|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje crtiće dopustiti?
27.2.2016 18:07:23   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Edita1989


IZVORNA PORUKA: Mirkica

Mame djecaka voel li vasa djeca Minecraft ????

Moj je opsjednut,zna sve moguce pojmove i sve u vezi Minecrafta...Na you tube sam trazi nekakve pojmove hahahaahha


Jedina igra koju je igrao. Pretresao je od -do. Malo ga je popustila jer nema vremenauser posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Koje crtiće dopustiti?
27.2.2016 18:10:59   
Edita1989
I mi smo svom ogranicili,skola,mora da uci,a on ,dusa draga svaki dan nesto prica o toj igrici...

Prije ove je igrao igricu Nack se zove,presao je cijelu

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Koje crtiće dopustiti?
27.2.2016 18:20:43   
Medić*
Najviše gledamo Pingvine s Madagascara i Sam&Cat, radoznali Dzord i Mija i jauser posted image

< Poruku je uredio Medić* -- 27.2.2016 18:21:45 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Koje crtiće dopustiti?
27.2.2016 18:24:10   
Edita1989
Joj ,te pingvine ja volim hahaha,djeca slabo

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Koje crtiće dopustiti?
27.2.2016 18:25:02   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Edita1989

Joj ,te pingvine ja volim hahaha,djeca slabo


A tek ovaj Sam&Cat ja se uzivim pravo user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Koje crtiće dopustiti?
27.2.2016 18:26:27   
Edita1989

IZVORNA PORUKA: Medić*

IZVORNA PORUKA: Edita1989

Joj ,te pingvine ja volim hahaha,djeca slabo


A tek ovaj Sam&Cat ja se uzivim pravo user posted image

Eh ne znam taj

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Koje crtiće dopustiti?
27.2.2016 18:49:38   
Angelica

IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: Edita1989


IZVORNA PORUKA: Mirkica

Mame djecaka voel li vasa djeca Minecraft ????

Moj je opsjednut,zna sve moguce pojmove i sve u vezi Minecrafta...Na you tube sam trazi nekakve pojmove hahahaahha


Jedina igra koju je igrao. Pretresao je od -do. Malo ga je popustila jer nema vremenauser posted image

Moj je u kazni zbog mainecrafta jer je ovisnik, crta na likovnom te likove, po sveskama,piše drugovima neka pisma od Stampija i on dobiva takva pisma od njih, svi su zaluđeni tim žive u tom svijetu...muž mu je za maskenbal napravio od kutije taj lik i bio je glavna faca u razredu, svi su htjeli njegovu masku.
Najgori mi je bio neki Serbijan na you tube, ovaj moj poprimio govor pa kad počne da smara nešto ide gde ste bre ljudi, evo nas ponovo u mainecraftu....itd.
Sve sam mu to malo ukinula podigla mu knjigu u biblioteci da čita, ne mogu više da slušam to ni da gledam, postaje mi dijete ograničeno...


_____________________________

Ljudi postaju nalik na kokoši, slabo vide i rano liježu. A jutrom žure na kopanje zbijeni u gomile duhana. Džepova usukanih od znoja dlanova zalaze svuda i u sve guraju nos.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Koje crtiće dopustiti?
27.2.2016 18:52:54   
Mirkica
dobro je ja mislila ja samo imam taj problem je ri moji su ovisnici user posted image user posted image borba velika

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Angelica)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Koje crtiće dopustiti?
27.2.2016 18:54:25   
Mirkica
a kad nadju onog covjek an youtube da prica probi nam mozak hahhhaha ne mozes ukinuti iz svakog coska izbije minecraft borimo se user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Koje crtiće dopustiti?
27.2.2016 19:05:18   
Angelica
Minecraft znači zlouser posted image , nemojte da vas djeca nasankaju da im ovo instalirateuser posted image

_____________________________

Ljudi postaju nalik na kokoši, slabo vide i rano liježu. A jutrom žure na kopanje zbijeni u gomile duhana. Džepova usukanih od znoja dlanova zalaze svuda i u sve guraju nos.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Koje crtiće dopustiti?
27.2.2016 19:10:59   
Medić*
Sve smo izbrisali a Serbijan a kad bih čula svaka mi se dlaka na glavi dizala. Više ga ni spomenuti ne smijeuser posted image
Sva sreća rijesismo se te igrice.
Imamo igračke samo a muž mu iz Tur donio nije lego već te kocke od kartona i nekog tvrdog materijala pa se to sklapa i pravi. Ima toga hrpa jednauser posted image
No prolazi ga minecraft...


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Angelica)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Koje crtiće dopustiti?
27.2.2016 19:12:17   
Edita1989

IZVORNA PORUKA: Angelica


IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: Edita1989


IZVORNA PORUKA: Mirkica

Mame djecaka voel li vasa djeca Minecraft ????

Moj je opsjednut,zna sve moguce pojmove i sve u vezi Minecrafta...Na you tube sam trazi nekakve pojmove hahahaahha


Jedina igra koju je igrao. Pretresao je od -do. Malo ga je popustila jer nema vremenauser posted image

Moj je u kazni zbog mainecrafta jer je ovisnik, crta na likovnom te likove, po sveskama,piše drugovima neka pisma od Stampija i on dobiva takva pisma od njih, svi su zaluđeni tim žive u tom svijetu...muž mu je za maskenbal napravio od kutije taj lik i bio je glavna faca u razredu, svi su htjeli njegovu masku.
Najgori mi je bio neki Serbijan na you tube, ovaj moj poprimio govor pa kad počne da smara nešto ide gde ste bre ljudi, evo nas ponovo u mainecraftu....itd.
Sve sam mu to malo ukinula podigla mu knjigu u biblioteci da čita, ne mogu više da slušam to ni da gledam, postaje mi dijete ograničeno...

uh,taj Serbijan mi ide na zivceeeee,ja odmah gasim,kaze Ameen,pa on mi je prijatelj hhahah


_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Angelica)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Koje crtiće dopustiti?
27.2.2016 19:14:43   
Edita1989
I mi smo Bogami ogranicili,ima sedmica ,nije nikako igrao ,ni koristio mob...Bilo lijepih igrica,spiderman,batman,taj Nack isto,a on se dovezao Minecrafta,bas je zaraza..nekakvi herobrajni,underdragoni hahaahah

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Koje crtiće dopustiti?
27.2.2016 19:17:59   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Edita1989

I mi smo Bogami ogranicili,ima sedmica ,nije nikako igrao ,ni koristio mob...Bilo lijepih igrica,spiderman,batman,taj Nack isto,a on se dovezao Minecrafta,bas je zaraza..nekakvi herobrajni,underdragoni hahaahah


hahahhha jest jest user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Koje crtiće dopustiti?
27.2.2016 19:28:21   
Blue rose RR
Iako je žensko i moja gleda i igra se Minecraft-om. Za sada je redu, jer inako ima ograničeno vrijeme za igrice kada aide u školu. Kupila sam joj one knjige upustva Minecraft-a, pa je čitala njih.
S tim da nisam upoznata sa tim Serbijanom, ova moja gleda neki engleski kanal Minecraft-a, pa mi i ne smeta, dok god ih sluša i preko njih uči engleski.

Meni Minecraft dođe super kad je trebam kazniti, samo po Minecraftu udarim, i zvijezde sa neba mi skida :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Koje crtiće dopustiti?
27.2.2016 20:03:26   
Edita1989
Na engleskom su ok,Ali Serbijan je uzas....Ovaj je kupovao tri puta karticu za playstore na ps-u,pa kupio nekakve dodatke,ko bi mu znao

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Koje crtiće dopustiti?
29.2.2016 8:52:37   
aidana

IZVORNA PORUKA: bebaa

posle godinu dana se sjetile da pitate koje crtiće gledamO.....user posted image user posted image user posted image
Pin-kod mu je trenutno najinteresantniji,i fakat jeste,jako edukativan..i ja svašta naučih...user posted image
uglavnom se sad svodi na ono što tv kanali nude...laptop sam zabranila jer sam sebi nađe nekakve borilačke pa posle podivlja nema šanse da će zaspatiuser posted image


I mom je pin kod najdrazi. On ne zna sastaviti prosto prosirenu recenicu ali se razbacuje pojmovima kao sto je antimaterija, energija, gravitacija...user posted image user posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Koje crtiće dopustiti?
29.2.2016 10:15:59   
irenaSA
S obožava Prodavnicu najmanjih ljubimaca, Šerlok-a Jaka, Martu...Super špijunke, Winx i co...
user posted image nije posebno zainteresiran za crtiće...koncentracija 2 sec. malo Miki Maus...Pingu i to je to...

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Koje crtiće dopustiti?
6.3.2016 13:13:48   
Midnight_489
Na youtubu ima puno parodija na neke lijepe crtiće.
Jučer,Hana gleda My little pony,i kako je klikala okolo
naleti na video My little pony Cupcakes i u tom videu
jedan poni ubija drugog,reze mu krila..
Užas...
Na moje pitanje zašto nisi mene zvala,da ja prvo vidim
kakav je taj video,ona je rekla kako je mislila da je to ono
kad Pinki pravi kolačiće i ubacuje brašno,šećer itd...duša moja
<3

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Koje crtiće dopustiti?
7.3.2016 18:00:17   
MicoTico
Imamo li zaista potrebu za ovolikim brojem tema sa sličnom do potpuno istom tematikomuser posted image

http://www.ringeraja.ba/forum/brutalne-reklame-za-vrijeme-crtica-/m_2749973/mpage_1/tm.htm#2749979



http://www.ringeraja.ba/forum/koji-crtani-vase-dijete-voli-najvise/m_1593413/mpage_3/tm.htm#2750107


http://www.ringeraja.ba/forum/neprimjerni-crtic-/m_2749944/mpage_1/tm.htm#2750008



Vala, mislim da se sve može staviti pod jednu temu "Crtani filmovi" ili "Crtići" ili tome slično...

Ovo su teme koje sam našla u posljednja 2 dana kao aktivne, Bog zna koliko ih ima neaktivnih s istom tematikom.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Koje crtiće dopustiti?
7.3.2016 23:02:54   
Galicia
Pa kad moze puder imati wvoju temu, a imamo i kozmetiku, sto ne moze i ovo. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Koje crtiće dopustiti?
9.3.2016 8:16:32   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: bebaa

posle godinu dana se sjetile da pitate koje crtiće gledamO.....user posted image user posted image user posted image
Pin-kod mu je trenutno najinteresantniji,i fakat jeste,jako edukativan..i ja svašta naučih...user posted image
uglavnom se sad svodi na ono što tv kanali nude...laptop sam zabranila jer sam sebi nađe nekakve borilačke pa posle podivlja nema šanse da će zaspatiuser posted image


I mom je pin kod najdrazi. On ne zna sastaviti prosto prosirenu recenicu ali se razbacuje pojmovima kao sto je antimaterija, energija, gravitacija...user posted image user posted image



pin kod? sta je to? Gdje ste to nasle?


(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Koje crtiće dopustiti?
9.3.2016 8:45:10   
Midnight_489
Mame,valjda nisam jedina kod koje moje dijete
voli da gleda ono odmatanje jaja na youtubu user posted image
Samo ukuca Kinder surprise eggs,stavi čokoladicu kod sebe i gleda. user posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Koje crtiće dopustiti?
9.3.2016 8:50:53   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Midnight_489

Mame,valjda nisam jedina kod koje moje dijete
voli da gleda ono odmatanje jaja na youtubu user posted image
Samo ukuca Kinder surprise eggs,stavi čokoladicu kod sebe i gleda. user posted image



Draga , koliko tvoje dijete ma godina?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Koje crtiće dopustiti?
9.3.2016 9:24:12   
teacher75
mojoj je 6 god.a i dalje voli gledati ta kinder jaja. cak se igra kod kuce toga. poreda neke igracke pa ih ko fol izvlaci iz jaja i prica na engleskom o njimauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *