|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
10.5.2010 14:50:59   
smajli80
Ja živim u bližoj okolini Banja-Luke i uzimam ih tamo u specijalizovanoj radnji gdje se prodaju isključivo dječije cipelice.Ima ih u cijeloj R.S. pa ako imaš nekog na tom područiju nek ti pogleda stvarno su lijepe i što je još dobro veće su od cicibana za pola broja tako da ih user posted image može nositi duže od drugih.To ti je moj savjet pa ti vidi.

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu Brineta26)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
11.5.2010 22:30:59   
Brineta26
Hvala


_____________________________

Nada zadnja umire

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
11.5.2010 22:36:36   
smajli80
Nema na čemu user posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu Brineta26)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
11.5.2010 23:06:07   
mama2009
brineta imas i u Lukavici u tomu ili tusu 

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
11.5.2010 23:09:07   
Brineta26
Ja bila u nedjelju, nisam znala da vise od pola prodavnica ne radi, pa dzaba otisla, morati cu ponovo otici! U kojim prodavnicama ima, da ne lutam?

_____________________________

Nada zadnja umire

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
28.5.2010 12:00:51   
Anoniman
evo i nasi cipiuser posted image ,mama mu juce kupilauser posted image
user posted image

(odgovor članu anitaMO)
  Neposredna veza do poruke: 156
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
28.5.2010 12:30:56   
miracle
felix...prelijepe cipeliceuser posted image (ako nije problem,jesu li kupljene u Sa)

ja sam isto u potrazi za prvim cipelicama,ali sam totalno neodlučna koje i gdje kupiti?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
28.5.2010 21:45:25   
Anoniman
nisam kupila u SA.jer nisam ja iz SA.
A,koliko sam mogla vidjeti ima puno ovdje zena iz SA.pa idi iz pocetka teme pa citaj ima lijepe obuce pa mozda ti koja zenica pomogne
Ja bi rado,al kao sto rekoh nisam iz Sa.user posted image

(odgovor članu miracle)
  Neposredna veza do poruke: 158
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
28.5.2010 22:59:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Brineta2'

pa i ja tako mislim, ali gdje kupujete te cipelice s mekim dzonom? ja gdje god sam gledala nema broja manjeg od 20
imas ih u chiccu... u TL...

(odgovor članu Brineta26)
  Neposredna veza do poruke: 159
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
2.6.2010 21:05:42   
Anidae
Ja sam dobila jedne sandalice za moju bebu (koja se tek treba roditi u septembru)... Sandalice su nove i broj su 17. Iskusne mame, u kojem uzrastu djeca nose broj 17? Oko odjece sam skontala brojeve, oko obuce i ne bas user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
6.6.2010 11:27:16   
tekja
Anidae, mislim da broj 17 ide sa 6 mj., znam da je 15/16 za novorodjence, a 20 otprilike ide za prohodavanje, pa eto...

...a i mi smo jucer kupili cipelice za prohodavanjeuser posted image ...

http://img696.imageshack.us/img696/9024/p6060026.jpg

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Anidae)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
6.6.2010 20:42:11   
leona81
mi smo kad smo se tek rodili nosili 14 a sa skoro 7 mj nosimo 16 ili 17...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
12.6.2010 13:39:20   
Seeka
drage mame
zna li koja gdje mogu kupiti te cipelice naturino...ali u zenici...ako ne tu onda negdje u blizini...
uuuuno vam hvalauser posted image


_____________________________

Bebo gaga puuuno te jojimo:)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
16.8.2010 22:02:12   
Hanady RR
prenos posta sa danom 16.08.2010

IZVORNA PORUKA: AzraD

....a stopala hahahaha su najveca puno veca nego ostalim bebama, cipelice 17 su mu male i po duzini i sirini...
gdje da nadjem neke cipelice da su udobne i dovoljno siroke, duzina bi mogla 19, ali mu siroko stopalo, da ga malo vodam vani???



IZVORNA PORUKA: teacher75

Lana ima pravo smijesna stopala, neobicno uska i duga, vec nosi 19-20 a kad u cicibanu probamo neke cipelice koje joj odgovaraju po duzini, letaju joj okolo  i stopala su joj kao ona sva: duga i uska 




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Seeka)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
17.8.2010 9:59:52   
ivanak
mi smo kupili cicibanove cipelice i super su. Kupila broj 19 i kontala da izdrži bar do kraja ljeta pa ću onda kupiti veće - zimske. A ono, već ću morati mijenjati kako je krenulo.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
16.9.2010 9:36:51   
ivanak
Koje zimske cipelice mi vi preporučate da uzmem?

neku slikicu ako imate, ja sam vizualni tip


< Poruku je uredio ivanak -- 16.9.2010 9:37:23 >


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
16.9.2010 10:09:21   
Anoniman
ivanak, posto zivis u Du. mislim da tebi cizme ne trebaju...cak mislim da bi mu dovoljne bile tene (kozne)...a u radnjama ce ti biti odgovarajuca sezonska obuca...naravno da mu neces sandale kupiti ili poluotvorene cipele...evo ti na ovom linku katalog frodo obuce
http://www.ivancica.hr/

prilikom kupovine trazi da ti izvade ulozak (trebao bi se moci izvaditi) kod nekih cipela imas tacno oznaceno gdje treba doci peta a gdje prstici...ako nema racunaj s malo lufta kod pete i s luftom sirine tvog prsta kod prstica (ako si me imalo shvatila ...dobro jeuser posted image )...ako si nesigurna nek prodavacica provjeri...ona to treba znati...i naravno sama ces vidjet kako on u njima hoda...ako cudno hoda...ne kupuj

(odgovor članu ivanak)
  Neposredna veza do poruke: 167
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
17.9.2010 10:32:17   
ivanak
dada hvala. Ma otprilike znam da moram gledati na prstiće i pete... a čuj tek se uhodavam sa tim cipelicama.
Poči ću pogledati pa ću vidjeti.
Ciciban ima u Hrvatskoj, BIH... jeli to ista kvaliteta ako kupim u Nemu, gdje ima kupiti Ciciban, samo je jeftinija ista ta cipela nego u Dubrovniku????


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
17.9.2010 11:12:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ivanak

dada hvala. Ma otprilike znam da moram gledati na prstiće i pete... a čuj tek se uhodavam sa tim cipelicama.
Poči ću pogledati pa ću vidjeti.
Ciciban ima u Hrvatskoj, BIH... jeli to ista kvaliteta ako kupim u Nemu, gdje ima kupiti Ciciban, samo je jeftinija ista ta cipela nego u Dubrovniku????

trebala bi biti...sumnjam da postoji fus ciciban tj. kopija...nego je dubrovnik skup

(odgovor članu ivanak)
  Neposredna veza do poruke: 169
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
17.9.2010 22:24:18   
ivanak
ma i ja isto mislim, nego kontam bolje pitati, zar ne?
Nemoj te se ljutiti, ali kad čujem sve tamo šta rade od hrane, pive, cigareta pa posumljam i na to. A i dobila sam neku robicu dječiju, kupljenu u neumu i svaka pušta nenormalno boju nakon svakog pranja.
Čistala sam negdje da dječija robica ne bi trebala puštati boje... kao neka kvaliteta, čistog pamuka i tako to. Sve je to povezano.



_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
17.9.2010 22:33:10   
Anoniman
kopije svjetskih poznatih marki imas...ono tipa nike, adidas,...za ciciban fakat sumnjam...jer se ove kopije rade u kini...za veeeliko trziste a ciciban je poznat samo kod nas...mislim da se ne bi nikom isplatilo proizvoditi  kopiju nekih cipela za tako malo trziste...skuplja pita neg tepsija

ta robica je vjerovatno made in china...mada i ordzidzi beneton uvijek pusta boju...

(odgovor članu ivanak)
  Neposredna veza do poruke: 171
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
17.9.2010 23:39:44   
sporty mamaa
Ivana i ja sam cula to za robicu, ali nazalost i kod nas ima dosta robice koja pusta boju, recimo hlace, neke majice...
A i meni je ciciban zakon, je da su skupi, ali mislim da su i dosta kvalitetni, bar ja ne znam nikoga da se zalio na ciciban obucu....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
4.10.2010 15:29:48   
Idina mama
Pozdrav svima,

mi smo evo vec iznosali prve cipelice. Poslusali smo doktora i prezadovoljni smo. Cipelice su samo zastita da se bebica ne ubode ili ne skvasi i sl. a nikako ne trebaju da podupiru stopalo, clanak, nogicu. Cipelice ne treba da imaju ulozak protiv ravnih tabana. To sve zbog toga sto noga i stopala, tj misici treba da se razvijaju slobodno. Ako cipelice podupiru clanak npr., misici se ne razvijaju. Ovo sam vec ranije cula od naseg ortopeda na TV, a njemacki doktor je to sve potvrdio. Neka su cipelicr sto mekse i savitljivije, a najbolje je da djeca hodaju bosa gdje god mogu. Evo i nasih vec iznosanih cipelica:
user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
4.10.2010 16:16:48   
reallove

IZVORNA PORUKA: Idina mama

Pozdrav svima,

mi smo evo vec iznosali prve cipelice. Poslusali smo doktora i prezadovoljni smo. Cipelice su samo zastita da se bebica ne ubode ili ne skvasi i sl. a nikako ne trebaju da podupiru stopalo, clanak, nogicu. Cipelice ne treba da imaju ulozak protiv ravnih tabana. To sve zbog toga sto noga i stopala, tj misici treba da se razvijaju slobodno. Ako cipelice podupiru clanak npr., misici se ne razvijaju. Ovo sam vec ranije cula od naseg ortopeda na TV, a njemacki doktor je to sve potvrdio. Neka su cipelicr sto mekse i savitljivije, a najbolje je da djeca hodaju bosa gdje god mogu. Evo i nasih vec iznosanih cipelica:
user posted image

kako su slatkeuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Idina mama)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
4.10.2010 22:32:35   
reallove
user posted image ...evo i nase prve cipelice..Emin je u ovim cipelicama napravio svoje prve korake..nosao ih bas dugo,dale su sve od sebe ali mama ih cuva,jer su mi najdrazeuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *