|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:59:12   
Rimljankaa
user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 15:01:45   
leli§
ja bih da kazem, a da me se pogresno protumaci, ne mogu se homoseksualni parovi/veze/brakovi u BiH porediti sa istim negdje drugo u svijetu. jednostavno sredina je drugacija, kuklturne i tradicionalne vrijednosti su puno drugacije...ovo se osvrcem na Pahuljicin post o tome kako se to u BiH radi da bi bio cool i drugaciji a ne i nekih drugih malo normalnijih razloga...

drugo: pitanje bih postavila onima koji se pitaju  ko je majka ko je otac. kako usvojeno dijete zna ko je majka ko je otac? majka ga nije nosila u utrobi pa da sad kazemo da imaju neku vezu. koja je razlika izmedju majke i oca u ovom slucaju? djeca roditelje zovu/prihvataju onako kako im oni samo to pokazu a cesto i onako kako im sredina nalozi. mislim da ja svoje dijete naucim da me zove tata da bi me zvalo tatauser posted image
i jos pitam se je li to nije nromalno da dvije zene odgoje dijete zajedno?

u gey vezama partneri (samim tim sto su istog spola) dijele obaveze, duznosti i "vlast" podjednako, nema predispozicija ti si zensko to je tvoje ili ja sam musko ovo je moje.

homoseksualci me ne diraju ne diram ni ja njihuser posted image  nikad mi nisu nista lose uradili, cak sta vise one koje poznajem su jedne iskrene povucene duse. da ne bude zabune protiv sam svakog javnog velicanja i paradiranja svoje pa onda i bilo cije druge seksualne orijentacije tako da se protivim sex orijentisanim paradama i sl.ali sta se desava iza necijih zatvorenih vrata to je njihova stvar.

a dijete---dijete ce biti ok ako su roditelji ok bilo da se radi o MZ ili ZZ ili MM zajednici...


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 15:05:57   
klemzi
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ok, postoji homoseksualizam, to je nasa realnost.
Da je normalno, nije normalno, ali mi se trudimo da svima damo njihova prava, i da ih postujemo kao COVJEKA!
Medjutim, svijet se bolesno izvrce...To je cinjenica.
Mnoge stvari se sad rade "od obijesti". Mnogi zele biti drugaciji, jer je sad to cool...
Znam xy cura koje su bile bi zato sto su tako bile "face" u gradu. Da li cemo civilizaciju odvesti u propast "dozvoljavajuci" takvim slucajevima da se tretiraju kao "normalni" ili je normalno imati stege i okove na svemu sto je drugo i drugacije?!
I jos nesto...
Homica i lezbica je uvijek bilo...ali ne u ovom broju i ne ovako javno...


user posted image Od riječi do riječi!


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 15:11:16   
Dinkica
Ja sam protiv homosekulaca a samim tim i protiv odgajanja djece u takvim brakovima u smislu da ja to nikad ne bih zato što mi vjera tako nalaže. A što se tiče njih kao ljudi, mogli bi živjeti pored mene, mogla bih se družiti s njima a da nikad ne pokrenem tu temu a pogotovo da ih osudim. 

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 15:13:48   
muby
IZVORNA PORUKA: Dinkica

Ja sam protiv homosekulaca a samim tim i protiv odgajanja djece u takvim brakovima u smislu da ja to nikad ne bih zato što mi vjera tako nalaže. A što se tiče njih kao ljudi, mogli bi živjeti pored mene, mogla bih se družiti s njima a da nikad ne pokrenem tu temu a pogotovo da ih osudim. 


ni ja nisam homoseksualnog opredjeljenja :)

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 15:35:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ok, postoji homoseksualizam, to je nasa realnost.
Da je normalno, nije normalno, ali mi se trudimo da svima damo njihova prava, i da ih postujemo kao COVJEKA!
Medjutim, svijet se bolesno izvrce...To je cinjenica.
Mnoge stvari se sad rade "od obijesti". Mnogi zele biti drugaciji, jer je sad to cool...
Znam xy cura koje su bile bi zato sto su tako bile "face" u gradu. Da li cemo civilizaciju odvesti u propast "dozvoljavajuci" takvim slucajevima da se tretiraju kao "normalni" ili je normalno imati stege i okove na svemu sto je drugo i drugacije?!
I jos nesto...
Homica i lezbica je uvijek bilo...ali ne u ovom broju i ne ovako javno...



Homoseksualnost postoji odkako i sam covjek , a ko smo to mi da nekome da mo njihova prava, ???Svijet  koliko je normalan bio u tolikoj mjeri je bio i nenormalan, danas je razlika sto su nam informacije blizu uha ....
Nekad su crne smatrali nenormalnim ili nizom klasom samo zato sto nisu bijeli tj bijelci su kontali da su oni ti koji mogu sebi dati za pravo da odrede ko je ko ....Da pojedinci povedu racuna o svojoj brizi a ne o tudjoj svijet ne bio bio sto jeste danas....

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 15:38:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ok, postoji homoseksualizam, to je nasa realnost.
Da je normalno, nije normalno, ali mi se trudimo da svima damo njihova prava, i da ih postujemo kao COVJEKA!
Medjutim, svijet se bolesno izvrce...To je cinjenica.
Mnoge stvari se sad rade "od obijesti". Mnogi zele biti drugaciji, jer je sad to cool...
Znam xy cura koje su bile bi zato sto su tako bile "face" u gradu. Da li cemo civilizaciju odvesti u propast "dozvoljavajuci" takvim slucajevima da se tretiraju kao "normalni" ili je normalno imati stege i okove na svemu sto je drugo i drugacije?!
I jos nesto...
Homica i lezbica je uvijek bilo...ali ne u ovom broju i ne ovako javno...



Homoseksualnost postoji odkako i sam covjek , a ko smo to mi da nekome da mo njihova prava, ???Svijet  koliko je normalan bio u tolikoj mjeri je bio i nenormalan, danas je razlika sto su nam informacije blizu uha ....
Nekad su crne smatrali nenormalnim ili nizom klasom samo zato sto nisu bijeli tj bijelci su kontali da su oni ti koji mogu sebi dati za pravo da odrede ko je ko ....Da pojedinci povedu racuna o svojoj brizi a ne o tudjoj svijet ne bio bio sto jeste danas....

Da, homoseksualnost postoji kroz historiju, ali nije "normalna".
I sam Sigmund Freud, otac psihoanalize, je gledao na homoseksualnost kao na odstupanje od normalnog stanja.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 15:43:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ok, postoji homoseksualizam, to je nasa realnost.
Da je normalno, nije normalno, ali mi se trudimo da svima damo njihova prava, i da ih postujemo kao COVJEKA!
Medjutim, svijet se bolesno izvrce...To je cinjenica.
Mnoge stvari se sad rade "od obijesti". Mnogi zele biti drugaciji, jer je sad to cool...
Znam xy cura koje su bile bi zato sto su tako bile "face" u gradu. Da li cemo civilizaciju odvesti u propast "dozvoljavajuci" takvim slucajevima da se tretiraju kao "normalni" ili je normalno imati stege i okove na svemu sto je drugo i drugacije?!
I jos nesto...
Homica i lezbica je uvijek bilo...ali ne u ovom broju i ne ovako javno...



Homoseksualnost postoji odkako i sam covjek , a ko smo to mi da nekome da mo njihova prava, ???Svijet  koliko je normalan bio u tolikoj mjeri je bio i nenormalan, danas je razlika sto su nam informacije blizu uha ....
Nekad su crne smatrali nenormalnim ili nizom klasom samo zato sto nisu bijeli tj bijelci su kontali da su oni ti koji mogu sebi dati za pravo da odrede ko je ko ....Da pojedinci povedu racuna o svojoj brizi a ne o tudjoj svijet ne bio bio sto jeste danas....

Da, homoseksualnost postoji kroz historiju, ali nije "normalna".
I sam Sigmund Freud, otac psihoanalize, je gledao na homoseksualnost kao na odstupanje od normalnog stanja.

Mnogi Frojda smatraju malo caknutim, al eto imamo slobodu biranja pa mozemo sebi izabrati sta je dobro sta ne ali ne i drugima

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 15:59:30   
jasmin
Sve sto je rekao ovaj,onaj,normalan,caknut,blesav,pametan,lud,realan.......moze se prihvatiti ili ne,ali on sto kaze Onaj koji je stvorio cijeli svijet i najbolje poznaje ono sto je stvorio-prihvata se i tacka.
Ta neprirodna sklonost prema istom spolu postoji od Lutova(Lot) naroda,tj,oni su prvi koju su taj svoj nagon poceli sprovoditi u praksu.To sto covjek ima nagon ka necemu ne znaci da se taj nagon treba podrzati i prihvatiti.Ljudi se radjaju s mnogim negativnostima...Naravno,s obzirom da se tudje misljenje treba postovati,briga me sta ko radi u svojih 4 zida,bitno je da cemo svi dolje pod zemlju :).I ja gojim uz koljeno,kako se kaze u nasem narodu,ali i pored toga imam svoje misljenje i imam pravo na svoje misljenje.Ne znam sta me sutra ceka,ali ove pameti,i sutra cu isto misliti akobogda,i svoje dijete uciti da je to neprirodno,a moje dijete moze birati sta hoce.To sto je moje dijete ne znaci da cu ga podrzati u takvim stvarima.Srcem ga volim,ali razumom usmjeravam.Ucicu ga da je ljubav bitna u covjekovom zivotu,ali da ga ljubav ne smije otjerati u pogresnom smjeru.Bracna veza izmedju dvoje ljudi jeste najprije da se ljubav okrunise zajednickim zivotom i razmjenom osjecaja,ali je i jako bitna u produzenju ljudske vrste,sto u homoseksualnom braku apsolutno nije moguce :).Dakle,neprirodno,ma koliko drugi neko smatrao da nije.
A opet ponavljam,vlastiti izbor pojedinca s kim ce da sklapa vezu i brak!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 16:58:00   
N_N
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Apsolutno me zaboli neka stvar što su njih dvojica usvojili dijete. Takođe me zaboli i što su homosexualci.
Hranim jednu uz koljeno, i ne znam šta me u budućnosti čeka.
Neću ni da razmišljam o tome kakvo će njeno sex. opredjeljenje biti.
Samo neka mi je živa i zdrav.
ONA JE MOJE DIJETE.



Potpis! user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 17:00:33   
vjestica
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ok, postoji homoseksualizam, to je nasa realnost.
Da je normalno, nije normalno, ali mi se trudimo da svima damo njihova prava, i da ih postujemo kao COVJEKA!
Medjutim, svijet se bolesno izvrce...To je cinjenica.
Mnoge stvari se sad rade "od obijesti". Mnogi zele biti drugaciji, jer je sad to cool...
Znam xy cura koje su bile bi zato sto su tako bile "face" u gradu. Da li cemo civilizaciju odvesti u propast "dozvoljavajuci" takvim slucajevima da se tretiraju kao "normalni" ili je normalno imati stege i okove na svemu sto je drugo i drugacije?!
I jos nesto...
Homica i lezbica je uvijek bilo...ali ne u ovom broju i ne ovako javno...



Homoseksualnost postoji odkako i sam covjek , a ko smo to mi da nekome da mo njihova prava, ???Svijet  koliko je normalan bio u tolikoj mjeri je bio i nenormalan, danas je razlika sto su nam informacije blizu uha ....
Nekad su crne smatrali nenormalnim ili nizom klasom samo zato sto nisu bijeli tj bijelci su kontali da su oni ti koji mogu sebi dati za pravo da odrede ko je ko ....Da pojedinci povedu racuna o svojoj brizi a ne o tudjoj svijet ne bio bio sto jeste danas....

Da, homoseksualnost postoji kroz historiju, ali nije "normalna".
I sam Sigmund Freud, otac psihoanalize, je gledao na homoseksualnost kao na odstupanje od normalnog stanja.

Frojd jest otac psihoanalize i s njim je krenuo razvoj savremene psihijatrije, ali se od njegovog doba  psihijatrija razvila i dožla do novih spoznaja, pa tako savremena psihijatrija ne smatra seksualnu orjentaciju poremećajem


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 0:26:55   
SailorMoon
Cestitam roditeljima i mislim da ce to djete imati ljepo djetinstvo, jer je toliko zeljeno. Nemam nista protiv homosexualaca, imam super prijatelja koji ce isto ako Bog da jednog dana da usvoji sebi djete (jer je ovde zabranjeno da majka rodi i da drugome) i bice super otac on i njegov partner.
A sto se tice homos, samo mogu reci da sam ubjedjena da je i to od boga dato. Bas ovde ima jedan poznat primjer, gdje je djecak sa 3 godine vec znao da hoce da bude curica, i samo je nosio haljinice i caj htjeo da sebi osjece cunu. I nakraju svi psihiatri su se slozili da je on zdrav i dozvolili su u pubertetu da pije hormone i posle nekoliko operacija sad je zensko. I zakonski su joj spol promjenili.
I nemoze mi niko reci da djete od 3 godine zna sta je gay ili moderno ili tako nesta. To je od boga dato, i homosexsualci.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 0:43:27   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Apsolutno me zaboli neka stvar što su njih dvojica usvojili dijete. Takođe me zaboli i što su homosexualci.
Hranim jednu uz koljeno, i ne znam šta me u budućnosti čeka.
Neću ni da razmišljam o tome kakvo će njeno sex. opredjeljenje biti.
Samo neka mi je živa i zdrav.
ONA JE MOJE DIJETE.



Potpis! user posted image

user posted image





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 16:12:14   
neki
IZVORNA PORUKA: jasmin

Sve sto je rekao ovaj,onaj,normalan,caknut,blesav,pametan,lud,realan.......moze se prihvatiti ili ne,ali on sto kaze Onaj koji je stvorio cijeli svijet i najbolje poznaje ono sto je stvorio-prihvata se i tacka.
Ta neprirodna sklonost prema istom spolu postoji od Lutova(Lot) naroda,tj,oni su prvi koju su taj svoj nagon poceli sprovoditi u praksu.To sto covjek ima nagon ka necemu ne znaci da se taj nagon treba podrzati i prihvatiti.Ljudi se radjaju s mnogim negativnostima...Naravno,s obzirom da se tudje misljenje treba postovati,briga me sta ko radi u svojih 4 zida,bitno je da cemo svi dolje pod zemlju :).I ja gojim uz koljeno,kako se kaze u nasem narodu,ali i pored toga imam svoje misljenje i imam pravo na svoje misljenje.Ne znam sta me sutra ceka,ali ove pameti,i sutra cu isto misliti akobogda,i svoje dijete uciti da je to neprirodno,a moje dijete moze birati sta hoce.To sto je moje dijete ne znaci da cu ga podrzati u takvim stvarima.Srcem ga volim,ali razumom usmjeravam.Ucicu ga da je ljubav bitna u covjekovom zivotu,ali da ga ljubav ne smije otjerati u pogresnom smjeru.Bracna veza izmedju dvoje ljudi jeste najprije da se ljubav okrunise zajednickim zivotom i razmjenom osjecaja,ali je i jako bitna u produzenju ljudske vrste,sto u homoseksualnom braku apsolutno nije moguce :).Dakle,neprirodno,ma koliko drugi neko smatrao da nije.
A opet ponavljam,vlastiti izbor pojedinca s kim ce da sklapa vezu i brak!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 19:37:02   
joni
IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

Kako god meni je ovo bizarno i ja nikada,NIKADA ne bi dozvolila usvanjanje djece u homoseksualnim brakovima.

Svako ima pravo da zivi kako zeli,i da bira svoje seksualno opredjeljenje,ali ne bi dozvolila da djete raste i odgaja se u takvoj nezdravoj sredini.

Tom djetetu s materijalne strane sigurno nece faliti nista,ali u tome nije sve. Ostace osakaceno i hendikepirano za mnoge druge stvari.

Bog je stvorio muskarca i zenu,i kao takvima dao im dar da imaju djecu,da ih trebaju imati muskarci kao parovi,priroda bi se pobrinula za takvo nesto.

Ovako,to djete ce rasti uz dva muskarca,gdje ce biti nauceno da je to jedna normalna i zdrava zajednica zivota. I sta sutra ocekivati od takvog djeteta?

Boze sacuvaj.....

homoseksualci nisu sami izabrali da to budu takvi su se rodili takvim ih bog stvorio najvažnije da djete bude okruženo ljubavlju i pažnjom i tad će izrast u zdravu osobu a zašto bi ostalo osakaćeno ili hendikepirano nisu manijaci valjda da ga fizički i psihički maltretiraju neće imati manje ljubavi od druge djece bog je stvorio i ženu da rodi i othrani djete pa ga rodi i baci u kontejner a heteroseksualac je jel to normalno a nadam se da su geni eltonovi obožavam njegove pjesme pa da ima dosljednog nasljednika i na sceni

< Poruku je uredio joni -- 30.12.2010 19:38:36 >

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   [Obrisana poruka]
30.12.2010 22:16:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu joni)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 22:24:09   
Amrino
Ma mozemo sad o ovovome koliko hocemo ali da je svijet otisao u hendek - jeste.
Naravno da je homoseksualizam nesto s cime ce covjek rodi...pa ako cemo tako i pedofili se rode takvi...nisu oni jadni nista krivi...U nekim zemljama...ovako malo "naprednijim" i oni se bore za svoja prava...kao sto se spustanje dobne granice kod sekualnih odnosa...i samo je pitanje vremena kada ce se izboriti za njih...a jedino mi , uvjetno receno, obicni insani ostajemo uskraceni za svoja osnovna prava- da kazemo kako nam se to gadi.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 22:30:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Amrino

Ma mozemo sad o ovovome koliko hocemo ali da je svijet otisao u hendek - jeste.
Naravno da je homoseksualizam nesto s cime ce covjek rodi...pa ako cemo tako i pedofili se rode takvi...nisu oni jadni nista krivi...U nekim zemljama...ovako malo "naprednijim" i oni se bore za svoja prava...kao sto se spustanje dobne granice kod sekualnih odnosa...i samo je pitanje vremena kada ce se izboriti za njih...a jedino mi , uvjetno receno, obicni insani ostajemo uskraceni za svoja osnovna prava- da kazemo kako nam se to gadi.



Pedofilija i homoseksualizam su 2 razlicite stvari , nisam jos nigdje cula da se bore za takva prava....

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 22:32:26   
teacher75
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Amrino

Ma mozemo sad o ovovome koliko hocemo ali da je svijet otisao u hendek - jeste.
Naravno da je homoseksualizam nesto s cime ce covjek rodi...pa ako cemo tako i pedofili se rode takvi...nisu oni jadni nista krivi...U nekim zemljama...ovako malo "naprednijim" i oni se bore za svoja prava...kao sto se spustanje dobne granice kod sekualnih odnosa...i samo je pitanje vremena kada ce se izboriti za njih...a jedino mi , uvjetno receno, obicni insani ostajemo uskraceni za svoja osnovna prava- da kazemo kako nam se to gadi.



Pedofilija i homoseksualizam su 2 razlicite stvari , nisam jos nigdje cula da se bore za takva prava....

upravo tako, homoseksualci ne ugrozavaju druge za razliku od pedofila


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 22:35:25   
Amrino
Jel to jedina razlika?user posted image



_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 22:39:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Amrino

Jel to jedina razlika?user posted image




hahaha jel to jedino pitanje user posted image user posted image

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 22:45:42   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Amrino

Jel to jedina razlika?user posted image



pa meni je to najbitnija razlika, jer dokgod mene niko ne ugrozava kao ni moje dijete, porodicu niti moja prava, ne smeta mi i smatram da i ta osoba ima prava da radi sta hoce- to je njegov zivot, i sta mene briga s kim spava i kakav mu je sexualni zivot


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 22:50:14   
Anoniman
ne mozete porediti pedofiliju i homoseksualnost...pedofilija je bolest...homoseksualnost je urodjena

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 22:55:29   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: dadada

ne mozete porediti pedofiliju i homoseksualnost...pedofilija je bolest...homoseksualnost je urodjena

Za nekoga je i homosex. bolest!

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 22:57:41   
Anoniman
a dobro sve na stranu zasto neki imaju potrebu da uvjere ove druge da je homosexualnost nesto sasvin normalnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image meni nije al necu vas uvjeravati da sam u pravuuser posted image ako je vec od Boga dato da se vole 2 muskarca sto je Bog bio nepravedan pa nije dopustio da se razmnozavajuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *