|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi sa komšijama
7.2.2011 18:14:16   
rose
nama se desilo u proslom stanu na kosevskom brdu da smo nasli ceduljicu...i to je bilo u vrijeme kada se mm i ja jos nismo vjencali...tek smo useljavali, on je tu zivio sam jedno mjesec dana a ja dolazila i smjestala...elem bilo smo odsutni za 1. maj i kad smo se vratili, poruka od komsinice s 4 sprata (mi zivjeli na 7) kako ne trebamo balkon prati litrima vode jer joj curi na sims i prlja ves...mm se narogusio a ja fino sidjem, pokucam i predstavim se i objasnim gospodji da ne da nismo prali balkon litrima vec ga nismo ni pomeli od kako smo tu user posted image te da uglavnom i nismo u stanu jer mm radi po citav dan a ja jos nisam uselila...ona mene ubjedjivala da su gledali kako s mog balkona curi...ja joj kazem da je moglo od kise da se zadrzalo i iscurilo i drugi put kad se desi da slobodno dodje i ja cu je pustiti da sama pogleda...nikad vise se nije zalila da joj curi...ispostavilo se da je jako dobra s gazdaricom koja zivi u zg i ja pretpostavljam da je to bio nacin da se "upozna s nama" user posted image a imali smo i blentavog komsiju sprat nize...koji nije placao odrzavanje zgrade i kojem je curilo u wc al bas teklo ko rijeka...da se pojavi na vratima i upadne u stan da vidi kakvu smo poplavu napravili u kupatilu...naravno kod nas je bilo suho izuzev u uglu plafona (znaci i nama curilo odozdo) vlazan zid...znaci kvar na vertikali...cak je imao ideje da mi zovemo majstora i da platimo popravak user posted image elem za njega se zna da je inace budala u zgradi...srecom odselismo na mejtas, u mirni kraj, do sada nemamo nikakvih posebnih susreta s komsijama izuzev pozdravljanja u prolazu i neki dan kad mi je jedna teta...valjda predsjednica kucnog savjeta dosla na vrata da me pita koliko nas je i placamo li vodu (uselili se prije 8 mjeseci a ona tek sada dolazi) al nisam mogla sa njom pricati dijete mi bilo u kolicima na balkonu pa sam je brzo otpravila...pa cemo je morati potraziti da joj konacno prijavimo da nas je u stanu 2+beba user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Problemi sa komšijama
9.2.2011 16:51:00   
emma.L
Mi sad renoviramo stan i povremeno svratimo da vidimo kako idu radovi ili nešto odnesemo. Ja sam recimo bila u tom stanu 6 puta do sada i svaki put su vrata na jednom stanu na našem katu odškrinuta i stavljena je papuča da se ne zatvaraju. Iznutra se čuju uvijek vijesti i stariji čovjek koji puše, huhće i glasa se baš kao stari namćori (huh, huh, akhm, eeeee majko moja, majko moja i sl. user posted image ). Dolazili smo u različitim terminima i uvijek je isto. MM ide češće i kaže da je uvijek, baš uvijek isto.
A Ema se preplaši kad se zateknemo ispred lifta a čiko se oglasi user posted image .
Ne znam što da mislim, jedino mi je objašnjenje da je čovjek star i možda bolestan pa ga je strah da nitko neće moći unutra ako mu se što desi. Ili je možda čudak pa mu je to način provjetravanja. Elem, nikad to nisam vidjela. Upoznali smo susjedu ispod i najavili radove, ispričali se, žena fina skroz. MM je upoznao i tetu sa kata i kaže da je skroz ok, a majstorima je dolazio predsjednik kućnog savjeta i rekao da samo radimo i da eto pratimo da nije baš gluho doba.
Možda bude sve ok user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Problemi sa komšijama
9.2.2011 16:58:50   
salmy
IZVORNA PORUKA: emma.L

Mi sad renoviramo stan i povremeno svratimo da vidimo kako idu radovi ili nešto odnesemo. Ja sam recimo bila u tom stanu 6 puta do sada i svaki put su vrata na jednom stanu na našem katu odškrinuta i stavljena je papuča da se ne zatvaraju. Iznutra se čuju uvijek vijesti i stariji čovjek koji puše, huhće i glasa se baš kao stari namćori (huh, huh, akhm, eeeee majko moja, majko moja i sl. user posted image ). Dolazili smo u različitim terminima i uvijek je isto. MM ide češće i kaže da je uvijek, baš uvijek isto.
A Ema se preplaši kad se zateknemo ispred lifta a čiko se oglasi user posted image .
Ne znam što da mislim, jedino mi je objašnjenje da je čovjek star i možda bolestan pa ga je strah da nitko neće moći unutra ako mu se što desi. Ili je možda čudak pa mu je to način provjetravanja. Elem, nikad to nisam vidjela. Upoznali smo susjedu ispod i najavili radove, ispričali se, žena fina skroz. MM je upoznao i tetu sa kata i kaže da je skroz ok, a majstorima je dolazio predsjednik kućnog savjeta i rekao da samo radimo i da eto pratimo da nije baš gluho doba.
Možda bude sve ok user posted image .
A sigurno bolestan draga mojauser posted image garant je to razlog,a stariji ljudi ne vole zatvoren prostor.Mi smo u proslom stanu imali nanu koja po cjeli dan drzi otvorena vrata,i cesto je znala setati.Ma meni pravo zao tih ljudi! Ne brigaj draga sigurno je covjek  hastauser posted image  

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Problemi sa komšijama
11.3.2011 0:18:05   
Anoniman
Fakat mi se više povraća od ovih naših komšija, dajte žene ako imate neki savjet kome da se obratim, nemamo kućni savjet, zvala sam centar za socijalni rad - kažu nemaju ništa s tim, kontam sutra da odem u opštinu i pokušam naći neku službu da se bavi ovom problematikom. Ja sam ona anonimna s početka priče. Komšije i dalje kuckaju odozdo i neko bi to fakat mogao da ignoriše, al ovo nam je stvarno više psihološko opterećenje.
Prije par noći kucali su nam oko 24 h, mi već bili u dubokom snu, bebu nam probudili, kažem ja mužu da im sad i mašina za veš ne smeta ( na početku, kada sam prvi put otišla da se izvinem gospođa odozdo mi je rekla da im ne smeta veš mašina) kaže on da nije sigurno, kad nakon pola minute ponovo kucanje. Hajd ja odem i ugasim mašinu, zamislite, ako je to razlog mi možemo spavat pored mašine, a oni ne mogu, al hajd... Kaže meni MM nemoj da bi više išta palila poslije 20-21h, hajd super nećemo više ni štedit struju zbog njih.
Slijedeću noć ja radim pripreme za posao, MM i bebi spavaju, jedina radnja u stanju je moje kucanje na comp., a oni kucaju odozdo, opet sad probudiše MM user posted image user posted image
Mahsuz smo kupili one debele tepihe da makar malo suzbijemo ev. zvukove iako sam ja alergičar, al hajde i to... Meni maloprije laptop ispade iz ruku na tepih, kad odmah kucaju odozdo, al vjerujte glasnije oni kucaju, nego što sam ja proizvela zvuk.
Neku noć malac nije htio spavat i u 23h zalupio vratima, mi odmah zagalamili, skočili, hajd nisu nam pokucali čudo Božije, ali ujutro malac opet zalupio i to ne tako glasno kao prethodnu noć i ja naravno odmah skočila, galamila, al već su odozdo zalupali, da nam se cijela soba protresla. Kao da su čekali na jutro sa oklagijom kad ćemo se oglasiti.
Ja bih stvarno razumjela da mi u roku minute više puta lupimo konstantno nečim, al desi se eto nešto lupi, pa se ne čujemo pola dana, jedino fakat da počnemo lebditi i da svežemo dijete kako nam je gospodin komšija predlagao.
A što je najgore, evo i oni se dole čuju da lupe, al meni to fakat ne smeta, isto tako neku noć mogli smo slušati Paralele u 23h navečer od njih ili utakmicu, ne moramo ni gledati tv, al nama to ne smeta, a njima sve smeta, majke mi poludit ću.
Nemojte mi samo reč da i ja lupam njima, nisam od tog posla, nego ako znate kome konkretno da se obratim, stvarno već sam na rubu živaca, ne smijem nikog zovnut ni u goste, da se ljudi istraumiraju...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Problemi sa komšijama
11.3.2011 0:23:26   
teacher75
ja bih njima lupala da vide kako jeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Problemi sa komšijama
11.3.2011 0:33:57   
bananica
uopste se ne bih obazirala na to njihovo lupanje

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Problemi sa komšijama
11.3.2011 7:13:55   
maja78 RR
Mene ovo podsjeca na seriju "Prijatelji" (friends) i njihovog komsiju koji lupa kad nema za sta, i ispostavi se jednostavno da je covjeku dosadno.

Moj savjet ti je da pocnes zivjeti svoj zivot bez obzira na komsije, eto skoro ste pa poceli letiti, postovali maksimalno pa opet isto, sto je dokazalo samo da su to dokoni i muhanati ljudi i da ce uvijek naci razlog da lupaju. Zivi normalno, nista namjerno lupati, vec samo normalan zivot, i naravno ne sputavati dijete u normalnoj igri. Kad zalupaju ili ignorisi ili malo i ti lupni cisto da znaju da si cula ali da te nije briga, vidjet ces vrlo brzo ce prestati. I na kraju, uvijek mozes zovnuti policiju za uznemiravanje licno, jer to i jeste.

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Problemi sa komšijama
11.3.2011 7:44:39   
chuci
sačekaj da te neko dobro nanervira na poslu, i po mogućnosti da budeš u pms-u i onda kad dođeš kući i zalupaju prvi put siđeš im. bićeš inspirisana da im kažeš šta ih sljeduje.

ne kontam kako nemate kućni savjet. zar nije sad po zakonu obavezno da svaki ulaz ima upravitelja i kontakt osobu-predsjednika kućnog savjeta?

ja bi njih par puta prijavila policiji za uznemiravanje. i fino kad dođe policija ti kažeš da su te uznemiravali i lupali ti u pod. pokušala si fino, ne ide, onda i ti moraš okrenuti ploču.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Problemi sa komšijama
11.3.2011 8:33:49   
veeseelaa
ja se nikom ne bi obraćala ja bi njih sama sredila!!!!!!!!!

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Problemi sa komšijama
11.3.2011 8:53:02   
Anoniman
izvini anonimna, ja cu ovako izravno...ja ne znam ko je ludji...vi ili komsije...ba sste se nasli...sadisti i mazohisti

normalno da ce covjek kad zivi u zgradi treba drzati nekog kucnog reda...ali moras zivjeti...tvoje dijete mora biti dijete...necete lebditi u tom stanu...nego ako prica s njima ne pije vode, pocni se sluziti njihovim ordjemuser posted image ...kupi fino jednu oklagiju ili metlu, pa kucaj

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Problemi sa komšijama
11.3.2011 8:59:07   
Anoniman
ili jos bolj...svaki put kad zakucaju vi zovnite policiju njimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Problemi sa komšijama
11.3.2011 9:05:32   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Hajd ja odem i ugasim mašinu,
Kaže meni MM nemoj da bi više išta palila poslije 20-21h, hajd super nećemo više ni štedit struju zbog njih.

Mahsuz smo kupili one debele tepihe da makar malo suzbijemo ev. zvukove iako sam ja alergičar, al hajde i to...
Neku noć malac nije htio spavat i u 23h zalupio vratima, mi odmah zagalamili, skočili,


user posted image user posted image
Možeš li molim objasniti ovo što sam izdvojila? Meni ovo nije normalno, ugrožavati svoje zdravlje i galamiti na dijete radi kogauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Problemi sa komšijama
11.3.2011 9:09:15   
Anoniman
Ne bi mi trebala ni metla ni oklagija, jedino ako bi im je od glavu omlatilauser posted image , ja bih fino kad god oni udare odozdo ja odozgo petom udarila, to pravo i dobro za cirkulaciju stopalauser posted image
kakav sam ja inatdžija ja bih milion puta gora bila njima namjerno, a ne lebdjela po svom vlastitom stanu.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 88
   [Obrisana poruka]
11.3.2011 9:15:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Problemi sa komšijama
11.3.2011 9:16:15   
Medić*
Anonimna ima jos takvih komsija, slucaj slican i kod nas, vec sam pisala, juce sam njezno lupala  snicle za rucak, 10 min nakon toga zvonili su na interfon, jedno vrijeme su lupali i kad se cuje mali da se igra i ne igra, sada se pritisnu na interfon ko ludaci kakvi.... kada im kazemo vi zovite policiju, oni kazu ne mi to rjesavamo na drugaciji nacin ali vidimo da je tvoj muz mirnica jedna, ne voli svadju  inace bi mi to rijesili odmah. Kada dijete trckara po stanu, igra se, smije se mi ga stopirali jedno vrijeme, sada bas me briga, neka lupaju i zvone koliko hoce jer sam im obecala automatski zvati policiju kad mi prekipi....malo su se smirili ali eto juce nakon mjesec dana ponovo se nasadili na zvono i interfon, naravno da me bas briga, kucni red postoji i pridrzavo se toga, popodne dijete spava, u 21 h takodjer spava, ako njima smeta moje smijanje i igranje sa djetetom jer buke i lupkanja, kuckanja stvarno nema onda vjerovatno nisu normalni pa me ne dotice....

< Poruku je uredio medic slatki -- 11.3.2011 9:17:37 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 90
   [Obrisana poruka]
11.3.2011 9:24:30   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Problemi sa komšijama
11.3.2011 10:21:44   
Anoniman
ne dozvoli da ti oni kontrolisu zivot  , opusti se, procitaj kucni red i prdrzavaj se koliko mozes toga  a za drugo sto njih nervira lupanje, deranje i ostalo ma nemoj obracati paznju uopste relax i sto je najvaznije nemoj dozvoliti da uvek kad oni lupne a vi se utisate  nek se malo naviknu na vas  i na vas nacin zivota   znaci da se vi derete lupate i ostalo pa takve vas moraju prihvatiti  ne obazirite se  na svako njihovo kucanje vec nastavi da se deres i lupas ne daj im da se osecaju da mogu da vas kontrolisu 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Problemi sa komšijama
11.3.2011 10:29:01   
Hanady RR
Anonimna....

otiđi u mjesnu zajednicu....
podnesi prijavu d anemate predsjednika kućnoga savjeta, da nemate upravitelja....da nemaš kome da s eobratiš za uznemiravanje i da će te natjerati da se obratiš policiji.

ja znam tebi je policija posljednja stanica u glavu i ti bi je najradije izbjegla ali draga moja...ovo je previše.....
čitam i čudom s ečudim al opet poznajući tebe kroz postove vidim d aniste konfliktni nis ekunde...to koriste dotične komšije i nad vama teror sprovode.

Ako u mjesnoj zajednici nemaju za vas mogućnost rješavanja porblema...
idi u opštinu nakon mjesve zajednice i traži sastanak sa pomoćnikom načelnika za odnose sa mjesnim zajednicama....
on će ti pomoći sigurno...jer to mu je posao.

Po zakonu o lokalnoj samoupravi i jesna zajednica i predjesnik mjesne zajendice dužni su obezbjediti normalna život svakom stanovniku...vo to sa ovim manijacima nemate ama nikako.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Problemi sa komšijama
11.3.2011 10:39:48   
ziki
Anonimna, radi svog djeteta i njegovog djetinjstva, radi tebe i tvog zdravlja, radi vaše porodice -zovi policiju, i ljudi koji žive u stmbenim zgradama su živi ljudi i imaju djecu i pričaju, lupakaju, peru se...moja sestra je imala problema sa komšijama kratili drva u stanu u 23-24 sata, bez obzira što je ona predsjednik kućnog savjeta nisu uopšte registrovali priče i fino im je zvala policiju i riješila stvar. 

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Problemi sa komšijama
11.3.2011 13:52:49   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nemojte mi samo reč da i ja lupam njima, nisam od tog posla, nego ako znate kome konkretno da se obratim, stvarno već sam na rubu živaca, ne smijem nikog zovnut ni u goste, da se ljudi istraumiraju...user posted image user posted image user posted image user posted image


Ti nisi od tog posla, ali ćeš maltretirati svoje dijete, sebe i svog muža radi komšija koji imaju problema sa sobom.

Onda fino trpi. I šuti. Kad si budala.

Izvini što ja ovo onako otvoreno.

Šta bi da da imaš novorođenče koje ima grčeve?!
Nema tog što takvo dijete može utišati.

Zato, ti drugi put kad ti pokucaju siđi njima na vrata pa ih pitaj šta je njihov problem.
AKo žele mir i tišinu, neka kupa 3 duluma zemlje u RAkovici i naprave kuću.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Problemi sa komšijama
11.3.2011 14:13:47   
salmy
Ne obracaj paznju na njihove provokacije, neka lupaju ignorisi ih.Sta se zamaras toliko zeno draga izludit ces.Zgrada je tvoja kao i njihova,prema tome imate svi ista prava.Tvoj stan,tvoja vrata,tvoj pod....tvoje djete.Sta te briga samo ih ignorisi.Vjeruj da moj user posted image svaki Boziji dan pravi lom,lupa dere se, baca....ma uzas.Ja sam se izvinula komsijama ispod( jos stariji ljudi) i zena kaze nema frke kad je user posted image u pitanju. 
Od policije i kucnog savjeta nemas nista,samo ces izgubiti vrijeme i zivce.Pokusaj ih ignorisati i sta te briga!
Oni Bogami kao da je zgrada njihova,cuj lupajuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Problemi sa komšijama
11.3.2011 14:16:44   
N_N
Anonimna, nisam ljuta na te tvoje divljake komšije koliko sam ljuta zašto ste sebi to dozvolili!!

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Problemi sa komšijama
11.3.2011 14:27:42   
mišur
Ja bih ovako uradila:
Sljedeći put kad ti počnu lupkati za neku banalnu stvar, ti siđi do njih, pokucaj na vrata i probaj kulturno i ljudski s njima razgovarati. Mislim da je to najbolje rješenje, bolje nego da kao blentavi lupkate jedni drugima, i da se tako vrtite u krug.
Ako su neke budale ili primitivci, pa ne bude moglo fino, onda im objasni da ti ne možeš tiše raditi obične kućanske poslove i slično, i da je to onda njihov problem.

Mi smo nedavno imali jednu baš ružnu situaciju.
Pošto sam bila sama kod kuće, kad sam uspavala djecu, upalim sebi tv i legnem da gledam. Tv je, naravno, bio smanjen da bih čula djecu ako se probude.
I odjednom počinje lupanje, psovanje "ti si kurva, j....m ti ovo, ono", a sve se trese kao da se namještaj baca po kući. Ja sam prvo mislila da neko gleda tv, pa sam prebacivala sve kanale na mom tv da vidim da nema neki film te sadržine user posted image Kad sam vidjela da nije to, a buka se ne smiruje, izađem na hodnik i skontam da se buka čuje od komšinice u stanu pored nas. Ona je razvedena, srednjih godina i živi sama. I tek me onda uhvatila panika, jer sam odmah pomislila da ima neku budalu, i pošto je sama, sad je idiot maltretira. I što je nagore, tako je i može ubiti, a da joj niko ne može pomoći.
Taman kad sam uzela telefon da zovem mm da ga pitam šta da radim, da zovem policiju ili da on dođe, jer radi u policiji, sve se smirilo.
Ujutro mi svi kod kuće i opet počinje...Pošto sam mm pričala šta se desilo, i čak pomislila da sam sve umislila, da je možda ipak bio tv, izađe on na hodnik i stane pred njena vrata, i vidi da nismo ludi.
Odmah smo zvali policiju, jer nisam ja dala da se mm miješa. Policija došla, komšinica izašla, kaže da je slušala radio. user posted image user posted image user posted image
Šta će jadni policajci joj rekli da smanji radio user posted image user posted image
pošto je mm pričao sa njima, kažu da nije imala masnica po licu, u stan nisu ulazili.
Nisam je srela poslije toga, pa ne znam hoće li nešto komentarisati, jer je vidjela da mm priča sa policijom, ali baš me i briga.
Reći ću joj što i mislim, da se ne bih mogla praviti luda u takvim situacijama, i razmišljati hoće li ona izvući živu glavu. I da bih ponovo zvala policiju! Još mi samo treba da nekog nosim na savjesti !
Tako da mi ispadosmo oboje budale i ludi, kao da ne znamo razlikovati  radio ili tv, od realnog lupanja i udaranja user posted image



(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Problemi sa komšijama
11.3.2011 14:38:17   
emma.L
E onaj čiko što ga spomenuh u prethodnom postu user posted image , naletio je na MM-a user posted image .
Kod renoviranja MM rekao majstoru da gasi mašine u 2 sata i radi ako može nešto bez buke, a ako ne da se nastavlja sutradan. Onda razgovarao sa predsjednikom KS-a i ovaj rekao da samo pazimo da ne bude između 3 i 5 i baš rano ujutro. Meni je to od 3 do 5 malo i mislim da bi trebalo biti od 2, ali naravno da nam je dobro došlo. Elem tu satnicu saznamo predzadnji dan , a zadnji dan se dogodi incident. Ovaj deda je i prije navraćao i govorio radnicima da kad cigo masla ima i m*** maže, da šta imamo renovirati nov stan (nikad nas očima vidio prije toga nije), da on hoće mir itd. MM rekao čovjeku "daj mu slobodno broj neka me nazove". I par dana ništa ali taj zadnji dan dođe i uz mašine za rezanje zida MM čuje kako neko lupa u naša nova vrata user posted image . Otvori, a ovaj štakom štema u vrata jer hoće mir. Bilo je 20 do 3. I fino mu MM kaže (zadesio se slučajno tu) da će imati posla s policijom ako se samo još jednom približi vratima. Ako ima problem neka slobodno i on zove policiju, ali na prilazak nek i ne pomišlja nikada više. I tu krene priča: Ja ću biti dobar komšija, ja sam star, bolestan, sam, navikao na mir, vidjet ćete neće biti nikakvih problema više, bla bla.
Dakle, ili pokažite zube ili normalno živite život, a ne tako. Meni je to krajnje neodgovorno prema vašem djetetu, mislim da nije u redu da ne može potrčati, vrisnuti ili zaplakati. Nije mi u redu ni ugrožavati svoje zdravlje zbog budala. A prvi put kad bi mi kucali u noći i probudili me, zvala bih policiju sigurno. Ni ja nisam konfliktna osoba (za razliku od MM-a koji ima rješenje za sve user posted image ) i ne bih im lupala niti se išla svađati, ali bih sigurno išla nekim putem da riješim problem.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Problemi sa komšijama
11.3.2011 14:51:59   
Nedi
Ni mm ni ja sebe nikako nebi mogli dovesti u situaciju da nam komšija pravi red i raspored u našem životu. A tek da smorujem dijete koje ništa ni ne radiuser posted image . De ti meni adresu da ti ja to riješim na svoj načinuser posted image sigurno ti nikad više neće zakuckati

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *