|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1301 1302 [1303] 1304 1305   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
8.10.2011 11:37:35   
Vodolija83
Hvala puno mama21e ! I ja tebi zelim sve najbolje u ostatku trudnoce ! user posted image

Opekotine su malo bolje,skoro sam i zaboravila na njih,bitno je samo da ne peku i bole bas na dodir .Mazem ih redovno,nisu ugodne za vidjeti,al proci ce aBd !


_____________________________

Nase maleno sunceto :))) 25.10.2011. 19h

(odgovor članu Vodolija83)
Neposredna veza do poruke: 32551
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
8.10.2011 11:38:00   
drznica

IZVORNA PORUKA: mama21e

Jutro drage moje zenice, kako ste mi, vidim sinoc bile zanimljive teme, meni je dr. keks skroz zabranio ali izdrzat ce se nekako, sve za bebicu user posted image user posted image Ja sam sinoc ko bebica spavala, ustala oko 9 odmorna, odavno se ovako nisam osjecala hB.

Vodolijo i Pahuljice cestitam na 9. mjesecu, brzo ce bebice user posted image user posted image user posted image user posted image

Vodolijo kako opekotina??? Nadam se da je bolje user posted image user posted image

Drznice kolica i stvarcice su za 10, premedeno user posted image user posted image user posted image Gdje si kupila kolica?

tajra strpi se draga jos malo, ocigledno je da se bebici ne izlazi, nek uziva dok jos moze user posted image user posted image


Svim mamicama i bebicama veliki user posted image



Kolica su kupljena u januaru u BBI centru ( baby centar). A ja sam od zene kupila preko pik-a. Danas gledam u baby centru 1000KM ista ovakva 3u1... huh sto je puno, puno je.

(odgovor članu mama21e)
Neposredna veza do poruke: 32552
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
8.10.2011 11:39:49   
drznica
aaaa pa ove sedmice lete li lete....ja danas 33 pune user posted image
Još malo pa sam xxl...mada se vec tako osjecam...pocela sam da se gegam, kad ustajem treba par minuta dok se zagrijem fino za hodanja hahhaa. A sve sam se zenama smijala kad ih vidim ko patkice user posted image

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 32553
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
8.10.2011 11:42:46   
mama21e
Predobra su, najvaznije je da bebici bude ugodno i toplo. I ja bih aBd ista takva kolica user posted image
Nek je sa srecom aBd da se user posted image izvoza i uziva u dugim setnjama sa svojom mamicom user posted image
user posted image

_____________________________

Boze ne prepustaj me samoj sebi ni na treptaj oka!

¦ 28.05.2012. ...moje srce kuca za tebe pahuljo moja mirisna...¦

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 32554
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
8.10.2011 11:46:15   
mama21e

IZVORNA PORUKA: Vodolija83

Hvala puno mama21e ! I ja tebi zelim sve najbolje u ostatku trudnoce ! user posted image

Opekotine su malo bolje,skoro sam i zaboravila na njih,bitno je samo da ne peku i bole bas na dodir .Mazem ih redovno,nisu ugodne za vidjeti,al proci ce aBd !




Drago mi je da ti je bolje, bas sam se nesto bila zabrinula jer znam kako ti je. Hvala Bogu pa prolazi. user posted image

_____________________________

Boze ne prepustaj me samoj sebi ni na treptaj oka!

¦ 28.05.2012. ...moje srce kuca za tebe pahuljo moja mirisna...¦

(odgovor članu Vodolija83)
Neposredna veza do poruke: 32555
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
8.10.2011 11:46:30   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Vodolija83


E koga zanima izdajalica evo finih vijesti.Ja nisam imala namjeru kupovati izdajalicu,osim ako za tim bude potrebe,ali dobila nekidan knjizicu sa popustima u DM-u (dobije se kad imate 10 naljepnica u kartici) i 1 kupon od 25 % popusta na bilo koji odabrani artikl.Danas odemo u DM i kupimo Aventovu izdajalicu za 80 KM,a inace kosta 106,70 KM i dobijemo sterilizator sa 2 manje i 2 vece Avent bocice gratis .Eto,ko voli,nek izvoli,isplati se !




Mene zanima jel izdajalica ima u svim DM radnjama ili samo u nekim? Otisla bih i ja danas da kupim,imam vise od 10 bodova pa bih uzela kupone s popustom. Do kada traje ta akcija da se dobije i sterilizator s bocicama,samo za izdajalicu mi je i 80 KM puno jer nisam sigurna hocu li je uopste kosristiti.
Jel u Sa u svim radnjama traje ta akcija,mm ce sutra u Sa pa mogu i tamo kupiti?user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Vodolija83)
Neposredna veza do poruke: 32556
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
8.10.2011 11:47:41   
drznica

IZVORNA PORUKA: mama21e

Predobra su, najvaznije je da bebici bude ugodno i toplo. I ja bih aBd ista takva kolica user posted image
Nek je sa srecom aBd da se user posted image izvoza i uziva u dugim setnjama sa svojom mamicom user posted image
user posted image



Hvala, aBd bice kod vas i bolja user posted image

(odgovor članu mama21e)
Neposredna veza do poruke: 32557
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
8.10.2011 11:48:48   
drznica

IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: Vodolija83


E koga zanima izdajalica evo finih vijesti.Ja nisam imala namjeru kupovati izdajalicu,osim ako za tim bude potrebe,ali dobila nekidan knjizicu sa popustima u DM-u (dobije se kad imate 10 naljepnica u kartici) i 1 kupon od 25 % popusta na bilo koji odabrani artikl.Danas odemo u DM i kupimo Aventovu izdajalicu za 80 KM,a inace kosta 106,70 KM i dobijemo sterilizator sa 2 manje i 2 vece Avent bocice gratis .Eto,ko voli,nek izvoli,isplati se !




Mene zanima jel izdajalica ima u svim DM radnjama ili samo u nekim? Otisla bih i ja danas da kupim,imam vise od 10 bodova pa bih uzela kupone s popustom. Do kada traje ta akcija da se dobije i sterilizator s bocicama,samo za izdajalicu mi je i 80 KM puno jer nisam sigurna hocu li je uopste kosristiti.
Jel u Sa u svim radnjama traje ta akcija,mm ce sutra u Sa pa mogu i tamo kupiti?user posted image




U svim DM prodavnicama...i mene je strah da ne kupim dzabe...ko ce ga znat.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 32558
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
8.10.2011 11:50:29   
Hannica
Ja kontam ako izdajalicu ne budem koristila sterilizator i bocice sigurno hocu.user posted image A izdajalice uvjek mozemo prodati na PIK.ba.user posted image user posted image 80 KM mi bas nije puno za to sve.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 32559
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
8.10.2011 11:54:25   
Vodolija83
Hannice,kao sto ti Drznica rece imas kupiti u svim DM prodavnicama i akcija traje do kraja oktobra.Ja se nadam da ce biti mlijeka aBd,a ovo ostalo cemo svakako iskoristiti pa se bas isplati .

mama21e,hvala jos jednom na brizi user posted image


_____________________________

Nase maleno sunceto :))) 25.10.2011. 19h

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 32560
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
8.10.2011 11:58:20   
pahuljica_25
Hvala svima na čestitkamauser posted image

(odgovor članu Vodolija83)
Neposredna veza do poruke: 32561
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
8.10.2011 11:58:31   
minie
Sensia kod mene nista novo, osim sto povremeno osjetim neki bol u krsitma i ponekad u donjem dijelu stomaka, pripremamo se lagano user posted image . Stavljaj nam jos koju slatku slicicu robice za princezu. Mozda i ja nesto poslije uslikam user posted image

Drznice kolica su extra, a i odjecica za malenog frajera user posted image


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 32562
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
8.10.2011 12:13:43   
tajra26
hajte zenice slikajte te stvarcice :))) jedva cekam slikice :))) i ja kontam kupiti tu izdajalicu i sterilizator pa nek stoji ako meni ne bude trebalo trebat ce nekome sigurno...a stvarno je jeftino...samo mi sad zao sto sam kupila bocice ali nek stoje.... trebat ce toga...

ljubim vam pupe i bebe svima a i vas :)))))

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 32563
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
8.10.2011 12:27:05   
gerberka
dobro jutro žene user posted image ja se pravo naspavala user posted image

jućer me uhvatila huja, znate ono da sam bila iznervirana na poslu zbog one temperaturašice user posted image , pa kod kuće šta god uzmem ispadne iz ruke..uglavnom, došlo mi 5 do 12 i otresem tacnicu od kafe od pod user posted image user posted image user posted image nisam sklona tome stvarno, ja sad ne znam jel se ikom desi da mu popuste živciuser posted image user posted image user posted image fino kad sam je sasula u 100 komadića pokupim i nastavim pospremati stan user posted image mm gledao tekmu, pita me jesi dovbro, šta se to razbilo, a ja ovamo pravim lom user posted image user posted image user posted image

idem da vas čitam user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 32564
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
8.10.2011 12:31:50   
Sensia
Evo par slikica i od mene user posted image  nisam odavno

Ovo su nam buci cizmice posto cemo morati i zimi setati
user posted image

Pa haljinica sto nam je babi kupio sam user posted image
user posted image

user posted image

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 32565
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
8.10.2011 12:42:30   
minie
Sensia  user posted image user posted image user posted image   koliko preslatkih stvari za malu pisuljicu, pravo su medene, oci mi ostadose na njima. A pogledaj tek te cizmice user posted image


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 32566
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
8.10.2011 12:58:16   
Vodolija83
IZVORNA PORUKA: Sensia

Evo par slikica i od mene user posted image  nisam odavno

Ovo su nam buci cizmice posto cemo morati i zimi setati
user posted image

Pa haljinica sto nam je babi kupio sam user posted image
user posted image

user posted image


Sensia,oci mi ostadose na robici user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Predivnooo,ma ima da cura bude prava zavodnica aBd ! Ne znam sta mi je sladje...med,med....


_____________________________

Nase maleno sunceto :))) 25.10.2011. 19h

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 32567
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
8.10.2011 13:00:38   
Hannica
Sensia gdje si kupila mimice?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Vodolija83)
Neposredna veza do poruke: 32568
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
8.10.2011 13:03:54   
Anica1
IZVORNA PORUKA: Sensia

Evo par slikica i od mene user posted image  nisam odavno

Ovo su nam buci cizmice posto cemo morati i zimi setati
user posted image

Pa haljinica sto nam je babi kupio sam user posted image
user posted image

user posted image




Predivno Sensia user posted image user posted image user posted image Vec zamisljam malu pisuljicu kad se sredi za setnju user posted image

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 32569
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
8.10.2011 13:06:03   
Sensia
IZVORNA PORUKA: Hannica

Sensia gdje si kupila mimice?user posted image user posted image user posted image



Hvala vam zenice moje user posted image
A cizmice nam je kupio MM u H&M sad kad je bio na putu, al naravno ja sam mu rekla koje user posted image

Idem sad malo skitati kazu mora se kad se udje u 9. a meni mrrrrrrrrrrrsko uh

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 32570
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
8.10.2011 13:13:00   
Sensia
Hvala ti Anice moja, a znam da ce i ta tamo mala pisuljica imati SVEGA, sto ti kazes i sta ti treba i sta ti ne treba user posted image user posted image user posted image
Kako si ti? je li sve ok? ma masla ti to pravo guras user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 32571
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
8.10.2011 13:19:59   
gerberka
heeloo, i mi smo tu user posted image konekcija nas nešto zeza user posted image

sensia, ovo je predivno user posted image user posted image user posted image idi, iskoristi lijepo vrijeme za šetnju user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 32572
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
8.10.2011 13:24:31   
drznica
Sensia preslatko awwww....curice su inace posebne...mi sa djecacima nemamo puno izbora... Nek bude sretno user posted image

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 32573
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
8.10.2011 13:56:16   
Sandrich
predivne stvari sensai..jojjj kako bas za djevojcice ima izbora da se covjek raspametiuser posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 32574
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
8.10.2011 14:14:00   
tajra26
sensia stvarcice su med medeni, stvarno predivno, mamica ima ukusa user posted image odusevljena sam... a vidis mogle bi mi biti prije...user posted image

ostale zenice kako ste mi? kako na vas utice ovo vrijeme? evo ja kod mame dosla na rucak, kuci mi se nista nije dalo... a kod mame je najljepseeeeeeeeee volimovu svoju mamu najvise user posted image

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 32575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1301 1302 [1303] 1304 1305   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1301 1302 [1303] 1304 1305   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

djeca
krofnica 2

sta zelite da rodite?

djevojcicu (22%)

djecaka (7%)

oboje (71%)


Broj svih glasova: 41

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *