|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vrtić i imunitet
6.9.2012 10:51:26   
lost

IZVORNA PORUKA: Halimaa

Ja sam svome počela davati Propolis sirup sa C vit. petnaestak dana prije vrtića, a sada pije SANOSTOL sirup, 5 ml. dnevno ( vitamini plus željezo) i prije vrtića mu dadnem Propolis u spreju. Jedan-dva šprica ujutru, to sam čula od komšija koji rade u Pharmamedu. Naravno, već drugi dan dužeg ostajanja dobio je temperaturu, ali osim slinica, za sada je sve ok, četvrti nam je dan, jede kao i obično. Usput, mi smo u Aladinu.


I mi smo često bolesni ali to je sve normalno na početku.
Ja svojoj dajem med, pekmez od jabuka, i sirup koji mi se do sada pokazao najbolji za poboljšanje apetita je Redasan sa cveklom i medom, i znatno joj se poboljšala krvna slika koja je bila katastrofa...


_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: vrtić i imunitet
6.9.2012 11:21:35   
niki83
Mi smo isli pet dana nakon pauze od 2 mjeseca i onda je krenula temperaturica, nosic, pa i upala grla...sad smo to sve sanirali hvala Bogu. A ja joj dajem vec 15tak dana otprilike 100ml kozijeg mlijeka sa kasikicom meda ujutro onako na taste, i vec sedam dana pije Redapin sirup. Nadam se da ce ovo pomoci kod virozica i imuniteta.
Djecica su izgleda mahom bolesljiva, jer su prije dva dana vrsili dezinfekciju u vrticu iz Doma zdravlja, spricali su prostorije.user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: vrtić i imunitet
6.9.2012 11:32:26   
Halimaa
moj nece pekmez ni na koji način :(

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: vrtić i imunitet
6.9.2012 12:16:01   
lost
IZVORNA PORUKA: Halimaa

moj nece pekmez ni na koji način :(


Nije htjela ni moja ni pekmez ni med ali ja joj dajem sve iz šprice i kažem da je to sirup i onda rado pije user posted image
Inace nikad ne stavljam secer u caj nego med kad se caj ohladi, i u sve slatke kasice joj ubacujem med

< Poruku je uredio lost -- 6.9.2012 12:18:16 >


_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: vrtić i imunitet
6.9.2012 21:56:29   
kleoopatra
MI smo poceli u vrtic 3 septembra a vec danas nam curi nos, uzass, sta je najbolje za imunitet i zastitu hvala

_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: vrtić i imunitet
6.9.2012 22:00:25   
Dida79

IZVORNA PORUKA: kleoopatra

MI smo poceli u vrtic 3 septembra a vec danas nam curi nos, uzass, sta je najbolje za imunitet i zastitu hvala



Isto ovako i kod nas samo jos moj i kaslje..veceras smo bili kod pedijatrice kaze nista strasno grlo malo crveno dala antibiotik i preporuku za da mu kupimo imunoglukan za jacanje imuniteta..On ga je vec jednom pio i nama se nije pokazao bas najbolji ali zato medexova maticna mlijec u ampulama nam je bila odlicna tako da sam mu je opet kupila.

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: vrtić i imunitet
6.9.2012 22:01:10   
škorpija
ja dajem sirup umunoglukan u kombinaciji sa multivitaminskim sanostolo, pošto je imunoklugan gada za piti to mi je bio jedini način da ga popije, ne znam da li djeluje, bio je bolestan, ali nikad toliko da bismo morali ići ljekaru

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: vrtić i imunitet
6.9.2012 22:02:18   
kleoopatra
Koji vrtic
IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: kleoopatra

MI smo poceli u vrtic 3 septembra a vec danas nam curi nos, uzass, sta je najbolje za imunitet i zastitu hvala



Isto ovako i kod nas samo jos moj i kaslje..veceras smo bili kod pedijatrice kaze nista strasno grlo malo crveno dala antibiotik i preporuku za da mu kupimo imunoglukan za jacanje imuniteta..On ga je vec jednom pio i nama se nije pokazao bas najbolji ali zato medexova maticna mlijec u ampulama nam je bila odlicna tako da sam mu je opet kupila.



_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: vrtić i imunitet
6.9.2012 22:02:41   
kleoopatra
Koji vrtic

_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: vrtić i imunitet
6.9.2012 22:03:17   
Dida79
Vrtic radost u Hrasnici

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: vrtić i imunitet
6.9.2012 22:04:55   
kleoopatra
Mi smo Aprilski cvjetovi neznam tako mala je vremena bila a vec kaslje i nosic curi

_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: vrtić i imunitet
6.9.2012 22:08:26   
Dida79

IZVORNA PORUKA: kleoopatra

Mi smo Aprilski cvjetovi neznam tako mala je vremena bila a vec kaslje i nosic curi


Isto sam to pomislila..ali citajuci temu od pocetka sam skontala da to nije nista cudno i da vecina djece to mora proci..Sad samo drzim fige da bude u sto blazem obliko jer i ovako je mrsavko 5,5 mu je godina a ima 18 kg tako da se bas brinem

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: vrtić i imunitet
6.9.2012 22:09:45   
kleoopatra
I ja sam se vec zabrinula ali nema mi druge

_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: vrtić i imunitet
6.9.2012 22:11:34   
R&T@

IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: kleoopatra

MI smo poceli u vrtic 3 septembra a vec danas nam curi nos, uzass, sta je najbolje za imunitet i zastitu hvala



Isto ovako i kod nas samo jos moj i kaslje..veceras smo bili kod pedijatrice kaze nista strasno grlo malo crveno dala antibiotik i preporuku za da mu kupimo imunoglukan za jacanje imuniteta..On ga je vec jednom pio i nama se nije pokazao bas najbolji ali zato medexova maticna mlijec u ampulama nam je bila odlicna tako da sam mu je opet kupila.


E, ovo unisti imunitet nase djece, a ne vrtic...user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: vrtić i imunitet
6.9.2012 22:15:43   
Dida79

IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: kleoopatra

MI smo poceli u vrtic 3 septembra a vec danas nam curi nos, uzass, sta je najbolje za imunitet i zastitu hvala



Isto ovako i kod nas samo jos moj i kaslje..veceras smo bili kod pedijatrice kaze nista strasno grlo malo crveno dala antibiotik i preporuku za da mu kupimo imunoglukan za jacanje imuniteta..On ga je vec jednom pio i nama se nije pokazao bas najbolji ali zato medexova maticna mlijec u ampulama nam je bila odlicna tako da sam mu je opet kupila.


E, ovo unisti imunitet nase djece, a ne vrtic...user posted image



Vjeruj mi da ga nisam ni otvorila stavila ga u frizider i cekam ako veceras ne bude temperature necu mu ga ni davati.Danas sam mu przila secer sa puterom i zalila mlijekom to je pio dva puta po pola solje..ne smijem vise jer mu je secer u krvi malo povisenuser posted image I pred spavanje mi govori mene ne boli grlo vidi mogu zinuti

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: vrtić i imunitet
6.9.2012 22:21:35   
Daja_sa

IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: kleoopatra

MI smo poceli u vrtic 3 septembra a vec danas nam curi nos, uzass, sta je najbolje za imunitet i zastitu hvala



Isto ovako i kod nas samo jos moj i kaslje..veceras smo bili kod pedijatrice kaze nista strasno grlo malo crveno dala antibiotik i preporuku za da mu kupimo imunoglukan za jacanje imuniteta..On ga je vec jednom pio i nama se nije pokazao bas najbolji ali zato medexova maticna mlijec u ampulama nam je bila odlicna tako da sam mu je opet kupila.


E, ovo unisti imunitet nase djece, a ne vrtic...user posted image



Vjeruj mi da ga nisam ni otvorila stavila ga u frizider i cekam ako veceras ne bude temperature necu mu ga ni davati.Danas sam mu przila secer sa puterom i zalila mlijekom to je pio dva puta po pola solje..ne smijem vise jer mu je secer u krvi malo povisenuser posted image I pred spavanje mi govori mene ne boli grlo vidi mogu zinuti

Sa nama je ista stvar...2 dana je bila u vrticu treci slini i kaslje...odem doktorici ...i lijepo mi zena kaze grlo malo crveno ali ako nema temperature nema potrebe za antibiotikom!
Samo cajevi i da se organizam sam izbori sa svim tim...na taj nacin i jaca imunitet...
Ja sam iskreno protiv ovih svakojakih farmaceutskih pripravaka za jacanje imuniteta...dovoljno mi kad udjem u apoteku tamo citava polica raznoraznih sirupa i slicnih stvari.
Mi smo poceli da pijemo redovno sok od cvekle jabuke i mrkvice..a planiram da kupim tahin pa da ga pomjesam sa medom i ujutro da joj dajem kasikicu...
Ima negdje na RR tacno omjer koji ide...ali ja nikako da nadjemuser posted image

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: vrtić i imunitet
6.9.2012 22:23:33   
Hanady RR
daja koliko meda-toliko tahana...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: vrtić i imunitet
6.9.2012 22:26:06   
Dida79
Prvi put cujem za ovo..A koji med ide?


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: vrtić i imunitet
6.9.2012 22:30:49   
Daja_sa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

daja koliko meda-toliko tahana...



user posted image user posted image HvalaTi user posted image

IZVORNA PORUKA: Dida79

Prvi put cujem za ovo..A koji med ide?





Pa moja curica odkako je probala med sa godinu dana od tada samo jede taj...domaci provjeren med od mog radnog kolege.
Koji med jedu tvoji djecaci? Taj mozes koristiti i za ovaj recept...

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: vrtić i imunitet
6.9.2012 22:33:42   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Dida79

Prvi put cujem za ovo..A koji med ide?




dido ako imaš provjerenog dobavljača domaćega meda taj...
uglavnom med koji kupuješ za vašu upotrebu

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: vrtić i imunitet
6.9.2012 22:36:53   
Dida79

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Dida79

Prvi put cujem za ovo..A koji med ide?




dido ako imaš provjerenog dobavljača domaćega meda taj...
uglavnom med koji kupuješ za vašu upotrebu


Imam bas sam prije dva dana kupila dvije tegle domaceg meda pa sam zato i pitala..Hvala vam

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: vrtić i imunitet
6.9.2012 22:37:10   
anidla
moj Noa ne zeli tahan u kombinaciji sa medom user posted image

sad cu opet kupit ampule maticne mlijeci, i jos nesto bih voljela naci dobro, ide zima.

e sad, kuc kuc ove godine je popio samo jedan antibiotik, a prosle godine haos user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: vrtić i imunitet
6.9.2012 22:40:16   
Daja_sa

IZVORNA PORUKA: anidla

moj Noa ne zeli tahan u kombinaciji sa medom user posted image

sad cu opet kupit ampule maticne mlijeci, i jos nesto bih voljela naci dobro, ide zima.

e sad, kuc kuc ove godine je popio samo jedan antibiotik, a prosle godine haos user posted image

kako se piju te ampule i jesu li to one u zutoj kutiji medexove?
ja sam narucila pravu maticnu mlijec...i ja sam to jela (pravo je gusto) nakon oba poroda da me malo dozove i povrati snaguuser posted image
e sad kontam jel njoj mozda ova domaca pojakauser posted image

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: vrtić i imunitet
6.9.2012 22:43:30   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Daja_sa


IZVORNA PORUKA: anidla

moj Noa ne zeli tahan u kombinaciji sa medom user posted image

sad cu opet kupit ampule maticne mlijeci, i jos nesto bih voljela naci dobro, ide zima.

e sad, kuc kuc ove godine je popio samo jedan antibiotik, a prosle godine haos user posted image

kako se piju te ampule i jesu li to one u zutoj kutiji medexove?
ja sam narucila pravu maticnu mlijec...i ja sam to jela (pravo je gusto) nakon oba poroda da me malo dozove i povrati snaguuser posted image
e sad kontam jel njoj mozda ova domaca pojakauser posted image

imamo temu o tome...
jak je to i alregen...ja mlađoj nisma smjela davati jer ima genetske predispozicije na jaku rekaciju na jače alergene...starijoj jesam poršle godine ...
http://www.ringeraja.ba/forum/m_355255/mpage_3/key_/tm.htm
al ima isksuva da se davalo i ranije porčitajuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: vrtić i imunitet
7.9.2012 10:03:29   
Halimaa
Šta je tahin? user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *