|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
10.12.2012 18:12:07   
Latinka
škorpija, hvala!
Predivne su!

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
22.12.2012 12:44:49   
Ombra
prve cipelice smo kupili kad joj je bilo 8 mjeseci jer je tad pocela da hoda...bambi tene...jesu bile skupe boze sacuvaj...i isla opet sad da joj kupim cipelice ali nemaju finih modela...sve su im uglavnom tenice...
nisam imala problem s njom i s prvim tenicama....nije bilo placa niti icega...sad ih zove pape...pa kad podjemo vani kaze buci pape...user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
25.1.2013 11:47:59   
ivannna
Drage mame, mi jos nismo sami prohodali, al ide prvi rođendan i htjeli smo kupiti prve cipelice, mislili smo uzeti broj veće tako da za jedno mjesec kad ce vjerovatno prohodati bude taman. E sada me interesuje gdje sada ima kupiti bambi i naturino cipelica?
Ciciban smo našli u interexu na pofalićima, a Frodo u Astri, ako ima jos negdje pisite :)
user posted image za prve korake

(odgovor članu Ombra)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
25.1.2013 12:18:58   
mamina princeza
bambi je jedno vrijeme bilo u peku trebalo bi da jos ima....

mi nismo do sada djecaku kupovali cipelice bio je u nehodalicima a i dobili smo dvoje hodalice ( jedne cizme jedne dublje adidas cipele /tene. za rodjendan cemo kupiti tene obicne jer mi je to najiskoristivije z aproljeca ... a sto se tice uloska aja gledam nekad da ima nekad da nema ulozak ...
ne bih rekla da ima problema sa stopalima ni on kao ni curica pa nisam sad bas za to da mora imati uvijek ulozak.
pape koje ga cekaju od seke su bambi sa uloskom tako da nam tene mogu biti sportske bez uloska

kod nas je belaj jako debela noga i vosok ris pa mu nijedne cipelice skoro ne mogu zato moramo sve imati na fazon tena

< Poruku je uredio mamina princeza -- 25.1.2013 12:19:29 >


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu ivannna)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
25.1.2013 17:00:54   
ivannna
E hvala puno, pogledat cu u peku, ma broj bi joj bio 18 (i to je broj veće) pa nema neki velik izbor cipelica sa tako malim brojem, a vidjela sam nekih bambi na internetu, pa reko da pogledam, iako iskreno ni ne znam gde sada ima peko, neke su se radnje zatvorile...

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
25.1.2013 17:49:35   
mamina princeza
na nekim mjestima peko se spajao s planikom ... ja znam da ima u ferhadiji dalje ne znam

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu ivannna)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
26.3.2013 23:28:24   
raja_ringe
mene interesuje šta se pokazalo kao bolje za prve cipelice. Čičak ili pertlice? Predpostavljam da je praktičniji čičak, ali moja beba skida sve sa nogica pa predpostavljam da će lakše čičak skinuti?

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
26.3.2013 23:32:36   
raja_ringe
još me interesuje koliko se vremenski nose jedne cipelice tj. za koliko ih prerastu u ovom periodu? Negodalice smo prerastali svaka dva mjeseca. Još mi treba savjet da li da gledam cipele ili one polusandale? Šta ljeti nose bebe?

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
26.3.2013 23:39:14   
mala_sa
Nama su prve nehodalice bile zatvorene sandalice, i nosio ih je bas tko 2 - 2,5 mjeseca. Onda smo presli u tene (takodjer kozne i unutra i okolo). Ove oboje su imale cicak sa strane, i za razliku od nehodalica nije ih skidao, jos uvijek im je taj cicak pojak da bi sami odlijepili user posted image . Za jesen smo kupili cipelice na vezanje, i ne mislim ih vise kupovati dok ne bude imao strpljena da ceka dok mu se svezu; kad cem to docekati, ne zna se user posted image .

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
27.3.2013 11:15:59   
melin
Nase prve cipelice bile su geox i zaista sam bila zadovoljna iako su bile duboke user posted image od godinu dana super je hodala u njima,takodje iz iskustva znam da je ciciban isto odlican i uvijek kupujemo geox i cicibani .neko je vec pitao cicak definitivno...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
29.3.2013 11:04:10   
mamina princeza
mi smo kupili frodo gleznjace i njih ne skida ni u kolicima .. naljepljenje su br 20 njemu bas taman nisu mu velike ni siroke pa ih ne moze lako skinuti. sve ostale skida ko od sale

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
29.3.2013 19:56:49   
chuci
mi smo ajši prve cipelice kupili ciciban, jer su jedino oni imali 17 broj za njenu malenu nonu (prohodala sa 9,5 mjeseci pa je bila mala). bile su duboke, ali su bile polusandale.
milsim da je bitno da su na prstićima zatvorene da se ne bi udarala beba u prste.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
29.3.2013 19:58:18   
chuci

IZVORNA PORUKA: raja_ringe

mene interesuje šta se pokazalo kao bolje za prve cipelice. Čičak ili pertlice? Predpostavljam da je praktičniji čičak, ali moja beba skida sve sa nogica pa predpostavljam da će lakše čičak skinuti?

ma tada neće skidati jer će biti zauzeta hodanjem user posted image
to je njima atrakcija pa samo trče kad prohodaju, nema vremena za proučavanje cipelica.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
26.8.2013 12:39:13   
Alannah
Mame,za koji dan moram kupiti prve cipelice za bebu,11 mjeseci mu je iduce sedmice. Kao prvo,ne znam koji broj mu treba. Koji su vam se modeli pokazali najbolji,koje marke,da li cipelice ili patike. On jos nije prohodao samostalno,ali od 8 mjeseca hoda sam po kuci drzeci se uz zid ili namjestaj.Hvala vam unaprijeduser posted image

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
30.8.2013 9:55:10   
Alannah
Help mameuser posted image

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
30.8.2013 9:57:07   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Alannah

Mame,za koji dan moram kupiti prve cipelice za bebu,11 mjeseci mu je iduce sedmice. Kao prvo,ne znam koji broj mu treba. Koji su vam se modeli pokazali najbolji,koje marke,da li cipelice ili patike. On jos nije prohodao samostalno,ali od 8 mjeseca hoda sam po kuci drzeci se uz zid ili namjestaj.Hvala vam unaprijeduser posted image

Ciciban..mislim da tu neces pogrijesiti..uskoro ce bebson prohodati, pa da ste spremni.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
30.8.2013 9:58:11   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Alannah

Mame,za koji dan moram kupiti prve cipelice za bebu,11 mjeseci mu je iduce sedmice. Kao prvo,ne znam koji broj mu treba. Koji su vam se modeli pokazali najbolji,koje marke,da li cipelice ili patike. On jos nije prohodao samostalno,ali od 8 mjeseca hoda sam po kuci drzeci se uz zid ili namjestaj.Hvala vam unaprijeduser posted image



ja sam kupila prve frodo one malo dublje, sandalice jer je ljeto bilo, sad sam joj opet uzela frodo dublje, nekako uvijek gledam da budu od kože, da imaju uložak i da su djetetu udobne da nisu krute,

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
30.8.2013 14:44:28   
Lulu_08
Ako ima široku nogicu onda oprezno sa užim modelima, mojoj starijoj Ciciban nije odgovarao jer ima široku nonu i visok ris, Froddo joj je bio udobniji i bolje pasao noni. Mala ima malu usku nonu i svejedno je po tom pitanju.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: kada kupiti prve cipelice i kakve
31.8.2013 8:47:52   
Alannah
Obisla juce citav grad,mali ima visok rist,ne mogu mu ni frodo ni ciciban,ni bambi. Bar znam da nosi br.22. Jedino u Planici smo nasli neke austrijske Superfit,a one nemaju anatomski ulozak,iako su unutra malo kao podignue,nisu skroz ravne.Jedino smo te i uspjeli mu obuci. Jedni me ubjedjuju da mu ne treba anatomski ulozak,drugi da treba.Roba im dolazi svima za 15 dana otprilike,a meni jedino preostaju ove iz planike za sada,a i one su 79 KM.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 219
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *