|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi sa komšijama
8.9.2011 23:27:53   
zeze
Samo da kazem nase komsije su stigle, sad ce da bude vriske user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Problemi sa komšijama
9.9.2011 8:18:23   
Anoniman
zeze kako preživi noć? Ili još bolje pitanje, jesu ti žive komšije?

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zeze)
  Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Problemi sa komšijama
9.9.2011 8:47:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hatepsut

Vratila bi istom mjerom user posted image Ne mora bit keks,ja bi nju oponasala i to uz sami zid user posted image

Ali na zalost i moji imaju problem s komsijama.Radi se o sljedecem,u mjesto nadomak grada moj otac posjeduje zemlju (tu 3 njegova brata imaju kucu) i sad tik iznad njih (samo ih obala od nekih 1m djeli) komsija napravio farmu koka nosilja.Kad je on odlucio pokrenuti biznis objasnio je kako mu je potrebno da djecu skoluje...i naravno pristali su moji kao 500koka.Taj komsija osim sto je djecu iskolovao valda mu se i pare osladile,sad ima oko 1500 koka,prosto se nemoze sjedit ni mi kad odemo gore niti amidje.smrdi za medalju,ventilacija je okrenuta prema nasem imanju,ma uzas!Prijavljivali ga kantonalnoj inspekciji ,dosla gospodja inspektorka i napisala "koke su zdrave" niko nije pominjao zdravlje koka nego ne podnosljiv smrad okolo.Opet na zalost taj komsija ima brata na "funkciji",snahu...tako da se sve prijave "guraju" pod tepih!Kome se obratit dalje ???Hvala unaprijed !



Ja ne znam kako kod vas glasi zakon ali to se ne bi smjelo raditi gdje ima stanovnika,  zznam da ovdje  farma mora da bude udaljena x prostora tako da ne skodi ljudima,a sad  jel taj tvoj komsija ima obezbjedjenu farmu,mislim,sa karantenom,sa svim potrebnim za uzgoj i odrzavanje koka........Pokusaj naci sta kaze zakon za to,pa zali te se ,ja znam kako to smrdi uhh, svaka cas_t kokama ali ipak treba gas maska

< Poruku je uredio MarinaDK -- 9.9.2011 8:48:44 >

(odgovor članu hatepsut)
  Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Problemi sa komšijama
9.9.2011 8:51:45   
Anoniman
Ja znam da ce mi neke zavidjeti ali ovi moji somalijci u ulazu do mene su dobili nogu, drasticna razlika, mir po danu,mir po noci,ne ulazi mi onaj smrdljivi miris u stan, ne klepecu tanjiri i serpe po citavu noc,nemam smeca u basti....mir tisina ,rahat smo od ponedeljkauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Problemi sa komšijama
9.9.2011 11:16:58   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Vratila bi istom mjerom user posted image Ne mora bit keks,ja bi nju oponasala i to uz sami zid user posted image

Ali na zalost i moji imaju problem s komsijama.Radi se o sljedecem,u mjesto nadomak grada moj otac posjeduje zemlju (tu 3 njegova brata imaju kucu) i sad tik iznad njih (samo ih obala od nekih 1m djeli) komsija napravio farmu koka nosilja.Kad je on odlucio pokrenuti biznis objasnio je kako mu je potrebno da djecu skoluje...i naravno pristali su moji kao 500koka.Taj komsija osim sto je djecu iskolovao valda mu se i pare osladile,sad ima oko 1500 koka,prosto se nemoze sjedit ni mi kad odemo gore niti amidje.smrdi za medalju,ventilacija je okrenuta prema nasem imanju,ma uzas!Prijavljivali ga kantonalnoj inspekciji ,dosla gospodja inspektorka i napisala "koke su zdrave" niko nije pominjao zdravlje koka nego ne podnosljiv smrad okolo.Opet na zalost taj komsija ima brata na "funkciji",snahu...tako da se sve prijave "guraju" pod tepih!Kome se obratit dalje ???Hvala unaprijed !



Ja ne znam kako kod vas glasi zakon ali to se ne bi smjelo raditi gdje ima stanovnika,  zznam da ovdje  farma mora da bude udaljena x prostora tako da ne skodi ljudima,a sad  jel taj tvoj komsija ima obezbjedjenu farmu,mislim,sa karantenom,sa svim potrebnim za uzgoj i odrzavanje koka........Pokusaj naci sta kaze zakon za to,pa zali te se ,ja znam kako to smrdi uhh, svaka cas_t kokama ali ipak treba gas maska


provjerila sam, kantonalna inspekcija za zaštitu okoliša i poljoprivredna inspekcija su zadužene za ovaj problem (oni se nalaze ispod RTV-a na Alipašinu)
Potrebno je imati ime i prezime uzgojivača peradi hahah i poslati inspekciji dopis sa potražnjom izlaska na terenu, utvrđivanja stanja odnosno nepravilnosti



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Problemi sa komšijama
9.9.2011 16:28:07   
Amam
IZVORNA PORUKA: ena0002

Ovdje jedino problem ako ti plocie popucaju....mislim ljudi moraju raditi a masina ne moze da busi a da se ne cuje....jedino da ste sa njima razgovarali da na tom djelu gdje granice sa vama to lakse odrade......mi smo nedavno nesto radili masinom i postojala je opasnost da komsiji popucaju plocice ali nam je majstor to odradio laganini pa je proslo bez problema....ali bez buke nije user posted image .....strpi se jos malo, proce...pa zamisli da ti renoviras stan i da ti dodje komsija i kaze smeta mi buka

Sve ja to znam,ali ta ploca se oslanja na moj zid i to negdje na sredine,znaci nije u razini moje ploce i onda to strasno vibrira a radno vrijeme im je od 7h pa nekad i do 20h user posted image .

I sve bi to super bilo da je masina,nego to lupaju ljudi rucno,znaci onom velikom macolom koje je sama teska cca 15 kg i to onda ide sve puno sporije,a ne rade masinom jer je to puno skuplje,ali i brze .


_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Problemi sa komšijama
9.9.2011 21:27:31   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Ja znam da ce mi neke zavidjeti ali ovi moji somalijci u ulazu do mene su dobili nogu, drasticna razlika, mir po danu,mir po noci,ne ulazi mi onaj smrdljivi miris u stan, ne klepecu tanjiri i serpe po citavu noc,nemam smeca u basti....mir tisina ,rahat smo od ponedeljkauser posted image user posted image


Joj ja ti bas zavidim. Kod mene nisu samo jedne komsije kod mene je cijeli kvrat sve su iz Somalije, Curasao i tih tamo zemalja. Respekta nikakvog nemaju dreka i vriska do jutarnjih sati, jos mi zivimo na cosku pa smo kao na izlogu. PA kad igraju fudbal ispod nasih prozora i lupaju loptom u zid kao u mozak da ti udaraju i fino sjedis pokusas da ne mislis na njih a ono gruh lopta u staklo samo ti se krv sledi. Ja se samo pitam kako su nasi prozori do sad izdrzali da nisu popucali.
Mi smo kupili stan i nema jos tri godine da smo u njemu, ali vec trazimo drugi, jer se ovdje vise ne moze izdrzati.user posted image
Imam osjecaj da zivim u Africi, a ne u Holandiji.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Problemi sa komšijama
9.9.2011 21:47:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dzeni_nl

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Ja znam da ce mi neke zavidjeti ali ovi moji somalijci u ulazu do mene su dobili nogu, drasticna razlika, mir po danu,mir po noci,ne ulazi mi onaj smrdljivi miris u stan, ne klepecu tanjiri i serpe po citavu noc,nemam smeca u basti....mir tisina ,rahat smo od ponedeljkauser posted image user posted image


Joj ja ti bas zavidim. Kod mene nisu samo jedne komsije kod mene je cijeli kvrat sve su iz Somalije, Curasao i tih tamo zemalja. Respekta nikakvog nemaju dreka i vriska do jutarnjih sati, jos mi zivimo na cosku pa smo kao na izlogu. PA kad igraju fudbal ispod nasih prozora i lupaju loptom u zid kao u mozak da ti udaraju i fino sjedis pokusas da ne mislis na njih a ono gruh lopta u staklo samo ti se krv sledi. Ja se samo pitam kako su nasi prozori do sad izdrzali da nisu popucali.
Mi smo kupili stan i nema jos tri godine da smo u njemu, ali vec trazimo drugi, jer se ovdje vise ne moze izdrzati.user posted image
Imam osjecaj da zivim u Africi, a ne u Holandiji.



Od svih nacija  koje zive u ovoj drzavi somalijci su Boze sacuvaj...Stvarno narod nidze veze,ovi do mene su zivjeli u dvosobnom stanu a njih 15 komada,ona mater ni sama ne zna koliko djece ima,vazda goli, musavi, pelene im se do koljena otegle...Ta je pocitavu noc premjestala tanjre , zvrka je stoji...Odkad su doselili nikad nisam dozivjela da je  kod njih mir...Nedavno ih je murija sahvatala ovdje na mom parkinu,vozio 7 djece na zadnjem sjedistu ,nijedno svezano nije,prozori svi sirom otvoreni,a on ko  Sumaher vozi...Odmorila sam se za ovih nekoliko dana i hb jedina familija sonalijaca u zgradi

(odgovor članu dzeni_nl)
  Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Problemi sa komšijama
12.9.2011 13:16:44   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Vratila bi istom mjerom user posted image Ne mora bit keks,ja bi nju oponasala i to uz sami zid user posted image

Ali na zalost i moji imaju problem s komsijama.Radi se o sljedecem,u mjesto nadomak grada moj otac posjeduje zemlju (tu 3 njegova brata imaju kucu) i sad tik iznad njih (samo ih obala od nekih 1m djeli) komsija napravio farmu koka nosilja.Kad je on odlucio pokrenuti biznis objasnio je kako mu je potrebno da djecu skoluje...i naravno pristali su moji kao 500koka.Taj komsija osim sto je djecu iskolovao valda mu se i pare osladile,sad ima oko 1500 koka,prosto se nemoze sjedit ni mi kad odemo gore niti amidje.smrdi za medalju,ventilacija je okrenuta prema nasem imanju,ma uzas!Prijavljivali ga kantonalnoj inspekciji ,dosla gospodja inspektorka i napisala "koke su zdrave" niko nije pominjao zdravlje koka nego ne podnosljiv smrad okolo.Opet na zalost taj komsija ima brata na "funkciji",snahu...tako da se sve prijave "guraju" pod tepih!Kome se obratit dalje ???Hvala unaprijed !



Ja ne znam kako kod vas glasi zakon ali to se ne bi smjelo raditi gdje ima stanovnika,  zznam da ovdje  farma mora da bude udaljena x prostora tako da ne skodi ljudima,a sad  jel taj tvoj komsija ima obezbjedjenu farmu,mislim,sa karantenom,sa svim potrebnim za uzgoj i odrzavanje koka........Pokusaj naci sta kaze zakon za to,pa zali te se ,ja znam kako to smrdi uhh, svaka cas_t kokama ali ipak treba gas maska


provjerila sam, kantonalna inspekcija za zaštitu okoliša i poljoprivredna inspekcija su zadužene za ovaj problem (oni se nalaze ispod RTV-a na Alipašinu)
Potrebno je imati ime i prezime uzgojivača peradi hahah i poslati inspekciji dopis sa potražnjom izlaska na terenu, utvrđivanja stanja odnosno nepravilnosti





Marina,na zalost, nekad se znalo kod nas "ko pije ko placa",to vise nije tako.Ima ko zna koliko prijava,a iste se samo gurnu pod tepih !

Vesela,HVALA puno,budem obavjestila svoje !

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Problemi sa komšijama
12.9.2011 13:49:21   
Rabi
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Drage žene treba mi savjet, napisala sam post, ali mi ode konekcija, pa ću kratko.
Ljetos smo se preselili i sve je djelovalo ok, međutim komšija ispod nas se žalio jednu noć kada smo se vratili s puta i malac nije htio spavati, te se igrao igračkama, koje su naravno par puta ispale, bilo je oko 22h, da mu smeta i da nema mira od nas.
Mene bilo jako stid, jer nisam imala pojma da se išta čuje i izvinjavala sam se. Sutra opet otišla da se izvinem i objasnila da malac uzima crijevo od usisivača i kao usisava i sl. stvari. Otada sve smo u kući prilagodili da se takve stvari ne dešavaju, svezali sve odjeljke u kuhinji da ne može vaditi suđe, plastični poličar sa kuhinjskim potrepštinama digli na radnu površinu, poličar za cipele digli na cipelar, dijete više ne gura guralicu igra se sa samo po jednom igračkom, jer nam je tako lakše kontrolisati da ništa ne baca, al dijete ko dijete...
Dira ladice, zalupi vratima, ne mogu ga uvijk stići.
Osim toga imali smo praaaavo puno problema sa zubićima i budio se u svaka doba noći, mi smo mu dopuštali da se igra, da mu se malo pažnja skrene sa bolova, ali i to je smetalo.
Jednu noć je sam istresao kutiju sa lego kockicama u 23 h i odmah su nas opomenuli kucanjem oklagijom, ja odmah sutra poslije posla otišla da se izvinem.
Ali danas dok smo ručali za stolom u kuhinji, bebac je zalupio vratima, a onda pogurao stolicu i mi smo odmah skočili da ga kritikujemo i u tren oka on je to sa stolicom ponovio, zaškripalo je i već u slijedećoj minuti je zazvonilo - hajd javim vam se ponovo

Vidim da je ovo vec davno napisano ali kad procitah ovo boldiranouser posted image Pa to su stari ljudi koji nemaju sta drugo da rade  nego da kritikuju! Oni samo znaci cekaju da nesto lupi kako bi oni vas opomenuli!!!  o ovakvoj situaciji ja bih ih poslala u p.m....ma koliko god da su stari!
I treba da UGADAS svome djetetu, a ne tim bolesnim starcima ispod!!!!!!!!!!!!


< Poruku je uredio Rabi -- 12.9.2011 13:50:03 >


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Problemi sa komšijama
12.9.2011 14:24:30   
zeze
IZVORNA PORUKA: Fortuna

zeze kako preživi noć? Ili još bolje pitanje, jesu ti žive komšije?

user posted image user posted image user posted image


Mi ok user posted image , ali su zato oni imali budjenje rano ujutru uz orkestar "Naida" user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 161
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *