|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 15:39:24   
Blue rose RR
Gdje ja rekoh bilo šta da je karakterišem kao "novu" ili "staru" forumašicu?
Bilesi i ne gledam datum učlanjenja, jer ga ne smatram za bitnim.

Nove forumašice, trebaju da traže (ako to žele) svoje mjesto na forumu, isto kao što sam ga tražila i ja, i Vi, i bilo ko treći. I niko od nas ne treba advokata.

A što se tiče njenog posta na ovu datu temu - meni se nije svidjeo, ja ga komentarisala i šta sad?



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 15:43:58   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Gdje ja rekoh bilo šta da je karakterišem kao "novu" ili "staru" forumašicu?
Bilesi i ne gledam datum učlanjenja, jer ga ne smatram za bitnim.

Nove forumašice, trebaju da traže (ako to žele) svoje mjesto na forumu, isto kao što sam ga tražila i ja, i Vi, i bilo ko treći. I niko od nas ne treba advokata.

A što se tiče njenog posta na ovu datu temu - meni se nije svidjeo, ja ga komentarisala i šta sad?




A sad ništa, sve si upravu ali u žutu user posted image


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 15:44:48   
Blue rose RR
Dobro.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 22:26:52   
Galicia
Nemam vam sta vise reci. Sve ste rekle.
Bitno je da zivite okruzeni sa homo brakovima, i svakodnevno se susrecete sa djecicom, to je najbitnije.
Bitno je da im se smijete u facu, kao nama pojedinima na forumu.
Bitno je da ispijate kafe i jedva cekate da neko drugaciji naidje da mu se sa sladom mozete odvaliti smijati, jer nisu isti kao vi.
 
Gotova sam na ovu temu.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 22:34:16   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Galicia

Nemam vam sta vise reci. Sve ste rekle.
Bitno je da zivite okruzeni sa homo brakovima, i svakodnevno se susrecete sa djecicom, to je najbitnije.
Bitno je da im se smijete u facu, kao nama pojedinima na forumu.
Bitno je da ispijate kafe i jedva cekate da neko drugaciji naidje da mu se sa sladom mozete odvaliti smijati, jer nisu isti kao vi.
 
Gotova sam na ovu temu.


Ja stavrno ne znam galicija gdje ti ovoliko smeha nađe na ovoj temiuser posted image user posted image user posted image
Oprosti...samo vic je msješan bio...i ostalo ništa nije ismijavano čak je žestoko dikutovano bez imalo smjeha ili veselosti.

I ko se to smije kome na forumu u facuuser posted image user posted image user posted image
I ko to ispija kafu da se nekome smije jer je drugačiji...o čemu ti pričaš...ja te majkemi ne kontam.user posted image

a ono uglavnom tvoje stavove poštujem i čitam tvoje postove sa radošću...al ovo ti nisma skontala.
možda sma malo umorna večeras...al ja sam znala bit i umornija lampice bi mi radile...sad opet ko zna majkemiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 22:45:18   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Galicia

Nemam vam sta vise reci. Sve ste rekle.
Bitno je da zivite okruzeni sa homo brakovima, i svakodnevno se susrecete sa djecicom, to je najbitnije.
Bitno je da im se smijete u facu, kao nama pojedinima na forumu.
Bitno je da ispijate kafe i jedva cekate da neko drugaciji naidje da mu se sa sladom mozete odvaliti smijati, jer nisu isti kao vi.
 
Gotova sam na ovu temu.


Ja stavrno ne znam galicija gdje ti ovoliko smeha nađe na ovoj temiuser posted image user posted image user posted image
Oprosti...samo vic je msješan bio...i ostalo ništa nije ismijavano čak je žestoko dikutovano bez imalo smjeha ili veselosti.

I ko se to smije kome na forumu u facuuser posted image user posted image user posted image
I ko to ispija kafu da se nekome smije jer je drugačiji...o čemu ti pričaš...ja te majkemi ne kontam.user posted image

a ono uglavnom tvoje stavove poštujem i čitam tvoje postove sa radošću...al ovo ti nisma skontala.
možda sma malo umorna večeras...al ja sam znala bit i umornija lampice bi mi radile...sad opet ko zna majkemiuser posted image


Potpisujem...
i nije mi jasno na koga nam je Galicia ljuta???Ko dir`o ljepoticu?

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 22:58:01   
Anoniman
Meni se vise ne ulazi u vlastitu temu...user posted image Kako (ne)vodimo debatu...zrele(?)zene, u najljepsim godinama, majke...mi koje odgajajmo ili cemo tek odgajati malenog kosmopolitu...Haj'mo budimo bolje!

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
19.1.2011 23:12:18   
shejla
ja nemam nista protiv homoseksualaca niti protiv toga da usvajaju djecu....
Mislim da su njihove sklonosti prema istom polu urodjene i ne mogu to roditelji promijeniti odgojem.

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
20.1.2011 0:14:29   
shejla
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Aquarius

IZVORNA PORUKA: shejla

ja nemam nista protiv homoseksualaca niti protiv toga da usvajaju djecu....
Mislim da su njihove sklonosti prema istom polu urodjene i ne mogu to roditelji promijeniti odgojem.


Da li to znači da su sklonosti serijskog ubice urođene i da se tu ništa nije moglo promijeniti ? Da li znači da je Hitleru bilo urođeno da pobije milione nedužnih ljudi ?
Ja mislim da je ovo jedan od izgovora kojima se homoseksualci koriste da bi opravdali svoje sklonosti.

Ne podržavam homoseksualnost. Razapnite me ali je za mene to tako neprirodno. Neću reći ni nemoralno niti išta drugo, ali totalno NEPRIRODNO.
Mislim da su ljudi podivljali od bezbrojnih mogućnosti koje im je donio moderan i lagodan način života, da više ne znaju šta bi od sebe. I mi smo jedina živa vrsta koja se ubija međusobno, koja ima istospolne parove i sl.

I ne podržavam da se takvim parovima daju djeca. Uloge majke i oca u djetetovom životu su potpuno različite, i nikako se ne mogu nadoknaditi. To mogu potvrditi svi oni koji su odrasli bez jednog roditelja. Otac je otac, a majka je majka.

Ovo je moje mišljenje, naravno da se ne morate složiti s njim.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image
U potpunosti....od slova do slova se slažem!


 

homoseksualnost je postojala puno prije modernog nacina zivota... Takodjer, nije tacno da smo jedina vrsta koja se ubija medjusobno i ima homoseksualce.... Neke vrste zivih bica jedu svoju djecu...a takodjer ima slucajeva da se sexsaju istospolne zivotinje



< Poruku je uredio shejla -- 20.1.2011 0:19:22 >


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
20.1.2011 0:18:06   
shejla
.

< Poruku je uredio shejla -- 20.1.2011 0:19:00 >


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
20.1.2011 0:27:21   
Aquarius
IZVORNA PORUKA: shejla

kakve veze ima serijski ubica sa homoseksualnoscu???

ubica se postaje odgojem, uticajem sredine, televizije, videoigrica.... a ako si zensko i "lozis" se na muskarce, ne moze te niko "nauciti" da pocnes da se lozis na zene!
Ili, recimo musko...kako ce mu se uopce dici ku*** na muskarca... to se ne moze nauciti ili odgojiti tako.
Serijski ubica mozes postati, zbog nekakve traume ili uticaja... ali u homoseksualizmu govorimo o osjecajima i zeljama, a to se jednostavno osjeca i zeli...



Niko nije poredio homoseksualce sa serijskim ubicama, nego smo pričali o urođenim osobinama pa sam našla ovaj primjer to je sve.

Tačno je da su rađeni psihološki profili serijskuh ubica i da su oni postali takvima pod uticajem nekih trauma i sl. Ali je isto tako u tim profilima navedeno da su ti ljudi uživali u tome što rade i neki čak doživljavali vrhunac užitka u nanošenju boli drugim ljudima. Dakle osjećali i željeli. Ovo nije neko poređenje sa homoseksualcima, i dalje pričam o urođenosti nekih osjećanja.
Osjećanja ne mogu biti urođena.
I opet napominjem, razapnite me ali ja tako OSJEĆAM, ne morate se složiti sa mnom naravno. Svi imamo pravo na svoje mišljenje.


(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
20.1.2011 9:31:41   
vjestica
IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

IZVORNA PORUKA: Galicia

Nemam vam sta vise reci. Sve ste rekle.
Bitno je da zivite okruzeni sa homo brakovima, i svakodnevno se susrecete sa djecicom, to je najbitnije.
Bitno je da im se smijete u facu, kao nama pojedinima na forumu.
Bitno je da ispijate kafe i jedva cekate da neko drugaciji naidje da mu se sa sladom mozete odvaliti smijati, jer nisu isti kao vi.
 
Gotova sam na ovu temu.

Jadi te ne znali, sto me nasmija.
Draga G, nema potrebe uzimati k srcu pisane rijeci. A vic je vic i meni, i nekom drugom, trecem je smjesan. Odi na temu Vicevi pa malo brani skupine ljudi kao sto su Romi, plavuse, Bosanci itd.

pa trebala si taj vic napisati na temi vicevi
ovako je ismijavanje


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
20.1.2011 10:00:48   
martajay
debata koja se vodi na ovim stranicama je bas dobra.
pokazuje koliko su argumenti protiv proizvoljni, stereotipni, ne prate savremenu nauku i, povrh svega, licemjerni.


_____________________________

7.4.2009.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
20.1.2011 12:36:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

ja zaista ne vidim razlog da se homosexualci porede sa serijskim ubicama i hitlerom... ne vidim kome to oni zlo nanose i zasto ih treba streljati ili baciti dozivotno u zatvor (kao sto to serijske ubojice i hitler zasluzuju)... 99% homoseksualca imaju hormonalni disbalans, to se uglavnom vidi po njihovom ponasanju i izgledu od malena, znaci da je urodjeno u vecini slucajeva. naravno, ima slucajeva bisexualaca ili onih koji radi mode postaju homosexualci ali su ti u manjini. ne vidim zasto bi to radili u nasoj drzavi npr. gdje je biti homosexualac sve samo ne moderno i pozeljno,,,
slazem se s vecinom
jest da ne mogu zamisliti da neko postaje homo. iz fazona...tj. mode...kako ces postati ono sto nisi...druga je stvar ljubiti se s istim spolom radi fazona (sto se moze kod nase mladezi danas vidjetuser posted image ) ja to zovem "eksperimentisanje" ali da iz mode dozivljavas orgazam...to smatram ne mogucim...sorry...mozda i ja grijesim

ja imam drga koji je gej...od malena su se njegove sklonosti primjecivale...igaro se s nama barbika...nikad nije volio da se igra s deckima...zene je komentarisao samo da li joj frizura valja ili ne...jednostavno...takav je...vjerujte mi na rijec...do roditelja nijeuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
20.1.2011 12:44:01   
Mjeseceva Pratilja
Nemam volje da raspravljam i polemisem s istim memima koji cirkuliraju kolektivnom svjescu nego me vise zanima neko (misljenje)
ko ce formulisati i potruditi se osmisliti sam svoju logiku, dati primjere.
Vjestice, sa velikim zakasnjenjem.
F64 Poremećaj spolnog identiteta
- F64.0 Transseksualizam
- F64.1 Transvestitizam
- F64.2 Poremećaj spolnog identiteta u djetinjstvu
- F64.8 Drugi poremećaji spolnog identiteta
- F64.9 Poremećaj spolnog identiteta, nespecifičan
DSM IV KLASIFIKACIJA ili Dijagnosticko-statisticki prirucnik Svjetske zdravstvene organizacije koja
kaze da je homoseksualizam poremecaj spolnog identiteta.
Prema MKB 10 (medunarodna klasifikacija bolesti) homoseksualizam se ubraja u psiholoske poremecaje ponasanja vezano uz seksualni
razvoj, orijentaciju.


_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
20.1.2011 12:45:22   
Mjeseceva Pratilja
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja zaista ne vidim razlog da se homosexualci porede sa serijskim ubicama i hitlerom... ne vidim kome to oni zlo nanose i zasto ih treba streljati ili baciti dozivotno u zatvor (kao sto to serijske ubojice i hitler zasluzuju)... 99% homoseksualca imaju hormonalni disbalans, to se uglavnom vidi po njihovom ponasanju i izgledu od malena, znaci da je urodjeno u vecini slucajeva. naravno, ima slucajeva bisexualaca ili onih koji radi mode postaju homosexualci ali su ti u manjini. ne vidim zasto bi to radili u nasoj drzavi npr. gdje je biti homosexualac sve samo ne moderno i pozeljno,,,
slazem se s vecinom
jest da ne mogu zamisliti da neko postaje homo. iz fazona...tj. mode...kako ces postati ono sto nisi...druga je stvar ljubiti se s istim spolom radi fazona (sto se moze kod nase mladezi danas vidjetuser posted image ) ja to zovem "eksperimentisanje" ali da iz mode dozivljavas orgazam...to smatram ne mogucim...sorry...mozda i ja grijesim

ja imam drga koji je gej...od malena su se njegove sklonosti primjecivale...igaro se s nama barbika...nikad nije volio da se igra s deckima...zene je komentarisao samo da li joj frizura valja ili ne...jednostavno...takav je...vjerujte mi na rijec...do roditelja nijeuser posted image

Dadada, super potpis.
Slozila bih se s tobom no o tome malo kasnije. Sada je A No1.user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
20.1.2011 12:49:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja zaista ne vidim razlog da se homosexualci porede sa serijskim ubicama i hitlerom... ne vidim kome to oni zlo nanose i zasto ih treba streljati ili baciti dozivotno u zatvor (kao sto to serijske ubojice i hitler zasluzuju)... 99% homoseksualca imaju hormonalni disbalans, to se uglavnom vidi po njihovom ponasanju i izgledu od malena, znaci da je urodjeno u vecini slucajeva. naravno, ima slucajeva bisexualaca ili onih koji radi mode postaju homosexualci ali su ti u manjini. ne vidim zasto bi to radili u nasoj drzavi npr. gdje je biti homosexualac sve , samo ne moderno i pozeljno,,,
slazem se s vecinom
jest da ne mogu zamisliti da neko postaje homo. iz fazona...tj. mode...kako ces postati ono sto nisi...druga je stvar ljubiti se s istim spolom radi fazona (sto se moze kod nase mladezi danas vidjetuser posted image ) ja to zovem "eksperimentisanje" ali da iz mode dozivljavas orgazam...to smatram ne mogucim...sorry...mozda i ja grijesim

ja imam drga koji je gej...od malena su se njegove sklonosti primjecivale...igaro se s nama barbika...nikad nije volio da se igra s deckima...zene je komentarisao samo da li joj frizura valja ili ne...jednostavno...takav je...vjerujte mi na rijec...do roditelja nijeuser posted image
  

Imali smo i mi jednog u kvartu imao je najbolje barbike, iskreno ne znam jeli danas gej , al i ja sam se uvijek igrala sa djecacima , klikera, autica itd ali eto nizam gej i danas se vise volim druziti s muskom rajom , sta znam nekako su mi zemske previse komplikovane ili sam ja previse jednostavna...

Prije par godina sam bila u Sa i u ulazu do mog je zivjeo momak na kojem se bas primjeti da je gej, mjesa guzom boljo neko neka zena , ali cujem od raje da su ga mnogi grupno tukli, nazalost bas mi ga zao bilo jer miran je nije kriminalac, fanatik , vodi covjek svoj zivot kao i st mnogi drugi vode njegov, al sve u svemu zalosno da je nekoliko puta lezao na hirurgiji....

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
20.1.2011 13:06:40   
Ninushka
Samo ću kratko iznijeti svoje mišljenje na ovu temu....

-ne mislim da je homoseksualnost bolest niti poremećaj...s tim se rodiš..ili jesi ili nisi... (istospolnost postoji još odavnina ali je oduvijek bio tabu)
-niti mislim da smo mi, ljudi, jedini među kojima se su se uočili istospolni odnosi....postoje i vrste životinja među kojima je isto uočeno,...
-ne bih željela da mi dijete jednoga dana dođe i kaže da je drugačiji i da je gay, ali ga se nikada ne bih odrekla, podržala bih ga jer je to jedino što majka može uraditi....

P.S. Kao da gay populacija ne bi voljela voditi normalan i lak život gdje te ne osuđuju ne napadaju fizički i psihički...mišljenja sam da je mnogo veći broj gay osoba, ali zbog straha od osude se ne usude istupiti i priznati svoju seksualnost...lakše je živjeti život "običnog i normalnog" čovjeka...

-nemam ništa protiv onih koji se ne slažu sa mnom, prvi je moj dragi, jednostavno ja imam svoje mišljenje.....eto toliko! user posted image



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.9.2011 0:14:19   
teacher75
http://www.sarajevo-x.com/svijet/evropa/clanak/110928155
evo sada i zvanicno- nije bolestuser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 29.9.2011 0:16:00 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.9.2011 9:24:34   
Emica_sa
Pa normalno da nije bolestuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.9.2011 9:30:24   
vjestica
ja sma mislila da su se psihijatri i ranije složili da nije bolest
ali džaba , kod nas će većina ljudi na to gledati kao na bolest user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.9.2011 9:38:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vjestica

ja sma mislila da su se psihijatri i ranije složili da nije bolest
ali džaba , kod nas će većina ljudi na to gledati kao na bolest user posted image


Ne bi me cudilo uopste, nedavno sam na vijestima gledala da su u americkoj mornarici ili je sad u pitanju citava vojna sluzba dopustili gej brakove, statistika me bas zapanjila, veliki procenat ih je gej , mislila sam da je manja , ne radi gej populacije vec radi pravila ....

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
12.12.2011 15:29:57   
veeseelaa
jel znate vi neke parove koji su gej? kako vam se doimaju? kao ljudi, prijatelji i sl

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
12.12.2011 15:33:02   
snijeg
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jel znate vi neke parove koji su gej? kako vam se doimaju? kao ljudi, prijatelji i sl


Vesela, ove teme započinješ jutrom, sad je već kasno i nemamo vremena za zakuhavanje...sad odoh na ozbiljnije teme user posted image user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
12.12.2011 15:34:49   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jel znate vi neke parove koji su gej? kako vam se doimaju? kao ljudi, prijatelji i sl

ja poznajem dvije holanađanke koje su homoseksualke, imaju i dijete...dolaze ovamo jer jedna radi pri UNDP-iju neke projekte.

meni lično izledaju komično...ali one lijepo žive, jedna je nježnija, druga je ''više muško'' al s eponašaju kao da su muškarac i žena...

a kao ljudi su ok, šta ja znam ono što sma s anjima pričala o djetetu recimo stavrno meni zvuči Ok...eh sad kako one to primjenjuju itd...ne znam u 4 zida.

kao prijtelji..sad nisma bliska toliko...
ali recimo bračnom poru prkeo kojih ih poznajemo su super prijetlji...obilježavaju rođendane, bajrame itd




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *