|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Omeksivac za bebe
14.1.2010 9:10:38   
bebacha
cime natopisuser posted image user posted image user posted image user posted image jel pervolom.joj jesam plavusa.nikad ti ja nisam koristila te tecne deterdzente pa se ne kontamuser posted image user posted image user posted image al planiram za bebicu koristit

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Omeksivac za bebe
14.1.2010 9:13:31   
bebacha
jel koristi neko prasak i omeksivac iz Dm-a.vidjela sam da i oni imaju te sensizitiv al neznam kakvi su

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Omeksivac za bebe
14.1.2010 9:15:27   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: new mama




IZVORNA PORUKA: lirio

mi od rođenja koristimo chicco bijeli omekšivač...prezadovoljni smo i mirisom i mekoćom rublja a i bebici ne smeta iako ima atop. dermatitis...kupujemo ga u DM-u ali ga trenutno nemaju na stanju...sreća pa sam uzela nekoliko flaša...

                                    user posted image




Ja isto koristim ovaj omeksivac za Ajninu garderobicu,a kupovala sam u DM-u,ali juce gledam nema ga trenutnouser posted image


Pokusaj u chiccu ja sam nedavno kupila mada i tamo jedno vrijeme nije bilo ....

i mi koristimo ovaj omeksivac a ako njega nema onda uopste i ne koristim omeksivac jer je moja curica osjetljiva na to. koristim obicni ariel ili persil sensitiv bez omeksivaca za svu odjecu jer ne mogu njeno vjecno odvajati a na svaki tekuci det. ona je dobivala neku rekaciju. Ima neku vrstu dermatitisa ili suhe i osjetljive koze pa se ne cu s tim jos igrati.  a i navikla sma se na ovaj chiccov omeksivac i na njegov miris pa koristim i na svojoj odjeci :)



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Omeksivac za bebe
14.1.2010 9:24:01   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: bebacha

cime natopisuser posted image user posted image user posted image user posted image jel pervolom.joj jesam plavusa.nikad ti ja nisam koristila te tecne deterdzente pa se ne kontamuser posted image user posted image user posted image al planiram za bebicu koristit


Yes, Yes... user posted image
A nisam taj iz dm-a jos uzimala.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Omeksivac za bebe
2.2.2010 14:59:06   
Mya_81 RR
Omekšivač rijetko koristim i kad je naš veš u pitanju tako da ga za bebinu odjeću ne planiram koristiti, a perem sa Persil sensitive i ne ispirem dva puta...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Omeksivac za bebe
2.2.2010 15:01:04   
marinčii
ja isto ne koristim omekšivač pošto nam je tako preporučio pedijatar a i mm je alergičan tako da nam ne dolazi u obzir

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Omeksivac za bebe
4.2.2010 11:54:08   
delly
prvih 40 dana sam koristila prasak neutral antialergijski bez mirisa a takav i omeksivac . sada koristim djecji prasak sa mirisom i omeksivac sa mirisom orhidee i vanilije i lijepo mi mirisi robica a maloj nije nistauser posted image

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Omeksivac za bebe
29.6.2010 8:53:52   
Anidae
Drage zenice... Ja sam sad u nedoumici... Naime, i sama sam jednom prilikom od Lenora dobila osip, kada sam obukla majicu (cistu) kod rodice jer je pregrijalo napolju, a jednom prilikom takodje, kad je mama promijenila omeksivac osula sam se sva, neznam koja je vrste bio al obicno mi se to desi na one cvjetne mirise, zato ja koristim cokoladu i vaniliju user posted image Uglavnom, kod nas ovdje u Tuzli je voda uzas, tzv. tvrda voda, masina pocinje da skripi ako se opere samo 2-3 puta bez calgona tako da je pitanje kakva ce mi bebina odjeca biti bez omeksivaca, a naravno, i sama sam protivnik koristenja istih... Medjutim, moj muz stvarno nije osjetljiva osoba ali par puta sam znala oprait neke stvari samo deterdzentom i ispeglati i on mi se zalio kako ga zuljaju majce, nesto ga grebu i sl... Mogu tek onda misliti kako bi bilo maloj bebi kojoj uz to sve jos planiram koristiti i platnene pelene... Sta mi savjetujete? Jesu li ti djeciji omeksivaci ista drukciji od ovih "za odrasle"? 

_____________________________

Mama i tata ocekuju svoga djecaka polovinom avgusta...
Prezivjeli smo sve i svasta i dogurali do 8.-og mjeseca :)

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Omeksivac za bebe
29.6.2010 9:25:17   
Medić*
mi nikada nismo uzimali omiksivac za bebe, koristimo Silan od pocetka i deterdzent Ariel samo za bijeli ves a Duel djurdjevak za sareni,  nismo imali problema nikako, u pocetku smo bebin ves po dva puta ispirali i prali posebno, u zadnje vrijeme ispiramo samo jednom i sa bebinim vesom ubacimo neke nase osjetljive stvarcice. Ja takodjer imam problem kad odem svojima znam se osuti cim se prvi put okupam, isti omeksivac koriste ali valjda je voda drugacija, par puta dok mi se koza ne navikne i onda nista.  

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anidae)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Omeksivac za bebe
29.6.2010 10:06:58   
Anidae
Da, ocito zavisi kako cija koza sta podnosi... I ja i muz imamo njeznu kozu i te nam promjene nikako ne odgovaraju a ja licno podnosim vodu bilo gdje bolje nego ovu gradsku tuzlansku... U vikendici sam se prala bunarskom vodom a koza cista ko sunce a ova ovdje tacno kosto kazes cim se okupam koza haos, hiljadu tackica... A rekoh vec ves nekad zna biti grub i sa omeksivacem a vodim racuna da se ne presusi na suncu i to, nafajtam ako treba prije peglanja... user posted image Brine me bebina odjeca jer njhiova je koza kao svila... 

_____________________________

Mama i tata ocekuju svoga djecaka polovinom avgusta...
Prezivjeli smo sve i svasta i dogurali do 8.-og mjeseca :)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Omeksivac za bebe
21.4.2017 1:05:42   
Pozitivica
????? Zasto odjecu svojih beba punite hemikalijama??? Znate li da je potrebno oko 70 pranja da nakon JEDNOG koristenja hemikalije potpuno nestanu (ovo vazi i za one lafo sensitive!) Dokazano je da omeksivac u kombinaciji sa hemikalijama u madracu (osim ako vam dijete ne spava na drvenoj dasci - hemikalije su tu!) moze uzrokovati Iznenadnu smrt novorodjenceta (SIDS). Stvarno vas ne razumijem, zasto bebe izlazete opasnosti - da bi vama njihova odjeca mirisala i bila meksa pod kozom??? Povecavate i rizik dermatitisa i ekcema i psorijaze u kasnijim godinama, zasto???


(odgovor članu Anidae)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Omeksivac za bebe
21.4.2017 8:12:26   
Visnja RR
Koristila sam sam bebeći omekšivač...da sam ove pameti ne bih... na sreću nikakvih reakcija na njega nismo imali...
ne bih ga nikad preporučila pogotovo bebama koje već imaju neki problemčić s kožom

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Pozitivica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Omeksivac za bebe
21.4.2017 11:49:44   
Pozitivica
Ma tesko je znati, jos ovi na pakovanje bebu stave,tako bezazleno produkt izgleda, kome bi palo napamet da je najjaca hemikalija u nasim kucama...user posted image Djeluje bezopasno, pa kao da ne bude tvrdo bebici (kako su bebe u ratu, pitam se ;) ) pa onda "svi drugi stavljaju", nije uopste cudo da ljudi stavljaju... ALi kako procitah tacno mi doslo da podijelim s drugima, kod nas ljudi ne znaju puno o tom, ne daj boze da se necijem djetetu nesto desi..


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 63
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *