user posted image user posted image user posted image   bodi,benkice,majičica dugih rukava,pa gegice takođe dugih rukava,pa kapa (da ne dobije upalu ušijuuser posted image user posted image user posted image user posted image ) pa onda umotavanje u pamučnu dekicu i kao šlag na kraju pokrivanje jorganomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i stavljanje pamučne pelene iznad glave da ne prehladi mozak.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Beba urliče, a one jadne samo govore nije to njoj vruće to je ona gladna,samo ti nju podojiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tad sam rekla tako ste vi svoju djecu,o.k. ,poštujem, ali ovo je sada moje dijete i sada idu moja pravila.

Ako će se razboliti na sobnoj temperaturi,dobiti upalu uha i prehladiti mozak JA ću biti svakako odgovorna.
Nema više kapica,jorgana,i tolikog utopljavanja MOJE djece.
Kapice smo znači nosili vani ukoliko je baš baš hladno,ukoliko puše jak vjetar i na suncu obavezno.




NIsam se odavno sladje nasmijalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nesto me ovo podsjeca malo na rodbinu mog muza...kod njega samo skafander sto ne bi stavili djetetu..hahhhahha

a ja se borim...mada nije lahko, da ne uvrijedim svekrvu koja je inace divna zena...ne bih da je uvrijedim niposto a voli ako nista staviti bebi nesto iznad glave, ususkat je, jer ja necu djetetu da nosim kapicu.

uh, tesko je biti snaha.
moram skontati kako izvesti da nikog ne uvrijedim a da bude po mom.

ima li ko kakav prijedlog???user posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kapica u stanu - da ili ne ?
8.10.2010 13:33:34   
mama Nataša
staviš sve kapice "na pranje" :D

_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kapica u stanu - da ili ne ?
8.10.2010 13:39:12   
salmy
Kad smo kod kapica mene zanima koja temp.u toku noci treba biti u user posted image sobi?
Prosle godine se tek rodio i mi smo pravili saunu u stanu! svi su mi govorili da se samo preznojavaju kako je toplo! Eh sad obzirom da je user posted image sad vec velikiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bas sam u dilemi? ostaviti grijanje nocu ii ne? sinoc ga kupali nahajcali obukli gauser posted image user posted image KAPICA obavezna! Mozda pretjerujemo!
ps.i carapice obavezno!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *