|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomozimo porodici CIrak(sa 2 bolesne djec...
3.11.2013 13:04:40   
tuga u ocima
molim sve forumasice da mi skupe obuce odjece djecje muske zenske sto god vam ne treba peskiri posteljine store paravani sta bilo imam volju radit i nosila bi to po pijaci da zaradim danas djeci ali nemam robe a nemam zasta kupit,forumasice iz tuzle mogu licno a iz ostalih gradova busem poslat vozaci hoce povuc...hvala user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pomozimo porodici CIrak(sa 2 bolesne djec...
26.11.2013 12:24:23   
tuga u ocima

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

mama djevojčice Marizele moli za pomoć

molim te zbog zaista jako teske situacije nismo ni ogrjev nabavili jos i volila bi da zamolis forumasice ako imaju robe polovne obuce odjece za djecu i odrasle posteljine stora da im ne treba nek ne bacaju nek prosljede do mene ja iznesem na buvljak prodam za pola marke marku dvije i zaradim dinar djeci


njeni kontakti su u tekstu

http://www.ringeraja.ba/clanak/pomozimo-djevojcici-marizeli_1981.html


molim jos jednom sve mame koje imaju i mogu pomoci da to urade sto prije jer je stanje alarmantno snijeg je pao i zima je hvala unaprijed na razumjevanju

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 27
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *