|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 1:22:21   
veeseelaa
Ma vjerujte, ja (iako nije prijatno) voljela bih da nam dođe policija, pa da vide kako živimo,


eh draga moja oni samo dodju i upozore da se utišate jer smetate.... ko da oni ulaze u detalje user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 1:26:40   
Anoniman
evo kontra situacija ja sam ovde bila ta koja je kucala komsinici iznad mene jer ne mogu da podnesem vozanje bicikla iznad mene  kad dete voza u redu je ali imam hodnik koji nekih 10 metera dugacak tako i oni gore pa su to onda iskoristili kao igraliste da mama na ono biciklo sto ima onu sipku pomocnu pozadi  voza devojcicu  i to voza nju mama  a ona trci ma ko da goveda prodju gore kao i taj hodnik iskorisuju roditelji da igraju tenisuser posted image
ne smeta meni dete vec taj bezobrazluk i ja odem njoj u 6.30 kad pocne taj ritual i zamolim je da malo to tise jer kako sam ja obavestena u stanu se zivi a na igraliste se igra ona se razljuti i zalupi vrata  i onda poce ja se i ja naljutih i napisem pismo u firmi koja ciji su stanovi   dobije ona opomenu a onda pocne jos zesce kao ne mozes me ustrasiti  onda ja opet pisi i kad su joj napisali da jos jedanput  izbaci ih iz stana  dodje ona i kaze ali moja devojcica tako se smiruje ma rekoh ne zanima me vodi je vani  i sto kaze ekrem jevric trte vrte   odemo mi do suda i kako su resili da  je treba izbaciti ja se razalosti i rekoh da ne zelim da se iko izbacuje vec  da se to smiri  a dete kao dete plac,skripanje , udaranje, padanje , kuckanje   i te stvari mi ne smetaju uopste znaci da dete hvala Bogu postoji  i tako se zavrsi nasa emisija

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 10:08:35   
veeseelaa
komšije su jako bitne, pri kupovini stana uvijek voditi računa ko je u komšiluku, mada vlasnik se može uvijek promjeniti user posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 10:32:02   
vjestica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ma vjerujte, ja (iako nije prijatno) voljela bih da nam dođe policija, pa da vide kako živimo,


eh draga moja oni samo dodju i upozore da se utišate jer smetate.... ko da oni ulaze u detalje user posted image user posted image


pa meni su komšije zbog "buke" (lupanje šnicli za ručakuser posted image ) poslali policiju
policija došla, vidjela da kod mene nema nikakve buke , ja im tražila da mi kažu ko je zvao policiju, oni nisu rekli (kaže ne smiju reći ili ne mogu) i ja se njima počela žaliti da me komšije maltretiraju, da lupam šnicle, ispadne mi nešto i sl
na kraju mi se policajci žalili  što su me uznemirili i što mi ne smiju reći ko je prijavio


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 15:28:21   
Anoniman
Anonimna,  ocito je da su ti "ispod tebe" uzeli furseta, jer vide da mogu. Cuj djetetu dati samo jednu igracku da se igra jer ga tako mozete kontrolisati da je ne baci o pod?!!!!Ludost da ne moze veca!Dijete ces, ne aj Boze, odgojiti u plasljivu i nesigurnu osobu zbog nekih bezobraznih i cangrizavih staraca. OKRENI LIST! Postuj ono sto nalaze "pravilnik zgrade", za ostalo nemoj da imas pardon. ONI VAS UZNEMIRAVAJU i to im sljedeci put jasno i odlucno reci, i zamoli ih da vam vise ne dolaze na vrata. 

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 16:22:32   
ledy blue
Očito je davasim komsija treba neko na kome mogu da lijece svoje frustracije...i ma kakvi god vi da bili oni ce se zaliti...
a drugo ti i tm ne mojte dopustiti da postanete ''zrtve'' takvih ljudi i da vam zagorcavaju zivot. Onog momenta kad vam je prijetio  ja bih pozvala policiju.i sve im objasnila..pa mislim dijete je u pitanju user posted image . mm bi vjerovatno zvao i hitnu...jer mislim stvarno da bi poludio kad bi mu neko tako dosao na vrata sa takvim rijecima...
Ma mislim bolesnici..sta drugo reci...pa valjda znaju da se malo dijete...a bogami ni mi odrasli ne mogu zavezati i da ne hodaju u stanu...


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 22:02:01   
LELA 77
Kaži ti lepo svom komšiji da danas na selima ima dosta jeftinih kuća, da su sela pusta, pa lepo neka se odseli tamo pa će imati potpuni mir.

_____________________________

Govori tiho i nosi psa sa sobom.

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 23:49:51   
Anoniman
Drage ženice hvala vam na podršci, ništa drugo nisam od vas ni očekivala, ali trebao mi je savjet šta je najpravilnije da učinimo dalje i šta još možemo uraditi da spriječimo kojekakve zvukove.
Našem malcu ne nedostaje pažnje niti igračaka, jer ga izvodimo u igraone, moja sestra ga čuva pa se kod nje može igrati "normalno", a evo recimo jutros zaova mi je rekla da se u supermarketima imaju kupiti nekakve platnene obloge s čičkom, što bi se moglo zalijepiti na stolice odozdo da manje škripe, pa eto vrijedi i to pokušati, ako nije skupo.
Jutros sam sa mužem razgovarala o Hanadynom prijedlogu da se obratimo predsjedniku kućnog savjeta i danas smo puna 2 h pisali pismo, jer smo smatrali da trebamo cijelu situaciju detaljno objasniti, međutim ispostavilo se da nemamo predsjednika, jer gospođa koja je obavljala tu funkciju, je valjda umrla prije nego smo se mi doselili, tako da ne znam sada kome dalje da idem sa ovim pismom ili šta drugo možemo poduzeti.

(odgovor članu LELA 77)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Problemi sa komšijama
20.12.2010 0:23:34   
Mjeseceva Pratilja

Anonimna, ne razumijem te! Zasto ne bi napravila kolace, kahvu, limunadu pa pozvala komsije i na lijep nacin porazgovarala s njima i btw izvinula se jos jednom sto beba pravi nemir?
Draga moja, oni iskoristavaju tu situaciju. Ljudi su stari, osjetljivi, cangrizavi, bolesni..Znam kako to izgleda, ali beba je beba. To sto si ti navela (te izvore buke) nije bucno uopce. Imate li vi izolaciju izmedu vaseg i njihovog stana?
Poslusala bih Hanady-in pravni savjet jer zena govori znanjem. Kada imas crno na bijelo, ne plasi se. Sljedeci put kad ti kucnu oklagijom, kucni i ti njima.
P.S. ja sam imala komsinicu u proslom stanu koja je doslovno prala balkon pa tu vodu salijevala sa svog balkona meni u prizemlje. A ispod balkona strik..Kasnije su djeca krenula baciti papirice, vrecice od slatkisa i toalet papir sto se redovno kacilo na zivicu. Sabur mi je otisao u negativnu skalu i na nekom mizernom jeziku sam pokusala razgovarati sa njom. Nije pilo vode. Tada je muz razgovarao sa predsjednikom kucnog savjeta koji joj je direktno otisao na vrata i objasnio situaciju. Bila se utisala 2-3 dana i opet iznova. Cini mi se da sam mogla lajati ko pasce na zvijezde ali ona nije prestajala. Na srecu smo se odselili. Dakako, vratila sam joj milo za drago. U plasticne vrecice sam skupila prljavu vodu (ne pitaj odakle sam je sve skupila), napravila vodene bombe i bacila na njen balkon. Kada sam joj isprljala prozore, odjecu, vjerovatno i dio prostorije , balkon, prestala je..Jer je moja voda bila daleko prljavija nego njoj. Znam da je pogano ali..Katkada rijec ne pomaze onima koji ne zele razumjeti..Lati se ti prakse. Odustat ce.
Cuvaj mi se i sretno.


_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Problemi sa komšijama
20.12.2010 8:12:33   
chuci
imali smo i mi problema sa komšijama 2 sprata ispod nas kad smo tek doselili. ljudi isto stari, bolesni čangrizavi. smetali im kratki radovi, od nekih pola sata, koje smo unaprijed najavili itd. na kraju se ispostavilo da je njima ustvari dosadno, nemaju nikoga svoga, sad je sve u redu s njima, a baš je bilo loše krenulo. mi se izvinuli tada, kasnije sve normala s njima pozdravljali se, malo stanemo u prolazu da popričamo i njima to bilo drago valjda.

evo druga priča. moja svekrva živi u stanu. žena je bubica, što se kaže. komšinica ispod nje gluho bilo. isto žena sama dosadno joj, jedva čeka da ova gore napravi neku buku, ili unučad kad joj dođu pa da lupa. dok smo mi živjeli sa svekrom i svekrvom meni je znala lupati kad potrčim kroz kuću, ako npr trčim do kuhinje da donesem krpu kad se nešto prospe. meni nikada nije bilo jasno zašto je svekrva toliko osjetljiva na njeno lupanje. ona je unučad naučila da se igraju na kauči, da skaču po kauču, kad su kod nje, zbog te komšinice. ova dolje je pričala po komšiluku grozne stvari o meni i mm, o njima dvoma, o unučadi (tada su to bili 2 zaovina sina). ja sam uvijek govorla svekrvi boli te briga što je njoj dolje dosadno, pa jedva čeka da koje dijete zapleše da bi lupala. mislim user posted image user posted image user posted image

ikada mi ta komšinica njena neće biti jasna. nije stvarno nikada zvala policiju i slično, ali da je maltretira tim kucanjem odozdo, stvarno maltretira.

neki ljudi jednostavno ne znaju živjeti u zgradama. hoćeš non stop mir i tišinu, prodaj stan, kupi neku kućicu i mirna Bosna i tebi i drugima.


anonimna ja stvarno ne bih vodila računa o tim komšijama. jednostavno pustila bi dijete da se igra u granicama normale, sa 10 igračaka odjednom ako mu je to ćejf, i nek baci i nek lupi, kao i ja i nek protrči. ne bih djetetu pustila da to radi kasno navečer, kao ni da lupa konstantno npr nekom igračkom od pod (ono da bude kao da smo ga mi nagovorili da vadi živce komšijama). a oni ako dođu na vrata, rekla bih im da je povremena buka iz susjednih stanova sastavni dio života u zgradi. da ti je žao što im to smeta, da razumiješ da im je dosadno, i da su stari, ali da ti ne možeš dijete spriječiti da se igra, i da živi. i da njegova igra nije izvan dozvoljenog ponašanja pravilima zgrade.

što se tiče tih naljepnica što se nalijepe na nogice od namještaja, to ti neće spriječiti buku. imam ja to, radi parketa smo nalijepili, ali kad spustiš stolicu na pod i dalje se čuje. vjerovatno će ti to spriječiti da se čuje škripa kad se vuče stolica po parketu.


mislim da je najbitnije da ti uvijek prva stvar na pameti, pri komunikaciji i razmišljanju o njima bude sljedeća: MOJE DIJETE JE VAŽNIJE OD NJIH.

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Problemi sa komšijama
20.12.2010 8:48:35   
maja78 RR
Draga anonimna iz tvojih postova se vidi da si jedna jako dobra i osjecajna i nadasve kulturna osoba koja pokusava ugoditi svima. Na zalost nije se rodio ko je svijetu ugodio, pa tako ni ti neces uspjeti. Tvoje komsije daju puno sebi za pravo kad im smeta sto dijete hoda, i sa izjavama da ga vezes. I sta da ti kazu da im smeta sto dises? ti bi prestala?
Ti si se izvinula i objasnila situaciju, na zalost ne mogu svi shvatiti neke stvari, i treba se prestati truditi, ti zivis u svom stanu normalno kao i svi mi, ne pravis neke extremne buke ili takve stvari da ti se ima prigovoriti. Mislim da bi trebala nastaviti sa zivotom ignorisuci te ljude.

Evo jedan licni primjer: iznad mene doselila komisinica, mlada, curetak koju je povuklo drustvo, bilo je tu svega, od derneka, do tuca, smetalo je to jer se kod nas sve cuje kroz cijevi, ali nikad nisam prigovorila jer hajde istrpi se covjek. Najgora je bila jako glasna muzika u sred noci, e takve stvari su radjene da je jedna komisinica koja je zivjela ovdje od kad je zgrada napravljena (30 godina) preselila samo radi ove jer joj nista nije mogla. Kad sam bila pred kraj trudnoce ja se popela njoj na vrata i fino joj objasnila da se kod mene sve cuje i da je molim kad dodje beba da se smiri, nisam vjerovala da ce to ista promijeniti, ali jeste, zaista od tada cura ne pravi probleme tokom noci,pa cak ni preko dana, nekad zna odvrnuti muziku ali preko dana na sta ja naravno ne reagujem bez obzira spava li moje dijete ili ne, jer postujem njenu promjenu, i razumijem da i ona nekad mora dati sebi odusak, pa ipak nece sad svi biti mirni jer moje dijete spava, a ona postuje i dalje nas i ne narusava nocni mir. Evo od toga je vise od dvije godine, i jako sam zadovoljna, cak sad imamo i lijep komsijski odnos, u smislu pozdravljanja, prije nismo.


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Problemi sa komšijama
20.12.2010 11:53:55   
ledy blue
Zaisti mi ije cilj ''huškanje'' protiv komšija...al mislim da vi ipak niste porodica sa ''posebnim potrebama'' pa da svoj zivot i prostorno uređenje morate tako i organizirati. Zivot u stanu podrazumijeva toleranciju...a ako oni to do sada nisu naucili...nece nikada...Oblaganje namjestaj...hodanje na prstima...pa da i stiropor prostres umjesto tepiha il parketa,..opet ce naci nesto...npr. smetat ce im kad se pusta voda iz vodokotlica u neko doba noci...
Uredu je paziti na ponasanje i kucni red...al podrediti i sputavati svoje dijete u igri...i nekom normalnom odrastanju koje  podrazumijeva i da dijete trci...i da prospe igracke na pod...meni je malo previse...pa to je konstantno opterecenje...

Ni u jednom tvom postu nisam vidjela nista ''nenormalno i neprimjereno''...u nacinu vaseg zivot..i ne vidim zasto bi se izvinjavala samo zbog toga sto vi zivite..
Ja bih mozda pokusala jos jednom razgovarati sa njima...a ako vidis da nisu za kompromis...ili su i agresivni...ja bih onda preuzela i druge mjere...pa mozda malo i preuvelicala...( kao sto i oni rade ) ...razgovarala sa policijom...ili ko je nadlezan za tu oblast...rekla da me strah njihovih reakcija..posebno zato sto je i malo dijete u pitanju...pa nek onda oni dalje preuzmu brigu..


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Problemi sa komšijama
20.12.2010 12:10:38   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ma znam ja to sve, al opet kontam stari, bolesni pa hajde smiruj situaciju, prilagođavaj se, ali eto nismo se dovoljno prilagodili. Meni je muka od same pomisli da se susretnemo u zgradi a da mi ne odgovore na pozdrav, a koamoli da komuniciraju na ovakav način.


Mi imamo jednu koja ne podzravlja nikoga u ulazu i niko se ne sikira.
Maltretira koga stigne, mene ne od kad sam joj prvi put policiju zvala i prijavila da mi prijeti.

Ti prestani otvarati kada ti zvoni, vjerujem da su i oni imali djecu koja su sada odrasla pa zaboravili na to kako to izgleda kada dijete odrasta.

A oni ako hoće mir i tišinu, neka sebi kupe komad zemlje i naprave kuću.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   [Obrisana poruka]
20.12.2010 12:11:51   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Problemi sa komšijama
20.12.2010 17:38:15   
Medić*
Ni mi se ne mozemo pohvaliti na komsije stvarno, stalno opomnju, lupaju, kuckaju, kada nam gosti dodju zale se da djeca skacu, trce, nista od toga nije istina....

jako pazim da dijete ne lupa i ne trci jer znam da im smeta, sputavala sam svoje dijete po cijeli dan igrajuci sesa njim samo da ne bi opominjali....

cim neko sa djecom dodje i ako slucajno dijete ispusti igracku i padne na parket ono lupaju... tolerisala sam dok sam mogla....

neki dan dosao mm s posla uzeo malenog i leze na krevet smiju se i golicaju, i to im je zasmetalo,pa sam na njihovo lupanje odgovorila isto lupanjem po prvi put....

nakon toga dosli su na vrata, jedva sam i cekala, izasla sam ko luda jer sam znala da ce mm sa njima opet mirno pa sam ja izletila i rekla da mi se gubi sa praga da ne bih zvala policiju, jer su jako bezobrazni i bez potrebe opominju, nagovestila sam da sam do sad cuvala svoje dijete da slucajno ne lupne da im ne bi smetali,od sada ce se dijete igrati gdje hoce, i koliko hoce i da postoji kucni red i mir i da u svom stanu mogu raditi sta hocu, da su iole bili tolerantni ne bih se tako ponijela posto nisu drugi put cu im poslati policiju na vrata jer ne zelim sa njima nikakvu komunikaciju....

i meni odozgo djeca smetaju, kasne sjedeljke i svadje ali nikada nisam pokucala ljudima da opominjem, a meni dolaze na vrata za svaku sitnicu...

otkako sam pokazala zube vise ne lupaju hvala Bogu


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Problemi sa komšijama
20.12.2010 17:42:26   
marny
lipo sve prodajte stanove i napravite kuće, milina, nema nitko ni gore ne dolje, lupaš, dereš se.....user posted image
ovako ako se ne znaš izboriti ispadaš žrtva nekih debila koji do podne mrze sebe, a iza podne cijeli svijet.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Problemi sa komšijama
21.12.2010 13:36:20   
dzeni_nl
Ni nama nije bas sjajno ovdje gedje zivimo. Ali kupili smo stan, pa sad dok ne nadjemo neko drugo rjesenje, moramo da trpimo.

Nama je ljeto najgore. Ponekad imam osjecaj da zivim u Africi, a ne u NL. Bas u nasu ulicu se skupe svi Afrikanci i paritjaju do kasno u noc, rostiljaju na sred ulice i igraju odbojku i nogomet bas ispod naseg prozora. Svako malo lopta udari u prozor, a mm opimnje, ali to bas i ne vrijedi. kolimko se deru vani da samu sebe necujem u svojoj kuci od nji, kao da mi se na sred sobe deru.

Jednom sam bila sama u stanu, a mrak vec poceo da pada kada mi se jedan crnac popeo na balkon. Ne moram da pisem koliko sam se prepala, kao da je sa neba spao. pitam ga sta radi tu, kaze djeci pala loptna na nas balkon pa se on junacina popeo da im skine loptuuser posted image al on stoji na mom balkonu i razgleda oslobodio se covjek kao da je kod svoje kuce i na svom balkonu i jos me pita da mu otvorim balkon da on izadje kroz stanuser posted image kazem kako si se popeo tako i da nestanes sa mog balkona al iste sekunde ili cu da ti zovem policiju. Kada sam pricala mm toliko se naljutio pita kako izgleda pa kada ga vidi da ga pita asto se penje na balkon bez pitanja. Kao da sam ja onako preplasena zapamtila kako izgleda.

A komsija iznad nas, svako malo lusteri se tresu da ozbiljno razmisljamo da skinemo lustere i postavimo plafonjere, ja ne znam sta on gore radi, al toliko on lupa, covjek zivi sam ima negdje oko 30 godina. Da li igra igrice ili sta vec ja pojma nemam. Ja samo gledam kad ce lusteri da mi odpadnu koliko se to trese. Onda muzika glasna u svaka doba, neko jutro moja malena se budi u 4:45, a kod njega muzika pojacana kao da je pola bijala dana. Svako jutro ja njega cujem u 5 sati kada ide na posao, jer toliko lupa niz stepenice kada ide i obavezno svaki put zalupi ulaznim vratima da sve zvoni. A nikada se nismo zalili, jer znam da je zgrada stara 39 godisteuser posted image i da se sve zivo cuje i skripi. Moram jos da napisem kako Uvijek kada dovede neku kod sebe cuje se kako se gospodin gore sexa. Mene bude stid kada ga sretnem bas zbog toga sto sam cula sve.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Problemi sa komšijama
21.12.2010 14:48:31   
emi7908
jao Vesela ti si kraljica :) kako si rekla otkači budaletinu s vrata i idemo dalje... Pa ja ne znamkako ne može da svati da je u pitanju djete ?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Problemi sa komšijama
21.12.2010 15:06:08   
veeseelaa
ja stvarno nisam znala da mogu biti ovakvi problemi u stanu koji se nalazi unutar zgrade, 17 godina sam živjela u stanu i nikada ništa slično nisam doživjela.... ni najmanju neugodnost....
ni ja, ni moja mama, ni brat....
strašno žene drage

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Problemi sa komšijama
21.12.2010 15:22:25   
chuci
IZVORNA PORUKA: ledy blue

...npr. smetat ce im kad se pusta voda iz vodokotlica u neko doba noci...





user posted image user posted image user posted image to je smetalo ovo komšinici od moje svekrve. i žalila se predsjedniku kućnog savjeta, kao mi puštamo vodu u sred noći. ova nije ništa reagovala, pametna žena. kome još smeta kad se voda pusti. niđe vezeuser posted image

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Problemi sa komšijama
21.12.2010 16:15:07   
dzeni_nl
mojoj sveki se isto kosinica ispod zalila sto ukljuciva navecer masinu, kaze lupajoj ne moze da spava.

i sto otvara prozor na balkonu jer njoj bude fol plafon vlazan, jer je kod nje prozor otvoren. a moja sveki ne moze da zivi u zatvorenom i bez zraka, pa joj stalno otvoreno da se zraci, a ova odozdo se uvijek zali.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Problemi sa komšijama
3.1.2011 23:41:26   
Anoniman
Samo da se javim i kažem da i dalje maksimalno pazimo i nastojimo da se ne čujemo, danas nam je dolazila jedna teta na razgovor za čuvanje malca i kaže žena da se na nama vidi da smo isprepadani i u stresu kako skačemo na svaku user posted image
Ispričamo mi njoj kakva je situacija i poče ona, ja bih njemu ovo, ono, on će meni prijetiti, ma žena se baš naoštrila, kontam ja, eh baš bi je bilo lijepo pustiti da razgovara s njim umjesto nas user posted image  - mislim da mu više nikada ne bi palo na pamet da dođeuser posted image
Šalu na stranu, al vjerujte stvarno smo i dalje nekako napeti, ne kao prvih dana, malo se to sve sleglo, ali bih ipak voljela da se obratimo nekome radi "prevencije", predsjednika kućnog savjeta nemamo, pa tako,...ako koja od vas ima neku ideju, dobrodošla jeuser posted image

(odgovor članu dzeni_nl)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Problemi sa komšijama
3.1.2011 23:47:31   
Hanady RR
ako nemate predjednika kućnog..
ne prezaj....
ponašaj se normalno...
prvo nareno zvonjenje na vrata dotičnog Vi pozovite policiju njemu jer vam stalno zvoni i pravi porbleme i maltretiora dijeteuser posted image
ovo sam ozbiljna skroz na skroz....

neće više dolaziti...
nema msisla da sad neka teta još stresove doživljava od psihopate a ti joj bebija na čuvanje ostaviš...ne ne...presjecite to što prijeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Problemi sa komšijama
4.1.2011 0:07:08   
ziki
U stan ispod nas doselio se novi generalni direktor(zgrada firmina pa mi sa strane u njoj zivimo da imamo brigu manje, tako kazuuser posted image ). Covjek se u pocetku fino pozdravljao (dok je vise vremena provodio u Sarajevu) a sad je pravo zvanican. Mi smo uzasne komsije. Dijete je nemirno a ja nemam planove da ga sputavam. Tepihe sam digla zbog bronhitisa, u stanu laminat sve odzvanja- boli me uho. Kad se uselio prestali smo da igramo fudbala, osim ponekad vikendom kad nije tu. Nemirko zaspe oko 10, posle je tisina. A ako ce mi se durit za to sto dijete od 5 do 10 skace i lupa bujrum do mile volje.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Problemi sa komšijama
4.1.2011 0:07:28   
bebbe RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ako nemate predjednika kućnog..
ne prezaj....
ponašaj se normalno...
prvo nareno zvonjenje na vrata dotičnog Vi pozovite policiju njemu jer vam stalno zvoni i pravi porbleme i maltretiora dijeteuser posted image
ovo sam ozbiljna skroz na skroz....

neće više dolaziti...
nema msisla da sad neka teta još stresove doživljava od psihopate a ti joj bebija na čuvanje ostaviš...ne ne...presjecite to što prijeuser posted image



Potpisujem!


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *