|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farbanje kose???
22.10.2012 16:07:20   
line
pardon - 4 nijanse :P

(odgovor članu line)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Farbanje kose???
20.12.2012 11:17:58   
Fleks
I ja sam koristila kanu, i to sa crnim cajem se pravi citala sam da bude bolji efekat..ne znam kako je vi koristite..kosa bude tamna sa crvenkastim odsjajem, meni super ;) a koliko samo pricaju kako je zdrava za korijen i sve, pa toplo preporucujem user posted image

(odgovor članu line)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Farbanje kose???
26.12.2012 18:35:29   
ada_
pozz svima,i ja sam bas u dilemi da li se farbati ili neuser posted image
prvu sam bebu izgubila pa sad pusem i na hladno ali kako ste vec rekle uzasno mi je hodati sa izraskom do pola glave(nije jos toliki ali et)sad sam 18 tt i nikako se odlucit sta raditi user posted image

(odgovor članu Fleks)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Farbanje kose???
26.12.2012 18:40:33   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: ada_

pozz svima,i ja sam bas u dilemi da li se farbati ili neuser posted image
prvu sam bebu izgubila pa sad pusem i na hladno ali kako ste vec rekle uzasno mi je hodati sa izraskom do pola glave(nije jos toliki ali et)sad sam 18 tt i nikako se odlucit sta raditi user posted image

Ja sam se farbala i to svakih 15 dana jer sam puno sijeda. E sad , ti ako se bojiš , možda da probaš sa onimm farbama bez amonijaka ili onim na prirodnoj bazi BIO KAP (mislim da se tako zovu) Jesu malo skuplje, ali piše da su biljnog porijekla.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Farbanje kose???
26.12.2012 18:54:09   
ada_
hvala ti na brzom odgovoru,a potrazit cu te pa cu vidjeti sta ce biti...

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Farbanje kose???
26.12.2012 19:00:32   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: ada_

hvala ti na brzom odgovoru,a potrazit cu te pa cu vidjeti sta ce biti...

Imaš u bolje opremljenim apotekama nekoliko vrsta prirodnih farbi ( ja ti navela prvu koje sam se sjetila), a i pitaj usput da ti preporuče najbolju.


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Farbanje kose???
26.12.2012 19:33:19   
ninuska
Kod mene je trudnoca bila rizicna,ali sam se farbala cijelo vrijeme. Jos plava, pa zamisli user posted image .

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Farbanje kose???
26.12.2012 22:35:00   
Latinka
Ja se isto nisam farbala, pogotovo zbog prve izgubljene trudnoće

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Farbanje kose???
26.12.2012 23:32:27   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: ada_

pozz svima,i ja sam bas u dilemi da li se farbati ili neuser posted image
prvu sam bebu izgubila pa sad pusem i na hladno ali kako ste vec rekle uzasno mi je hodati sa izraskom do pola glave(nije jos toliki ali et)sad sam 18 tt i nikako se odlucit sta raditi user posted image



ja sam se farbala u obe trudnoće, čak me prvi put dr. moj dragi pitao što se ne farba, jer zna da sam uvijek ko lampa bila, druga trudnoča rizična, čak sam i jednom pramenove izvukla,

ako imaš sumnju najbokje ti je da pitaš dr.

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Farbanje kose???
29.12.2012 14:00:22   
ada_
eto posle konsultacije s doktorom odlucila sam se ne farbati user posted image on nije za to i kaze da je na meni ali on ne preporucuje....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Farbanje kose???
31.12.2012 12:26:18   
sanjaa
Ja se srecom ne farbam, al sam cula od kolegice da joj je dr. rada rakic rekla da se moze ofarbati samo ne nekim nekvalitetnim jakim farbama. Kao nakon 3. mjeseca...

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Farbanje kose???
5.9.2016 20:18:12   
biterlemon
Nije dokazano... Verovatno bolje farbe bez amonijaka...mada znam puno zena koje su se farbale u trudnoci i imaju zdravu decu.

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 87
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *