|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
12.1.2011 15:12:04   
gagach
Evo i mene...svaki put se razmahalate kad mene nema hehhee

Cickolini ja imam malog mltezera...to ti je moja umiljata mrva...a sto se tice beba i cuka...pa nema nista sladje...cak se na zapadu i preporucuje...naravno ako cuko slusa i ako se odrzava nema nikakvih problema:)
Pravo voli djecu i bebe i to mi je bas bas drago:)

Gemelli no sikiriki mozda ce da iskoci:) Mene grudi svrbe za poluditi...samo se drapam i bas to krasno onako izgleda:)

Mina super za nalaze...znala sam! 

Sada odoh da ruckim pa na vjezbice sa ovim mojim hanumama:)

Cmok cmoook


_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
12.1.2011 15:25:31   
Medi_87
Eh darge moje, rado bih i ja na vjezbice ali sma ko mrtva kokos prvo sam cekala 2 sata da pocne ispit, onda sat vremena rdaili pa sam se vas ukocila hem sjedeci hem pisuci, pa onda odem do mentora za magistarski da mu predm prvu verziju, i tu cekanje na kraju dam prijateljici da mu ona preda, nisam mogla vise cekati
Uglavnom otisla sam po nalaze krva slčika ok, jedino u urinu ima nesto bakterija, sigurno cu biti opet raketirana.
Mino ma nema veze pogledacu ja sutra u gradu malo ima li gdje, neko mi spomenu da bi onih samoljepljivih moglo biti u knjizarama, pa cu ad vdiim
Rime jos malcice, eto princeziceuser posted image user posted image
Ma joj Rime ne znam da li da trazim uputnicu do ginekologa ili od opšte prakse, nekako se bojim da me cudno ne pogleda kad joj budem trazilauser posted image user posted image Usput je li mi treba mala obicna uputnica gore za pregled ili sta
Ma ja ne bih ni isla ali mama mi navalila idi kaze proberi doktora, i ici cu sa sekom a ona je gore radila i zna te sestre pa sve mislim pripazice me po glavi ( bum, bum )user posted image user posted image user posted image
Vilice znači ti u sljedeci petak na ctguser posted image user posted image nadam se da ce i meni sutra datiuser posted image user posted image


(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
12.1.2011 15:30:00   
m.i.n.a.
Bravo za sve vas koje idete na vjezbe..mogla bih se i ja nakanit u petak,da stagod jos cujem..:)
Rimljanko ja sam uputnicu uzela u DZ Kumrovec i mislila sam u petak otici na uz i sve sta ide uz to..da se odlucim kod nekog dpoktora..ali sad kad sam zvala kazu u petak rade Rovcanin,Ademi,Medjedovic i Idrizbegovic..nikad ci za jednog cula osim Rovcanina za kojeg mi je u subotu jedna rekla ja ti ne bih njega preporucila..znam da je to sve od osobe do osobe al eto..pokusacu i njega da masim..mozda da probam tog tvog uganjat ili Sanjina..pa sam kontala sutra otici gore...
Ne znam za vas ali ja sam danas lijena..jos ova magla..grozno...
meni mm kaze da sam i ja krenula sa blagim hrkanjem ali je on to opisao kao disanje kroz zacepljen nos,valjda nije smio reci da hrcem jos ono par dana dok je bio tu..:)

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
12.1.2011 15:38:46   
Rimljankaa
Medi,obicna uputnica ti treba. Kazes doktorici daj mi uputnicu za UZ ili Ctg,pregled...sta ti vec treba.




_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
12.1.2011 15:40:18   
Medi_87
Znaci to mogu od dr opšte prakse uzeti

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
12.1.2011 19:54:26   
m.i.n.a.
Medi izvini nikad mene...ja sam prvi ctg uradila u Skerlicevoj a trudnocu vodim u Kumrovcu..oni me uputili tamo..poslije taj nalaz odnijela u Kumrovec i otad mi daje uputnice za ctg i uz da radim na Jezeru..dobila sam dosad one male uputnice a danas sam podigla veliku i ona sluzi u slucaju da porod krene da imam uputnicu..nece mi raditi ni uz ni ctg po toj velikoj jer mi je dana sdok. rekla da ako mi ne budu trazili tu uputnicu za ctg da im nedajem jer cu za sljedeci opet morat u Kumrovec da mi izdaju za drugi pregled..znaci ova velika je samo za slucaj da trebam ostat u bolnici..i ja sam htjela uganjat ili Nikulina i Sanjina pa vidjecemo..mozda se sutra i vidimo a sta mislis da za svaki slucaj probas uzet tu malu uputnicu,ne znam hoce li te bas primiti bez icega..
I da ne bi bilo komentarisanja da zabusavamo,prenijecu ti ovo i na nasu temu pa eto gdje prije ugledas...

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
12.1.2011 20:33:08   
sunce27
Ja sto ste mi danas drage moje bembele bile vrijedne, dosta toga ste napisale. Ja sam danas dosta dobro i odmah sam se digla u skitnju, vise mi kuce ovih dana preko glave. Medi i gagach zao mi je za vase nespavanje, ja sada spavam kao mala beba. Mene noge bole i oticu eto to je moj jedini problem.

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
12.1.2011 22:29:59   
Medi_87
Hvala Mincek vidjecu onda sutra da prvo uzmem tu malu uputnicu, a ako mi dr nista ne kaze Boga mi cu je ja pitati kad ce mi dati i za ctg,
Sunce blagi tebi kad spavas, ja truba, ali makar ne oticem,user posted image
Vilice jesi li user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
12.1.2011 22:33:27   
vila.vilica
IZVORNA PORUKA: Medi_87

Hvala Mincek vidjecu onda sutra da prvo uzmem tu malu uputnicu, a ako mi dr nista ne kaze Boga mi cu je ja pitati kad ce mi dati i za ctg,
Sunce blagi tebi kad spavas, ja truba, ali makar ne oticem,user posted image
Vilice jesi li user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



pa nego sta ces nego pitat za uputnicu...ja sve pitam..pa zato nekad i ispastam radim neke nepotrebne nalaze..ali sta cu kad mi je jezik bio brzi od pameti hahaha

a za user posted image sam naravno...ja se sama ne bih sjetila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
13.1.2011 11:07:35   
Medi_87
Nervozna, iznervirana kad mi ljudi pocnu pametovatiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Uh jutros odnijela nalaze i kaze ona meni ok su, a ja rekoh pa sta je s tim bakterijama kaze ona ma to je normalnouser posted image Ja je pitam za ctg i za uputnicu ona meni da joj se ne petljam u posao, a iznervirana bila sto sam ja prvo cekal 25 minuta pored zaključanih vrta i na kraju sidjem na portirnicu da vdiim je li uopste tu da ne cekam, a to joj bilo krivo kad je zvao momak s portirnice i pitao pa jeste li stigli, uh nisam imala snage ni da se svadjam koliko sam se uz stepenice nahodala, nisam ni otisla na Jezero naredne sedmice cu aBd  dok se malo opustim

(odgovor članu vila.vilica)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
13.1.2011 11:08:39   
Medi_87
I ja jos mi kaze dodji za mjesec dana, pa zeno draga to je 15 dana prije termina. HELOOOOOOOOOOuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
13.1.2011 12:19:38   
gagach
Evo i mene nakon jos jedne neprospavane noci...Sinoc me potkocilo kompletna lijeva strana od zgloba pa uz nogu u guz i krsta...valjda je beba pritisla neki zivac i strasno me bolilo...u 4 sam na kraju popila apaurin jer sam bila na kraju zivaca i onda sam zaspala...krasno izgledam...imam krasne smedje kolutove oko ociju:)

Nadam se da ste vi bolje...
Cmok cmooook vam!


_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
13.1.2011 12:26:51   
Maleno85
Cao user posted image

Samo da vas pozdravim, vi ste pravo vrijedne, svasta nesto ste iskucale za ovo par dana sto vas nisam pratila.

Ja sam ok, pocela sam terapiju sa Gynipralom, moram nositi pojas pri svakom kretanju, uloziva sam za vrh prsta i tako..Muce me svakakvi bolovi, ali uz Gynipral je lakse, valjda to tako sve mora.. Usli smo u 6. mjesec, polako guramo naprijed.

Sve vas puno pozdravljamo, moj bebos i jauser posted image

_____________________________

Sve mi je lako kad znam da me ti voliš..
T&N 15.05.2010.

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
13.1.2011 12:50:42   
Cickolini
Trudnjace moje sta ste se to usutile ???

Laro i meni ova terapija sve teze pada hahaha nadam se da ce biti produktivna, ali slabo mene kosti bole kako bole hahahha Hvala za korpicu ... nadam se da ce se bebici svidjeti koliko i meni.

Medi bas mi je zao sto si se toliko napatila i sto su te iznervirali ... slijedeci put ti njoj svasta izgovori pa ces makar izbaciti iz sebe nervozu hehe Ja sad tako uradim pa se bolje osjecam.

Gagach vidim bilo ti je veselo sinoc ... i ja sam za cudo losije spavala. Samo sam nesto mozgala i pokusavala se namjestiti, ali mi nije polazilo za rukom. Vjerujem da si iscrpljena od nespavanja pa pokusaj malo odspavati preko dana.  Mada meni ne uspjeva jer sam nesto u posljednje vrijeme nervozna.

Maleno85 cestitam na ulasku u 6 mjesec, sad ce to aBd brzo i cuvaj se i nosi pojas obavezno ... mada ti to znas vec :)

Ja sutra idem na cuveni UZ da izmjere bebicu i da napokon odluce sta ce sa mnom hahaha Sutra mi pozelite srecu ... oni koliko mozgaju ja cu se i sama poroditi dok odluce :)

PS Ne javljaju nam se Lejla i Ema .... ja vjerujem da su one vec sa svojim bebicama :)


< Poruku je uredio Cickolini -- 13.1.2011 12:52:51 >


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Maleno85)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
13.1.2011 12:51:10   
Lara83
Da vam se i ja malo javim :)
I danas je grooozann dan, zijevam i odbrojavam sate do pola 5 :( na poslu primirje pa mi jos gore. Kupila casopise ''moja beba'' i ''bebe & mame'' medjutim ni to mi se ne cita....da ne moram u wc svakih pola sata zaspala bi na stolici...Nadam se da je kod vas raspolozenje bolje....
U svoj ovoj dosadi skontala sam da imam jos 4 dana GO, pa cu fino od ponedjeljka to iskoristiti da malo ljencarim a i tutnjam po gradu :)
Rimljanka ja jutros cim sam oci otvorila pitala sam ga ''jesam li hrkala?'' hahahaa kaze on ''pa onako''...znaci nije neka prolazna faza vec cu vjerovatno ovako nastaviti do kraja. Pa sta cu?! Hehehe...nek' se prebaci u drugu sobu :D
Medi nadam se da cemo se uganjati za jos jednu kaficu prije nego se porodis :) a sto se uputnica tice, ja sve uputnice dobijem od dr opste prakse (u svojoj ambulanti) a ona mi je rekla da ce mi dati i veliku uputnicu kad bude vrijeme. I nemoj se nervirati, nema fajde...samo budu jos gori!
Vilo nedostajala si sinoc na vjezbicama, mada iskreno da ti kazem i nisu bile nesto...jedva sam cekala da zavrse...mi smo po obicaju malo mahalale dok je ona pricala :D
Gagach pa ja koliko vidjeh tvoj status ti si sinoc ranije legla? A zamisli kako bi te tek potkocilo da si radila sve one vjezbice hehehe...odmaraj danas malo :)
Maleno85 pridrzavaj se terapije i doktorovih uputa i cuvaj se...bit ce to aBd sve ok :)

(odgovor članu Maleno85)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
13.1.2011 12:55:43   
Lara83
IZVORNA PORUKA: Cickolini

Trudnjace moje sta ste se to usutile ???

Laro i meni ova terapija sve teze pada hahaha nadam se da ce biti produktivna, ali slabo mene kosti bole kako bole hahahha Hvala za korpicu ... nadam se da ce se bebici svidjeti koliko i meni.

Ja sutra idem na cuveni UZ da izmjere bebicu i da napokon odluce sta ce sa mnom hahaha Sutra mi pozelite srecu ... oni koliko mozgaju ja cu se i sama poroditi dok odluce :)



ja vjerujem da trudnjace koje su kuci kunjaju i uzivaju :) aaaa kako im zavidim...aktivirat ce se one  kad se probude :)))
drzi se ti te terapije kad vec mozes hhehehe ima nas koji su zaboravili i da postoji :P
u svakom slucaju, sretno sutra :)

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
13.1.2011 12:56:08   
Mama2b
Drage moje,

samo da vam se zahvalim na cestitkama, jest da je proslo vremena, ali sa bebom jedva stizem da procitam ove vase razgovore, ali to cete sve vidjeti. Znaci jos jednom veliko hvala od mene i mog bebaca na cestitkama:)

Inace je sve super, vec smo se uhodali, imamo malih problema sa grcevima, ali nekako i to rjesavamo. Posto ste uglavnom ovdje sve trudnjace, ja sam odlucila da vam napisem par stvari koje su super, tj. koje su meni dobrodosle i nisu bile promasena invecticija:

Za dojenje:
Aventove skoljke - meni budu pune od dojenja do dojenja, nekad se po meni prolije mlijeko, al nema veze, one stavrno vrijede, jer tako mozete ostaviti i zamrznuti ako zelite.
DM ulosci za bradavice - babylove stilleinlagen, isto super su za noc, jer su skoljke preko noci neprakticne, ako spavate na strani zna iscuriti mlijeko, a ovi ulosci super upijaju.
DM krema za bradavice - fantasticna stvar, meni je sanirala ostecenu bradavicu za 3 dana - babylove Mama Brustwarzensalbe
Jastuk za dojenje (ja sam ga uzela u BBI) - dobra stvar za vas i vasa ledja, a i za bebu, poslije ce biti dobro za bebu kao zastita da ne padne...
Njega bebe:
HIPP sampon i HIPP mlijeko za tijelo, bademova krema, pampers pelene - meni su najmekse, a probala sam i DM i Violeta, meni Pampers najbolje upijaju, TOBREX kapi za oci (ako ima krmelje-po jednu kap u oci, a mozete svaki dan staviti kap na obraz pa razmazati, super je kad se pojave male bubuljice-provjereno nestanu), pamucne pelene - ja ih imam oko 20 komada i koristim za sve zivo, i svaka mi treba (za ispod glave kad spavaju, na rame kad podriguje, za podmetanje iza ledja kad spava na strani, za siroko povijanje itd., bodiji koji se kopcaju naprijed - puno, puno lakse nego oni koji se kopcaju samo kod glave, i od svih koje ja imam, zarini bijeli pamucni (koji su btw bili najjeftiniji) su najbolji i najmeksi!!!
Stalak za presvlacenje - dobra stvar zbog ledja, ali kadica koja dodje uz stalak je uzasno mala, moj bebac se rodio 55 cm dug, ja vec nakon 20 dana moram kupiti novu kadicu, jer mu je ova mala:(

Ako se sjetim jos neceg, pisem vam, a vi ako imate pitanja-slobodno pitajte, mozda mogu nekom pomoci:)))

Pozzz

_____________________________

27.12.2010. se rodio nas prelijepi bebac:)))

(odgovor članu Maleno85)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
13.1.2011 13:00:40   
stefania
auf, evo nova tema, ja reko da pozurim kad vi ono napisale pet stranica vec..mashala...nego dje ste debele mi kolegice ovih dana? Nadam se da ste dobro i vi i bebachi, ja evo iscitah ovu novu temu, svega ste zadale...malo me sekira to sto me doktor odgodio za kontorlu jos deset dana, sve nesto kontam il je on pravo nonshalantan po pitanju moje trudnoce ili je to sve normalno...ne znam, traumiram se, boli me stomak i dalje ko da cu dobiti, a uveliko gazim ovaj cetvriti mjesec a kaze da u drugom tromjesecju ti bolovi ne bi trebali da se desavaju...haj ko ce ti znat..meni samo tutnuse apuaurin i kaze pij kad te boli...a ja nesto kontam, pa bolje mi daj kakvu konktretnu drogu, sta ce mi apaurin, nesto mi to ko previse hemije...ali vidim da ga vecina vas surduce bez problema, pa i ja rjesih da odcepim s istim...nego, neko je pricao o cukama i bebama...ja imam psa, ona je divna i krasna, mjesanac je i povelika je, ektra je ona dobronamjerna ali ne znam kako ce bas biti kad bebi dodje...ne pada mi na pamet da je nekome dam ili nesto tako, ipak je ona moja beba takodjer i clan nase male family, pa pokusavam da je nekako prevaspitam na neki meksi i stalozeniji mode prije nego beba dodje..ali moj muz je poprilican kreten po tom pitanju, skace s njom po cijeloj kuci i smatra da je ludo simpaticno to sto ona ugrize za ruku kad te zove zbog neceg...ne znam jasno mi je da sam ja ektra osjetljiva i (valjda) cudljiva od tih hormona i svega, ali kontam nije bas uputno to tako...helem, bas se cesto raspravljamo oko toga...on (moj muz) naime smatra da ce ona sama znati da se prema bebi ne ponasa kao prema njemu..heh..eto to vam je trenutno glavni kamen spoticanja i nerazumijevanja u nasoj kuci...osim toga, i ja sam cula da je super da beba odrasta s psom pod uslovom da nije alergicna, jer cuko pojacava i razvija bebin imunitet i slicno...moja drugarica ima kcerkicu koja je doslovno od prvog dana zivota zivjela s dva psa, s njima je i spavala i prohodala, cak je u periodu dok je puzala, bila iskljucivo s njima i imala je obicaj da laje prije nego sto je progovorila...ma kazem vam sega prava dodjes u goste ljudima a pozdrave te dva psa i jedna beba lajanjem..jedino sto je bio problem kad treba da se jede jer je ona pokusavala da jede iz zdjele za pse user posted image ...mene vise zanima da li neka od vas koja ima psa slucajno jos uvijek tog psa izvodi u setnju? ja to stalno radim i dok mi kaze da je to ok dokle god mogu, ali u poslijednje vrijeme sve mi je teze trckarati po sat vremena s psom...mislim sve sam deblja i deblja, vec sam pravo krme pa bih voljela makar da se nastavim kretati ko normalna osoba...kako vi rjesavat ako ima koja slicnih problema...i by the way, jest jos rano ali ja fakat imam problem s izborom muskog imena. nekako mi je za curicu lakse ili je to zato sto sam bila uvjerena da je curica pa o muslim imenima nisam ni nesto special razmisljala..ali sad kontam da mi je naci kakvo fino musko ime a da nije neko ektra uobicajeno, muka mi je od muhameda, edina, janova, makova i slicnih trenutno ekstra modernih imena...ah, sto upeglah, izivinite i user posted image

(odgovor članu Mama2b)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
13.1.2011 13:12:06   
Rimljankaa
Jutro trudnjace moje....

Samo me zanima gdje su one lazljivice koje kazu d ase pred kraj trudnoce ne moze spavati,hahha... ja sma jutros do 11h spavala,i ja bi jos,nego pogledam na sat-kontam ustaj,ukocicu se sva.

Kad je muz posao na posao,probudila se,malo pricali i nastavila sa spavanjem...


Svekrva mi otisla po uputnice,ja htjela ici,nije mi dala,kaze gripa ova hara,a u ambulantu samo bolesni i dolaze. Tako da je ona,bas joj hvala,otisla i zavrsila mi to.

Prstici,odnosno jagodice mi bas trne.. Vise sam i navikla,mada me stvarno nervira..Jos malo...  Ili jos puno,hahahha....  Ja sve mislim necu ja jos ni za 2 mjeseca.
Hvala Bogu stvarno se dobro osjecam. Svakom zelim ovakvu trudnocu...

Za tu kafu sto pominjete i ja bi rado!!! Hocete li slijedece sedmice? Ako budem u jednom komadu, 2 u 1 ja bi rado dosla,a ako ne..onda bujrum kod mene i moje djevojcice da dodjete... :)

Gagach,i mene oko 7 mj bilo to potkocilo. Uh,kako je samo boljelo..Ja sma vristala,i samo sma se bojala da ne potraje do kraja trudnoce-govrila sam ubila bi se,treba trpiti jos tri mjeseca ovaj bol. Ali hvala Bogu proslo je za nekih 5-6 dana. Niti sam spavala,niti mogla leci,ni hodati ni sjediti. Meni govorili da su bubrezi,a na kraju se ispostavilo da se bebica nezgodno namjestila.

Cickolini,sretno! Neka bude sve onako kako je najbolje za bebicu i tebe...  Cuvaj nam se i javi obavezno sta je bilo!

Laro draga,tako sam i ja prvo podnosljiva bila... Pa isloje nekako..Malo me drmne,ja se okrenem i dobro je bilo...Sad pred kraj je uzas...Zamisli kad se kroz zidove cujem... Valjda ce proci...Sta me briga..On se neljuti (ma i nesmije user posted image ),samo mi se smije,a mene bas briga ja se naspavam-meni nesmeta,hahaha...

Mama2b cestitke jos jednom. Hvala za korisne informacije...  Uskoro,ako Bog da,cu vam se pridruziti....
A malo me rastuzuje rastanak s mojim trudnjacama...


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu Mama2b)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
13.1.2011 13:12:37   
Rimljankaa
Po tickeru jos 2 dana...  Ovaj ticker laze user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
13.1.2011 13:15:06   
Medi_87
E Laro nadam se da cemo moci ja imam jos jedan ispit aBd u utorak i nejma viseuser posted image user posted image user posted image prvu verziju magistarskog sam predala, nadam se da ece biti puno doradeuser posted image user posted image user posted image
Sto se mene tice samo da se zdogovorimouser posted image

(odgovor članu stefania)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
13.1.2011 13:18:04   
stefania
au Medi cestitam z a predaju magistarskog ja sam proglupila otkako sam trudna nista nisam napisala a to mi stoji od ljetos..ti si mi idol

_____________________________

svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujemo

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
13.1.2011 13:20:37   
Lara83
Mama2b hvala na savjetima i uputama :) mislim da nam je sve korisno a u svakom slucaju pitacemo sta i kako kad bude vrijeme ;) Nadam se da bebica fino napreduje a vjerujem da uzivas maksimalno u majcinsvu ;) pusice vam!
Rimljanka aaaaaaaa jos 2 dana!!! A moze i veceras :) sretno pa kad god! i nemoj nas zaboraviti kad predjes na drugu temu :))) I mi cemo za tobom brzo aBd ali eto navrati ponekad ;) sto se kafice tice, moze slj. sedmice. Sinoc smo se ja, sarah i gagach dogovarale da se mozda vidimo u ponedjeljak pa eto jos cemo precizirati :) ako je jos neko zainteresovan za druzenje bujrum :D
Medi eto taman da hairli zavrsis i taj ispit u utorak pa da se onda vidimo :) ja sam na GO slj.sedmice, tacnije do petka, pa eto samo da se dogovorimo :)

(odgovor članu stefania)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
13.1.2011 13:20:56   
Medi_87
Rime nema gdje da bjezis, vidis kako nam i Rose navratiuser posted image
Mogu se pohvaliti da sam i ja fino spaval sinoc jest da sam se dva put budila da idem u wc, ali haman žmireći sam otisla i vratila se do krevetauser posted image user posted image
Sto se mene tice moze i sutra kaficauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
13.1.2011 13:21:53   
lejla80
Evo da se i ja javim i pozdravim vas sve redom... Još jednom svima hvala na podršci...Eto...konačno sedam dana poslije termina i ja postadoh mama jednog velikog dječaka teškog 4,350g i dugog 56 cm...user posted image
Nažalost nisam imala porod za pohvalu zbog raznih komplikacija al o tome neću pričati i na kraju sam sam završila na CR..poslije dva dana trudova i neotvaranja.. Uglavnom sada je sve ok i svakim danom bolje i bolje...hvala dragom Bogu....

Canim tebi čestitam i želim sve najbolje a ostale trudnjače nemojte se mnogo sikirati ...bila sam u porođajnoj sali baš dugo i uživo gledala 7 poroda i mogu vam reći da sve to ide tako brzo i ne izgleda toliko strašno...želim vam svu sreću i što lakši porod...

Ah da...obavezno ponesite veću kesu u koju možete prebaciti stvari iz torbe jer su donjeli odluku da se one ne unose u bolnicu mada pokoja i promakne ili se jednostavno spakujte u kesu kod kuće..Ja sam svoje stvari prenjela u dvjema kesama i ogrnula ogrtač na sebe na prijemu...Gore je prevruće tako da sam taj ogrtač džaba vukla sa sobom..Imate veliku pusu od mene..user posted image

(odgovor članu stefania)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *