|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
10.2.2011 12:07:24   
veeseelaa
vala kad god hoćeš možemo otići, i ja sam nekad igrala bilijara, već sam pisala, imala sam bilijar sedmicu, skoro ga prodala user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
10.2.2011 12:09:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

dadada ja tebe po fb prozivam reko vidi izradila nije došla a ti se spremaš za sljedjeći put user posted image ovo piva i cigara u to ne sumnjam, a možda bude i kuglanjauser posted image ...
boga pitaj koga ti prozivas...mene ne prozivasuser posted image user posted image user posted image user posted image ..mislim, ne vidim nistauser posted image user posted image ...doduse ja ti onaj fejs kontam...ne pitajuser posted image user posted image

N_N...svidja mi se kako razmisljasuser posted image user posted image user posted image user posted image ..biras moje "sportove"user posted image user posted image ...ako ovako nastavite...zavrsicete u coloseumuuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
10.2.2011 12:13:33   
N_N
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

vala kad god hoćeš možemo otići, i ja sam nekad igrala bilijara, već sam pisala, imala sam bilijar sedmicu, skoro ga prodala user posted image


Hej i mi smo imali veliki profesionalni, pa kad nam je zafalilo prostora, jer je stajao u jednoj sobi, jedva smo našli osobu kojoj bi ga poklonili user posted image  Zamisli, niko neće na poklon a mi ga nemamo gdje user posted image

dadada, user posted image  otimamo se kontoli a? user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
10.2.2011 12:27:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Breskva

dadada ja tebe po fb prozivam reko vidi izradila nije došla a ti se spremaš za sljedjeći put user posted image ovo piva i cigara u to ne sumnjam, a možda bude i kuglanjauser posted image ...
boga pitaj koga ti prozivas...mene ne prozivasuser posted image user posted image user posted image user posted image ..mislim, ne vidim nistauser posted image user posted image ...doduse ja ti onaj fejs kontam...ne pitajuser posted image user posted image

N_N...svidja mi se kako razmisljasuser posted image user posted image user posted image user posted image ..biras moje "sportove"user posted image user posted image ...ako ovako nastavite...zavrsicete u coloseumuuser posted image user posted image


prozivam te na slikama kod N_Nuser posted image ,
eh da sam vam bliže došla bi i ja na jednu partiju bilijara i pikadauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
10.2.2011 12:44:43   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: N_N

Jao kako sam ja poželila igrati bilijara....... mm i meni su se jedno vrijeme (godinama user posted image ) izlasci svodili na igranje bilijara. Eh nisam odavno igrala a baš bih voljela user posted image

i ja sam prije 10god igrala dobro,a sad samo drzim oklagiju  i ganjam loptice od tjesta po stolu ali nebi bilo lose prisjetiti se samo meni vi vecernji termini jos radnim danima nikako ne pasu da je jedan vikenda pa nekako bi se organizovala:)


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
15.2.2011 8:16:02   
veeseelaa
cure sutra je srijeda, gdje ste vi???
idemol na kuglanje????


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
15.2.2011 8:20:16   
Lulu_08
Samo se rekreirajte user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
15.2.2011 9:39:19   
veeseelaa
:-))) imal zainteresovanih???

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
15.2.2011 9:41:47   
Hanady RR
user posted image ja sam za naravnouser posted image
srijeda mi baš odgovara i baš mi se kugla ponovouser posted image

Gdje su sad ove što su kukale što su htjele sa nama...dadada šta je saduser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
15.2.2011 9:45:30   
new mama
Ja ne mogu ove srijede radim,ali ja sam svakako ispucala za ovu sedmicu,sinoc bila na kuglanju,dosta za ovu sedmicu,a vama ako odete lijep provod zelimuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
15.2.2011 9:46:29   
veeseelaa
new mama šteliš se da nas središ user posted image

dobro onda pravimo spisak, nadodajte se user posted image

1. Hanady
2. Vesela

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
15.2.2011 9:46:47   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: new mama

Ja ne mogu ove srijede radim,ali ja sam svakako ispucala za ovu sedmicu,sinoc bila na kuglanju,dosta za ovu sedmicu,a vama ako odete lijep provod zelimuser posted image


aaa vodila si hairliju da ga ljevoruko pobijedišuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i mi smo mislili sinoć tačni mm ali imala sam ja druge planove pa obećala sammu vikenduser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
15.2.2011 9:49:17   
veeseelaa
N_N, Dida, Remzy, HanaBana, Niobe, Mama1 gdje ste žeeeneeeuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
15.2.2011 9:49:59   
emi7908
Ko kuka ???? Nemoj zezati Hanady ti se sad uhodala pa hoćeš da nam isprašiš turove user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
15.2.2011 9:51:29   
new mama
Ma ja isla sa mm,bratom i snahom i igrali ja i mm i  pobijedili ih,ja sad prava stelauser posted image ,nego i vi mi se ustelite ove srijede,onda ima iduci put da bude prava borbauser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
15.2.2011 9:52:01   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: emi7908

Ko kuka ???? Nemoj zezati Hanady ti se sad uhodala pa hoćeš da nam isprašiš turove user posted image user posted image


ma kakvi....
ništa ja posebno ne ''bačam''...
N-N i new mama njih se treba bojati...one vala porušile one kipiće i u tuđim stazamauser posted image user posted image user posted image

hajde emi piši se na spisakuser posted image

vesela trebalo bi možda malo raniji termin u odnosu na prošli da rezervišemo...radi niobe i prevoza njenoguser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
15.2.2011 9:53:12   
veeseelaa
vesela trebalo bi možda malo raniji termin u odnosu na prošli da rezervišemo...radi niobe i prevoza njenog


slažem se, ako ima neki termin oko 18 najbolje bi bilo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
15.2.2011 10:21:12   
emi7908
Jest da se stavim na spisak pa da mi se smijete tamo user posted image user posted image user posted image , treba mi još malo vremena da vidim kakve će mi obaveze biti moram se uskladiti sa mm jer neko mora čuvati malenog. A i termin ako ikako može malo ranije? Šta je sa Višnjom ? Trebala bi nju povesti da mi nar bude moralna podrška user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
15.2.2011 11:08:29   
veeseelaa
a kako će ranije draga, pa većina radi do 16 sati, dok se djeca pokupe il odvedu negdje na čuvanje prije 18 rijetko da može neko ko radi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
15.2.2011 12:04:18   
emi7908
izvinjavam se što nisam potanko objasnila; nisam ni mislila prije  18 jer i sama radim a i moram po djete poslije posla... sorryyyyyyyyyy

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
15.2.2011 14:34:01   
Mama1
a ja :)))))))) +

_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
15.2.2011 21:13:32   
Hanady RR
Žene ja nažalost sutra neću moćiuser posted image

danas sam nakon posla hodala po gradu sa namjerom da zaovi kupim poklon jer joj je sutra rođendan i zaista idem kod nje...oprostite jednostavno sam pobrkala datume...

žao mi je iduće srijede ne bih trebla izraditiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
15.2.2011 21:17:22   
veeseelaa
cure ni ja ne mogu, kćerkica mi je dobila pljuskavice

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
15.2.2011 21:18:59   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

cure ni ja ne mogu, kćerkica mi je dobila pljuskavice


uhuser posted image
al ne sikiraj se...lakše je dok su mali...bogami ja kontam bolje bi mi bilo da su kao male to predeverale...al nisu ni jedna još ni ova starija...kad me zveknu sa njenih 13 pa ko krateri vulkana po djetetu da budu...dok su manji lakše se deverauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
15.2.2011 21:38:58   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

cure ni ja ne mogu, kćerkica mi je dobila pljuskavice

user posted image user posted image user posted image joooooooj, nadam se da cete ih brzo preboljeti i da ih nece biti puno...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *