|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 13:00:15   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Galicia

I opet se ismijavate nacinu zivota drugacijih od sebe. Vidim tolerancija na nivou.
Sram i stid da vas bude. Gdje su vasi roditelji pogrijesili u odgoju vas mahalusa.
Stid i sram da vas bude.

ja se vala vicu nasmijala jesam i smješan pa sad me linčujte...
e čuj sad ja zbog nastalog vica nesmijem da se nasmijem...smejšno majkemi...smješnije od vica... i došla sam opet da ga porčitam da se smijem.user posted image

Šta je problem galicija, milion viceva o plavučava, romima, muji, fati, drotu, bosanscu, crnogorcu....svi smješni padamo od šege. nisma ja izmislila te viceve i ne smatram niti jednu od navedneih nekom podređenom vrstom al brate kad je smješno sročen smješno je.



evo smješno mi je i dalje...tvoj način komunikacije nije pomogao da mi manje smješan bude vic...vic je vic vazda bio i ostao.

a svoj stav o istom sam već iznjela prije....

Molim boga da me ne zadesi da mi djeca budu homoseksualci ali ako budu izabrali su i šta ja da radim, ja se svoje krvi ne odričem pa makar i ubistvo da počini što je strašnije od toga biti homoseksualac u mojoj glavi.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 376
   [Obrisana poruka]
19.1.2011 13:16:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 13:16:59   
emi7908
Ti si Hanady rođeni govornik.... user posted image  Što volim da čitam ovo što pišete. Voljela bi i prokomentarisati ali nemam vremena...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 13:20:10   
martajay
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image user posted image user posted image  pa sad user posted image user posted image user posted image   za pravog ljubavnika spol nije bitanuser posted image user posted image


slazem se sasvim user posted image
ionako mozemo da biramo samo izmedju 2 spola, pa zar se treba ogranicavati samo na jedan?!



_____________________________

7.4.2009.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 13:20:21   
halokiti
Bez obzira koliko se nauka predomišljala glede tretiranja homoseksualizma, za mene je to poremećaj i nešto neprirodno. Nemam ništa protiv da svaka svjesna, zrela osoba bira kako će živjeti svoj život, sa kim će spavati ali djecu im ne bih dozvolila da usvajaju. Djeca u toku rasta i razvoja trebaju nekogo na koga će se ugledati, ko će ih usmjeravati, a u takvim brakovima imaju velike šanse da i sami budu homo. U najmanju ruku će biti zbunjena i iszgubljena upoređujući uloge u svojoj porodici i okolini. sve bih uradila da djeci to prikažem kao poremeća i neprirodnost a da  jednom, ne dao Bog, dođu i kažu da su zaljublejena u nekog istog spola, i još uvijek bi se ptrudila da nađem način da im pomignem, ako ne bih uspjela...moja vrata bi im bila zatvorena.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 13:25:14   
veeseelaa
svašta halokiti, meni to ne bi bio crnjak, naravno voljela bi da mi dijete privlače osobe drugog spola al u suprotnom opet bi imala moju podršku
.... ima mnogo čudnijih stvari od homoseksualizma pa roditelji opraštaju djeci

martajay user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu halokiti)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 13:25:32   
Hanady RR
helokity dobro doša a vali nisi morala odmah na ovu temu prvu ima boljih stavrno na RR...il jesiuser posted image

sve ti lijepo napisa...al kako misliš zatvoriti vrata koja nisu samo tvoja svome djetetu...to dijete ima pravo na ta vrata i za tvog života i nakon njega. Ako ga se odrekneš radi nečega tako bizarnog kao što je potreba za ljubavi u obliku koji njega čini sretnim miasliš da si bolji roditelj od onoga koji vrata ne zatvara nego svoje djete smatra svojim od nastanka do smrtiuser posted image

eh vala ..



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu halokiti)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 13:26:55   
Niobe
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Niobe

Još jedna činjenica vezana za temu;
- 99% homoseksualaca je odgojeno u heteroseksualnim brakovima.

Dakle homoseksualci u odgoju ne mogu ''''''''pogriješiti'''''''' više od svojih hetero roditelja.



Dakle, tvoj zaključak je da je neko homic, zato sto je roditelj ili oba, negdje ''''zakazao'''' ili ''''pogrješio''''?

I naravno da je nastao/odgajan u heteroseksualnom braku/paru, ipak je to jedini način da se širi potomstvo.



Navodnici.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 13:29:30   
halokiti
hvala na dobrodošlici. Ma nisam morala na ovu temu odmah ali mi ovo sa desne strane gdje izbacuje aktuelne teme izbacilo ovu i ja dođohuser posted image

Hanadi, ma, nisam ja rekla ništa za druge roditelje, nisti sam razmišljala o tome, niti upoređivala roditeljsku ljubav, samo sam iznijela svoj stav koji ne mora biiti isti kao tvoj

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 13:36:54   
Hanady RR
Eh onda je sve u redu....

nisi mislila na mene izvini ja reko gdje ja napisah oprostila bih pa ti uleti da mi kažeš kako pogrešno mislimuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu halokiti)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 13:37:41   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: halokiti

...sve bih uradila da djeci to prikažem kao poremeća i neprirodnost a da  jednom, ne dao Bog, dođu i kažu da su zaljublejena u nekog istog spola, i još uvijek bi se ptrudila da nađem način da im pomignem, ako ne bih uspjela...moja vrata bi im bila zatvorena.


Poštujem - to je tvoje mišljenje, ali ja tebe ne bih voljela imati za roditelja.
Kako bi se majka osjećala, i pri tome mislim na majke koji razmišljaju kao helokiti, da joj njeno dijete kaže da ne želi nikada više u životu da je vidi?user posted image


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu halokiti)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 13:43:48   
Anoniman
Iako sam pristalica one "nikad ne reci nikad", u jednom ovo ne vrijedi, a to je NIKAD se ne bih mogla svoje dece odreci.

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 13:44:41   
veeseelaa
e pa nemojte sad biti grube, vjerujem da halokiti je navedeno napisala ne razmišljajući duboko o ovoj temi i o tome šta bi bilo kad bi bilo....
znam neke roditelje koji su bili protivnici da im kći rodi vanbračno dijete, to je bila priča izbacili bi je i bla bla a kad im se to desilo sad su ludi za unukicom
Tako da čovjek nikad nezna dok se ne nadje u toj situaciji

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 13:44:58   
halokiti
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: halokiti

...sve bih uradila da djeci to prikažem kao poremeća i neprirodnost a da  jednom, ne dao Bog, dođu i kažu da su zaljublejena u nekog istog spola, i još uvijek bi se ptrudila da nađem način da im pomignem, ako ne bih uspjela...moja vrata bi im bila zatvorena.


Poštujem - to je tvoje mišljenje, ali ja tebe ne bih voljela imati za roditelja.
Kako bi se majka osjećala, i pri tome mislim na majke koji razmišljaju kao helokiti, da joj njeno dijete kaže da ne želi nikada više u životu da je vidi?user posted image






draga, kažeš poštuješ moje mišljenje a ipak si našla za shodno da raspravljaš o njemu i da ga preispituješ. Onaj ko je otvorio temu želio je da čuje različita mišljenja, i svoje sam iznijela. Ako ga poštuješ kako kažeš onda nećeš ni nastojati da mi kažeš kako je pogrešno za razliku od tvoga, i da ocjenjuješ nečije majčinstvo. Svašta čovjek ne može ni izreći svoj stav da se ne jave neki koji će ga obavezno uvjeravati da je neispravno i sablažnjavati se nad njim.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 13:48:26   
Blue rose RR
Imam pravo da preispitujem i da bivam preispitana - jer sam i dijete i majka.
I mogla sam se naći, i mogu se naći u ovoj poziciji, majke djeteta koje odluči otići "tim putem".

A ostaviti post ne znači samo naići na odobravanje.

Ja poštujem tvoj stav, pa poštuj i ti moj.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu halokiti)
Neposredna veza do poruke: 390
   [Obrisana poruka]
19.1.2011 14:02:21   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 14:06:13   
veeseelaa
Ali mislim da je homoseksualizam poremećaj koji proizilazi iz psihičkih i/ili fizičkih trauma iz djetinstva, pa ću se ito tako truditi da moje dijete bude odgajano u zdravoj sredini, da ga zaštitim i uputim na pravi put.


ah joj neeee, ne mislim da to ima veze s ovim, pa onda bi sva djeca iz obitelji s poremećenim odnosima imala šansu  postati gej
ima divnih obitelji a jedno od djece im gej, drugo nije...
ja mislim da se ljudi rode s tim, kao što mi obraćamo pozornost na drugi spol njih uzbudjuje isti...

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 392
   [Obrisana poruka]
19.1.2011 14:08:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 393
   [Obrisana poruka]
19.1.2011 14:09:36   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 14:10:35   
veeseelaa
to se možda potrefilo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 14:21:00   
veeseelaa
ja sam negdje čitala da su stručnjaci ustanovili da se homoseksualizam može liječi ako je osoba svjesna svoje bolesti i želi promijeniti orijentaciju user posted image user posted image
postoje razna  mišljenja o ovome, neki vele da je homoseksualizam urodjen a neki da se stiče
Ja mislim da ima i jednog i drugog.... al uglavnom mislim da te osobe od malena imaju sklonosti ka istom spolu ... prije onda urodjen, e sad da ima onih koji experimentiraju pa postanu gej (odluce se) ima vjerovatno

< Poruku je uredio veeseelaa -- 19.1.2011 14:22:55 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 14:23:50   
veeseelaa
hahahah konfuzan mi je ovaj post

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 14:32:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: halokiti

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: halokiti

...sve bih uradila da djeci to prikažem kao poremeća i neprirodnost a da  jednom, ne dao Bog, dođu i kažu da su zaljublejena u nekog istog spola, i još uvijek bi se ptrudila da nađem način da im pomignem, ako ne bih uspjela...moja vrata bi im bila zatvorena.


Poštujem - to je tvoje mišljenje, ali ja tebe ne bih voljela imati za roditelja.
Kako bi se majka osjećala, i pri tome mislim na majke koji razmišljaju kao helokiti, da joj njeno dijete kaže da ne želi nikada više u životu da je vidi?user posted image






draga, kažeš poštuješ moje mišljenje a ipak si našla za shodno da raspravljaš o njemu i da ga preispituješ. Onaj ko je otvorio temu želio je da čuje različita mišljenja, i svoje sam iznijela. Ako ga poštuješ kako kažeš onda nećeš ni nastojati da mi kažeš kako je pogrešno za razliku od tvoga, i da ocjenjuješ nečije majčinstvo. Svašta čovjek ne može ni izreći svoj stav da se ne jave neki koji će ga obavezno uvjeravati da je neispravno i sablažnjavati se nad njim.

ubi me...al ja tvoje misljenje ne mogu da postujemuser posted image
...bolesno

(odgovor članu halokiti)
  Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 14:39:32   
leli§
IZVORNA PORUKA: halokiti

hvala na dobrodošlici. Ma nisam morala na ovu temu odmah ali mi ovo sa desne strane gdje izbacuje aktuelne teme izbacilo ovu i ja dođohuser posted image



"djes' maco"---dobro dosla na RR user posted image  


------

bas je lijepo procitati neke postove pa da se uvjerim da se nisam zeznula kad napisah onaj post o stanovistu odredjene forumasice...sad mi pravo krivo sto ga je ili Amelaa ili Bebe izbrisale (ne prozivam da se zalim s razlogom je izbrisan---da ne bude zabune)... bas bih ga voljela jos jednom procitati user posted image  u momentu se zamislih da li se ogrijesih ali mes'cini da nisamuser posted image





_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu halokiti)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 15:26:15   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Imam pravo da preispitujem i da bivam preispitana - jer sam i dijete i majka.
I mogla sam se naći, i mogu se naći u ovoj poziciji, majke djeteta koje odluči otići "tim putem".

A ostaviti post ne znači samo naići na odobravanje.


Ja poštujem tvoj stav, pa poštuj i ti moj.



Ona nije ni tražila odobravanje niti mišljenje, niti je upirala prstom u nekoga u osuđivala ga. Sve dok tako piše meni je OK i ne mislim je kritkovati, eh to znači poštovati nečije mišljinje. "Ne diraj me ne diram te".

Ne sviđa mi se kako imamo stav prema novim forumašicama, prvo joj zaželimo dobrodošlicu pa joj onda "šuknemo" jer mi smo "uvijek upravu, mi smo na forumu dugo", a forumašica je samo iznijela svoj stav a da nikog nije osudila, tačnije ničije mišljenje na forumu...
Ne kontam ovu politiku "poštujem te ali imaš bolesno mišljenje bal bla...."
Po meni je poštujem tvoje mišljenje, ovo je moje... a da je pri tome ne uvrijedim.



_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *