|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:08:27   
muby

vjestice potpisujem u potpunosti

< Poruku je uredio bebbe RR -- 3.1.2011 23:13:34 >

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:09:11   
Anoniman
Ne mijesam seu tudje zivote ali da se ja pitam ne bih dozvolila mnogim hetero ljudima da imaju djecu.,koja na kraju zavrse na ulici,u domu ili  budu zlostavljana , a takvih je mnogo, mnogo vise nego homoseksualnih parova....Kad pogledamo na prosli vijek  svi zlocinci, serijske ubice  ,piromani itd su odgajani u hetero porodicama pa na kraju ispadose monstrumi.....
Ipak djetetu je najvaznija ljubav, razumijevanje pa tek onda materijalna strana zivota i stil zivota,

< Poruku je uredio bebbe RR -- 3.1.2011 23:14:45 >

(odgovor članu Rimljankaa)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:10:13   
emma.L
Što se tiče vrijednosti kojima se dijete uči, meni je najveća vrijednost ljubav - izobilje ljubavi, sloga, zajedništvo. Ako će to imati u jednoj homoseksualnoj zajednici, bolje i to nego u zajednici majke i oca koji se kolju, viču, zlostavljaju jedno drugo ili djecu i na kraju, nakon trauma, se razvedu. A homoseksualnost se ne uči. Pa nije Elton rastao u homoseksualnoj zajednici i naučio da tako treba. A i nije srednji vijek niti će živjeti u široj zajednici isključivo homoseksualaca. Tako da se ne bojim za takvo dijete, mislim da će mu biti sasvim ok.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:18:12   
Anoniman
"Od 3000 proučavanih, homoseksualnost je zabilježena u oko 450 životinjskih vrsta, poput grizli medvjeda, gorila, bonobo čimpanzi, ovaca, dupina, guštera, pingvina, 130 različitih vrsta ptica, 60% kukaca. Čimpanze i delfini, smatra se, u potpunosti su biseksualni." -pronadjoh

(odgovor članu Rimljankaa)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:19:00   
muby
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

Nemam nista protiv homeseksualaca,neka svako zivi onako kako zeli.

O usvanjaju i da ne govrim.. Hvala Bogu d ai to postoji.

Samo za moj pojam,mi nije normalno i nezdravo mi je da dva muskarca odgajaju dijete kao roditelji. Ko je tu otac,a ko majka??

Svako ima pravo na svoje misljenje,moje je mozda konzervativno,ali je takvo.
koliko djece odrasta sam s jednim roditeljem...ja sam evo odrasla samo s majkom...koja mi je bila i otac i majka...nista tom djetetu nece faliti...imace i previse



upravo to
kako dijete raste samo sa ocem zasto ne moze rasti sa dvojicom

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:20:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

"Od 3000 proučavanih, homoseksualnost je zabilježena u oko 450 životinjskih vrsta, poput grizli medvjeda, gorila, bonobo čimpanzi, ovaca, dupina, guštera, pingvina, 130 različitih vrsta ptica, 60% kukaca. Čimpanze i delfini, smatra se, u potpunosti su biseksualni." -pronadjoh

moj dida je imao gay mackauser posted image user posted image ...brinuo se o svim macicima i stalno se lickaouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:20:56   
veeseelaa
čestitam roditeljima
nemam ništa protiv da homoseksualci usvoje dijete
Gej se rodiš, nije prelazno
ima toliko obitelji gdje djeca gledaju sve i svašta pa nije pravilo da će i ona biti alkosi, narkomani i sl kad odrastu
Imam drugi spisak kome treba zabraniti radjanje odnosno usvojenje djeteta
nemam fobiju od homoseksualaca, čak šta više jako su mi dragi
ne kontam ljude koji ih mrze i napadaju, to ti je isto kao da mrziš crnce ili indijance, nidje veze


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:23:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

"Od 3000 proučavanih, homoseksualnost je zabilježena u oko 450 životinjskih vrsta, poput grizli medvjeda, gorila, bonobo čimpanzi, ovaca, dupina, guštera, pingvina, 130 različitih vrsta ptica, 60% kukaca. Čimpanze i delfini, smatra se, u potpunosti su biseksualni." -pronadjoh

moj dida je imao gay mackauser posted image user posted image ...brinuo se o svim macicima i stalno se lickaouser posted image


Ja sam imala momka koji je BIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Poslije skontalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:24:12   
Medić*
IZVORNA PORUKA: muby

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

Nemam nista protiv homeseksualaca,neka svako zivi onako kako zeli.

O usvanjaju i da ne govrim.. Hvala Bogu d ai to postoji.

Samo za moj pojam,mi nije normalno i nezdravo mi je da dva muskarca odgajaju dijete kao roditelji. Ko je tu otac,a ko majka??

Svako ima pravo na svoje misljenje,moje je mozda konzervativno,ali je takvo.
koliko djece odrasta sam s jednim roditeljem...ja sam evo odrasla samo s majkom...koja mi je bila i otac i majka...nista tom djetetu nece faliti...imace i previse



upravo to
kako dijete raste samo sa ocem zasto ne moze rasti sa dvojicom


mozda mu nijedan od te dvice nije otac, mozda neko treci, zna se samo ko ga je rodio user posted image



_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:24:56   
Skvo RR
Protivnik sam homoseksualnih brakova i odgoja djece u takvim brakovima.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:25:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

"Od 3000 proučavanih, homoseksualnost je zabilježena u oko 450 životinjskih vrsta, poput grizli medvjeda, gorila, bonobo čimpanzi, ovaca, dupina, guštera, pingvina, 130 različitih vrsta ptica, 60% kukaca. Čimpanze i delfini, smatra se, u potpunosti su biseksualni." -pronadjoh



nije ovo džaba 'vako, ima tu nešto user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:26:23   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Protivnik sam homoseksualnih brakova i odgoja djece u takvim brakovima.


ma samo nek se ljudi vole
šta ja imam biti protiv šta će onaj tamo deverati user posted image user posted image  njihova stvar

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:28:31   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Protivnik sam homoseksualnih brakova i odgoja djece u takvim brakovima.



Potpisujem!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:31:17   
muby
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Protivnik sam homoseksualnih brakova i odgoja djece u takvim brakovima.


ma samo nek se ljudi vole
šta ja imam biti protiv šta će onaj tamo deverati user posted image user posted image  njihova stvar


slazem se
ne petljam se sve dok se mene licno ne tice

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:31:22   
maja78 RR
potpisujem muby od a do z - svaki post

i veselu - prvi post ovdje

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:32:32   
Amrino
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Amrino

Nije upitno hoce li se takvi parovi dobro brinuti za to dijete...sigurna sam da hoce ...ali pitanje je kakva ce ta djeca sutra biti...kakav sistem vrijednosti ce oni imati...jer homoseksualnost nije samo seksualno opredjeljenje- to je nacin zivota.


Ovo je na tragu onome:
" Neplodnost je nasljedna. Ako su vam roditelji neplodni, i vi ste sigurno! "

O kakvom sistemu vrijednosti pričamo?!
Kakav sistem vrijednosti će imati djeca ratnih zločinaca?

Hajte molim vas...
Pa nisu roditelji ELtona Johna po opredjeljenju bili homoseksulaci? Ili jesu?


Ja nisam poredila homoseksualce sa ratnim zlocincima niti tvrdim da je homoseksualnost prelazna.
Ako bi me neko pitao dali ratni zlocinci ili ljudi koji imaju arsenale u kuci trebaju odgajati djecu rekla bih- ne.
Homoseksualnost NIJE samo seksualno opredjeljenje to je nacin zivota. Svi znamo koliko je bitan odgoj, koliko je bitno ono sto dijete posmatra i u kakvom okruzenju odrasta. To sve ga oblikuje i od njega pravi osobu kakva ce sutra biti. E sad ...ja nikako ne mogu da homoseksualni par...smatram zdravim okruzenjem za djecu...kao sto ne smatram ni zlostavljace, alkoholicare, kockare, prostitutke. Dali neko ima pravo na ovo ili ono to je sad druga prica. JA licno smatram i uvijek cu smatrati da to nije ok.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:37:36   
Anoniman
Ok, postoji homoseksualizam, to je nasa realnost.
Da je normalno, nije normalno, ali mi se trudimo da svima damo njihova prava, i da ih postujemo kao COVJEKA!
Medjutim, svijet se bolesno izvrce...To je cinjenica.
Mnoge stvari se sad rade "od obijesti". Mnogi zele biti drugaciji, jer je sad to cool...
Znam xy cura koje su bile bi zato sto su tako bile "face" u gradu. Da li cemo civilizaciju odvesti u propast "dozvoljavajuci" takvim slucajevima da se tretiraju kao "normalni" ili je normalno imati stege i okove na svemu sto je drugo i drugacije?!
I jos nesto...
Homica i lezbica je uvijek bilo...ali ne u ovom broju i ne ovako javno...

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:37:43   
veeseelaa
evo jedan tekstić koji me je skoro dojmio baš

Zašto ne volite pedere? To je isto kao da kažete da ne volite crnce, ili muslimane, ili budističke monahe, samo zato što su različiti od vas! Možda ne volite polarne medvede? Ali, to je vaša stvar. Ako ste rasisti, šovinisti, homofobi, idioti, imate pravo na to, ali zadržite to u sebi. Ili razmislite da li je vreme da se menjate iz korena. Čovek se rađa kao crn, kao žut, kao beo, kao gej, kao strejt. Znači – čovek se tako rodi i to je tako. Vreme je da mnogi od vas skapiraju da homoseksualnost nije bolest. Znači – i dokazano, i zvanično, i nezvanično, i kako hoćete.
 
ima toga još al mije za RR user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:38:39   
Anoniman
a zasto se trpaju u ovu temu ''zivotinjski nagoni'' ako nam je to vodilja onda i nagon za ubijanje je sasvim ok pa i lavovi to radeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja potpisujem Skvo.

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:43:58   
Blue rose RR
Apsolutno me zaboli neka stvar što su njih dvojica usvojili dijete. Takođe me zaboli i što su homosexualci.
Hranim jednu uz koljeno, i ne znam šta me u budućnosti čeka.
Neću ni da razmišljam o tome kakvo će njeno sex. opredjeljenje biti.
Samo neka mi je živa i zdrav.
ONA JE MOJE DIJETE.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:46:52   
acudesa
Da nije žalosno-bilo bi smiješno

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:50:35   
Rimljankaa

[/quote]

Ja nisam poredila homoseksualce sa ratnim zlocincima niti tvrdim da je homoseksualnost prelazna.
Ako bi me neko pitao dali ratni zlocinci ili ljudi koji imaju arsenale u kuci trebaju odgajati djecu rekla bih- ne.
Homoseksualnost NIJE samo seksualno opredjeljenje to je nacin zivota. Svi znamo koliko je bitan odgoj, koliko je bitno ono sto dijete posmatra i u kakvom okruzenju odrasta. To sve ga oblikuje i od njega pravi osobu kakva ce sutra biti. E sad ...ja nikako ne mogu da homoseksualni par...smatram zdravim okruzenjem za djecu...kao sto ne smatram ni zlostavljace, alkoholicare, kockare, prostitutke. Dali neko ima pravo na ovo ili ono to je sad druga prica. JA licno smatram i uvijek cu smatrati da to nije ok.

[/quote]
user posted image

_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:52:56   
hanabanana
Šta sada to znači da su homoseksualci neodgojeni?!


(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:53:26   
ziki
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Apsolutno me zaboli neka stvar što su njih dvojica usvojili dijete. Takođe me zaboli i što su homosexualci.
Hranim jednu uz koljeno, i ne znam šta me u budućnosti čeka.
Neću ni da razmišljam o tome kakvo će njeno sex. opredjeljenje biti.
Samo neka mi je živa i zdrav.
ONA JE MOJE DIJETE.


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:53:59   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Amrino

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Amrino

Nije upitno hoce li se takvi parovi dobro brinuti za to dijete...sigurna sam da hoce ...ali pitanje je kakva ce ta djeca sutra biti...kakav sistem vrijednosti ce oni imati...jer homoseksualnost nije samo seksualno opredjeljenje- to je nacin zivota.


Ovo je na tragu onome:
" Neplodnost je nasljedna. Ako su vam roditelji neplodni, i vi ste sigurno! "

O kakvom sistemu vrijednosti pričamo?!
Kakav sistem vrijednosti će imati djeca ratnih zločinaca?

Hajte molim vas...
Pa nisu roditelji ELtona Johna po opredjeljenju bili homoseksulaci? Ili jesu?


Ja nisam poredila homoseksualce sa ratnim zlocincima niti tvrdim da je homoseksualnost prelazna.
Ako bi me neko pitao dali ratni zlocinci ili ljudi koji imaju arsenale u kuci trebaju odgajati djecu rekla bih- ne.
Homoseksualnost NIJE samo seksualno opredjeljenje to je nacin zivota. Svi znamo koliko je bitan odgoj, koliko je bitno ono sto dijete posmatra i u kakvom okruzenju odrasta. To sve ga oblikuje i od njega pravi osobu kakva ce sutra biti. E sad ...ja nikako ne mogu da homoseksualni par...smatram zdravim okruzenjem za djecu...kao sto ne smatram ni zlostavljace, alkoholicare, kockare, prostitutke. Dali neko ima pravo na ovo ili ono to je sad druga prica. JA licno smatram i uvijek cu smatrati da to nije ok.




Bravo Amrino!!!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *