|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
13.1.2011 16:54:13   
Selma_Ado
evo divne vijesti, bebice su dosle kuci user posted image user posted image user posted image

Evo ovako, culi smo se sa roditeljima i receno im je sto se tice hrane da koriste Hipovo ( PRE ) , a to je normalno za njih jer forsiraju Hipove proizvode pa eto da znate user posted image


(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
13.1.2011 18:14:54   
Visnja RR
dakle uzeti HiPP PRE a može i onaj HiPP poslije jer ce se preći sa PRE

hvala na informaciji... nek su bebice dosle svojoj kucici user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Selma_Ado)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
13.1.2011 19:11:55   
koka i po
oprostite radi OT..ali s obzirom da je vezano za ovu temu a ne znam gdje da objavim..
MELLI...molim te da mi se javis ,vjerovatno moje pp opet idu u prazno user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
13.1.2011 23:56:44   
bebac2
IZVORNA PORUKA: Selma_Ado

evo divne vijesti, bebice su dosle kuci user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image za bebice. vjerujem da je veselo veceras u njihovom domu i da su svi sretni.
zna li neko trebaju li im mali jorgan i dekice


_____________________________

dva djecaka,.2006. i 2009.

(odgovor članu Selma_Ado)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
14.1.2011 8:40:43   
emi7908
user posted image user posted image user posted image user posted image  Za bebice, drago mi je da su kući konačno... Pelenice pamučne,kozmtika za bebe i garderobica sutra idu u igraonu, a i danas ćemo uplatiti i nešto. Dobro se Višnjica sjetila da i za starije nešto ubacim,pe eto biće nešto i za njih.
Jel' zna neko kolikog uzrasta su druga dječica?

(odgovor članu bebac2)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
14.1.2011 17:53:57   
Visnja RR
http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/teme/24588-Sedmolana-porodica-Vuki-konano-zajedno-Nejra-Sara-Faris-stigli-kui.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
15.1.2011 14:36:33   
Selma_Ado

IZVORNA PORUKA: emi7908

user posted image user posted image user posted image user posted image  Za bebice, drago mi je da su kući konačno... Pelenice pamučne,kozmtika za bebe i garderobica sutra idu u igraonu, a i danas ćemo uplatiti i nešto. Dobro se Višnjica sjetila da i za starije nešto ubacim,pe eto biće nešto i za njih.
Jel' zna neko kolikog uzrasta su druga dječica?


curica 12 , a decko 15

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
19.1.2011 13:36:06   
mišur
Ja se nisam prijavljivala danima, pa samo da vidim sa Višnjom i Hanabanom da li su trojkama i dalje potrebna kolica???
Ako ste i vas dvije upućene...
Ja bih iduće sedmice poslala po tati u Sarajevo, ali javite mi onda da li im trebaju.

(odgovor članu Selma_Ado)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
19.1.2011 17:49:48   
Visnja RR
sutra je zadnji dan sa prikupljanje stvari i novca za trojke... uvece ce neko preuzeti iz Craobnog svjeta ...vidjecu sa HanaBanom...
misur za kolica ti javi ona veceras...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
19.1.2011 21:20:43   
anidla
ovako,

ima li neki dobrovoljac da sutra dodje do mene na posao da preuzme ono sto bih ja kupila sutra u pauzi?

ako ima neka mi se javi na pp

ja drugog rjesenja nemam jer radim ....a tako bih voljela pomoci


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
20.1.2011 19:36:49   
HanaBana
Izvinite sto me nema ova dva dana ali ne stizem od obaveza. Zet i ja cemo sutra otici do igraonice da pokupimo prikupljeno a u subotu cemo predati porodici Vuksic.
Misur za kolica cemo provjeriti pa cu ti se javiti.


_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
21.1.2011 11:19:00   
mišur
IZVORNA PORUKA: HanaBana

Izvinite sto me nema ova dva dana ali ne stizem od obaveza. Zet i ja cemo sutra otici do igraonice da pokupimo prikupljeno a u subotu cemo predati porodici Vuksic.
Misur za kolica cemo provjeriti pa cu ti se javiti.



Važi...
Mada je možda bolje da mi javiš na pp, sigurnije je da ću pročitati user posted image

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
22.1.2011 10:01:25   
HanaBana
Sinoc sam pokupila stvari iz igraoniceuser posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala Suzi na ustupljenom prostoru i kolegici koja mi je pomogla da iznesem sveeeeeee stvari. Suze su mi krenule na oci kad sam vidjela jos jednu u nizu humanosti koju cinimo. Mislila sam da imam veliki gepek u autu ali za ovoliku humanost RR ni sleper ne bi bio dovoljanuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Danas zajedno sa zetom idem na primopredaju i sve cu da vam slikam i stavim na RR. Hvala puno svima koji su pomogli.
Jos jedan dokaz da je RR kuca humanosti i dobrih zenaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
22.1.2011 10:45:12   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
22.1.2011 10:49:59   
HanaBana
Ukoliko neko zeli da ide sa nama neka se javi ili javno ili na pp. Cula sam se sa zetom i planiramo to odnijeti u periodu id 2 do 4, ne znam tacnouser posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
22.1.2011 10:51:40   
Hanady RR
ma samo koju fotkicu bebača naših lijepih . Sretno i pozdravi i ljubi u rukice maleuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
22.1.2011 16:38:32   
Visnja RR
ja kasno vidjeh ...al hanabana ti ces ti to sve sama extra odraditi ...
žene RR svaka čast ...
HVALA SUZI i ČAROBNOM SVIJETU user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
25.1.2011 13:25:07   
HanaBana
Drage moje, posiljka je predata u subotu nasim malisanima i njihovoj porodici. Izvinite ali ja nikako ne stizem da vam se javimuser posted image user posted image user posted image
Slikala sam bebace nasu Saru, Nejru i Farisa i u naredna 2-3 dana prebacicu slike samo da uhvatim malo vise vremena.
Bebe su masala, nemam rijeci, i pazene i mazene. Uz njih tu su im i roditelji a i tetke i familija koja brine o njima. Roditelji se zahvaljuju i pozdravljuju vas sve. Kazu da taj dio paznje neovisno o pomoci koji smo im pruzili je najvece bogatstvo kao i to da smo par stranica na ovom forumu odvojili za njih.
Trenutno imaju pelena i ostalih potrepstina u dovoljnim kolicinama. Svakodnevno im dolaze ljudi dobre volje i donose pomoc a uz to svaki dinar koji dobiju je strogo cuvan samo za potrebe djecice.
Vama svakako jedno veliko HVALA i da ostanemo kakve jesmouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
25.1.2011 14:56:56   
emi7908
user posted image user posted image  Svaka čast Hanabana...

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 144
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *