|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoc za Gorazde
14.12.2010 10:06:51   
puma
drage moje...
krasotice moje...
toliko toga bih da vam napisem, da vam prenesem, da vam bar malo docaram ovo sto sam jutros dozivjela, ali nema rijeci... nema tog slova koje bi moglo opisati taj dozivljaj...
evo me na poslu, tek sam dosla i sa jaaakom mukom suzdrzavam suze...
kratko da vas obavijestim,
pomogli STE 6 porodica... dvije porodice na koje smo kontali cijelo vrijeme, su prvi dobili i sad me zove otac te porodice i samo je uspio izgovoriti HVALA VAM... dalje se samo cuo uzdah... ja sam mu samo odgovorila NISTE SAMI... osjetila sam da mu je to dovoljno bilo...
djecak se obradovao ali se toliko postidio da nije htio iz auta izaci (fotka ide kad dodjem kuci)
treca porodica, majka je izasla da preuzme, misleci da je to paketic dva... al kad sam pocela vaditi i vaditi i vaditi, suze su pravile potoke na njenom licu... al ipak se smijala... (fotka ce ici kad dodjem kuci)
obzirom da je ipak bilo rano jutro nisam uspjela fotkati osim njih dvoje, a i zaboravila sam aparat... nemojte me ruziti...
budite sigurne da je sve otislo u prave ruke... upravo onako kako smo i zamislile, da ide onome kome treba a ne onome kome neko hoce...
duse moje drage... volim vas...

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Pomoc za Gorazde
14.12.2010 10:12:53   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

6 porodicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

podjelila jutrosuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dječaka nam obradovalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

slikice napravila ( koliko god u redu je draga, treba i fotografisati sa tim emocijama)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu puma)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Pomoc za Gorazde
14.12.2010 10:32:33   
Skvo RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Pomoc za Gorazde
14.12.2010 11:58:39   
mama_debeljuca

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

6 porodicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

podjelila jutrosuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dječaka nam obradovalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

slikice napravila ( koliko god u redu je draga, treba i fotografisati sa tim emocijama)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Pomoc za Gorazde
14.12.2010 14:22:54   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: puma

drage moje...
krasotice moje...
toliko toga bih da vam napisem, da vam prenesem, da vam bar malo docaram ovo sto sam jutros dozivjela, ali nema rijeci... nema tog slova koje bi moglo opisati taj dozivljaj...
evo me na poslu, tek sam dosla i sa jaaakom mukom suzdrzavam suze...
kratko da vas obavijestim,
pomogli STE 6 porodica... dvije porodice na koje smo kontali cijelo vrijeme, su prvi dobili i sad me zove otac te porodice i samo je uspio izgovoriti HVALA VAM... dalje se samo cuo uzdah... ja sam mu samo odgovorila NISTE SAMI... osjetila sam da mu je to dovoljno bilo...
djecak se obradovao ali se toliko postidio da nije htio iz auta izaci (fotka ide kad dodjem kuci)
treca porodica, majka je izasla da preuzme, misleci da je to paketic dva... al kad sam pocela vaditi i vaditi i vaditi, suze su pravile potoke na njenom licu... al ipak se smijala... (fotka ce ici kad dodjem kuci)
obzirom da je ipak bilo rano jutro nisam uspjela fotkati osim njih dvoje, a i zaboravila sam aparat... nemojte me ruziti...
budite sigurne da je sve otislo u prave ruke... upravo onako kako smo i zamislile, da ide onome kome treba a ne onome kome neko hoce...
duse moje drage... volim vas...


ajoooj, ovo si tako lijepo napisala... uuh... ponosna sam na rr!


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu puma)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Pomoc za Gorazde
14.12.2010 14:26:14   
samedi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

svaka cast,kako divno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jedva cekamo fotke!!!!

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Pomoc za Gorazde
14.12.2010 14:59:39   
Hannan
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jos slicice da vidimo :)
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
 user posted image user posted image user posted image
   user posted image user posted image
     user posted image

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Pomoc za Gorazde
14.12.2010 15:16:20   
mummy
e suze je poslije ovog teksta nemoguće zadržati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hvala svima i u moje ime kad se uspjelo nešto ovako napravitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Pomoc za Gorazde
14.12.2010 16:46:57   
koka i po
IZVORNA PORUKA: puma

drage moje...
krasotice moje...
toliko toga bih da vam napisem, da vam prenesem, da vam bar malo docaram ovo sto sam jutros dozivjela, ali nema rijeci... nema tog slova koje bi moglo opisati taj dozivljaj...
evo me na poslu, tek sam dosla i sa jaaakom mukom suzdrzavam suze...
kratko da vas obavijestim,
pomogli STE 6 porodica... dvije porodice na koje smo kontali cijelo vrijeme, su prvi dobili i sad me zove otac te porodice i samo je uspio izgovoriti HVALA VAM... dalje se samo cuo uzdah... ja sam mu samo odgovorila NISTE SAMI... osjetila sam da mu je to dovoljno bilo...
djecak se obradovao ali se toliko postidio da nije htio iz auta izaci (fotka ide kad dodjem kuci)
treca porodica, majka je izasla da preuzme, misleci da je to paketic dva... al kad sam pocela vaditi i vaditi i vaditi, suze su pravile potoke na njenom licu... al ipak se smijala... (fotka ce ici kad dodjem kuci)
obzirom da je ipak bilo rano jutro nisam uspjela fotkati osim njih dvoje, a i zaboravila sam aparat... nemojte me ruziti...
budite sigurne da je sve otislo u prave ruke... upravo onako kako smo i zamislile, da ide onome kome treba a ne onome kome neko hoce...
duse moje drage... volim vas...



e moja draga....da se moze nacrtati sreca nebi bilo dovoljno papira u ovom trenutku.
ljudsko srce se ne moze kupiti ali je u njega vrlo lako uci pravim ljudima.
da ovo nebi ostala zaboravljena tema ,a toliko je jos ljudi kojima je pomoc potrebna predlazem da se jos koji put organizuje prevoz do Gorazda.
da nebi opterecavali Hanady (koja vjerovatno ima puno obaveza i pored ovoga) javi se svojo kokici(znas kakouser posted image )da razradimo strategiju.
ja obecavam da cu aktivirati vise ljudi ako mi dadnes malo vise vremenauser posted image .
i na kraju...draga moja puma,ovo je nick koji ne pristaje tvojoj licnosti .
ti si nesto sasvim suprotno.
voli te i pozdravlja tvoja prezauzeta kokica user posted image

< Poruku je uredio koka i po -- 14.12.2010 16:47:43 >


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu puma)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Pomoc za Gorazde
14.12.2010 17:34:44   
klemzi
Tako sam sretna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nemam riječi...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Pomoc za Gorazde
14.12.2010 17:53:37   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klemzi)
  Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Pomoc za Gorazde
14.12.2010 21:35:08   
puma
drage moje najdraze...
pred vecer sam dobila poziv od one majke sto sam je jutros spomenula, koju sam uslikala... kaze tek je malo dosla sebi jer ni u snu nije ocekivala da ce onoliko dobiti pomoci... prezadovoljna je i zahvalna do maksimuma... kaze da je sve predivno i bas ono sto joj treba... djeca su kaze odusevljena jaknama... hajd makar ih je obukla... eh ostalo je jos samo da se obuju, a to sam vidjela maloprije na fb da je preuzeo na sebe jedan sugradjanin i mislim da ce vec sutra imati i obucu... eh, jedino sta me zamolila to je da ne stavljam njenu sliku na internet... jutros jos kad sam je slikala prvo me pitala da li ce ta slika ici gdje na tv... na sto sam joj naravno odgovorila da nece, ali da je to u pitanju interentska stranica pa ako dozvoljava... medjutim, vjerovatno kad je ispricala djeci, oni su zamolili da ne stavljam jer (pretpostavljam) stid ih je da neko vidi sliku njihove majke u ovom kontekstu...
malo su mi cudnovati tako ti ljudi, stvarno ne mogu da shvatim... u redu da je to stalno tako, u redu da je dijelom njihova krivica sto su u takvoj situaciji, ali niti su krivi niti su duzni ostali bez krova nad glavom i stide se ako im neko pritekne u pomoc... a s druge strane, za mene, to je odraz njihovog postenja i njihovog "OBRAZA" u zivotu...
da im dragi Bog pomogne i da ih pogleda kroz tu djecicu...
tako da se nadam da necete pogresno protumaciti ili se ne daj Boze sta naljutiti, ako ne stavim slike... a vjerujem da cete razumjeti...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Pomoc za Gorazde
14.12.2010 22:47:04   
mila81
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

6 porodicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

podjelila jutrosuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dječaka nam obradovalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

slikice napravila ( koliko god u redu je draga, treba i fotografisati sa tim emocijama)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Bravo za sve, posebno za one drage koje su se mučile u ime svih nas, da Bog nagradi, i da se ovo ne desi nikad nikomeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Pomoc za Gorazde
15.12.2010 14:09:32   
neki
Tako mi je drago da da je sve super proslo,zene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Pomoc za Gorazde
23.12.2010 15:43:23   
mamine oci
skola u kojoj ide moj sin takodje organizuje pomoc za Gorazde drago mi je da i na taj nacin mogu ucestvovati i pomoci koliko sam u mogucnosti...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Pomoc za Gorazde
23.12.2010 17:33:57   
puma
draga mamine oci... bas mi je drago i na dusi mi je malo lakse sto znam da jos uvijek postoji dobrih ljudi i otvorenih srca... hvala ti puno i hvala svima koji su makar pomislili jednom na sve one koji su ostali bez krova nad glavom... user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Pomoc za Gorazde
27.12.2010 1:12:17   
iv@ncica
user posted image user posted image user posted image bas  mi  je d rago  sto  je  i ova  akcija  uspjela..ja sam bila  u  tolikoj  guzvi  da  nisam  uspjela  nista  slati  za  vrijeme akcije,  ali  smo   pomogli  koliko  smo  mogli na  ziro....  bravo  hanady i  ekipa  za  sve  ovo  sto  ste  napravile

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Pomoc za Gorazde
27.12.2010 12:19:27   
mummy
Mislim da sve škole u sarajevu a i druge kompanije organizuju prikupljanje pomoći za poplavljena područja, učenici po 1 km a nastavnici dnevnicuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Pomoc za Gorazde
27.12.2010 12:24:34   
muaaa
Prikupljaju pomoc ali neznam za pare djeca nisu spominjali,rekli su odjeca,skolski pribor,higijenske proizvode,hranu.

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 294
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *