|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje crtiće dopustiti?
7.10.2011 12:48:44   
Lady26
Lana od crtica gleda samo ove nove, tipa Dora, Pokojo, Pepa pig, Bumba, traktor Tom i sl...
Zasad su se pokazali u pozitivnom svjetlu...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Koje crtiće dopustiti?
7.10.2011 12:55:25   
bebacha
Ajla je pocela crtane gledat sa dvije godine i gleda Doru najvise.a nekad gleda i Hello kitty,jagodicu bobicu,mickey moues na njemackom,al evo rjetko.Dora je broj 1-e ona voli Garfilda al on meni nije nikako za djecu.mozda grijesim al zna biti punoo zloban.Alen vec par dana gleda Bumbu po 5 minutauser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Koje crtiće dopustiti?
7.10.2011 13:05:43   
Lady26
Po 5 minuta, pa epizoda traje oko 3min user posted image
Lana gleda i gleda i gleda....i gledaaaa........i gleda.....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Koje crtiće dopustiti?
7.10.2011 13:11:48   
zagy
Nedavno gledamo ja i moja user posted image crtić Ljepotica i zvijer, u neka doba ona ustane i ode se igrat, a ja ostala odgledala do krajauser posted image

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Koje crtiće dopustiti?
7.10.2011 13:13:40   
bebacha
odgleda jednu citavu,druge pola i vise nije zanimljivouser posted image user posted image user posted image tacno 5 minuta

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Koje crtiće dopustiti?
7.10.2011 13:31:33   
reallove

IZVORNA PORUKA: Lady26

Lana od crtica gleda samo ove nove, tipa Dora, Pokojo, Pepa pig, Bumba, traktor Tom i sl...
Zasad su se pokazali u pozitivnom svjetlu...

kod nas je Bumba glavni.Svaki dan ga gleda,bas ga voli..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Koje crtiće dopustiti?
7.10.2011 14:08:04   
leona81
gledamo i dalje jim jam - na kojem najvise voli Thomasa, voli i Bumbu iako meni jos nije jasno zasto? i ujutru kad se spremamo za vrtic nesto sto uhvatimo na domacim kanalima, baltazar, jagodica i sl...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Koje crtiće dopustiti?
7.10.2011 14:11:46   
Lady26
Ujutro dok se spremamo, nova tv, bumba - 2 komada, pa tomica - komada 1, eh onda trazi da joj upalim racunar da gleda pepu pig - sto mi ne pada na pamet, nego se tako malo svadjamo i prodje vrijeme, moramo krenuti user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Koje crtiće dopustiti?
7.10.2011 14:14:38   
Amani12
Nasi omiljeni crtici su Nodi,Winnie i prijatelji,Bumba,Traktor Tom,Roary,a u poslednje vrijeme gleda i Peppu i Pocoya...user posted image
Gleda i mama s njim user posted image



_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Koje crtiće dopustiti?
7.10.2011 14:22:20   
Anoniman
anel ne gleda crtice user posted image nece ponekad pustim na lap.na yotube nadjem bumbu , pokoju,i teletabise .Jedno vrijeme je htjeo gledao pokoju i bumbu pa mu dosadilo Inace nije neki zainteresovan crticima da sam mu pustim gleda satima , ma jok da bogdom oce  njemu je crtic hodanje po stepenicama user posted image i skakanje nezna sta ce od dosade po kuci a crtane ne voli .

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Koje crtiće dopustiti?
7.10.2011 14:30:01   
Amani12
Moj deckic bi ih gledao non-stop,ali eto ogranicimo to na do 2h sata dnevno. A  kad pocne imitrati likove iz crtica i ponavljati njihove recenice...user posted image Padamo od smijeha...Al eto tjesim se sve su to neki fini crtici,pa hajd,prodje...

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Koje crtiće dopustiti?
7.10.2011 14:57:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Amani12

Moj deckic bi ih gledao non-stop,ali eto ogranicimo to na do 2h sata dnevno. A  kad pocne imitrati likove iz crtica i ponavljati njihove recenice...user posted image Padamo od smijeha...Al eto tjesim se sve su to neki fini crtici,pa hajd,prodje...
da bogdom moj hoce user posted image nebi se bunila ma neka gleda dokle ga volja al jok njega nista ne zanimauser posted image daj savjet kako da ga naucim/zanimam da ga interesuju .
Jer kad je u kuci nezna sta ce od dosade , sinoc u 21 mi vice mama amo apoje-ajmo napolje user posted image reko mrakaca vani ne vidi se ne mozemo On ce moze amo.Ja njega izvedem da ga uvjerim da je mrak , on nista smije se vice daj pipeje user posted image paji cveklo idemo ....da upalim svjetlo da ide se igrat ...
Pa ni mraka se ne boji!user posted image

(odgovor članu Amani12)
  Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Koje crtiće dopustiti?
7.10.2011 15:01:35   
Amani12
Dusa user posted image
Amancek je od malena uzivao da gleda Gummy-a,jednostavno voli,interesantno mu,a da ga moram nauciti da gleda ne znam kako bih...
Ali je zao moj A. strasljiv.Boji se mraka,auta u pokretuuser posted image ,muhe,ali hajd sve su to valjda prolazni strahovi...
Ljubi mi Anelka a tebi jedan najveci user posted image



_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Koje crtiće dopustiti?
23.1.2012 16:55:25   
Halimaa
vidim da se na ovoj temi puno pričalo o teletabisima, pa da se i ja uključim
Moj dječak je već pola godine u fazi teletabisa ( prije su bili Štrumfovi), imam gotovo sve epizode koje se mogu naći na dvd-u ( jer ih na tv više nema).. .Ali on je stvarno jako "opsjednut" teletabisima, ima igračku Nunu-a i ne odvaja se od njega, stalno ponavlja ono što je čuo iz teletabisa, mogao bi ih gledati po cijeli dan - što meni naravno predstavlja veliki problem budući da jedan crtani traje oko 60 min...
E sad, što se samog crtanog tiče, nije toliko loš, ima stvari koje se mogu naučiti, kolorit je prekrasan, mada meni smeta što je vrlo malo verbalne komunikacije... Mali ima 2,5, god. i još nije ono "pravo" progovorio, nabada riječi i rečenice, pa sam sve nešto u dilemi dali mu i Teletabisi na neki način utječu na razvoj govora...
On gleda teletabise po 2h dnevno, toliko sam uspjela da redukujem...


(odgovor članu seli)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Koje crtiće dopustiti?
23.1.2012 17:19:32   
Skvo RR
po meni su teletabisi za mladje dijete...mislim da i nema sta nauciti iz njih...tj.oni su mi bas radi kreveljenja i kolorita za manje bebe.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Koje crtiće dopustiti?
23.1.2012 17:22:10   
Skvo RR
mi volimo pepeljugu, snjeguljicu, ljepoticu i zvijer, bambi..sve disney,,,,od kracih crtanih strumfovi, medo rupert, ponekad dora.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Koje crtiće dopustiti?
23.1.2012 17:23:06   
Skvo RR
i da winksice...iako su meni.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Koje crtiće dopustiti?
23.1.2012 17:33:03   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

po meni su teletabisi za mladje dijete


Kao i Bumba. Naravno da pažnju malih neće privući s puno verbalne komunikacije.

Mi smo ovih dana jako zagrijani za Tom and Jerry. Lijepo je za promjenu gledati nesto drugo (citajte Doru user posted image )

I zaboravih napisati, kad bude sama znala vrtiti kanale, ukinut cu CN.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Koje crtiće dopustiti?
23.1.2012 17:39:20   
Medić*
Moj maleni najvise voli Lazy Town, meni je vise zlo i od same spice user posted image Nakon crtaca mi jos plus prepricava i demonstrira pokrete od svih ponaosob. Gleda jos Doru ( mada vrlo rijetko ), Garfilda i  zadnje vrijeme ponovo poceo Pokoya.


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Koje crtiće dopustiti?
23.1.2012 18:58:45   
bambi7
Mladja gleda samo uvodnu spicu fifi i traktor tom, a starija voli sve barbi, uspavanu lepoticu, 101 dalmatinac, doru je malo popustila al je dosta engleski naucila iz nje. Sad miki maus i paja patak!

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Koje crtiće dopustiti?
23.1.2012 20:39:50   
teacher75
lana najvise voli barney-a, mogla bi ga gledati danima i naucila je dosta pjesmica na engleskom uz njega. svidja joj se i bumba i teletabisi al ne gleda ih bas tako pozorno i pingu. na youtube joj pustam mother goose club i moze gledati satima, da joj ne ugasimuser posted image primijetila sam da ne voli klasicne crtane vec na ovaj fol (kao lutkarske, ne znam kako da ih nazovem)user posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 23.1.2012 20:40:13 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Koje crtiće dopustiti?
23.1.2012 20:56:38   
Medić*
Zaboravih napisati da u zadnje vrijeme trazi da gleda Mister Makera user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Koje crtiće dopustiti?
23.1.2012 22:00:57   
Blue rose RR
Moja sada luta od crtanog do crtanog ... nije vezana ni za jedan posebno ... više ih onako preko oka gleda...
Doduše kada pije mlijeko mora biti neki od onih koji njoj odgovaraju, a nikada nije isti. Voli pogledati na S. RTL onu malenu djevojičicu Ketrin što boravi u zološkom vrtu, i voli dinosauruse :)

Gledali smo neki dan Štrumfove i Mačka u čizmama, trajala je euforija, do prvog ćoška :)))
A sjećam se da smo znali i ja i mm Shreka napamet :((


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Koje crtiće dopustiti?
23.1.2012 22:05:49   
Visnja RR
gleda sve moguce crtane koji postoje... juce smo kupili Hajdi.... nije ni disala dok je gledala... meni se animacija bas nije dopala mada je to meni jedan od drazih crtanih, knjiga itd..

A programi JimJam i Baby TV zakon...

< Poruku je uredio Visnja RR -- 23.1.2012 22:06:50 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Koje crtiće dopustiti?
23.1.2012 22:10:28   
miny
Bumba i za sada jedino Bumba...Vise ne smijem ni izgovoriti rijec klaun jer odmah pocne da govori BUUumbaaa Buuummbaaa user posted image ...

_____________________________

27.07.2010 mama je zagrlila i poljubila svog sina, i od tada ga ne prestaje grliti i ljubiti :=)

Apsolutno sve znacis za mene
i bilo gdje da krenem
ne mogu bez tebe
i svaki novi dan zivim za tebe
jer ja ne mogu i ne znam drukcije

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *