|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farbanje kose???
2.3.2012 8:58:42   
Le_a
drage forumašice, da li neko koristi lorealove farbe Casting gloss, one ne sadrže amonijak, pretpostavljam da nisu "toliko"štetne. ranije nisam o ovome razmišljala i nisam se pripremila, sada sam farbano plava, a moja prirodna kosa je tamna, baš nemam izbora :(

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Farbanje kose???
12.3.2012 12:32:58   
yasemin
ja koristim Casting plava sam također farbala sam se u
16 nedelji

_____________________________

yasemin

(odgovor članu Le_a)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Farbanje kose???
13.3.2012 15:01:32   
moonchild07
Draga, ja sam se skoro ofarbala tom farbom, inace u 5.mjesecu sam trudnoce...Farba je fenomenalna!! Inace idem frizeru koji mi stavlja Selective profesionalne farbe ali ovaj put stedim pa se odlucih za ovu bez amonijaka..

Preporucujem je, moja kosa je sjajna danima a dobijes i kremicu za sjaj koju mozes koristiti vise pranja. Kremica da i mekocu i kosa je divna danima. Dok se nisam ofarbala kosu sam morala orati svaki drugi dan ali sada mi bude super i 4 dana! user posted image

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Farbanje kose???
13.3.2012 21:28:11   
tukica
ja sam se redovno farbala tokom cijele trudnoce... i to u pocetku sam koristila farbe bez amonijaka, a poslije standardne... jest da mi boja nije bas uvijek uspijevala, valjda radi hormona...

(odgovor članu moonchild07)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Farbanje kose???
30.6.2012 8:53:03   
Anoniman
Pozdrav drage moje, posto sam ja u 5-6 sedmici trudnoce, jos nisam ni doktoru otisla user posted image , zanima me dali se smijem farbati i izvlaciti pramenove??! Hajd jedan brziii odgovor .. Kosa mi je bas nikakva....

Pozzuser posted image user posted image

(odgovor članu tukica)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Farbanje kose???
30.6.2012 9:11:47   
Emica_sa
Ma smijes,vecina to radi i nikom nista nije bilouser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Farbanje kose???
30.6.2012 9:13:18   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ma smijes,vecina to radi i nikom nista nije bilouser posted image



Meni je bas bas zelja , al ima i straha.. nadam se da ce biti sve ok :D
Hvala na odgovoru .. user posted image

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Farbanje kose???
30.6.2012 9:20:03   
zeze

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pozdrav drage moje, posto sam ja u 5-6 sedmici trudnoce, jos nisam ni doktoru otisla user posted image , zanima me dali se smijem farbati i izvlaciti pramenove??! Hajd jedan brziii odgovor .. Kosa mi je bas nikakva....

Pozzuser posted image user posted image



Sto da ne user posted image

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Farbanje kose???
30.6.2012 9:24:22   
Mir@H
Pramenove mozes,jer ne idu od korijena pa se tako amonijak ne moze uvuci kroz kozu,a farbanje je dozvoljeno ako koristis preparate bez amonijaka (loreal casting npr). Ipak je rana trudnoca,beba je sad osjetljiva na sve moguce. Svako opet ima svoje misljenje...

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Farbanje kose???
30.6.2012 9:41:17   
Mama 29
Meni je doktor rekao da izbjegavam farbanje kose u prvom trimestru, a kasnije da smijem koristiti farbe sa manje amonijaka. Mislim da ti je bolje da malo sacekas user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Farbanje kose???
30.6.2012 9:51:50   
sretna sam jako
I ja mislim da ti je bolje da malo sacekas...

(odgovor članu Mama 29)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Farbanje kose???
11.7.2012 19:10:54   
Monaa
Farbala sam se tokom cijele trudnoce i to farbama sa amonijakom, bebici nije nista bilo, potpuno je zdrava, tako da ja ne vjerujem u te price da je stetno. Ali naravno svako odlucuje za sebe. Ako te je strah nemoj.

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Farbanje kose???
12.7.2012 11:00:03   
magdalenaa
ja sam išla na pramenove u rudnoći tako da mi nije farba dolazila u kontakt sa kožom, ma mogu se malo strpiti,,,,,,,,i ipak danas ima dosta proizvoda bez amonijaka ,zašto ne probati............

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Farbanje kose???
13.7.2012 15:53:25   
irisss
za koji dan ulazim u 13 sedmicu, a kosa mi je haosuser posted image Inače koristim garnier, pitala sam imaju i bez amonijaka. Šta mislite trebam li još sačekati ili da se napokon ofarbam?

(odgovor članu magdalenaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Farbanje kose???
13.7.2012 16:00:06   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: irisss

za koji dan ulazim u 13 sedmicu, a kosa mi je haosuser posted image Inače koristim garnier, pitala sam imaju i bez amonijaka. Šta mislite trebam li još sačekati ili da se napokon ofarbam?


pa sto se ne farbas,posebno ako imaju tu bez amonijakauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu irisss)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Farbanje kose???
13.7.2012 16:05:17   
djoisa
u koju boju se farbas?

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Farbanje kose???
13.7.2012 16:15:25   
irisss
Inače tamno plavu, sad sam kontala u još tamniju, svijetlo smeđuuser posted image

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Farbanje kose???
13.7.2012 16:55:26   
Mir@H
Ja sam se ofarbala u 12.sedmici ali farbom bez amonijaka.

(odgovor članu irisss)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Farbanje kose???
13.7.2012 17:53:15   
mali_leptiric
Vise su to ' babske price' Moj frizer je rekao da je generalno i u drugom stanju kosa potpuno drugacija. Farbati se moze, ali moguce je da ne postignete zeljenu boju tj.nijansu zbog sastava kose. Ja sam izvlacila pramenove i ispali su dosta svijetliji nego sam to htjela,a sada sam 38 sedmica. Tako drage moje samo se vi sredjujte pa ne trebamo hodati svakakve :D

(odgovor članu Mir@H)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Farbanje kose???
5.8.2012 19:07:31   
veeseelaa
ne kontam kakve veze farbanje kose ima sa trudnoćomuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mali_leptiric)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Farbanje kose???
7.8.2012 21:26:46   
vedad0705
U prvoj trudnoci sam se farbala dva puta negdje oko 18 sedmice i pred porod.
Mislim da generalno treba izbjegavati farbanje u prvi 12-13 sedmica dok se ne zavrsi formiranje organa.
Sad sam opet trudna 19 sedmica ovaj put imam jako rizicnu trudnocu uz strogo mirovanje ali opet nemogu da se gledam bas totalno neuredna, tako da sam ovaj put pitala svoju prof. Jadranku  koja mi vodi trudnocu smijem li se u ovom slucaju farbati rekla je da smijem ali ne precesto ...user posted image  bas sam se obradovala moram vam priznati  

(odgovor članu Le_a)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Farbanje kose???
11.8.2012 1:33:31   
Precious
http://www.roda.hr/article/read/bojenje-kose-u-trudnoci

A ne znam, barem ovim zabrinutima, sta se fali istrpit malo u trudnoci user posted image

(odgovor članu vedad0705)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Farbanje kose???
11.8.2012 1:41:31   
reallove
Ja se nisam farbala u trudnoci,kosa mi je bila uzasna i do pola izrasla,ali sam se bojala zbog bebe..Poslije kad sam se porodila,otisla u salon,osisala se,ofarbala uradila pramenove,sve super..Taman mi dobro doslo da se kosa malo odmori od farbanja

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Precious)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Farbanje kose???
11.8.2012 22:07:09   
amilacha
ja sam se farbala u trudnoci, mada nisam na pocetku. mislim da sam samo 2 puta jednom oko 4-5 mjeseca i pri kraju. ne bih se farbala nikad u zivotu da ne moram (zbog sijedih dlakauser posted image ),pa tako da ni u trudnoci nisam sebi mogla dozvoliti da takva hodamuser posted image

_____________________________

zivot je neshvatljivo cudo, jer se neprestano trosi i osipa, a ipak traje i stoji cvrsto kao na Drini cuprija...
A 12.06.2012.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Farbanje kose???
22.10.2012 16:04:28   
line
nije losa ni varijanta kane (henna), potpuno prirodno i kosa je fenomenalna poslije, a boje su postojane,
lush, ima u 3 nijanse za one koji idu na tamnije boje
http://www.lush.ba/shop/product/category/path/1019_1026/kana

(odgovor članu amilacha)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *