|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vrtić i imunitet
15.11.2013 20:59:38   
melin
evo iscitala sam cijelu temu jer me strasno interesuje
moja user posted image je krenula u septembru u vtric i od prehlade koja joj se slivala dva puta je dobila upalu srednjeg uha koji smo naravno lijecili antibioticima 2 puta po 10 dana i ona je oslabila totalnouser posted image
po preporuci u farmaciji dobila sam natura mix u bocicama 10 kom koje pijemo svako jutro i trebamo uzet jos jedno pakovanje tako nam je rekla teta uz to joj dajem omega-3, med,domaci pekmez od jabuka,cijedjene narance i limun,kozije mlijeko takoreci sve sto sam gdje procitalauser posted image posle ove druge ture natura mix cu joj ukljucit ampule od medexa...
eh posto u ponedjeljak krece ponovo u vrtic ja sam u panici,ne zbog prehlade nego sto joj se uvijek odrazi na uho mene zanima dali je iko imao kakvog iskustva s CITROFIT kapima od grejpa citala sam dosta o tome pise da se cak moze davati tri puta po onoliko kapi koliko dijete ima godina u zamjenu za antibiotik a jedan put za jacanje imuniteta...

< Poruku je uredio melin -- 15.11.2013 21:02:40 >


_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: vrtić i imunitet
16.11.2013 15:44:47   
škorpija
za šta služi ova omega od medexa, ja je kupih ali ništa na onom papiru ne piše, izgleda da nema nikakve fajde za imunitet

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: vrtić i imunitet
29.9.2015 8:13:46   
Miroslava10
jel nije bolje za djete, da jacanje imuniteta dođe sa vremenom nego odmah kad je mali ili mala da pije razne vitamine i tablete i neznam kaj sve ne? Mislim, zdravije je, nego da se privikne na to.

< Poruku je uredio Visnja RR -- 29.9.2015 8:20:52 >

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: vrtić i imunitet
29.9.2015 21:06:37   
škorpija
Jest bolje, ali ne mozemo svi uzimati bolovanje svakih 15 dana dok dijete ne stekne imunitet, zato se nekad moramo potpomoći preparatim

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Miroslava10)
Neposredna veza do poruke: 304
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *