|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farbanje kose???
28.8.2008 18:22:14   
Happy
Ne brini se... Mišljenja su podijeljena, ja sam se farbala u 8 sedmici.... Biće sve OKuser posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Farbanje kose???
28.8.2008 18:33:18   
Aquarius
Nadam se. Ma i ja paničim oko svake sitnice.

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Farbanje kose???
3.9.2008 11:36:35   
gogili
ja sam u 22 sedmici i farbam se redovno. svaki mjesec ili svaki drugi.
naucno nije dokazano da farbanje steti dijetetu.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Farbanje kose???
3.9.2008 11:40:05   
Romali
Ja sam se farbala, ali uzimala neku špansku farbu bez amonijaka. Zove se Naturtint, ima u Merkuru kupiti.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu gogili)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Farbanje kose???
3.9.2008 11:52:55   
mnn
ja se farbam sa farbom bez amonijaka, i to več skoro 1 godinu.nezamislivo mi je da sam bez farbe na glavi i da mi je izrast velik ko nebo. Farbe bez amonijaka kod frizera ne štete, sve moje prijateljice su se farbale i to sa farbom pa ništa...nisam čula da to šteti , ove bez amonijaka.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Farbanje kose???
9.9.2008 15:22:39   
taze_mlada
prije svega pozdrav svim forumasicama, novi clan ovdje.....user posted image
evo dok tako reci cekam potvrdu trudnoce (u petak kod doktora nakon pozitivnih kucnih testova), haj kontam da malo vidim po forumu sta ima....i ova tema mi je bas zapela za oko jer mi je radi posla i radi mene fakat nezamislivo da se ne farbam, jednostavno ne volim izgledati zapusteno... i nisam uopste razmisljala da bi farbanje moglo biti lose u trudnoci...jos po belaju od ljetos sam plavka, tako da se na mojoj tamnijoj kosi fakat vidi kad se ne farbam..imaju pramenovi, koje sam i vadila, ali nekako razmisljam da su oni "opasniji" od farbanja...uh...i to valja paziti :D elem, vidjecemo sta ce cika doktor reci .....

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Farbanje kose???
9.9.2008 16:20:08   
emma.L
Prvi put kad sam otisla na pregled bila sam 6+1 tjedana i uz ostale savjete kako se ponasati, lijecnik mi kaze da izbjegavam farbanje. Ja dan prije isla na sredjivanje totalno, i to onom frizerskom farbom koja sigurno ima gomilu amonijaka. Strpila sam se do kraja 3. mjeseca nakon toga (srecom, boja slicna mojoj prirodnoj bila), a poslije se evo redovno farbam.
Ne znam sto bih vam rekla... i ja svojoj bebi zelim samo najbolje, ali mislim da danas ima i previse toga sto bi 'trebalo izbjegavati' user posted image

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Farbanje kose???
9.9.2008 17:12:23   
dacy
ja se redovito farbam, evo i sada imam pramenove koji su mi malo izrasli i trebam otici to da sredim, da budem lijepa svojoj bebici. Tolika mi je glupost to sa farbanjem, sta sad sve trebamo hodati izrasle i neuredne jer je neko rekao da se nevalja farbati u trudnoci user posted image , uostalom, moj doktor kaze da mogu i ja se toga drzim...........
kad samo pomislim da je moja mama u trudnoci od crnke postala plavusa i na kraju dobila mene zivu i zdravu... smije mi se na takve komentare user posted image  

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Farbanje kose???
18.9.2008 19:05:33   
suncan_dan
dacy, svak mora za sebe da odluci. ja licno nisam, i znam 100% zbog cega nisam.

_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Farbanje kose???
18.9.2008 19:15:12   
Skvo RR
Ja se nisam farbala nikako do 8 mjeseca i onda sam u 8 izvukla pramenove....nisam vise mogla izdrzati....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Farbanje kose???
26.9.2008 11:29:14   
Dinkica
Ja se isto farbam u tamno plavu sto na mojoj kosi ispadne svijetlo smedja i doktroica je rekla da je to OK samo da se ne farbam precesto i sa jakim bojama (mislila je na postotak hidrogena). Ja ne bih mogla izdrzati bez farbanja jer na vrh glave razdjeljka imam par sjedih i pravo me nerviraju user posted image . Ionako sam osjetljiva u trudnoci jos da mi neko zagleda u razdjeljak ne bih mogla podnijeti user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Farbanje kose???
5.12.2008 20:50:51   
shejla
evo da pukusam ozivjeti ovu temu :)
Nije bas OVA tema, ali ne bih da otvaram novu, jer je slicno pitanje.
dakle, da li neko zna ili je cuo ili procitao nesto o krecenju u trudnoci. Voljela bih sobu, koja ce za cca. 4 mjeseca aBd, postati djecija, malo ofarbati nekim veselim bojama, ali voljela bih sama, eto onako da se malo zabavim. Da li je stetno udisanje tih isparavanje iz boja za zidove???

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Farbanje kose???
5.12.2008 20:55:23   
Ilhana RR
Mozes sa skoro svim bojama farbati i kreciti. Imaju neke farbe sto nesmijes al te se farbe nekoriste za krecenje zidova. neznam sad kako se zovu al ja mislim da je ulje ili lak u onim sto nesmijes....

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Farbanje kose???
5.12.2008 21:15:07   
Anoniman
nijedna boja na bazi akrilika nije otrovna...u to ti spadaju sve boje za zidove kao i pigmenti
Dobro ti je ilhana rekla -ulje i lak izbjegavaj

ako o cemu znam, znam o bojama user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Farbanje kose???
7.12.2008 18:18:22   
Ex Yu
Kreci i uzivaj ali nemoj se sad bas inhalirati mirisima ako vidis da ti smeta odustani ... organizam obicno sam reaguje na on  sto mu steti pa ce ti se javiti vrtoglavice ili jednostavno nelagodan osjecaj od mirisa boja ako ti nepase ...

a sto se tice farbanja nije lose izbjegavati jace hidrogene (pogotovo plavuse) ja sam crnka i zadnje farbanje je bilo sa crnom kanom bez problema sve gotovo za sat vremena mada iskreno malo smrdi. ... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Farbanje kose???
7.12.2008 19:13:31   
mnn
ja se farbam kod frizera ali sa preljevom, stavlja mi tamno smeđi preljev i to prirodni. do prije nekih 11mj sam bila plavuša pa sam se farbala ali onda sam promjenila boju u svoju prirodnu...ma nisam za farbanje ništa loše čula,sve su se moje prijateljice farbale u trudnoči. i koristile lak i sve ostalo...mislim da samo kad se to koristi i farba treba staviti na usta onu masku koju koriste doktori i to je sve..tako su meni rekli. ima je za kupiti u svakoj apoteci, jednokratne maske...

neznam ali ne bi se mogla zamisliti bez farbe i sređene kose...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Farbanje kose???
9.12.2008 11:27:11   
Mara
Ja sam sinoć bila kod ginićke , na pregledu i pitala sam za farbanje kose u trudnoći, žena je rekla: Trudnoća nije bolest, farbati se možeš bez straha, samo nemoj kasno poslijepodne kad ima puno raznih mirisa u frizeraju (ja inače uredno povraćam svako malouser posted image ) .
Ja sam se isto mislila za to farbanje zato što sam napola sijeda pa zamisli takav hodati , nesređenost nije moj stil user posted image

< Poruku je uredio Mara -- 9.12.2008 11:28:44 >


_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Farbanje kose???
10.2.2012 11:17:00   
Skvo RR
prenos postova


IZVORNA PORUKA: yasemin

Nisam našla ovu temu na forumima pa je otvaram , ako ima Sorry administratori premjestite je
u 20 nedelji sam trudnoće , plava sam , i imam veliki izrastak koji me nervira, na internetu nisam nasla studije koje potvrđuju ili negiraju štetnost farbanja pa VAs pitam drage moje trudnice da li se Vi farbate? ja se inače farbam ili stavljam pramenove farbama bez amonijaka.user posted image
pozz svima





IZVORNA PORUKA: emy24

ja se namjeravama farbati ovih dana i kontala sam kupiti farbu bez amonijaka,a ja sam trenutno 16.sedmica mislim da farbanje ne steti puno,i ako nije cesto




IZVORNA PORUKA: Miimy

Ja sam 15 sedmica i ako Bogda planiram da izvucem pramenove koje sam i prije imala, Dr pitala kaze nema problema mozese farbati jer neprodire boja bas tako lako kroz tjeme... Moja sestra se farbala uredno cjelu trudnocu u plavo bez problema sve ok... a boje prirodne te ima kupiti kolko znam u BBI u onoj prodavnici zdrave hrane, a i Loreal ih radi ja mislim...



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu majahodzic)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Farbanje kose???
10.2.2012 12:07:19   
yasemin
hvala vam Mimy i Emy24 ja inače koristim Loreal bez amonijaka a nekad i Garnier također bez amonijaka ....


_____________________________

yasemin

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Farbanje kose???
10.2.2012 12:11:19   
M kao Mama
Ja se ne farbam, ali izvlačim pramenove, a u prvoj trudnoći sam bila plava i farbala sam se, garnier farbama

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Farbanje kose???
11.2.2012 1:05:07   
saksija
ja izvucem pamenove pa ih onda jos i prefarbam.. pitala sam dr. i rekla mi je da je to ok. eto ja sam to radila negdje u 16oj sedmici cini mi se..

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Farbanje kose???
11.2.2012 11:04:27   
Lulu_08
Ja u prvoj trudnoci nisam nikako farbala se, a u ovoj planiram sada nakon pregleda, tada ce mi biti 20 sedmica, pramenove izvuci. Pitat' cu doktoricu svakako.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu saksija)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Farbanje kose???
11.2.2012 17:00:04   
yasemin
ofarabala sam se sinoć konačno , bilo me je pravo strah ali eto .......

_____________________________

yasemin

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Farbanje kose???
18.2.2012 13:29:51   
Dz3ni
Inače se ne farbam, ali kad bi se farbala, radila bi to i u trudnoći...možda ne prva 2 mjeseca. Mislim da je to malo pretjerano...po tome bi trebale izbjegavati i masu drugih stvari. Ali eto, treba paziti...ipak je to hemija.

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Farbanje kose???
1.3.2012 22:19:01   
mia mama
..ne znam na koji način bi farba mogla uticati, razumijem hemija je u pitanju, ali ipak je kratko drzimo na glavi. Ja inace koristi Syoos farbu za koju sam primjetila da je blaza od drugih.. :)

_____________________________

My sunshine is coming :D

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *