|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje crtiće dopustiti?
23.1.2012 22:16:25   
anidla
IZVORNA PORUKA: miny

Bumba i za sada jedino Bumba...Vise ne smijem ni izgovoriti rijec klaun jer odmah pocne da govori BUUumbaaa Buuummbaaa user posted image ...


Noa je gutao ocima bumbu nekih pola godine....sad kad vidi Bu,bu pocne tuuuzno plakati, jecati...suze idu user posted image user posted image user posted image

ne kontam user posted image

sad gleda samo pocoy-a


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu miny)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Koje crtiće dopustiti?
23.1.2012 22:33:13   
new mama
Moj maleni najvise voli Lazy Town,

Potpisuem,to joj je glavni crtani,a ona je Stefani,pa jos plese kao onauser posted image ,znaci ovaj crtic N1user posted image
Jos voli gledati,Doru,Fifi,nekad Winx i Traktor Tomuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu miny)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Koje crtiće dopustiti?
23.1.2012 22:47:01   
dafri
Elmov svijet joj je nadraži,njega baš voli,sa igračkom Elmom spava i zasada nijedna igračka nije ni blizu da mu preuzme častuser posted image user posted image
voli da pogleda i Fifi,Tom i Jerri 


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Koje crtiće dopustiti?
24.1.2012 8:02:56   
chuci
moja voli dugometražne da gleda, a od ovih kraćih tom i jerry. negdje je mm našao torrent od 40GB disney crtanih, većinom onih starih tako da uživa u njima. gleda na engleskom. despicable me, lady and the tramp, 101 dalmatinac (voli ove sa cukama), pepeljuga, lavovi što se bore (ili u prevodu lion king), aladin (ovaj je sinhronizovan, ovdje joj se pjesme posebno sviđaju pa ih većinom zna i pjeva s njima) itd

ja se osipam na crtane sa srpskom i našom sinhronizacijom.
hrvati fino odrade ode dugometražne, npr čudovišta iz ormara. ali nekada kada slušam crtani koji je na tv-u iz druge sobe zaista se zgrozim od zvukova. da izvine ova lijepa tema ali zvukovi pepeljuge sa sinhronizacijom koja čisti kuću su najsličniji zvukovima nekog jeftinog filma za odrasle. užas od uzdisanja i stenjanja.
obratite pažnju na zvuk pa ćete vidjeti.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Koje crtiće dopustiti?
24.1.2012 8:25:33   
Halimaa
Ima dosta do sinhronizacije - ovi štrumfovi na B92 na srpskom baš su bezveze
Elem, ja nemam snage da mu ukinem Teletabise, toliko ih voli, ne znam kako ću, ako su zaista za manju dob...On voli još i Pocoya ali i to samo na You tube koliko ima epizoda sve smo ih pregledali...
Ima li neko iskustva sa "odvikavanjem" od crtanog?

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Koje crtiće dopustiti?
24.1.2012 8:53:57   
ziki
Meni se bas sinhronizacija strumfova na B92 svidja. A npr uporedjivala sam Doru na hrvatskom i srpskom, kao i Pocoya i ko da nisu isti crtani. Tomica ima najbolju sinhronizaciju na bosanskom.
Kod nas da pustim Nemirku po volji samo bi se crtani gledali. On gleda na hayatu timija, garfilda, lazy town i winks(od ovog mm ludi a gleda ga od kad zan za sebe) i posle rucka na B92 strumfove. A ponekad me prevaari pa odgleda citvau seriju od 11 na B92 pingvine sa madagaskara, tmo i jary, kremenko i kamenko i strumfovi. Inace je lud za Tomom i Jaryjem, cak se i podijelio uloga sa bebom, on je Tom a beba Jary. Od dugometraznih i dalje najvise voli Munjevitog, tu skuplja sve sa tim likom, igracke, odjeca... Jos uvijek ne voli gluposti ben 10, bakugani, gormiti.... i voljela bih da tako i ostane. I da kao sto neko rece da kad nauci da sam vrti kanale ukinucu CN.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Koje crtiće dopustiti?
24.1.2012 9:04:39   
gvendolina
ziki i kod nas je juric no1,iako ga sada manje gleda ali se jako obraduje kada vidi bilo sta sa njegovim likom.Kad smo ga tek uzeli gledo ga je i po par put na dan,sad rijedje.odgleda sto ima na tv-u.Ranije je volio Pingu,Pocoyo,Pat i Mat,a sad jako voli sve sto je sa vozicima i vatrogascima chuginton,vatrogasac Vjeko...




_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Koje crtiće dopustiti?
24.1.2012 15:24:32   
Halimaa
meni je pocoyo zasad najbolji, ima i priču, i pouku, a i lijepo izgleda tj. "normalan" je. Štrumfove imamo na komada ali hrvatsku sinhronizaciju, nekako je na nju navikao pa mu sad ovi na B92 dođu nekako čudni! Da mi je da mu dosade oni teletabisi  user posted image a najbolje je što su mu jedine složene rečenice one iz crtanog poput " kravo smeđa čuvaj leđa". user posted image

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Koje crtiće dopustiti?
29.1.2012 14:46:39   
lely
Omiljeni Garfild, Lazy Town i Mala princeza

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Koje crtiće dopustiti?
14.5.2012 15:58:38   
reallove
Kod nas idu crtici na engleskom:Garfild,Lazy town,svi crtani filmovi sa kanala Disney junior,Tom and Jerry,Donald duck,Mickey mouse,ne voli ove nove crtane,roboti,cudovista i to mi je posebno drago,jedino Ben 10 sto pogleda

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Koje crtiće dopustiti?
14.5.2012 16:13:07   
Amani12
Nama je Nodi jos uvijek No.1 user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Koje crtiće dopustiti?
14.5.2012 16:17:44   
felix

IZVORNA PORUKA: Amani12

Nama je Nodi jos uvijek No.1 user posted image

a nama Garfilduser posted image

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Koje crtiće dopustiti?
14.5.2012 16:23:55   
Lady26
Noddy (dugotrajni po sat i po user posted image ), Dora, Fifi, Pepa pig, Hello kitty, traktor tom, Angelina balerina, barbie, Pingui, bumba...i jooos dosta.... user posted image
Uglavnom sve ove na isti fazon....

< Poruku je uredio Lady26 -- 14.5.2012 16:26:06 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Koje crtiće dopustiti?
14.5.2012 16:25:19   
bebacha
jla trenutno najvise voli Peppu al moze i bilo koji drugi koji nije agresivan i nema vjestice
Alen bumbu,traktor tom

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Koje crtiće dopustiti?
14.5.2012 16:27:51   
teacher75
i lana voli pepu, jedino joj ona moze drzati paznju, inace slabo gleda crtane, sad je u fazi kad joj nisu zanimljivi uopce, samo pravi rusvaje po stanu, oblaci bebe, stavlja im pelene i tako to i prosipa vodu kadgod se domogne

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Koje crtiće dopustiti?
14.5.2012 17:04:19   
Malenaoduvijek
moj I. najvise voli tomicu i prijatelje pa onda munjevitog jurica.

gleda i nodija a moze proci i garfield a bumba mu vise nije interesantan uopste ..

a Luka slabo gleda crtice prije j gledao baby einsteina a sada malo garfilda i nodija sa bratom

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Koje crtiće dopustiti?
14.5.2012 17:09:42   
Lulu_08
Luna bi najradije gledala non stop WINX crtani, medjutim ja licno nisam ZA jer mi se ne svidja kakav uticaj ta "vrsta" crtanih ima na nju i njene drugarice (oponasaju ih, bore se i slicno). Pa smo uspjeli preokrenuti list, i dalje su joj interesantne ali ih vise ne gleda.

Njeni favoriti su: Lion King, sve bajke o princezama i sve Barbie crtani filmovi, Madagascar, Finging Nemo i slicno.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Koje crtiće dopustiti?
14.5.2012 17:09:47   
Medić*
Duze vrijeme je gledao Lazy Town. Vise ne. Dosadio mu.

Trenutno najvise voli Garfilda ( a volim ga i ja user posted image ) i Tom i Jerry. Medo Rupert i Timy.

A uziva gledajuci na Hayatu Nindza ratnike user posted image



< Poruku je uredio medic slatki -- 14.5.2012 17:10:41 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.6.2012 15:34:34   
Blue rose RR
Samo za Hanady:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Xvnh_Ox3GvI#!

Detalj za pregledati pod OBAVEZNO na 1:01 minutu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.6.2012 15:36:24   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Samo za Hanady:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Xvnh_Ox3GvI#!

Detalj za pregledati pod OBAVEZNO na 1:01 minutu user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Oplakah...ajjjjjjjjjjjuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.6.2012 15:39:13   
Blue rose RR
Jutros si mi na sabahu i na um pala, i kontam "Zašto mi je taj "termin" poznat ?" :)
I sad mi na um pade :)))



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Koje crtiće dopustiti?
12.6.2012 15:47:47   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Koje crtiće dopustiti?
14.8.2012 16:29:30   
bejbibi
moj beban voli gledati bumbu...cim otvori ujutru ookice govori buubaa,bum-ba i tako :).....mada ja ne volim bas bumbu al on bas bas voli....medjutim ja njemu pustim na kompu one animal songs na engleskom i to strasnooo voli...i pleseee:)....tako da vise preferiram to da gleda nego bumbu..... a nije jos za one dugometrazne crtane......a o danasnjim crtanim filmovima da ne govorim...UZASuser posted image katastrofa koliko nasilja ima u njima..fuj fuj.....necu dozvolit da moje dijete to gleda....

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Koje crtiće dopustiti?
14.8.2012 17:43:18   
anidla
Noa je lud za Pocoyom, definitivno izludi ja s njim, mislim da je opsjednut user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Koje crtiće dopustiti?
15.8.2012 7:31:27   
pocahontas
moje dijete je opsjednuto sa crtićem Fireman Sam..i samo ih gleda na youtube na engleskom, pa sam htjela pitati gdje ima kupiti dvd Vatrogasac Sam sa novijim verzijama koje su na nasem jeziku? user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *