|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jednokratne pelene
19.11.2008 2:49:36   
merimaa
ja sam svom vedi samo jednom stavila one pamucne pelene i stavila ga da spava kad je ustao bio je mokar do vrata nikad vise nisam stavila te samo ove jednokratne meni su one bolje a guza uvijek suhauser posted image

_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu oksana)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Jednokratne pelene
1.12.2008 11:16:18   
mamina cura
Sasvim je normalno da pamuk promoci. Da se ne bi desavale takve stvari postoje zastitne gacice koje se stavljaju preko platnenih pelena. Rade se od PUL materijala koji je vodonepropustan ali paropropustan i to omogucava da pisa ne ide van ali para da i guza se ne moze potpariti kao u jednokratnim.
Platnene pelene su zdraviji nacin povijanja beba. Vasa je stvar koje cete pelene odabrati. Ja sam svojoj malenoj omogucila zdraviju varijantuuser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu merimaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Jednokratne pelene
1.12.2008 15:25:34   
dana3
sve vise je onih mama koje koriste platnene pelene .ja ih ne koristim josi razloga sto ipak pratim tih 40 dana i ne idem u veseraj(nemam  masinu u stanu).poslije akobog da cu da kupim platnene i da ih kombinujem .kad smo kuci platnene a kad idemo malo u setnju jednokratne da ne nosim kesu sa sobom za prljave pelene.a kako mamina cura kaze svako svoje zna najboljeuser posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Jednokratne pelene
1.12.2008 15:42:27   
mamina cura
Da li si uspjela ista nabaviti? Za koje si se odlucila? Eh da si mi blizeuser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Jednokratne pelene
25.2.2009 11:41:28   
anjica
evo imamo i mi jedno pitanje. Jeli netko od vas koristio violeta pelene i kakva su iskustva? pusa.
naša curica se treba roditi 13.5.2009user posted image

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Jednokratne pelene
27.2.2009 23:01:21   
Visnja RR
evo tema:

Koje pelene koristite ?

btw savjet za buduce mame da mnoge savjete o bebama mozete procitati na pdf BEBE user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu anjica)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *